KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 26/10/2012, 20:13

Pozdrav trudnica

Kod nas baš i nema nekih dešavanja

Gramatika, odmaraj koliko god možeš, meni je isto tako bila niska posteljica, pa placenta previa, pa sam morala baš mirovati i tek se podigla u 32 nedelji (mada smo se dr i ja nadale da će se podići do 24 nedelje a ona tad postala ''previa'') i sad je samo nisko usađena. Ja sam se na početku dok god nije bila ''previa'' kretala i malo nešto po kući radila, ležala kad sam bila u prilici, a kad je došla u stanje ''previa'' onda sam baš ležala. Sad se mogu normalno kretati i ići na vježbe za trudnice, znači sve ok. Uglavnom nemoj pretjerivati sa aktivnostima nego umjereno. Vidjećeš na daljim pregledima kako će se posteljica pomjerati. Sve dok se ne jave neki jaki bolovi ili krvarenje nemaš razloga paničiti, samo polako.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 26/10/2012, 20:36

Trudnice, zlata vredite! Vaše prijateljstvo i vaši saveti pomažu da se prebrode oni famozni trenuci!
Ljubim vas i grlim i zahvaljujem se od srca! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 692299
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 26/10/2012, 23:01

da se javnem...dodjoh iz celodnevne akcije i moram da priznam da sam se umorila...Sutra nema nis da se radi, dolazi zena sto cisti i stolar, oni neka rade, a cu da se setkam queen
kupljene rucke za plakare u decijoj sobi, kupljene nove zavese za dnevnu sobu, kupljene i neke carapice za moju plincezu, ofarbala se, ma svasta nesto sam stigla...
cervikalni i vaginalni bris sterilni, sutra idem da dam krv za ostale analize....
odoh da gnjavim muzica mog... osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 27/10/2012, 10:51

jutro curice!!!
vidim ovde se pajki, sve u sesnaest Sleep
a i dan jeste za spavanje....ja bas volim ovakve dane, toplina doma tek tada dodje do izrazaja...
ja zavrsila u labu, dosli majstori i sada oni rade a ja se radujem proizvodima njihovog rada.... Wink
ljubim vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 27/10/2012, 11:13

Meni se vratio mm, i sad uzivam !
Mada sam sva nekako slomljena...sve me boli, a nista me ne boli, al pre mislim da je od promene vremena, nego od trudnoce...A mozda je i od grejanja, posto greju za sve pare, pa sam sva natekla, moracu veceras da zatvorim radijator u sobi...

Ljubim vas sve i odoh da spremam neki dorucak, ipak je rano jutro !!! Laughing
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 27/10/2012, 12:50

Pozdrav svima. Evo i mi da vam se javnemo malo. Kod nas sve tece manje vise super. Keti je mnogo dobra bekana puj puj da je ne ureknem jedino uvece od 8 do 12 je malo zezaju grcici ali i to mi lepo resavamo dajemojoj kapi za grcice malo je nosimo i masiramo stomacic i onda ona lepo zaspi i budi se oko 3 pa oko 7 na brzaka da siki i da se presvuce pa nastavi da pajki. Moja rana je i dalje isto. U cetvrtak su mi radili kiretazu rane i zategli konce pa idem na kontrolu u ponedeljak.
Ljubac za sve.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 27/10/2012, 13:10

maki79, gledala sam slicice i bas se vidi da uzivate, Keti je medic plavi srca srca srca
grcici ce proci, i nadam se da ce konacno rana da zaraste i da se zavrsi i ta muka...
ljubimo vas Ana i ja usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 27/10/2012, 13:46

Maki sta joj dajete za grcice? I nama pocinju bas su dosadni. Nocu isto je budan do 11,12 pa onda u 3h pa oko pola 7h i tako slicno. Inace stolica nam je zelenkasta nzm sto.
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 27/10/2012, 14:57

Stefi dajemo joj sab simlex kapi protiv grcica ali njih nema kod nas pa jedino da vidis sa nekim ako imas preko. Ima ih u hrvatskoj, a mi smo ih nabavili iz Nemacke. Sto se boje stolice tice zelena boja je znak da je bekana gladna. Trebala bi da bude zuckasta. Doduse moze da bude i blago zelena kad je odstojala duze u peleni (nepromenjena na vreme) pa da je oksidirala. Procitala sam da ste imali problem sa pupcicem i blagom sukrvicom pa sam ti htela reci ako slucajno koristite onaj bebi termofor da ga ipak ne koristite jer je nama rekla patronazna da od njega hoce pupak da prokrvari i da se sme koristiti tek od drugog meseca. Juce je bilo na tv da su grcici normalni i da ih imaju zdrave bebe tako da se opusti jer ce i oni proci. Samo opusteno i napred.
Izvinjavam se na off topicu. Ako treba premestite ovaj moj post tamo gde mu je mesto.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 27/10/2012, 15:42

E bas ti hvala,ma jok ne koristimo to,juce sam ga vodila za sada je dobro i suv..a ove kapi inam ko da mi donese samo ne znam dal smem sama to da mu dajem..
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 27/10/2012, 16:55

Slobodno smes od napunjenih dve nedelje da dajes po 15 kapi pre podoja.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 27/10/2012, 19:03

iiiijaaaoooo devojcice moje, znam da je off topic, ali samo da znate kako su lepi ispali ormari, pa ja bih spavala u decijoj sobici yes
istopih se srca
samo jos krevetac i kadica i gotojoooooo!!!!
bila zena, ocistila stan, ja sada mogu da uzivam!
danas sam bas happy sreca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 27/10/2012, 19:19

Mijaki daj neku slicicu da i mi vidimo
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 27/10/2012, 19:25

mijaki ::iiiijaaaoooo devojcice moje, znam da je off topic, ali samo da znate kako su lepi ispali ormari, pa ja bih spavala u decijoj sobici yes
istopih se srca
samo jos krevetac i kadica i gotojoooooo!!!!
bila zena, ocistila stan, ja sada mogu da uzivam!
danas sam bas happy sreca

Ih milinica, vi to bas na vreme, natenane, bas lepo... Samo da princezica uskoci sunny

Mi danas usli u sesti, leti vreme...

ljubav
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 27/10/2012, 19:27

hocu, hocu yes
samo da uslikam pa kacim....

...a inace, do pre dva dana gorusica me je samo ponekad mucila, a onda je pocelo, i ne prestaje....znam da leka nema, proci ce za jedno mesec i po dana...heheeeeee osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 27/10/2012, 19:34

malaplava, jes' vala - ja to tako volem, sve na vreme...
sve po redu, na vreme zavrsila fax, na vreme se zaposlila, na vreme udala, uvek stizem na sastanke na vreme, sve sto je do mene....uvek je bilo na vreme i planski!
da je bilo srece, na vreme bih i troje dece rodila, ali nista zato, ko zna zbog cega je trebalo sve ovo da prodjemo....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 27/10/2012, 19:35

i da zaboravih da ti kazem, uzivaj, meni su zaista sesti i sedmi mesec bili nekako najlepsi, u smislu nemanja realnih trudnickih tegoba Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 27/10/2012, 20:09

Sad sam gledala onaj snimak na klubu vreme je za bebe sto su dobili trojke i prvi put u zivotu sam gledala tu emisiju i nisam plakala vec sam pozelela jos jednu bebu. Da li su me spicili hormoni postporodjajni ili sam odlepila ali ja stvarno zelim sto pre jos jednu bekanu.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 27/10/2012, 20:12

evo slicice
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Img00190201210271937

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 27/10/2012, 20:21

i jos jedna, prekoputa, deo sa tapetama....
i ne smem vise sa off topicDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Img00194201210271938

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 27/10/2012, 20:25

Pa Mijaki pravo da ti kažem i ja bi spavala u toj sobi Very Happy

Danas sam skoro čitav dan i prespavala - vrijeme kod nas je očajno. Jutros sunčano, toplo, pa popodne oblačno pa kišurina, sad duva neki jugo.
Uglavnom i mm i ja , a i beba smo pola dana prespavali
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 27/10/2012, 20:26

mijaki ::i da zaboravih da ti kazem, uzivaj, meni su zaista sesti i sedmi mesec bili nekako najlepsi, u smislu nemanja realnih trudnickih tegoba Wink

Sada kada znam da je sve ok uzivam zaista, samo ono u pocetku da li ce uspeti, neizvesnost, prve kontrole, da li je sve ok... pa onda nekako i vreme sporije prolazi...a sada stvarno uzivam, organizujem sebi dan, ugadjam sebi, imam volje za sve...
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 27/10/2012, 20:29

mijaki ::i jos jedna, prekoputa, deo sa tapetama....
i ne smem vise sa off topicDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Img00194201210271938

Divnoooo zaista...
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 27/10/2012, 20:30

Mijaki, bas je vepa sobica Very Happy

Ja danas sve oprala, posteljinu, pelene i garderobicu, sutra peglanje...
Dok sam sve to prostirala al me neka trema strecnula...kao da gledam nekog drugog da to radi, kao da nisam ja ...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 27/10/2012, 21:46

Mijaki, soba je divna!
Malapalva, lepo da nosiš 6. mesec, a i sve ostale! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 275568
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu