KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 27/10/2012, 22:35

Mijaki, prelepo je! Tapete su fenomenalne!
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 27/10/2012, 23:15

Vece cure
ja sam danas ceo dan prelezala, nisam skinula pidzamu Embarassed malo pre se istusirala i sada sam spremna opet da idem da spavam Rolling Eyes Dragi nije tu za vikend, dosla mi mama i uzivancija samo da mi sve ugodi nista mi neda da radim,a i danas sam se ceo dan bas bezveze nesto osecala, sve me nesto ziga, stomak i dalje napet i tvrd nikako da se opusti, kad ustanem sve me zateze i to me uzasno nervira sto ne mogu nikako da se opustim.

Mijaki kako je sve lepo i ormar i tapete, jos kad stavis krevetac i komodu, mogu misliti, jedva cekam slicice,Anci ce stvarno uzivati
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 28/10/2012, 08:52

Dobro jutro trudnice Very Happy

Mijaki,lepa sobica za tvoju princezicu,ima da uziva i lepo spava u njoj osmeh srce

Maki,da te sto pre rana prodje i da mozes na miru da uzivas sa tvojom prelepom cerkicom usne usne

MalaPlava,sada uzivaj,tako je i meni u pocetku sve sporo prolazilo a sada vreme leti kao ludo,nisam se ni okrenula a vec sam prosla pola trudnoce i zato sada uzivam u svakom minutu trudnovanja igra

Heart,ti leskari i uzivaj,sada je mamica tu i sve ce da ugadja usne

Izgleda na mene ovo vreme ne utice,samo nesto malo duze odpavam ujutro,nekih pola sata i to je to a tokom dana nece san na oci Wink Mi smo dobro,decaci me svaki dan sve jace i jace guraju i lupkaju a cim tata pridje i stavi ruku na stomak oni se umire i ne lupaju,znaci vole samo mamu da zezaju osmeh srce osmeh srce

Ljubimo vas sve redom poljubci


medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 28/10/2012, 10:20

samo da vas sve grljenje
ne obazirite se na vreme, uzivajte...
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 28/10/2012, 10:46

Mijaki, prelepa je sobica likeit
Maki zagrljaj
Trudnjačice mile, samo vi leškarite i opušteno čekajte susret sa vašim anđeo anđeo anđeo To je sreća naaaajveće srca
Medo moj mili, od sutra 24. sestro slatka ala leti vreme nemam reči cveće
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/10/2012, 10:58

Hoci i ja takvu sobu,al za sebe !!!! Very Happy

Nego,postavila sam pitanje i u svom dnevniku, al cu i ovde... da li je normalno da pocinjem da osecam u donjem delu stomaka oticanje, tvrdocu, zatezanje, ziganje? Javilo se pre par dana, ja na to gledala kao na reakciju okolnog tkiva na rast materice, al sada je pomalo neprijatno... nema krvarenja, ni sukrvice, samo kada se primirim( sednem, legnem...) osetim da mi tamo dole nesto radi...sledeca kontrola mi je tek oko 7. 10. ?
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 28/10/2012, 11:26

Ema, normalno je da osećaš neke promene, širi se materica. Ali mislim da ipak treba da odeš kod dr.
Mene nekoliko dana tišti stomak kao pred ciklus, malo je tvrd, osećam težinu... Odem prekjuče kod dr zbog toga, a on na uz vidi kontrakcije i spuštenu posteljicu. Pojačali su mi utro 4X200, potpuno mirovanje, ništa teže od kašike da ne podižem i pošteda od posla.
Nije loše da odeš lekaru...
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 28/10/2012, 11:59

Mirjana ::
Medo moj mili, od sutra 24. sestro slatka ala leti vreme nemam reči cveće
Da,da, Mirce,vreme mi bas leti a ja uzivam osmeh srce Ljubimo tebe i tvog vec velikog decaka moji vragolani i ja usne usne usne

Ema,evo da ti ovde odgovorim, ja sam osecala ziganje jajnika i zatezanje stomaka,koristila sam samo utrogestan i receno mi je da je to sve od naglog rasta materice i sirenja...ako ti mislis da je potrebno da odes kod lekara i ako ces biti tako mirnija love

medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/10/2012, 12:54

Devojke, ljubav

Videcu kako ce ici danas i sutra, posto imam nameru da leskarim...ako bude ovako, cekam kontrolu za desetak dana, ako se bude pogorsavalo, eto me kod dr'a...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 28/10/2012, 12:55

Gde ste cure, ja jos uvek u pidzami standardno Embarassed pijem kaficu, mama napravila svasta nesto za jelo Very Happy Ne znam vise sta da radim sa leve strane me danima boli jedan prsljn u donjem delu, da mi nekad dodje da placem od bola. Verovatno malisa se nezgodno namestio pa mi pritisao neki nerv. Razmisljam sutra da zovem onog kiroprakticara da odem i sredi mi to, jer ne mogu vise da izdrzim, ali moram priznati da me je malo i strah, ali opet koliko puta sam odlazila kod njega i koliko je samo trudnica bilo sve ih je lepo namestio.

Ema meni je isto tvrd stomak pa sam otisla do dr. rekla mi je da mi je zgrcena materica, da mirujem, povecala utrogestn i rekla da pijem magnezijum, ne mora da znaci da je i kod tebe tako, mozda malo da se primiris do sledeceg uz ili da odes ranije.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/10/2012, 14:24

ja samo da gvirnem...dan za spavanje, pa se time i bavim....
stigli rezultati kks, fe, urin, urinokultura - sve je ok, malo su mi neki proteini snizeni, ali zanemarljivo, pa velim nije strasno...
'akd idem da bacim jos jedan hrk Wink


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nensy85 28/10/2012, 18:35

Trudnice poljubci
Joooj mene ubija ovo vreme, juce me glava ceo dan bolela a danas sam bas bzv raspolozena! NE VOLIM ovu JESEN!! No

Devijke, ja vec par dana osecam bol sa desne strane stomaka, bas nisko. Ako lezim na desnoj strani ili se oslonim na desnu stranu kad sedim odmah pocne da me boli. Jel imao neko slican problem? Ne znam sta bi to moglo da bude al me plasi.
Nensy85
Nensy85

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 22.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 28/10/2012, 19:24

uspavali se svi danas izgleda... Rolling Eyes


Nensy85 ::


Devijke, ja vec par dana osecam bol sa desne strane stomaka, bas nisko. Ako lezim na desnoj strani ili se oslonim na desnu stranu kad sedim odmah pocne da me boli. Jel imao neko slican problem? Ne znam sta bi to moglo da bude al me plasi.

mene je jedan dan boleo, onako kao blagi grc, isto sa desne strane nisko ali iznad prepona, bas stomak,,, i posto je to trajalo od 4 ujutro do 13h zvala sam dr oko 10h i rekao mi da ne bi trebalo da je nista ozbiljno jer nije sa obe strane, vec da su gasovi verovatno, da malo konzumiram laganiju hranu i stvarno proslo samo... Ako nije sa obe strane nisu kontrakcije... (ovo nije zamena za dr Very Happy ali ako te bar umiri dobro je) Koliko vidim ne boli te stalno nego u odredjenom polozaju
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 28/10/2012, 19:32

ljubav sreca
Drage moje samo da vas sve pozdravim
i evo dodje nam prava jesen nevolim je ali ove godine je ni neprimecujem.Valjda zato sto ce mi deca biti jesenja novembarska pa cu i zavoleti taj mesec .Vec me hvata veeeeeliki neizdrz i sve se nadam da ce dr lepo kad odem u cetvrtak da mi kaze kada zakazujemo carski rez.
Da li treba da vam pisem kako spavam sat do dva i to je puna kapa.
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nensy85 28/10/2012, 19:33

Upravo tako, samo kad se oslanjam na desnu stranu.
Hvala ti, malaplava!! ljubav
Nensy85
Nensy85

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 22.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/10/2012, 19:36

Da vam mahnem i ja... kod nas danas opste spavanje... ne znam gde mi dan prodje, a ni kako cu nocas da spavam...i sve me nesto mrzi, trebalo bi kosu da perem, mrzi me...ma ceo dan sam provela u horizontali, nije ni cudo sto sam sva nikakva...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 28/10/2012, 20:56

mijaki ::ja samo da gvirnem...dan za spavanje, pa se time i bavim....
stigli rezultati kks, fe, urin, urinokultura - sve je ok, malo su mi neki proteini snizeni, ali zanemarljivo, pa velim nije strasno...
'akd idem da bacim jos jedan hrk Wink


I meni su blago sniženi proteini pa mi je Dr rekao da ih unosim što više i to iz raznovrsnih izvora: belance, pečurke, tofu... Pored mesa, naravno. Kaže da bi moglo da mi se desi da počnem da otičem ako ih ne dovedem u red.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/10/2012, 21:10

M. ja pomalo i oticem, ali to sam i ocekivala u osmom mesecu...nista strasno, ujutru bole sake, pogotovu kada ih stegnem, tokom dana popusti...
secam se da je Pariz imala iste simptome i pisala o tome svojevremeno...


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 28/10/2012, 21:53

E trudnice moje mile moram vam priznati da vam pomalo zavidim na tolikom spavanjcu. Ja to nisam tako praktikovala kad sam bila trudna a sad bi platila da mogu da spavam kad hocu. Naravno nemojte me pogresno shvatiti sve su ovo preslatke muke i ne pada mi mnogo tesko jer cim pogledam u moju buvu malu odmah mi je lakse i manje mi se spava.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/10/2012, 22:29

he he maki, nije bas da ja mogu da biram...kada mi se prispava, ima da spavam, htela ja to ili ne...kad sam kod kuce sve je lako, al kada sam na poslu, pa jos nekom u ustima...u svakom slucaju, dobro je da u ovom periodu nema puno posla, pa sam vise kod kuce...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 28/10/2012, 22:32

Oticanja su normalna stvar,a ja sam nasjvise oticala u sedmom i osmom mesecu...malo se ispruzis,malo protreses sake i bude kao lakse.Cari trudnoce smajli angel
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 28/10/2012, 22:37

Sanjicice, gde zakazujes carski?

E i meni kks ok osim proteina koji su snizeni a meso mi se ne jede...belanca fuj...ali ne oticem...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 29/10/2012, 10:19

moja supruga 23. nedelja.....
ac pokazala sve ok ,Teodora na putu Very Happy....
imamo starinskog doktora,nit sta prica nit sta suflira,pogleda,cuti i vozi i dodji za mjesec dana....ja naravno pitam i dobijem po usima tipa....sta te briga,sve je u redu,sto si znatizeljan...ajd napolje Very Happy Very Happy
zena kuka non stop.....6. mjesec a +19 sa kilama Very Happy Very Happy Very Happy
pomete sedmicnu nabavku hrane za dan,dan i po Very Happy
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 29/10/2012, 10:29

krol ::moja supruga 23. nedelja.....
ac pokazala sve ok ,Teodora na putu Very Happy....
imamo starinskog doktora,nit sta prica nit sta suflira,pogleda,cuti i vozi i dodji za mjesec dana....ja naravno pitam i dobijem po usima tipa....sta te briga,sve je u redu,sto si znatizeljan...ajd napolje Very Happy Very Happy
zena kuka non stop.....6. mjesec a +19 sa kilama Very Happy Very Happy Very Happy
pomete sedmicnu nabavku hrane za dan,dan i po Very Happy

radost divno, divno... lepo ime...
ALI +19, kako je uspela affraid
Meni mnogo mojih +9 do sada lol!
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 29/10/2012, 10:36

kako....pa relativno lako...po citav dan samo joj dupe viri iz frizidera....doduse slatko ne moze smisliti al zato slano....... Very Happy Very Happy .....place,kuka zbog kila al glavu ne vadi iz frizidera
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu