KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 3/10/2012, 11:22

kad smo kod muzeva , moj dragi juce prvi put sam kuvao :-D haha, ja mu dajem instrukcije. iz kreveta a on radi, bilo je jestivo ali i mnogo smesno :-D a i izabrala sam nesto sto se spremi za dvadeset minuta :-D
uglavnom, lepo od njega ali srecom maki stize danas i preuzima varjacu :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 3/10/2012, 11:54

Devojke, da se prikljucim vasem drustvu...Od juce sam zvanisno trudnica... Necu posebno otvarati svoj dnevnik, bas je lepo ovde sa vama.

Bojana, mnogo mi je zao zbog svega sto ti se dogadja, ali imaj vere, proci ce i to !!! Ne vredi da se sekiras, to nisu stvari koje zavise od tebe...pokusaj da uzivas u tom lezanju, koliko je moguce, a i brate red je da ti muz nauci da kuva. Dosta vise da nam ti pravis zazubice svojim specijalitetima ! Very Happy

Inace, ja od trudnickih simptoma od danas imam zvanicno jedan, i to ni manje ni vise nego opstipaciju. Ako je sad ovako, sta ce biti za par nedelja...  b
I imam jedno pitanje za vas, koliko dugo ste pile utrogestan, ja ga pijem od IUI, dobro ga podnosim, i trebalo bi da pijem jos par dana, kada i treba da se javim dr'u, da vidim sta dalje. Pretpostavljam da ce da mi produzi, pa da idem vec danas da jurim po apotekama...

Ljubim vas sve, Orli, srecno i sa ulaskom u 9. mesec, i sa muzem, sta da ti kazem i moj se od juce nekako promenio,one stvari koji nije sam radio, sada radi...  b a ja jos ne shvatam da sam trudna !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 3/10/2012, 12:27

ema cestitam od srca :*
samo da vam javnem,danas u pola 5 virkanje,drugi ekspertni!
Kuckam vam izvestaj veceras kad se vratim iz NS :***
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 3/10/2012, 13:46

Ema, verovatno će ti ostaviti utrogestan do 12. nedelje, tad tvoj organizam počinje da ga proizvodi u izobilju. Doduše, baš su različiti stavovi lekara o tome.

Meni je dr od početka rekao da koristim uveče samo jedan utrogestan, najpre od 200mg, a poslednjih par nedelja koristim jedan od 100. Njegova funkcija je samo da očuva grlić.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 3/10/2012, 13:47

Jao sto ste se raspisale ne mogu vas pohvatati.

Bojana, nemoj se sikiriki, polako sve ce biti ok i muzicu svaka cast na trudu. ff
Orle, jos malo pa gotovo, srecno lol!
Heart84, ne brini, meni je gvozdje 11 pa kazu da je to sve super, tako da tvojih 15 je odlicno Very Happy
Emma78 cestitam roda
Mirka cekamo izvestaj Very Happy
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 3/10/2012, 13:54

ema diiiiivne vesti,.zelim ti laku, ugodnu i.skolsku trudnocu....

moja.mama stigla, eh.sta su.ti.mame,.ja.joj pokazujem stvari.za bebu a ona gleda kako.mi.se.tresu ruke i pocela da place.....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 3/10/2012, 14:20

mijaki ::M. meni je ddimer krenuo da raste tako negde oko 17 nedelje, ali moj ginekolog mi je trazila da uradim nalaz na institutu za transfuziju, jer njima veruje a oni imaju statisticke vrednosti za razlicite nedelje trudnoce. Tamo ima divna dr Kovac koja svaki put da komentar na nalaz, pa se ja osecam mirnije jer ne moram da jurim Elezovica ili nekoga drugog...
ja nisam pojacavala dozu....
nadam se da sam pomogla, ddimer se vadi u Institutu cini mi se utorkom i petkom (za petak sam sigurna), kosta 1.808,00 RSD, nije guzva, ujutru oko pola 9 das krv a posle 13h su rezultati...koje ti daje doktorka...

Super informacija, otići ću u petak do Instituta da tamo uradim. cvet
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 3/10/2012, 14:41

Ema, chestitam ti! čestitamo
U ovom divnom drushtvu ce ti trudnoca brze i lakshe proci.
Bojana, odlicno shto ti je mama tu, i ja se slazem sa djevojkama da bi trebalo provjeriti taj lijek, ima li neshto sa slichnim djelovanjem a da nema te nus-pojave, da ga lakshe podnosish?
Orline, chestitam ulazak u 9i mjesec. I opet ti je muz u pravu, pakuj torbu da on barem po tom pitanju moze da se opusti. Ja bih zakazala datum shto blize napunjenih 37 sedmica, ljepshi je planirani CR. Kako to nema pravilo na Balkanu da beba izlazi napolje chim su pluca zrela za pushachka? Wink
srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 3/10/2012, 15:39

Ema78 dobrodosla na ove strane neka ti je lagana trudnoca trudnica

Ne mogu da docekam sest sati da odem na virkanje, jedva cekam da vidim dusu moju bebe
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MARA 3/10/2012, 16:05

Boki zao mi je sto te sve ovo snaslo, no da prenesem i iskustvo moje snajke sa prvim detetom.Njoj je dr dao partusisten i varapamil negde oko 25 nedelje,ona pocela da ga koristi koristila nedelju dana,bilo joj je ocajno lose,bukvalno je padala od muke
Na kraju primljena na odeljenje infuzije ovo ono,pojacali verapamil,njoj jos gore i posle 5 dana konzilijum odluci da joj iskljuce lekove. I cim je preskocila sledecu redovno dozu vec je sunce i nju ogrejalo i bilo joj je super.Bila je 3 prsta otvorena u 27-oj nedelji i na kraju porodila se u 41-oj nedelji,bez ijednog leka do kraja trudnoce.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 3/10/2012, 16:08

Ema, bravo...utrogestan sam pila do 13 nedelje, potom samo vaginalnom uvece 200 mg...ali nije isto vto i iui - kod tebe ne treba toliko progesterona, verovatno ti ga preventivno daju...ti si prakticno prirodnim putem ostala trudna sto znaci da tvoja žuta tela proizvode progetseron...al preventiva je preventiva!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MARA 3/10/2012, 16:14

Ema nek je sa srecom trudnoca.nek bude mirna i lagana
Ja sam utrogestan stavljala od insiminacije pa do 4-og meseca trudnoce zbog krvarenja koje sam imala.Progesteron ne steti bebi,a preventive radi je dobro koristiti ga.
Mozda ce ga tebi iskljuciti uskoro
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 3/10/2012, 16:26

Cure upravo dolazim od doktora. Ja i moj bebison se upoznajemo u nedelju,boze pomozi!!! Toliko su me drmnule emocije da mi se i place i cuti i smeje i zbunjena sam,ali svestna svega svakako jos nisam Laughing torba je spakovana,ja danas idem sebe da onovim za izlazak,u sub.da se sredim i tako..verujem da ce mi ovih 3,4dana biti vecnost...
Sve vas ljubim...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 3/10/2012, 16:34

Stefi bas se priblizilo Very Happy jel bese ides na CR ili vaginalni porodjaj?
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 3/10/2012, 16:49

O Stefi baš je usitnilo, ja baš mislim da će ovih par dana da ti proleti.
To mi izgleda kao kad ideš na odmor za 3 dana pa imaš još da obaviš ovo, pa da se vidiš sa onim i sl (vrijeme prebrzo prođe). U svakom slučaju čekamo nedelju i beba

Bojana valjda će biti malo lakše sad kad ti je mama stigla zagrljaj

Orline sretan ulazak u 9. mjesec, i kod tebe još malo cvet

Ema dobrodošla na ove stranice

Cure d
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 3/10/2012, 17:02

Pozdravcic devojke,trudnice Very Happy
Ema,dobordosla na ove lepe i debele strane cveće Sto se tice utrogestana ja sam ga koristila vaginalno do 15 nedelje, no videces od svog ginekologa sta ti on predlaze.

Mirka 85 i Heart su nam danas na virkanju,mahnite bebicama ff

Bojance,sad ce biti lakse kad je stigla mama,zar ne? Samo miruj i uzivaj usne

Stefi,jos malo pa ces drzati bebce u rukama,mogu da zamislim kakvo je nestrpljenje ali brzo ce doci nedelja ljubav

Orlic nas,srecan ulazak u 9 mesec igra Slatko me nasmeja za muzica lol!

Lilly13,kako si ti,uzivas li? usne

Trudnice sve vas ljubim srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 3/10/2012, 17:25

Orle, jel torba spremna? Nemoj da sekiras muza, nego ti to prati njega u stopu i pripremi sve pa kad vreme dodje, da sve bude spremno. Srecan ulazak u deveti mesec. srca1
Ema, uzivaj sad u trudnoci i nek bude skolska...
Stefi, sad si me podsetila na moje vreme pred porodjaj. Drmaju emocije samo tako. Srecno u nedelju,da odmah kazem, pa da nam zakacis koju slicicu kad stignes.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 3/10/2012, 17:25

Medo, na sredini si puta sreca
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 3/10/2012, 17:35

sigurno cu nesto da zaboravim....Imamo danas dva virkanja Mirka i Srculoence, jedva cekam izvestaje radost
stefi bas sitno broji, brzo ce tri dana da prolete i stize beba
bojanice, stigla mama, sada je sve sigurno mnogo lakse usne
orline, srecan ulazak u deveti mesec, hajde pakuj tu torbu nemoj da si lenjivica! veliki aplauz za tvog muza, on je moje fele, lepo covek hoce da sve bude spremno! yes
ema dobrodosla na ove stranice osmeh srce
neko je pitao za Utrogestan, ja sam do 4 uzimala 3x200, pa onda jedno vreme 1x200, ali zbog blagih kontrakcija vraceno na 3x200 i tako ja i dalje cepam utrice kao blesava, uvece i ujutru uglavnom vaginalno, u toku dana oralno....
ljubimo vas sve Ana i ja sreca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 3/10/2012, 18:23

Mrvica ::Medo, na sredini si puta sreca
Da,da Mrvice,na sredini,bas mi sada leti vreme Very Happy Ljubim ja tebe i tvog Vukasina medenjaka usne usne

Mijaki,cepas po utricima,ako,ako, samo ti mazi Anu i uzivaj ljubav ljubav I meni je dr rekla da necu zaboraviti utrogestan jer ce mi vratiti od 23 nedelje pa do kraja trudnoce,sta da se radi ako se mora nije tesko Wink
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 3/10/2012, 18:58

stefi :* ::Cure upravo dolazim od doktora. Ja i moj bebison se upoznajemo u nedelju,boze pomozi!!! Toliko su me drmnule emocije da mi se i place i cuti i smeje i zbunjena sam,ali svestna svega svakako jos nisam Laughing torba je spakovana,ja danas idem sebe da onovim za izlazak,u sub.da se sredim i tako..verujem da ce mi ovih 3,4dana biti vecnost...
Sve vas ljubim...

Jupiiiiii radost radost radost radost
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 3/10/2012, 19:19

lol!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 3/10/2012, 19:35

Evo mene vratila se sa UZ, decko ima 780 gr. Very Happy dusa moja, svi ostali parametri su ok, tako kaze doca.
E sad verovali ili ne meni doca rekao da pazim sta da jedem samo piletina i riba dolazi u obzir, zato sto mi je holesterol 7 affraid a ja citavih 58.5 kg imam.
I da dao mi je da odradim crvikalni i vaginalni bakterioloski bris, bris nosa i zdrela,pregled stomatologa i ORL-a a to sve zato sto mi je sedimentacija 22,pa da proveri za svaki slucaj.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 3/10/2012, 20:07

srculence, bravo za deckica od 780gr!!! vec veliki, ljubi ga teta Mijaki srca
a za holesterol ne znam sta bih ti rekla, ja to nisam ni proveravala, ko zna koliki je, niti cu da ga proveravam, dosta mi je sto moram da izbegavam ugljene hidrate i slatko, msm ne mogu bas bez ugljenih hidrata skroz, ali belo brasno izbegavam....
kolike su normalne vrednosti sedimentacije, ja uvek radim kks sa leukocitarnom formulom, jer se ta sedimentacija posebno radi ili ???
u svakom slucaju proverices sve, ali ne verujem da ima bilo sta, jer bi imala neke tegobe....
ljubuckam vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 3/10/2012, 20:10

Ooo pa svasta novo ovde... nove trudnice stizu roda neke se spremaju za nove, najlepse uloge... a ostale napreduju Very Happy divnooo
Kod mene nista novo, osim novih kilograma koji se samo lepe... nisam navikla pa mi cudno, pasce kritika od dr na sl kontroli Embarassed

Ljubim vas sve
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu