KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesela julska jutra

+40
JocY
red
Republica
bak
Struzzo
cicsa80
ZarPtica
Sami
KoMetaK
HappyGirl
mijaki
cici-mici
Ema78
dragana76ns
twinsi
Botox
Orline
lena
djole42
lolipop
Kamilica
BiKsi :)
anak
bebko
missile
Vuchica
Tanja83
Mirjana
LaFolie
MAAKKI
korpica
lilya
maus
medolino
Tinche
dr mali pariz
ciklama
Gramatika
dra00
Mrvica
44 posters

Strana 31 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sledeći

Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od missile 30/7/2012, 09:43

Opet ja, zaboravih da čestitam mama Mirki mesecdančić malog slatkiša Bambija! Med maleni, da nam je živ i zdrav, srećan još milion meseci! Pa se vratih. Mijaki, srecno kod doce!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od KoMetaK 30/7/2012, 10:31

Vesela julska jutra - Page 31 536655_10152017412410495_1823566726_n
Metla vam i Meta kafu, da ima sa kim da je popije! lol!
Mirka, srecan 1. mesecdancic medenjaku! Vi ste bas napravili obraze za stipkanje i gnjavazu! love
Lafe, bravo za gest! Ni ja nikad ne bih mogla da zadrzim tudje, ma koliko to bilo. Sigurna sam da se dobro dobrim vraca! yes
Djole, pa di si ti? Sta se radi, osim sto se radi 12 sati? love
Ja sam putovala cele noci, sedoh da popijem kaficu, pa odoh na posao, mrtva sam, ali zadovoljna ovako sreca Iako sam bila sao od subote u 3 do sinoc u 22h cini mi se ko da sam bila 5 dana, tako mi je prijalo i da budem sa muzem (ono malo slobodnog vremena sto je imao u pauzi od posla) i da budem malo kod svoje kuce. Mada, kuci sam bila najmanje lol! Juce sam sa svekrom i svekrvom dok je mm radio, pustosila radnje u jednom trznom centru! lol! lol! Bili smo kao cigamni na kraju, ali, sta cu, tako su dobra snizenja, nema smisla da se ne iskoriste. Laughing Dobila sam od S&S prelepu torbu i sandale za godisnjicu braka, a mm i ja smo se dogovorili da cemo pare za koje bi smo kupili nesto jedno drugom za godisnjicu pokloniti jednim divnim roditeljima, kojima mnogo vise treba za njihovo dete. Kupovala jos neke sitnice za mene, sve nesto 5, 10 eura, nema smisla da ga ostavim u radnji. Laughing Moracu da ponovim ovakav vikend, ako mi se ukaze prilika. Very Happy
Grlim vas sve, a kad se odmorim citam i ostatak kutka Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od cufta 30/7/2012, 10:53

hvala na kafi Djole, idem da skuvam jednu. Dobra dan svima!
Djole, ovde se ti i ja ubismo celo leto od rada......ali nema veze, sad ce dobitak na Lotou, pa i mi sledeceg leta na Mljet. Ti Djole kao trudnjaca da ti ugadjamo. Videh pre neki dan, Djole, pa ti sredila celu kucu, covece, sto ti je lepo!!!!! Taman za jednog sina!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od lilya 30/7/2012, 12:39

Dobar da cure drage osmeh srce

Evo me na poslu. Ja ne znam za vas, ali trpela bi onu vrucinu od 40 stepeni jos sto godina, samo da ne padne uvece kisa, a sutradan ubije sparina. Ovo vreme mi bas tesko pada kada, a jos 10 radnih dana pa odmor radost
Nego, popila sam turu Mutaflora (o tome cu detaljnije na temi o E. Coli), sutra radim urinokulturu i briseve ako do sutra ne dobijem pa da vidimo dokle smo stigli. Takodje i mm radi sve: i urinokulturu i briseve i spermokulturu. Zene drage, drzite nam palceve da konacno sve bude OK.

Misice, zajedno ce citav Kutak navijati za Anu ako bude zelela da se bavi plivanje yes
Djole, hvala na kafi osmeh srce
Cicsa, nadam se da je kada opravljena kako valja, inace... borba
Mili, raduj se dosadi do srede, a od srede ima da padnes s nogu dok sve spremis.
Miss, srecno sredjivanje stana. To je posao koji ponekad bas volim da radim. Uzmem krpe i samo krenem po kuci, a mozak na pasu. Milina jedna.
Mijaki, svaka ti cast za ne ukljucivanje klime. Ni mi je ne ukljucujemo do nekih 3 - 4, ali posle toga nema se kud, ali bukvalno.
Meta, naporan viked ali ako si se ti odmorila onda je vredelo yes
Cufta, evo i ja da se prijavim u vredne. Kod nas ko na traci, posla bukvalno da radis 24 sata i da ne stignes sve da zavrsis. Uzas jedan. Ali negde mora da se radi dok se ta 7 na dobije Wink

Eto tako, valjda sam vas sve popisala. Ako sam nekog izostavila, moze slobodno da me proziva Wink
Odo sad, duznost zove ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od LaFolie 30/7/2012, 12:43

lilya ::
Nego, popila sam turu Mutaflora (o tome cu detaljnije na temi o E. Coli), sutra radim urinokulturu i briseve ako do sutra ne dobijem pa da vidimo dokle smo stigli. Takodje i mm radi sve: i urinokulturu i briseve i spermokulturu. Zene drage, drzite nam palceve da konacno sve bude OK.

heeey, Lili, bice to sve super, kod nas je nakon tog mutaflora broj leukocita u brisevima i svim tim kulturama bio drasticno manji :)

i ja cu danas na bris (rutinski) i UZ, kasni mi 20 dana Rolling Eyes
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od lilya 30/7/2012, 13:07

E Lafe, mozda ti nas i obradujes, onako iznenada yes

Nista od briseva, upravo sam dobila. Ovog puta 3 dana ranije. Dobro je da nije ko proslih nekoliko puta po nedelju dana ranije. Valjda ce se vise sve vratiti u normalu Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od LaFolie 30/7/2012, 13:10

lilya ::E Lafe, mozda ti nas i obradujes, onako iznenada yes

zamisli to cudo Very Happy pa odvedem doktora, sestre i ekipu iz cekaonice da se napijemo kao ljudi d d d d

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od lilya 30/7/2012, 13:13

LaFolie ::
lilya ::E Lafe, mozda ti nas i obradujes, onako iznenada yes

zamisli to cudo Very Happy pa odvedem doktora, sestre i ekipu iz cekaonice da se napijemo kao ljudi d d d d


Lafe, ti mozes samo da ih gledas, a oni ce da piju i za tebe yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od BiKsi :) 30/7/2012, 13:17

Da se zapljunem, brzinski naravno! Laughing

Kakav divan produženi vikend u Sarajevu provedosmo sa našim Lolićima, ma ja sam skroz oduševljena! Stvarno su nas dočekali kao da smo im rod najrodjeniji! A mi se uklopili kao da smo kod kuće! Laughing Divno nam je bilo,baš, baš divno! Prvo što videsmo bi medved, pravi pravcati, na putu za riblji restoran! lol! Jes! A taj čiko koji ima međeda, ima i 3 divlje svinje! Jes, upola kao zološki, plus neka paščadija, a treba da mu stignu i vukovi, i tak! No bi zanimljivo! U restoranu fenomenalno, pričanje i smejanje uz pastrmku i divan ambijent! Onda otišli malo i do kafića, da se vidimo sa rajom! Vesela julska jutra - Page 31 11031 Joj koliko slatko svi pričaju! Vesela julska jutra - Page 31 612963 Ondak pravac kući, i Lole i ja ostanemo da pričamo do 3h ujutru, i oko pola tri, počeše čaše i flaše da zveče, ja naravno ne bi ni ukapirala da je zemljotres da Loli nije skočila! Ja sam mislila da je uskočio zrikavac pa da on grize i zriče po kući! Rolling Eyes Toliko o meni! A onda videh da se ljulja luster, pa skontah da su ipak flaše zvonile, a ne zrikavac! lol! Tako da Mimiće, osetismo zemljotres!
U subotu smo išli na Zlatište, to je brdo na Trebeviću, odakle je super pogled na grad, pa na Vrelo Bosne, gde smo uživali u divnoj prirodi, a onda smo Coke i ja otišli na Baš čaršiju i cunjali, cunjali, cunjali. U povratku nas pokupio Lolićkin Debeljko, kupili roštilj, i potpalio Coke sve to na onoj predivnoj Lolinoj terasi od 38 m2! U divote i lepote! Kuliranje bez granica!

U nedelju, tj. juče su nas Lolići vodili na Jahorinu, ja sam bila oduševljena, jer znate koliko volim planinu, a divno je na Jahorini! Priroda je baš za uživanje! Ondak dok smo ručali, spakovali se i tek u 20h krenuli kući, kojoj stigosmo u ponoć! Ma ja sam se jedva odvojila od njih, baš mi je bio sadržajan i kvalitetno proveden vikend! Cole se isto baš oduševio kako su nas dočekali! On i Debeljko su komeNdija, što bi rekla moja nana! Ismejala sam se i jednom i drugom na njihovim pustim provalama, stvarno su šašavi skroz!

Nadam se da sam uspela da vam dočaram druženje u Sarajevu! Inače, Lolić nam je super, pu, pu, pu, usrale je koke, ne prenemaže se, normalno se ponaša i potpuno je ok! Ma Sunašce sigurno uživa! Vesela julska jutra - Page 31 275568

Postaviću slike kad stignem, nisam ih sinoć mogla prebacivati na komp, jer smo baš kasno stigli. No biće koja, samo da se ja malo saberem sa utiscima! Vesela julska jutra - Page 31 21831 Vesela julska jutra - Page 31 21831 Vesela julska jutra - Page 31 21831 Vesela julska jutra - Page 31 21831 Vesela julska jutra - Page 31 21831 Vesela julska jutra - Page 31 21831

Ne napisah da smo Cole i ja svraćali i u Višegrad kad smo išli, a i kad smo se vraćali iza SA, obišli čuvenu na Drini ćurpiju, slikali je, prošetali i uživali!

LJubim vas drugarke sve od reda!

P.S. Lafe, ja ćutim i navijam, da kasni i narednih 7-8 meseci! Vesela julska jutra - Page 31 38642 Odavno nas neka cura nije iznenadila s prirodnom trudnoćom, pa što eto ti ne bi bila od takvih, koje nas na taj način obraduju! Vesela julska jutra - Page 31 748686
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od nacKa 30/7/2012, 17:11


Jutra draga, najdraža

LaFolie ::ja sam danas nasla na ulici 15 000 din, 5000 je bilo na putu, ostalo u novcaniku, nekom ispalo.
I licna karta, zdravstvena knjizica, sve tu, neki deka `37 godiste

eto ucinila dobro delo, odnela mu, zena se silno obradovala, kaze to mu je penzija


što bi rekla moja nana - Bog ti platio Very Happy
a možda.... kasni ti podosta čini mi se...

cufta :: mm i ja cesto komentarisemo Kutak. Ne obavestavam ga o svim detaljima, ali zna svakog od vas i sve o vama.

slično Very Happy , a moj dragi kaže da sam živnula uz Kutak, tj da me jedino ovo mesto brzinski vadi iz bedaka Rolling Eyes

Milijana ::A mm pita da l ce i muzevi na petogodisnjicu Shocked

on baš ima jaku želju da ovo društvo vidi uživo king........... a i moj bi mu se odma pridružio Laughing

maus ::Dobro jutro!

Cvrle srecan ti prvi mesec! Lepotanko maleni uzivaj sa mamom i tatom, a ja bi te sada rado izljubila i izgnjavila. tesko bi se odlepila od tebe. Ni ovi kolaci sto je tvoja mama servirala nisu toliko slatki kao ti.
Mama Miro ljubi tog lepotanka za mene ljubav


Nacka mora da je bila burna noc Wink Gde si ti ovih dana?

onaj prvi deo prepisujem od Mime, i dodajem da sam oma kidisala na posluženje koje ide uz Glukofaž Very Happy

nema me nešto... sve me stid kako vi i sa decom imate bolju organizaciju od mene
ne stižem da pišem jer su me obaveze stisle, posao, i dosta posla i kod kuće (šta reći - zovu me Pepeljuga Rolling Eyes )
čitam kad stignem, ponekad brzinski upišem koju, ali... evo... popravljam se Very Happy
a stalno mislim na vas, ponekad sam ubeđena da sam vam nešto rekla, kad ono.... nisam se ni prijavila... v

evo i mm poče da igra loto, kaže da se učipi za Mljet Very Happy
i naravno da će Anči na Olimpijadu da ode, pa ona već osvaja prva mesta jumping

Metaurina ::
Stigla nocas i isprepadala muza, mislio da su lopovi Laughing ali kaze da lepsi poklon za rodjendan i godisnjicu nije mogao da dobije! king osmeh srce


Meta bravo za tebe osmeh srce
aaa, pa sad mi je jasno zašto moj stari kum kaže da je ljubav jača od mečke yes

Milijana ::Dobro jutro,
Djole fala na kafi usne
Kod nas ni kap kise nije palo, covece, ko da zivim na 1000 km od DJoleta, a ne na 80 Shocked

eto, a ja na 56 km od tebe, a kod nas bilo nevreme

[quote="Metaurina" tako mi je prijalo i da budem sa muzem (ono malo slobodnog vremena sto je imao u pauzi od posla) i da budem malo kod svoje kuce. Mada, kuci sam bila najmanje lol! Juce sam sa svekrom i svekrvom dok je mm radio, pustosila radnje u jednom trznom centru! lol! lol! Bili smo kao cigamni na kraju, ali, sta cu, tako su dobra snizenja, nema smisla da se ne iskoriste. Laughing Dobila sam od S&S prelepu torbu i sandale za godisnjicu braka, a mm i ja smo se dogovorili da cemo pare za koje bi smo kupili nesto jedno drugom za godisnjicu pokloniti jednim divnim roditeljima, kojima mnogo vise treba za njihovo dete. Kupovala jos neke sitnice za mene, sve nesto 5, 10 eura, nema smisla da ga ostavim u radnji. Laughing Moracu da ponovim ovakav vikend, ako mi se ukaze prilika. Very Happy
Grlim vas sve, a kad se odmorim citam i ostatak kutka Very Happy

opet bravo za KoMetu osmeh srce

Biksi :) ::Da se zapljunem, brzinski naravno! Laughing

Kakav divan produženi vikend u Sarajevu provedosmo sa našim Lolićima, ma ja sam skroz oduševljena! Stvarno su nas dočekali kao da smo im rod najrodjeniji! A mi se uklopili kao da smo kod kuće! Laughing Divno nam je bilo,baš, baš divno!

Nadam se da sam uspela da vam dočaram druženje u Sarajevu! Inače, Lolić nam je super, pu, pu, pu, usrale je koke, ne prenemaže se, normalno se ponaša i potpuno je ok! Ma Sunašce sigurno uživa! Vesela julska jutra - Page 31 275568

Postaviću slike kad stignem, nisam ih sinoć mogla prebacivati na komp, jer smo baš kasno stigli. No biće koja, samo da se ja malo saberem sa utiscima! Vesela julska jutra - Page 31 21831 Vesela julska jutra - Page 31 21831 Vesela julska jutra - Page 31 21831 Vesela julska jutra - Page 31 21831 Vesela julska jutra - Page 31 21831 Vesela julska jutra - Page 31 21831

Ne napisah da smo Cole i ja svraćali i u Višegrad kad smo išli, a i kad smo se vraćali iza SA, obišli čuvenu na Drini ćurpiju, slikali je, prošetali i uživali!

LJubim vas drugarke sve od reda!



Živ nam bio tvorac Kutka osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Orli mila, ljubim te u 26 nedelja i 93 dana osmeh srce

Korpice kako si.... raste li strpljenje Wink

Izgleda da nisam... a mislila sam da jesam... rekla da je i meni produžena potvrda... yes
pa eto, mi da ne dangubimo, što reče Biksi, samo se spopadamo vođenje ljubavi ,
da vidiš što tako brže prolazi vreme Wink
Medo ff

d ljubav
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od nacKa 30/7/2012, 17:23


izgleda da sam nešto, malko... neki su mi komentari u Miminom citatu v

a gde mi ode Lilyo Shocked , ljubim te draga

baš sam smotać Very Happy

Mima, jel beše delfini iz Lozane idu 3. avg u slane vode zbunjen
Užiiiiiivajte na Mljetu mila moja osmeh srce , kao i uvek.... ma više.... ljubav
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Mrvica 30/7/2012, 20:56

VECE SVIMA.
Ja dok sve iscitam pola zaboravim. Sad
Bitno da kazem Lafu da se nadam da ce ti kasniti jos bar godinu dana. yes
Meto, svaka cast za pomoc porodici. malo je takvih ljudi.
Biksi se lepo provela sa Lolicem, a Milijana dva dana nema obaveza i odmah joj je dosadno. queen
Ja sam jutros bila kod mojih na poslu, i lutala po gradu, uzela neki otkaceni kompletic za spavanje, zamenila nesto Vukasinu, popravila mm sat, i stigla kod mojih na druzenje. Veceras mi bila drugarica trudnica pa sam je dobrano izljubila i izgrlila.
Evo ga moj sin se probudi i to je to od druzenja s vama.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od cufta 30/7/2012, 23:20

I ja kao Mrvica, pola zaboravim Very Happy . Biksi se nauzivala. Neka, neka, radice i ona. ko radi, uzeli se Mljeta!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od maus 31/7/2012, 07:46

Dobro jutro!

LaFolie ::
lilya ::E Lafe, mozda ti nas i obradujes, onako iznenada yes

zamisli to cudo Very Happy pa odvedem doktora, sestre i ekipu iz cekaonice da se napijemo kao ljudi d d d d

Lafe jel bila pijanka???? Javljaj se!!!

Biksi :) ::Da se zapljunem, brzinski naravno! Laughing
Kakav divan produženi vikend u Sarajevu provedosmo sa našim Lolićima, ma ja sam skroz oduševljena! Stvarno su nas dočekali kao da smo im rod najrodjeniji! A mi se uklopili kao da smo kod kuće! Laughing Divno nam je bilo,baš, baš divno! Prvo što videsmo bi medved, pravi pravcati, na putu za riblji restoran! lol! Jes! A taj čiko koji ima međeda, ima i 3 divlje svinje! Jes, upola kao zološki, plus neka paščadija, a treba da mu stignu i vukovi, i tak! No bi zanimljivo! U restoranu fenomenalno, pričanje i smejanje uz pastrmku i divan ambijent! Onda otišli malo i do kafića, da se vidimo sa rajom! Vesela julska jutra - Page 31 11031 Joj koliko slatko svi pričaju! Vesela julska jutra - Page 31 612963 Ondak pravac kući, i Lole i ja ostanemo da pričamo do 3h ujutru, i oko pola tri, počeše čaše i flaše da zveče, ja naravno ne bi ni ukapirala da je zemljotres da Loli nije skočila! Ja sam mislila da je uskočio zrikavac pa da on grize i zriče po kući! Rolling Eyes Toliko o meni! A onda videh da se ljulja luster, pa skontah da su ipak flaše zvonile, a ne zrikavac! lol! Tako da Mimiće, osetismo zemljotres!
U subotu smo išli na Zlatište, to je brdo na Trebeviću, odakle je super pogled na grad, pa na Vrelo Bosne, gde smo uživali u divnoj prirodi, a onda smo Coke i ja otišli na Baš čaršiju i cunjali, cunjali, cunjali. U povratku nas pokupio Lolićkin Debeljko, kupili roštilj, i potpalio Coke sve to na onoj predivnoj Lolinoj terasi od 38 m2! U divote i lepote! Kuliranje bez granica!

U nedelju, tj. juče su nas Lolići vodili na Jahorinu, ja sam bila oduševljena, jer znate koliko volim planinu, a divno je na Jahorini! Priroda je baš za uživanje! Ondak dok smo ručali, spakovali se i tek u 20h krenuli kući, kojoj stigosmo u ponoć! Ma ja sam se jedva odvojila od njih, baš mi je bio sadržajan i kvalitetno proveden vikend! Cole se isto baš oduševio kako su nas dočekali! On i Debeljko su komeNdija, što bi rekla moja nana! Ismejala sam se i jednom i drugom na njihovim pustim provalama, stvarno su šašavi skroz!

Nisam ni sumnjala u fantasticno druzenje i fantastican provod. Jos samo slike da postavis i kao da sam bila tamo sa vama. sreca sreca sreca sreca sreca sreca Bas mi je drago sto ste puni utisaka.

nacka ::

Mima, jel beše delfini iz Lozane idu 3. avg u slane vode zbunjen
Užiiiiiivajte na Mljetu mila moja osmeh srce , kao i uvek.... ma više.... ljubav
Je Nacka Jeeeeeeeeeeeeeesssssssss jos samo malo i pravac u RAJ! Citam da se spopadas sa muzicem. Nije losO nije losO lol!

cufta :: Neka, neka, radice i ona. ko radi, uzeli se Mljeta!

Tako je Cufta. Veceras drz fige i za loto i za naseg plivaca Stjepanovica. Ak` dobijem na lotou ne morate cekati sledece leto. Oma pakujte kofere i pravac Mljet Very Happy

Mijaki sta je rekao cika endokrinolog?

Missile srecno sredjivanje stana.

Meta e neka si VALA METLA kafu. I neka si pustosila radnje lol!

Lilya a hoce li muz danas raditi briseve? Bice svi nalazi ok, videces igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Jutroc cu ja da TURNEM kafu. Samo minut jedan molim.


maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od maus 31/7/2012, 07:49

morning love Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Milijana 31/7/2012, 08:10

MMmmmm kakva kafojla likeit
Dobro jutro,
Meta, blaago tebi. Kako ja volim snizenja i pustosenje radnji... meni je to kao neka vrsta psihoterapije yes
Lilya, idem da citam na toj temi sta si pisala, ja sam mislila da si se ti te bakterije oslobodila odmah posle one prve ture antibiotika.
Mrvo, nisam ispratila kako prodje rodjendan?
Maus, pa ti jos samo malko nam kuvas kafu iz Lozane... posle samo mislis na nas dok plivas sa delfinima smajli angel
Ja sam juce bila bas nesto sva besna... ova Lenka me nista ne slusa i pizdim zbog toga...plus ove vrucine, plus kraj meseca, pa mm radi do 6, plus sam dobila.... i da ne nabrajam vise.... Danas mi se cini da je jos gori dan... ali doci ce mi mama, pa ce mi valjda biti malo lakse.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od lilya 31/7/2012, 08:27

Dobro jutro pre kanca drage moje Very Happy

Nemam puno vremena, iz kanca cu malko vise kucnuti novosti.
Samo Mili da kazem da sam mislila tamo ne temi da pisem kad mi budu rezultati, ali sam juce u medjuvremenu dobila. Da ne bi pravila zabunu pisem danas sa posla u nekom trenutkum i tamo.

Sad zurim pisemo se posle Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od KoMetaK 31/7/2012, 09:55

Dobro jutro, samo da vam ma'nem! lol! lol!
Misu, citah za tvoju plivacicu i kako ce da digne ruku u pesnicu, ja joj od srca zelim da to i uradi za koju godinu, a mi cemo da budemo ponosne tetke!!! Very Happy
Bixi, zavidim vam na druzenju, videh slicice na FB, i super ste mi! Trudnica i debeljko su mi se bas promenili, nekako sijaju, kao njihovo sunasce! sunny A i ti i B ste u elementu, osmeh na lice i samo pozitivno! Very Happy likeit
Mili, ovo je samo pocetak dana, obicno se sve promeni do karaja! Ljubi lepotice!
Lilya, vidim da se necemo druziti u Pragu, ali cemo zato u Bg-u, u toku nedelje, ako se uklopimo, javljam se. Da te smaram malo i ja, a ne samo koleZinice! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od cufta 31/7/2012, 10:02

evo skuvala sma i ja kafu posto sam zakasnila na jutarnju Mausinu. Naravno Maus da navijam za oboje veceras. Ako pobedis u Lotou veceras, imas pravo, napustamo sve, pakujemo kofere i stizemo. Juce sam susala na radiu nekog spikera, bas je dosao sada sa Mljeta, pricao je njemu sa nevidjenim odusevljenjem celo pre podne.
Mili, da Lenku upises u vrtic? meni je to spas tokom radne nedelje. Toliko se tamo umori, da je super ostatak dana.
Ostale zenske, CMOKILI!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od dr mali pariz 31/7/2012, 10:10

Very Happy
stizem da se pozdravim sa , meni od sada, najlepsim mesecom u godini!
Cure, falila mi caska sa vama, uz kafu, naravno, poneku pesmu i dosta price...
no, sada vec dosta manje sl. vremena Vesela julska jutra - Page 31 21831
i sada dok cekam na ramenu da se Iv smiluje i podrigne, da vam se javnem..
Mima, kad putujes, jel nam neko vec na moru?
Cure, sanse nema da nadoknadim propusteno, pa mi javnite s vremena na vreme vece vesti...selidbe, udadbe, trudnoce,porodjaje, vrtice ,prve korake.
ljubim vas jako! Vesela julska jutra - Page 31 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od KoMetaK 31/7/2012, 10:19

Pari, kakav avatar!!!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Virnuh na jutra i nema avatara kod tebe, rifresh i kakvo iznenadjenje!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od lilya 31/7/2012, 10:20

Metaurina ::Pari, kakav avatar!!!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Virnuh na jutra i nema avatara kod tebe, rifresh i kakvo iznenadjenje!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

I avatar i tiker osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od dr mali pariz 31/7/2012, 10:26

Vesela julska jutra - Page 31 543728
a,a,jeste l videle? lol!
polako dolazim sebi Laughing
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od maus 31/7/2012, 10:33

dr mali pariz ::Vesela julska jutra - Page 31 543728
a,a,jeste l videle? lol!
polako dolazim sebi Laughing
Dolazenje sebi ti odlicno ide!!!! Divan avatar, divan!

Palimo na Mljet u petak uvece, oko ponoci tacnije.

Cufta zna covek sta valja Very Happy Javljam veceras da li da pakujes stvari OMA Laughing
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od maus 31/7/2012, 10:35

Bixi salji slike amo. Ne zabusavaj.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 31 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu