KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 15/10/2012, 11:25

Čestitam novim mamicama, puno beba ovih dana, divno, jupiiiiiiiiiiii

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 15/10/2012, 11:30

maki, čestitam! Neka je beba živa i zdrava! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 995453 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 853197 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 725654 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 729680 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 98473
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/10/2012, 11:52

....Bokica priupita za folnu, neko odgovori pre mene, to je zbog trombofilija...a ostale suplemente uzimam jer ne mogu da skode...Vit C - visak se izpiski, Mg - rekli lekari zbog kontrakcija, Prenatal - ne znam nijednu trudnicu ili mamu u okruzenju koja ne uzima odnosni nije uzimala Mamavit, Prenatal ili Femibion i ne znam da je nekome skodilo, Heferol - imam nisko gvozdje - rekao cika doktor...
ja ne kuvam svaki dan, ne volim voce, trudim se da se zdravo hranim, ali ovako sam mirnija ako propustim neki zdravi obrok...i apsolutno smatram da nije stetno!
elem zatvaram prethodnu temu, cekam izvestaj iz Misovica i verujem da je mirovanje dalo rezultate!
orliska, ljubim ja malog filozofa i tebe!!! milicica mala clatka srca

mi se malopre probudile, sad cemo tek da doruckujemo, i danas smo odlucili da lezimo ceo dan jer sam juce prosetala do pijace i uvece me je bas zatezao stomak....Samo poslepodne idemo u DZ da zatvorim trudnicko bolovanje, jer cu do otvaranja porodiljskog biti na ovogodisnjem odmoru....

cmokic, cokic


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 15/10/2012, 11:54

Orli, baš uzbudljivo. Gde ćeš se poroditi?
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 15/10/2012, 12:01

Mene malo pocinju da nerviraju vrtoglavice i pospanost, i sto se brzo umaram, a nisam tip koji zna da lezi. I i dalje mam taj osecaj jesam trudna'nisam trudna, valjda cu se malo smiriti kad prodje prvi uz...Na telefon se ne javljam, posto me moji opasno mrace, i danas cu pokusati da sredim ormare, toliko valjda mogu. A i krajne je vreme da se malo posvetim nemackom, na koji sam krenula pre mesec i po dana, a nikako da malo to odradim kod kuce.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 15/10/2012, 12:01

orline ::Da li sam spremna, pitate me? Very Happy

Kratko, jasno i iskreno - JOK lol!
To sam chekala, da se raspishesh ovako svojski, ali i ovako fino da nam sazhmesh sve u rijech-dvije.
Intuiciji se ne moze bash vjerovati, neka si ti spremna i za sutra, i za chekanje do naredne sedmice. A dechko se vec propio pa shtuca li shtuca, ljulja barku, mora biti i da pjeva al' ti ne chujesh. Laughing
Nemoj se plashiti radi smanjene pokretljivosti, bit' ce ti tu mama za sve "sporedne" vazne stvari, a ti cesh moci oko bebe. Ja sam imala shavove gore od CR, izgubila masu krvi, ispovracala se i zamalo onesvijestila kad su mi vadili bocku od epidurala, a opet sam naredni dan mijenjala pelene i jurila mlijeko. Painkilleri znaju uzrokovati konstipaciju ali tebi nece iskochiti hemoroidi od guranja, eto gledaj malo na pozitivnu stranu Very Happy
Joooj, ja sam bash uzbudjena za tebe, javi nam shta ste odluchili na kontroli vecheras.
love
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od key 15/10/2012, 12:20

Stefi,Akijeva,Maki-srecno rodjenje decice,da su zivi i zdravi d d d
Bojana ljubav
Orli,uskoro upoznavanje Very Happy .meni prolete tvoja trudnoca.pomazi filozofa. usne
trudnice d
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 15/10/2012, 12:48

iz dm me poslali za front jer sam i pored terapije dilatirana i uspela za dve nedelje dva prsta da se otvorim, plus vladica je jakoooo nisko....
samo da vam se javim, evo me u pidzami cekam da udjem u sobu, lezacu kolko sam skontala do daljnjeg i primacu intravensku tokolizu....
u misovicu mi rekli da zbog prevremenog porodjaja i bebe bolje da budem u frontu....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 15/10/2012, 12:52

Boki, drži se! Kad si već u bolnici, neće biti problema. cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 15/10/2012, 12:59

Bojance izdrzaces sve za Vladetu,
za njega je dobro sto duze u stomaku, mirovanje,
Ti si na pragu 35 sto je dobro, izdrzite bar jos 2 nedelje
,tako da tu smo mi kuckaces sa nama, uzmi neku literaturu...
Front ima verovatno sve sto treba ... Dobro su te posavetovali... osmeh srce
Orli usne
Uglavnom sa telefona tach kuckam tako to izgleda ondak
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/10/2012, 13:03

Bojana, baš mi je žao što moraš u bolnicu, ali seti se naše maki, pa je došla skoro do termina.
Ti si već u bezbednoj zoni, 34 nedelje puniš sutra prekosutra, a verovatno izguraš još dve pa udješ u deveti, pa onda bude baš pun termin. Ljubim te i drži se yes

Javi se kad možeš.

Ma znam noja, zezam te malo, ja sam touch-a zvučim isto. Ljubim Very Happy

Šizika, naravno da ću da se javljam, update sledi večeras ili sutra lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 15/10/2012, 13:06

Bokice, drzi se, sve za Vladetu usne

Orle, ti na vrhu liste radost meni je samo u glavi kad mi je Loli javila da je sa Jevremkom sve ok, koliko sam bila srecna. A kao da je bilo prosle godine, bar meni. Pa mi zato tvoja trudnoca bas dugo traje lol!

Ljubim sve debelice osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 15/10/2012, 13:07

Bojana, kako koliko god sad izgledalo strasno, NF je ipak NF !!! Nemoj da se obazires na price koje tamo cujes, nek ti donesu neku dobru knjigu, i drzi se !!!

Drzim palceve da izguras sto vise !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 15/10/2012, 13:13

Bojance,najbitnije je da si na sigurnom,znam da ti nije lako ali moras misliti pozitivno i sada si pod nadzorom. Ja verujem da ce Vladeta izdrzati i izgurati sto duze u tvom stomacicu. Seti se samo nase Maki i njene Katarinice,pa su lepo izgurale sve i usle u termin porodjaja! Zato glavu gore i polako, mi smo tu da te podrzimo i da navijamo da Vladeta bude sto duze u stomacicu!
Ljubim vas mnogo! ljubav ljubav ljubav

Pozdravcic svim ostalim mamicama,bebicama i trudnicama ff
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 15/10/2012, 13:14

Bojana drzi se bice sve uredu zagrljaj

Orline jos malo i upoznavanje igra
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/10/2012, 14:31

Bokice, devojke sve rekose! Jos samo malo treba da izdrzite, a najbolje je da budete na ''bezbednom'' u bolnici! Dobra knjiga, malkice se porukaj sa nama i zacas ce da prodje jos tih par nedelja....
Ja tebi saljem veliki poljubac a Ana Vladeti Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 15/10/2012, 14:41

Bojana nije lijepo biti u bolnici ali šta da se radi, samo polako
zagrljaj

cure i vas sve d
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 15/10/2012, 14:42

Bojana Meni se ucini da sam te videla ja sad dosla iz fronta,bila na cetvrtom nesto zavrsavala Very Happy drzi se bice to dobro,izdrzala moja poznanica koja je bila otvorena sest prstiju punih mesec dana jeste na tokolizi bila ali izgurala do 9tog i odmah je porodili,beba zdrava ona dobro sto je najbitnije...
Trudnice okruglice pozdrav od nas!
osmeh srce
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 15/10/2012, 14:47

Boki bolje da si tamo na sigurnom, nije prijatno verujem ali sve za Vladicu yes
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 15/10/2012, 14:52

bojana draga,izdrzi sve za malog decaka.
Bicete vi dobro,sad ste na sigurnom.ja bih svima preporucila kad je takva situacija da je u bolnici nego kuci.tamo si svaki dan pod nadzorom.
Puno pozdrava od nas :***
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 15/10/2012, 15:06

ukljucili su.mi tokolizu, cetiri boce cu da primim, svaka boca 12 sati tece, dobila sam i korikosteroid za zasrevanje bebinih pluca , to u debelo meso, primacu jos jedno 5,6 tih injekcija, i orvazil tablete.... e tako, toliko od nas za pocetak....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 15/10/2012, 15:21

Bojanice, na sigurnom si, bice to sve ok.

Cure,
Ja se danas jedva odgegoh niz ulicu, dugogodisnji bolovi u krstima zbog ravnih stopala i krive kicme me dokrajcise. Danas nisam ni bila na vezbicama, sutra kontrola u Frontu pa cu pitati sta dalje.
Inace ono moje krecenje od 5 dana se eto produzilo na ceo mesec, taman juce mislili gotovo kad ono ima jos...
E a gorusica! Strasno! Nista ne pomaze...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 15/10/2012, 17:02

Jaoo Bojana, držim fige da situacija bude stabilna i da beba bude kod mame jos koliko je potrebno! Za sta sluzi ta tokoliza?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 15/10/2012, 17:42

Boki, samo hrabro, drzi se jos malo, nemiran ti Vladica, mrvica mala, hoce s tobom zvanicno na upoznavanje. Nije lepo nikom u bolnici, ali bolje da si tamo njima na oku, nego kuci sta ces sama.
Orlic, vidim ti se uzivela u ulogu. lol! Lepo ti i bas te briga! Bice to sve super, nekako te vec vidim u akciji oko bebice, nece tebe jedan rez zaustaviti. usne
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 15/10/2012, 18:11

Devojke, treba mi preporuka za endokrinologa, privatnog, a da nije prof Vujovic. Manje vise je hitno !!! Hvala!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu