KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+68
Sami
shenon
plavaptica
maja76
anak
makababy
Masha UK
bebko
gagax81
viktorija
HappyGirl
Sofka
lolipop
senka
Gala
dragmilk
dra00
Clara17
catherine290505
mijaki
zoxa
Gramatika
Mali Princ
nacKa
caci
Pakki
SannI-AlL
mamajednogprinca
Botox
brinbili
Tinche
MAAKKI
missile
Xena
Struzzo
Marija86
Milijana
Shizika
*AIDA*
nesalela
lena
Mrvica
Simona
nina :)
MARA
djole42
Nefertari
maki79
dragana76ns
bobica83
Vuchica
bak
cufta
Orline
buby
korpica
KoMetaK
key
kasia
Sneza
maus
ninica2
cici
JocY
medolino
LaFolie
lilya
Tanja83
72 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od medolino 27/10/2012, 17:26

Srecno krstenje malenim zvezdicama srca srca srca srca
Neka vas Bog cuva i stiti osmeh srce
Uzivajte u danasnjem danu!
Ljubimo vas mnogo i jedva cekam izvestaj ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sofka 27/10/2012, 18:27

Srecno krstenje Dusane i Ivona smajli angel smajli angel srca srca zdravi, srecni i blagosloveni da ste mali andjeli osmeh srce cestitam i srecnim roditeljima ljubav family
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od ninica2 27/10/2012, 18:57

Srecno krstenje lepim zvezdicama bundevicama smajli angel smajli angel
srca srca srca osmeh srce
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od SannI-AlL 27/10/2012, 19:02

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
srca srca ZVEZDANIĆI SREĆNO VAM KRŠTENJE!!! srca srca
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
cveće cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od MARA 27/10/2012, 20:40

Zvezdice mile,slatke,nezne,najsjajnije Srecno Vam krstenje
Uzivajte u danasnjem danu
Jedva cekam izvestaj,uostalom kao i svaki tvoj Razz
ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bobica83 27/10/2012, 22:47

Srecno vam krstenje,neka ste zdravi i uvek srecni!
Ljubimo vas puno!
ff ff ff ff ff ff ff ff
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dragana76ns 28/10/2012, 00:24

[Only admins are allowed to see this image]DUSANE, IVONA ........SRECNO I BLAGOSLOVENO KRSTENJE , I NEKA VAS DRAGI BOG PRATI NA PUTU VASEG ODRASTANJA[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this image]PARI, ZELIM SVU SRECU I RADOST TVOJOJ PORODICI [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 28/10/2012, 06:11

Svratih da vam pozelim dobro jutro s`nadom da si mozda imala snage sinoc da postavis slike i napises koju, pa da se sa rane zore castim.
Cekam sa nestrpljenjem... love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od nesalela 28/10/2012, 09:08

...Srećno krštenje lepote malene, da ste zdravi srećni i veseli 100 godina vašim roditeljima, neka vas Bog uvek čuva...Jedva čekam sličice, nadam se da vam nije bilo mnogo hladno...Ljubim vas

P.S. ovaj tekst sam našla i mnogo mi se dopao pa sam copy/past u vaš dnevnik...za mamicu....


Imati dete znači kako ni u jednom delu tog puta jednostavno ne možeš
zamisliti da ga je moguće voleti više nego ga već voliš, jer se sav topiš od ljubavi,
voliš koliko uopšte ljudsko biće može voleti, a onda zapravo shvatiš – da voliš ga još i više
[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 28/10/2012, 19:00

sunny Very Happy Very Happy sunnysunny Very Happy Very Happy sunnysunny Very Happy Very Happy sunnysunny Very Happy Very Happy sunnysunny Very Happy Very Happy sunny
Drage tete i drugarice moje!
Hvala na svakoj lepoj reci, svakoj cestitki i smajlicu upucenom nam.
Nama su gosti otisli pre nekih 3-4 sata, tako da tek sad stizem da nesto napisem, iako i sad, bebe traze paznju...
Sve je bilo bas onako kako sam ja zamislila, a nisam bila skromna u zamisli Wink
Plasila sam se 2 stvari ( znate onaj vic : moj sef se plasi samo 2 stvari u zivotu- svega i svacega Laughing ). Plasila sam se vremena, ali ne zbog svoje toalete lol! vec da mi se deca ne prehlade, i njihovog vladanja u toku krstenja.
Znala sam ja da ih nece potapati u vodu, ko u filmovima,i sama sam krstavala decu svojih kumova,ali opet...
Jutro je osvanulo krajnje nepozeljno. Ustala sam sa neverovatnom glavoboljom, i poluzatvorenog levog oka, od bola, otisla u 8h kod frizera.
Evo fotka dokumentuje bol...oci...
[Only admins are allowed to see this image]
po povratku smo se brzo spremali, svako od nas dvoje osecajuci neku napetost zbog velicine dogadjaja koji je pred nama.
Krenuli smo u 12 i 5, figurativno receno...no, svestenik nas zvao da nas pita gde smo do sad... lol!
sta cemo, covek nam prvo rekao jedno vreme, a onda nas ocekivao ranije
[Only admins are allowed to see this image]
odmah da kazem, da nisam imala mnogo vremena za fotkanje, u crkvi je fotkala moja sestra, stoga fotke i nisu prilicno reprezentativne, i mozda nisu zastupljene Zvezde koliko bi trebalo, ali opet se nadam, da cemo delic atmosfere docarati .
Dakle, prvi strah je bio od vremena...jeste osvanulo takvo jutro,ali kasnije je osvanulo i 20 stepeni. pa da li sam lepse mogla pozeleti.
U momentu kad je svestenik upro ruke ka Bogu, u tom momentu su snopovi sunceve svetlosti zaposeli svaki od velikih crkvenih prozora...
od siline osecaja sam sva bila najezena.
deca nisu potapana u vodu, a nakon sto ih je bosiljkom iskvasio, svestenik im je prisao i sam onim peskirima pazljivo obrisao...dusa od coveka.
Moram da vam naglasim da smo svestenika birali. Da, to nije nas parohijanin...jer njega ne osecam kao coveka ko bi trebao da nam krsti decu. On nam dolazi 1x godisnje da sveti vodicu pred Uskrs, i to toliko sturo obavi, da mene bude sramota njegove sramote.
Ovaj covek ima 3 cerke. Sve tri zive sa njim. Svim trima je moj muz predavao, a dvema od njih i ja drzala casove. kad god me pozvao tl.njegov ton je ukazivao da je covek nasmejan. A zivot mu i nije bas naklonjen...bracni- nikako. A ja pozitivnijeg coveka, pre svega, niti posvecenijeg svestenika nisam nikad upoznala. I sam nam je na kraju rekao da je to krstenje doziveo kao da je svoje cerke krstio...jedva sam se suzdrzala da ne zaplacem....
Dakle, prvi starh - neopravdan.
Drugi- takodje.
Vaspitavana u patrijarhatu, cesto sputavana da izrazim svoje neke talente, i nisam nesto obilovala samopouzdanjem. Valjda iz tog razloga sam se plasila da li ce bebe dobro podneti taj dogadjaj, plasila sam se sebe u njima. Totalno bezrazlozno. Ne znam od koga su tu smirenost nasledile, ali tek, moje Zvezde su ceo cin prespavale.
Budjenje na kraju, pri fotografisanju:
[Only admins are allowed to see this image]
Nakon fotografisanja...
[Only admins are allowed to see this image]
otisli smo u restoran, u kom smo isto rucak pravili, kad smo se pre 5 godina vencali...nastavak sledi. da posaljem ovaj deo, da mi se ne izgubi kao malopre Laughing
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 28/10/2012, 19:28

Koliko vidim, iz nekog razloga su fotke malo promenile mesta...nema veze...dosta njih ce verovatno samo gledati fotkice lol!
Elem, veceras u malom Parizu Parni Valjak, stoga cemo ponoviti pesmicu sa pocetka, u tu cast, i moju zalost sto nismo u mogucnosti da ih propatimo

...nastavljam...u restoranu...opet emocije. U isti restoran nisam usla od tada,pa su se samo slike onako, na brzaka , nanizale.Popeli smo se na sprat, decu postavili na jedan sto
[Only admins are allowed to see this image]
a mi , matori, smo posedali za ostatak Very Happy
[Only admins are allowed to see this image]
Ivona je i tu skoro sve vreme prespavala, Dusan jedan deo vremena, a onda je uzivao prelazeci iz ruku u ruke...
tetka i strina sa decom
[Only admins are allowed to see this image]
tata i sin
[Only admins are allowed to see this image]
tata i kcer
[Only admins are allowed to see this image]
Ma , drage moje, jedna jako lepa i intimna atmosfera...
[Only admins are allowed to see this image]
na kraju, kao i na pocetku, pozdravljavam vas ja, ponosna mama dve sjajne Zvezde
[Only admins are allowed to see this image]
i sluzim vas jednom jako dobrom dobosicom, i neizbeznom, i uvek dobrom , reformom
[Only admins are allowed to see this image]
i za kraj, mamina najbolja prijateljica, jedna diiiivna devojka koja je iz Atine doletela samo zbog Zvezda, i posle jednog dana provedenog sa nama odletela u svoje toplije krajeve, moja Taca
[Only admins are allowed to see this image]
ljubimo vas , drage nase!!
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od djole42 28/10/2012, 19:41

Srećno krštenje Zvezdice !

Eto ,dzaba bilo briga kad je sve na kreju bilo savršeno .....no majka je majka i uvek brine ...
Drago mi je da je sve prošlo kako treba i neka tako u radosti i veselju prolaze svi budući dani i dogadjaji Very Happy .
Naravno da si bila prelepa ( a i tata Wink ) ali su vas Zvezdice zasenile srca srca srca .

Kradem jedno parčence reforme ,ljubim vas jako i još jednom zelim sreću i zdravlje i ajd ,odo Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od nina :) 28/10/2012, 21:10

mame uvek brinu za sve ali dobro je da vas je vreme posluzilo i da su deca bila dobra u crkvi da su prespavala i sto ih nisu morali cele da potapaju.
kako si opisala sami cun krstenja kad je svetlost prodrela sama sam se najezila a i svestenikovu ponasanje i posle izjave to se vidi da je covek posvecen svom poslu
nezna se koja je od koje slike lepsa ali ivona nam je zlatna bila sto je prespavala posle u restoranu to sam cula od dosta njih da deca tek lepo spavaju posle krstenja i da su veseliji i zivahniji posle i spokojnija sto sam primetila na mariji da je stvarno tako i bilo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maki79 28/10/2012, 21:42

Pari draga sve sto si napisala me je oborilo sa nogu jer se vidi iz celog teksta koliko si uzivala u tom predivnom danu i cinu iako te je i glava bolela ja ne primetih to nigde. Slike su predivne, a zvezdice su me skroz ocarale kao su samo predivne.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sneza 28/10/2012, 21:46

Srećno krštenje Zvezdice male a velike, iako si brinula, sijaš mama, na fotografijama se ne vidi.
ljubav ljubav ljubav
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od MAAKKI 28/10/2012, 23:13

Zvezdice srecno vam krstenje smajli angel smajli angel

Slike su divne, zvezdice sijaju u punom sjaju, briga uvek postoji, ali mi je mnogo drago sto je sve proslo kako si zamisljala. Moram da primetim da i ti fenomenalno izgledas i sijas, sijas, sijas poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 29/10/2012, 08:12

Citam , gledam slike, stavila slusalice na usi i kada sam dosla do kraja, kada sam videla tebe na poslednjoj slici, tako lepu, srecnu, zadovoljnu, ispunjenu... razvukose se usne u usmeh, iskren , najiskreniji i...zeznucu Lilyu sa suzama radosnicama...

Drago mi je da je sve proslo bas kako si zamisljala.
Iv i Dusan, medovi, seceri, lepote...koliko ja njih volim... osmeh srce osmeh srce
Tata Velja sa svojom decicom, ima li sta lepse osmeh srce osmeh srce
Ljubim vas mili moji, ljubim 100 puta love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od buby 29/10/2012, 09:48

...savrseno sve...bas kako sam i ocekivala od VELIKE mame...malih zvezdica...
sve je lepo...i stajling malih dusa,i tvoj...i moram tatu da pohvalim divna kosulja...i duda ima slicnu lol! ...i svidja mi se restoran...deluje "toplo" intimno...vidim da si se potrudila i sve se isplatilo...savrseni ste...sve po zasluzi,ljubim vas do nebesa

love
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak 29/10/2012, 09:50

Srecno krstenje mojim milim zvezdicama srca srca
Toliko ste mi lepi, i zracite da nemam reci srca srca
A deca.... ne zna se ko je sladji i lepsi. A tek ti ....

Duse moje lepe i srecne srca

Ivonine cizmice su love
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lilya 29/10/2012, 09:54

Sve je proslo savrseno d d d d d d
I zvezdice se divno provele yes I mama i tada ma milina jedna srca srca srca srca srca

Pari, jedino mi zao sto te bolela glava Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od medolino 29/10/2012, 10:01

Citam,citam i zamisljam atmosferu,sve je fantasticno,nase zvezdice su bile mirne i dobre a vreme je bilo naklonjeno vama osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Prava uzivancija sa bebicama osmeh srce
Ivona,prava malena princezica,cizmice su me oborile sa nogu yes lepotica mamina love
Dusan,pravi smeker,tatin veliki sincic love
Mnogo ste mi lepi naočare
I na kraju slika ponosne mamice na kojoj se ne primecuje umor,koja zraci i uziva u svojim bebicama srca1 srca1
Posluzicu se sa jednim parcetom reforme Wink mmmmmm Wink

Ljubim vas mnogo srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 29/10/2012, 10:10

dr mali pariz ::
Evo fotka dokumentuje bol...oci...
[Only admins are allowed to see this image]

Jel ti to ozbiljno? Natrčah prvo na ovu sličku, i pomislih - "e jes lepa žena, nema šta da se doda!" yes Majke mi mile. Blistaš yes , a tako i treba, imaš i DVA jaka najjača razloga!!!! b b

dr mali pariz ::
[Only admins are allowed to see this image]

Sve su vam lepe sličice, kako tek Duci gleda, ali na ovu sliku sam posebno odlepila! love

dr mali pariz ::Koliko vidim, iz nekog razloga su fotke malo promenile mesta...nema veze...dosta njih ce verovatno samo gledati fotkice lol!

Ma nemoj! Ja neću, studiram izveštaj polako, i uživam. Drago mi je da si sama izabrala sveštenika, ako nešto ne volim da vidim to je svešteno lice koje huli po Bogu i bruka Crkvu. Dakle, bilo je kako si i zamišljala da treba da bude, stvarno divno!!! A obično tako važni događaji u životu i budu, trud bude nagrađen. yes Ali kod vas su BAŠ bili divni - zraci sunca pravo od Boga ka malim anđelima - treba li komentar?

Čestitam sjajnim Zvezdama, Ivoni i Dušanu, krštenje, na divan praznik, i neka ih Bog uvek čuva i pokaže pravi put!!
b b
srca srca srca srca srca srca srca
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
srca srca srca srca srca srca srca

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tanja83 29/10/2012, 10:13

Joj lepote majko mila sreca sreca

Srecno krstenje mile nase Zvezde,divni ste srca1 love srca1 love srca1 love


Da uvek budete tako nasmejani,veseli,srecni bb d x bb d x bb d x

poljubci srca poljubci srca poljubci srca


Ljubimo vas
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 29/10/2012, 10:26

Fala drugarice moje! zaista hvala sto ste tu da osetite i delite tu srecu sa nama!
Buby, hvala u muzevljevo ime na komplimentu...sulju je sam birao bas za taj dan,Montobene.
Miss, bas ta fotkica...vidis da oci nisam mogla skroz otvoriti...i kako su malo zamucene, to je odraz jake glavobolje, e , sad, stoji da su oci namolovane lol! pa onda i nije to toliko upecatljivo.
A cizmice su bravi hit. Antilop,postavljene krznom...sa resama. Ima istu takvu rokericu-iste boje, rese, sve u fulu,ali je veca,pa cemu nju tek sa godinicom nositi...A bata je imao preko bele sulje kozuh braon, pravi,seljacki,postavljen krznom, sve H&M, otkinula sam na prsluk kad ga je dobio, i uz njih, iste boje cipelice, kao kanadjanke, postavljene krznom, ali opet-velike, pa smo zato bili u belim paticicama.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od mijaki 29/10/2012, 10:30

...jos jednom drage moje zvezdice, srecno vam krstenje!!!
slike govore vise od reci....mada sam citala i reci lol!
drago mi je da je sve proslo kako treba, a ja pored zvezdica koje ocaravaju svaki put kada ih vidim moram da kazem da si ti mama prelepa, i nije glupi kompliment nego stvarno!!! Mnogo si bre lepa, pu, pu, pu, da i tebe ne ureknem....
uzivajte, ljubi vas teta Mijaki.... osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 25 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu