KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
tetreb
Veca77
cicsa80
megica-pegica67
ivi
zvoncica36
noja
djole42
saska1
maki79
BiKsi :)
mamilicka
tisa
nina :)
missile
bebica mala
Dacaa
bebko
mijaki
M.
bibi.libi
red
Anavi
Tanja83
Ina(t)
Malina
pegaz
saška
makica84
lilly13
Niny
KoMetaK
vikica800
korpica
medolino
Bubica28
veki1
MAAKKI
anela
jaca*caca
Orline
daxi011
Vuchica
menora72
JocY
dr mali pariz
SannI-AlL
heart84
Gramatika
dragana76ns
bulevarka
Mali Princ
hany
ananana
ahosame
Jelica
Tinche
OKacica
lilya
sareni leptir
ninica2
darling_buds
Ema78
anak
bak
LaFolie
Erata
71 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 25/9/2012, 19:53

Bubice,pokusaj sto je moguce vise,da se smiris i ne panicis.Neznam vise sta bih ti rekla.Sto se tice poziva dr,ja bih ga na tvom mestu pozvala,mozda ti pojaca terapiju.Ipak,sama odluci,ja ti drzim pesnice,da sve bude u redu i kako treba
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 25/9/2012, 20:35

Hvala vam svima na rečima podrške , hvala što ste uz mene . Malo me uhvatila frka ali to je valjda normalna stvar .
Sve vas puno
d d d i poljubci poljubci poljubci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vikica800 25/9/2012, 20:38

Pozdrav svima.
Nije me bilo jedno vreme, al sada vidim da su se lepe stvari dešavali.
Čestitam svima koji su uspeli a ostalima sve najbolje želim.
Ja sada čekam pismo koje bi već sada trebalo da stigne, u julu smo prošli komisiju. Nadam se da ćemo ovaj put uspeti,ne gubim nadu da budem iskrena kako sam prvi put bila opterećena sada sam sasvim mirna i jako se nadam da će mi to pomoći kod ovog postupka.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 25/9/2012, 22:01

korpice nece ti praviti problem sigurno , bez brige
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 25/9/2012, 22:26

hany ::korpice nece ti praviti problem sigurno , bez brige
Hvala,lakse mi je.Bas sam se nesto bila unervozila ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 26/9/2012, 06:35

Ema78 :: Devojke, ima li neko ikustva sa bolom u krstima neposredno posle iui? Ne bih da panicim, ali, ovo nije karkteristicno za mene,cak ni kada treba da dobijem... zznam da je suvise rano da osecam bol kao posledicu trudnoce, ako je i doslo do oplodjenja verovatno se jos nije zakacila jc, ali vec sam na granici da popijem nesto protiv bolova. Problem je i sto mi ne prija da sedim, nego setam po poslu kao luda Mara... Inace, odmah uvece je pocelo da stuji i zuji, i samo se pojacava ??? Moze li ovakva reakcija da bude na progesteron, posto pijem 2x100mg ?
Ema i mene su sinoc bas bolela krsta Shocked a i za mene nije uopce karakteristicno to Shocked , a stomak mi je bio tako zategnut da sam mislila da ce puci ... sve je to najverovatnije od progesterona u kombinaciji sa ostatkom klomifena i jos sto raznih chuda Rolling Eyes ... nemoj se uzbudjavati previse Wink

Bulevarka zagrljaj samo napred po te blizance sreca (ufff i meni je to zelja od malena yes )

dZevojke sve vas d osmeh srce
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/9/2012, 07:11

Bulevar draga, samo napred hrabro. Bice sve super!
Bubice, nemoj teske torbe dizati. Najbolje je da legneš, odmaraš, a i da zovneš doktora. Oni su dužni valjda da pružaju podršku, do bete i prvog UZ.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 26/9/2012, 08:07

Bulevar, mnogo mi se svidja tvoj pozitivan stav i navijam i ja za tvoje blizance! igracice igracice igracice igracice igracice
Bubice, ja sam gotovo sigurna da je to braonkasto bilo implantaciono krvarenje, poklapa mi se sa danom implantacije (oko 10. dana od aspiracije). igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 26/9/2012, 12:39

Pozdravcic koracaljke drage, osmeh srce
Medolino samo da ljubav jakoooo
Bulevar draga kako si danas love
Ostale devojke da ne pobrkam koja sta radi srecno i bebicetno ljubav d c
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/9/2012, 12:47

Drage moje Kutanjke, dugo me nije bilo sa vama. Razne neke loše stvari se izdešavaše u prethodnih par meseci. Htela sam vam se javiti sa lepim vestima i u boljem raspoloženju, ali nikako ne ide na bolje. Pokušavali smo doći do naše bebe, ali bez uspeha. U decembru 2011.smo prošli 2-stepenu komisiju u Frontu i od tada čekamo da nas pozovu.
U međuvremenu sam radila HSG, jajovodi su mi bili začepljeni, ali ne mnogo, dr je uspela da ih produva kontrastom. Nakon toga smo radili 2 insemenacije, drugi put je sperma baš bila loša, tako da smo prešli na VTO u prirodnom ciklusu. Nažalost, ni ovo nije bilo uspešno (beta je bila 8 - 12DPT). Posle toga još jedan pokušaj, na aspiraciji nije nađena j.ć. Eto to je ukratko, nadam se da nisam bila suviše opširna i da me primate ponovo na druženje ff .

P.S. Vidim da ima puno lepih vesti na našem Kutku i puno novih beba, diiiivnoooo beba beba beba , samo neka se tako nastavi sreca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 26/9/2012, 12:52

Niny dobrodosla nazad c
Dosta toga se izdesavalo kod tebe u proteklo vreme i nadam se da ce ti uskoro zasijati najsjajnije sunny
ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 26/9/2012, 13:02

Niny, svašta si pregurala, nadam se da je loš period prošao i da su sada na redu lepi događaji! Korak po korak na putu do bete + - Page 8 639820
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 26/9/2012, 13:04

Niny zagrljaj , zelim ti roda uskoro!

anđeo
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 26/9/2012, 13:06

Evo devojke, da sarnem ovde... ona bol koju sam pominjala je jaka isijalgija... Samo se desilo da se preklopilo sa iui,pa sam se ja malo uspanicila. Posto je bas jako bolelo, javila sam se lekarima, i ginekologu i lekaru opste prakse,, sve je u redu, samo se iz nekog razloga upalio nerv. Malo je cudno sto mi prija setnja, ali ok...bolje mi je, juce sam dobila analgetike, danas je podnosljivo, boli, ali ne toliko jako. Od terapije, setnja i komplex vitamina b...

Devojke,svima saljem pozitivnu energiju !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 26/9/2012, 13:11

Ema, dobro je da si nasla uzrok, da se ne tripujes dzabe... Gde te to snadje... Normalno da si pomislila da je nesto u vezi sa IUI-ijem, i meni je samo to u glavi, mada se trudim da ne mislim o tome...

Drzi se, usne !!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/9/2012, 13:20

Hvala devojke d Nadam se da ćemo svi zajedno imati puno lepih trenutaka uskoro, držim pesnice svima bb d bb d
P.S. zaboravila sam malopre da kažem da sam otkrila da imam IR, ne tako strašnu, ali pijem 1 lekić dnevno
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 26/9/2012, 13:25

Niny, ima nas dosta sa IR i sa lekicima se sve lepo sredi, samo treba malo paziti na ishranu, malo fizicka aktivnost...

cvet
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 26/9/2012, 13:29

Niny, imas celu temu o IR ovde, i milion saveta !!! Ne brini...ima nas jos !!!

A Okacice, meni je sve oko IUI ludo... dosla kuci, nestala struja, dosla kod mojih, sou u kuci, uhvatila me isijalgija,razbila dve ili tri solje...sve nesto sto mi se inace ne desava...A posto mi se i trudnoca nije inace desavala, moglo bi da se desi sad i to. Mislim da zatvorimo krug...

Nego, kada se preporucuje da se radi beta iz krvi? Ja mislila da je uradim na dan kada treba da dobijem sledeci ciklus,27 dc, al Orli rece da bi mozda moglo da bude rano... to bi bilo 12 dana posle iui? DR rece da cekam tri nedelje, al zaista se nadam da se salio,ko jos moze da ceka toliko? b
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 26/9/2012, 13:31

Cek sad da vas prebrojim:
Ema, Megica i Okacica cekaju bete iz IUI roda roda roda
Bulevar je krenula u avanturu po svoje bliznace. Samo napred napred scuro
Jocy nam se jos malko bocka ili je vec pri kraju.
Lafe, za koji dan stupa na scenu sa FET i jc iz prirodnog ciklusa.
Bubica ceka betu, meni to mirise na lepu i veliku betu roda
Menora, ceka betu iz prirodnog ciklusa roda
Korpica zauzela niski start napred scuro
Vikica i Draganica cekaju pisamce iznenađenje

Je sam sve prebrojala?
Ajde cure da nam je stecno i bebicetno navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Ja se i zvanicno odjavljujem sa radova do sledece godine. Smorile me kokoske, ne mogu da zivim od meseca do mesaca nadajuci se da sam ih istrebila i sve to na tabletama i vaginaletama cak i u ciklusu (sad sam dobila i ne smem da prekinem povidon jod vaginalete, ne mogu vam opisati koliko je to grozno). Idem za NG kod sestre u USA pa kad se vratimo idemo u Prag. Msm, ni ne znam kako sam mislila da idem po pingvine leti kad je njima sezona zimi lol!

Anyway, nigde ja ne idem, tu sam navijam, ali nista ne radim, samo dobar, stari sex bez obaveza, nadanja i ocekivanja, onako za nasu dusu Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/9/2012, 13:36

Čitala sam ovde o tome i stvarno jako puno žena ima neki oblik IR.
Ja se nadam da sam to već sredila, jer već 5 meseci pijem lek, pazim na ishranu i ne jedem slatkiše (smršala sam oko 5kg, što i nije tako loše Very Happy ).
Trebala bih i na kontrolu uskoro...


Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 26/9/2012, 13:46

lilya ::Cek sad da vas prebrojim:
Ema, Megica i Okacica cekaju bete iz IUI roda roda roda
Bulevar je krenula u avanturu po svoje bliznace. Samo napred napred scuro
Jocy nam se jos malko bocka ili je vec pri kraju.
Lafe, za koji dan stupa na scenu sa FET i jc iz prirodnog ciklusa.
Bubica ceka betu, meni to mirise na lepu i veliku betu roda
Menora, ceka betu iz prirodnog ciklusa roda
Korpica zauzela niski start napred scuro
Vikica i Draganica cekaju pisamce iznenađenje

Je sam sve prebrojala?
Ajde cure da nam je stecno i bebicetno navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Ja se i zvanicno odjavljujem sa radova do sledece godine. Smorile me kokoske, ne mogu da zivim od meseca do mesaca nadajuci se da sam ih istrebila i sve to na tabletama i vaginaletama cak i u ciklusu (sad sam dobila i ne smem da prekinem povidon jod vaginalete, ne mogu vam opisati koliko je to grozno). Idem za NG kod sestre u USA pa kad se vratimo idemo u Prag. Msm, ni ne znam kako sam mislila da idem po pingvine leti kad je njima sezona zimi lol!

Anyway, nigde ja ne idem, tu sam navijam, ali nista ne radim, samo dobar, stari sex bez obaveza, nadanja i ocekivanja, onako za nasu dusu Wink

E Lilya şvaka ti čaşt. queen
Ja sam se trudila da pohvatam šta se dešava ali sa svakim novim postom zaboravim prethodni, jer je puno dešavanja i na koracima i na prirodnjacima.
U svakom slučaju svima vam želim puno sreće i da što prije dođete do cilja beba beba beba beba beba beba beba beba
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 26/9/2012, 13:56

Niny, znaš i sama da moramo biti spremne na sve. I samo svaki put zahvaliti Bogu što nije bilo gore. Ti si jaka žena, već preduzimaš potrebne korake da sledeći put sve bude kako treba i da budeš trudnica trudnica .
Lilya, nasmeja me sa vremenom za pingvine lol! , a što se tiče sexa radi nas samih, čini mi se da i ja napokon nadolazim Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 26/9/2012, 14:06

Lilya, svaka cast!!!

Sve si nas nabrojala as !!!

Hvala ti na lepim zeljama, a valjda ces se i ti otarasiti tih kokosaka sto su te snasle c , pa onda u Prag po pingvincice f vv vv vv ...

vv
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 26/9/2012, 14:08

Niny ::Čitala sam ovde o tome i stvarno jako puno žena ima neki oblik IR.
Ja se nadam da sam to već sredila, jer već 5 meseci pijem lek, pazim na ishranu i ne jedem slatkiše (smršala sam oko 5kg, što i nije tako loše Very Happy ).
Trebala bih i na kontrolu uskoro...



Niny, ja sam omrsala skoro 18kg za 6 meseci, ali sam i bila poseban slucaj, kao tenkic, a sad sam cica prava, ahahahha...

usne
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/9/2012, 14:08

Ema78 ::Niny, imas celu temu o IR ovde, i milion saveta !!! Ne brini...ima nas jos !!!

A Okacice, meni je sve oko IUI ludo... dosla kuci, nestala struja, dosla kod mojih, sou u kuci, uhvatila me isijalgija,razbila dve ili tri solje...sve nesto sto mi se inace ne desava...A posto mi se i trudnoca nije inace desavala, moglo bi da se desi sad i to. Mislim da zatvorimo krug...

Nego, kada se preporucuje da se radi beta iz krvi? Ja mislila da je uradim na dan kada treba da dobijem sledeci ciklus,27 dc, al Orli rece da bi mozda moglo da bude rano... to bi bilo 12 dana posle iui? DR rece da cekam tri nedelje, al zaista se nadam da se salio,ko jos moze da ceka toliko? b

No No Nema sanse!!! Sleep Sleep
Uradi nakon 15 dana, eto Very Happy
A ti lilya možda ostaneš trudna u USA, prirodno! Kažu da se valja voziti avionom (to sam negde pročitala)...da zatrudniš kada sletis! spermatozoid spermatozoid spermatozoid
A promena prija...a tek USA i ona grande priroda, jaooooo b d
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu