KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

+46
tetreb
jaca*caca
BiKsi :)
menora72
bebko
OKacica
Niny
Shizika
Malina
medolino
barbyy
tuli
HappyGirl
ninica2
dr mali pariz
caci
Simona
Ema78
dragana76ns
Erata
JAmajka
djole42
Mirjana
Tinche
JocY
cicsa80
senka
SannI-AlL
KoMetaK
lolipop
bak
beta
saška
Orline
Dacaa
korpica
nacKa
MAAKKI
lilya
nina :)
missile
heart84
anak
noja
maus
megica-pegica67
50 posters

Strana 1 od 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od megica-pegica67 10/9/2012, 08:20

Zdravo curice moje drage :-))))) zagrljaj
Nije me bilo jedno vreme na Kutku ali sam mislima uvek bila uz Vas i naš Kutak. Hiljadu problema me snašlo i svašta nešto mi se izdešavalo, a posebno teška bolest meni najdraže osobe na svetu Sad.
Neka od vas je mozda i procitala moj dnevnik ali reći ću Vam ukratko.
Borba za bebom traje već nekoliko godia, izgubih i broj više, prestala sam da brojim, a mislim da je već 10 godina.
Za 10 godina odradjen HSG-sve u redu-prohodno za bebu, a nema je, endometrioza-saznanje od 2007. godine, operisana dva puta zbog te napasti....izgubljene dve trudnoće u razmaku od 5 meseci (2008. godine -decembar pa 2009. - maj mesec). Prva trudnoća je bila IVF kod Radulovića-uspelo iz prve, a druga trudnoća prirodna.
Sad 20. avgusta sam radila histeroskopiju u Frontu (hvala bogu sve je ok), a prošle godine operacija endometrioze.
S obzirom da uskoro punim 45. godina ja bi da odradim još jedan IVF. U medjuvremenu dok ne odlučimo kod koga bi to bilo (pojma nemam), probaćemo da iskoristimo to što sam radila histeroskopiju i radićemo, radićemo, radićemo na bebironu bar dva ciklusa :-). I pored svega što mi se dešava, optimizam da ću uskoro ostati trudna me ne napušta :-).
Jako bi mi pomogle Vašim savetima s obzirom da uskoro punim 45. godina i da ja ne bi neki duži protokol nego bi kraći protokol i kod koga bi ja to mogla da odradim. Ja mislila kod Tulića ali videćemo, razmišljamo moj dragi i ja. Eto drage moje, ja Vas sve puno ljubim i grlim i nadam se da ću konačno ostati trudna i sačuvati tu trudnoću i da ću konačno što je naša draga Hapyyca jednom rekla da zagrlim jednu pegalinicu ili pegalinca osmeh srce
Trudiću se da se češće pojavljujem na našem Kutku.

Grlim Vas sve sreca usne
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od maus 10/9/2012, 09:14

Gde si druze moj stari???!!!
Megalince moje, Kutanjko nasa, kako si mi samo nedostajala!
Drago mi je sto i dalje imas taj optimizam, sto ides dalje, guras, boris se!
Samo napred mila moj, samo napred!
Mnogo te volim i jedva cekam da te vidim 3. novembra! osmeh srce sreca love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od noja 10/9/2012, 09:31

bebe Megi pegi sretno da ovaj bude onaj pravi bebicetni ! roda
radost radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od anak 10/9/2012, 09:58

Srećno roda
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od heart84 10/9/2012, 10:28

SRECNO MEGI PEGI igracice igracice igracice igracice igracice
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od missile 10/9/2012, 10:59

Megi, neka ovaj put bude uspešno! beba

cveće
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od nina :) 10/9/2012, 12:09

MEGI sto sam se obradovala kad sam videla tvoj novi dnevnik jer znam celu tvoju pricu od ranije jer smo se lepo druzile i verujes da sam dosta puta pitala ovde dali neko ista zna o tebi jer se odavno nisi javila ko i adrijatika vas dve veteranke nase nema otkad
zelim ti svu srecu ovog sveta da ti bude 3 srecna trudnoca kao sto sam ti ranije rekla.neznam dali si videla da sam ja usvojila 2 dece jer smo odustali od vto price pre skoro 4 g
puno pozdrava od nine1 nekad a sad imam novo ime nina :)
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od lilya 10/9/2012, 12:54

Megice, ajd neka je sa srecem. Da nam ovo bude najsrecniji i najveseliji dnevnik konfete
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od MAAKKI 10/9/2012, 14:16

Megice generacijo neka ti je srecan ovaj postupak sretan početak napred scuro

Sto se tice odluke kod koga raditi ne znam sta bih ti rekla, malo svrljaj po klinikama pa vidi koja je ipak malo strucnija za nas "starije", a sto se tice protokola meni se nekako cini da je bolji duzi protokol i sigurniji, ali javice se vec neka cura koja zna vise o tome. srcasti poljupci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od nacKa 10/9/2012, 14:57


Megi pegi napred scuro

samo napred draga, neka je sa srećom yes

posle svih bura sada ćeš ugledati prelepu dugu

vv vv vv
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od korpica 10/9/2012, 16:12

Megi Pegi,neka je sa srecom i neka se ovaj put zavrsi jednom lepom trudnocom srca srca srca srca srca
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od Dacaa 10/9/2012, 17:05

Megi sve najbolje od srca ti zelim zagrljaj sretan početak lol! navijači2 navijači2 navijači2 Svi smo tu da nam bude lakse....Nek ovo bude treca sreca!Samo napred!
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od Orline 10/9/2012, 17:44

Megi, de si ti POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj 275568 POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj 275568 POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj 275568

Kako sam se obradovala kad sam videla ovu temu, ne mogu da ti objasnim.

Evo ti malo zrele trudničke prašine, pa da sledeće godine ideš na RD POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj 561840
POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj 517798 POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj 517798 POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj 517798 POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj 517798 POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj 517798
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od saška 10/9/2012, 21:24

Megi Pegi srećno srca srca srca roda roda roda roda

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od megica-pegica67 10/9/2012, 22:44

Slatkiše moje lepe, hvala Vam od srca srca1 divne ste cvet .
Maus mila, volim i ja tebe i bas sam te se uzelela draga usne .
Nina super za usvajanje, divno igra . Nema me draga i dalje sam ti tuzna, borba moga oca i dalje traje i svasta nesto, a ja sam u borbi da ostanem trudna da sve obradujem.Nadam se da ce ovoga puta upaliti Wink .
Maakki generacijo sunny
Orline drugarice stara, hvala za svezu trudnicku prasinu Wink .
Radovi uskoro krecu, pijem svasta nesto, pa ce nesto od toga i da upali. Ako uspem da nagovorim doktorku mozda uradimo neku inseminaciju iz prirodnog
ciklusa, a davi me ko zmija zabu da idem u hiperbaricnu komoru. Videcemo, korak po korak.
Hvala Vam jos jednom na lepom doceku i lepim zeljama navijacica sve Vas puno ljubimmmmmmmmmmmmm.
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od beta 11/9/2012, 00:49

radost radost radost srca srca srca srca srca
zelim ti bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe

i beba beba beba

i family family family family

i zagrljaj zagrljaj zagrljaj

i trudnica trudnica trudnica roda roda roda roda

i d d d

beta

Broj poruka : 44
Datum upisa : 06.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od bak 11/9/2012, 08:46

Megice, bas sam se obradovala kad videh novi dnevnik, nemas pojma radost
Zelim t da borba uspe na svim poljima, da ti tata bude bolje i da sve obradujes jednim beba
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od lolipop 12/9/2012, 13:48

Megice-pegice, srećno, da te što prije ispratimo na trudničke strane. c
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od KoMetaK 13/9/2012, 07:42

Megice, neka je sa srecom postupak! sretan početak
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od megica-pegica67 13/9/2012, 08:46

osmeh srce osmeh srce osmeh srce Ljubim Vas drage moje i volela bi da se sve uajedno preselimo na trudnicke stranice i to ove godine Wink .
BAK mila, zao mi je sto ti se opet desio mised Mad , ti i ja cemo sledeci put kada ostanemo trudne, a to ce biti uskoro, da kampujemo u bolnici da bi sacuvali nase bebice. To sam jednom prilikom napisali ovde na Kutku Wink usne .

Metaurina draga i ti ces sa nama da kampujes uskoro usne .

Unapred se izvinjavam ako me nema cesto, razumecete me, trckaram svuda, posao, roditelji, lekari.... Jutros sam isla po uput za Front da vidim kakva je situacija posle histero i da li imam spremne folikulcice za akciju. Moj dr dolazi u ponedeljak sa odmora pa se nadam da ce me primiti na UZ...
Svaki dan pijem vitamincice i cajeve (virak-vrkutu pa hajducku travcicu Wink ) i po dva brazilska oraha da malo debljam endometrijum da primi bebice...
Jos razmisljam kod koga da uradimo IVF zbunjen , moram dobro da razmislim i da se opustim pre nego sto udjemo u tu pricu.

Sve Vas grlim zagrljaj
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od SannI-AlL 13/9/2012, 16:53

Megice igracice igracice sretan početak igracice igracice
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od senka 13/9/2012, 17:07

sretan početak sretan početak sretan početak
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od megica-pegica67 13/9/2012, 23:16

Sanny, Senka zagrljaj
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od cicsa80 14/9/2012, 12:15

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Hsm4nl


Stize mala Megica Very Happy Srecno!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od lilya 14/9/2012, 12:18

cicsa80 ::POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Hsm4nl


Stize mala Megica Very Happy Srecno!

likeit
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj Empty Re: POVRATAK MEGI-pegi-jos jedan pokusaj

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu