KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesela julska jutra

+40
JocY
red
Republica
bak
Struzzo
cicsa80
ZarPtica
Sami
KoMetaK
HappyGirl
mijaki
cici-mici
Ema78
dragana76ns
twinsi
Botox
Orline
lena
djole42
lolipop
Kamilica
BiKsi :)
anak
bebko
missile
Vuchica
Tanja83
Mirjana
LaFolie
MAAKKI
korpica
lilya
maus
medolino
Tinche
dr mali pariz
ciklama
Gramatika
dra00
Mrvica
44 posters

Strana 16 od 34 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Sledeći

Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Botox 13/7/2012, 10:06

evo cure i sa vama da podelim starsnu lubenicu koju sam podelila sinoc sa draganovicem lol!
mLogo je velika :)
Vesela julska jutra - Page 16 330771_4132577431294_1059267349_o
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Botox 13/7/2012, 10:10

i kako da zaboravim :)
pa srecan nam petak 13. :))))
Vesela julska jutra - Page 16 News_1179
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od maus 13/7/2012, 10:11

djole39 ::Jutro cure !

maus ::
Djole nije valjda da non-stop sluzis goscu?

Ma jok!Sad se samo skitamo ...muzeji.....tvrdjave ...pa kafana.....i tak .Naučila sam je da kaze i napiše -burek ,pljeskavica,ćevapčić,pogača ,dobar dan i ŽIVELI!

Ljubim sve !

Djole lepo je ucis, svidja mi se! I svidja mi se ono poslednje u nizu sto se tice skitanja lol! ZIVELI!

missile ::
Mišica je opet napravila pregled jutra, da nisi možda razmišljala da radiš kao reporter za tv? Why not? Bila bi bolja od mnogih, u to sam sigurna! yes
U dr Subotića 1 je mikrobiološki institut (ili lab- u svakom slučaju nešto mikrobiološko), išla sam i ja tamo davno da radim briseve, na uput, besplatno, pa Lafe, lepo Mišica podseti da imaš tu mogućnost Wink A možeš i tamo da platiš ako si bez uputa i odmah završiš. Zovi i raspitaj se!


Ne EXIT nikad nisam otišla. Možda generacijski jaz, ko bi znao Rolling Eyes , jer da je woodstock ja bih išla Very Happy


Eeeeeeeeee da daaaaa Misi mikrobioloski institut i bas kako si napisala, sa uputom i bez uputa...sve je tako. Sedi 5! osmeh srce Ja zena u godinama, zaboravljam neke stvari.

I ja bi na Vudstok rado, rado, radoooooooo

Lafe, stvarno, dan jucerasni Rolling Eyes

hahahahaha Boki jes velika lubenica hahahahaha ja takvu pojedem u 2 zalogaja posle obilnog obroka Very Happy
Neka nam je srecan petak 13. lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Gramatika 13/7/2012, 10:24

Devojke, samo da mahnem, nekakva mi gužva danima. Imam privatne časove, nemam vode po celi dan No, a nekako sam neraspoložena, puna neke strepnje...
Pisaću kad budem u formi!
sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od bak 13/7/2012, 10:37

Samo da vam mahnem, stigosmo jutrois, bilo je apsolutno sjajno, more, vreme, plaze, sve! Cekam masinu pa da prostrem ves, sutra palimo u selo!

bebko usne me je obavestila o novim trudnicama i mamicama, otkrih da Ivona i Dusan nece jos , vidim da je stanje redovno na ostalim poljima.

Vidimo se za 8-9 dana, ljubim vas puuuuuuno love
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od lilya 13/7/2012, 10:54

Dobro jutro sad lepo Very Happy

Misice, ja cu mozda ici i u subotu, ali su sanse male. Prosle godine sam isla dva dana tamo vamo, trebalo mi nedelju dana da se oporavim. Ako budes isla javi pa mozda se i vidimo ako me nesto lupi u glavu da idem i u subotu Very Happy

Meta, stavljaj slike tih cipela, nemoj nas drzati u neizvesnosti.

Ljudi, mi smo isto lecili hlamidiju davne 2007 godine. Popili po dve ture antibiotika i vise se nije javljala. Radili smo briseva na par razlicitih mesta, ukljucujuci i VMA i sad me zabrinuste da li je s time sve OK Rolling Eyes Dosta mi je ova zezencija oko E. Coli i ostalih kokosaka, samo mi jos hlamidija fali fd Poslednji put smo ih radili pred odlazak u Prag i sve je bilo OK. A to u dr Subotice je Batut. Tamo sam radila obicne briseve za komisiju za prvu VTO. To je bilo negde u junu, a hlamidiju i ostalo mi je "preko reda" zbog VTO zakazala tada za 22. septembar Shocked

Djole, nije losa ta uzivancija sa gostima. Nekako se osecas kao na nekom raspustu yes

Bojana, gde nadje ovolku lubenicu? Jos malo pa ko breska lol!

Pari, gde si zeno? Kako si od jutros?

Miss, nije neka razlika u godinama izmedju tebe i mene. Ja bih i na Exit i na Woodstock. Jedino sto ne bih na varijane tipa Guce i tako to. Ne volim melos i estradu, jednostavno nije to za mene. Ljudi mi se cesto cude kako ne znam reci ili ime nekog poznatog pevaca ili pevacice, ali eto obzirom da nemamo TV, ni nemam bas gde da naucim to stivo Very Happy

samo da vam javim da sam ja i dalje pod rezimom "pobediti kokose u organizmu", znaci: bez slatkisa (dva puta sam prekrsila sa integralnim keksicima), flasom Prolom vode (minimum), dve case soka od brusnice, dve solje caja od brusnice (minimum), pocela sam sa jos jednom turom Palisepta (preventivno) i treba da zavrsim kutiju Normogyna koju sam uspela da nabavim. Posle Normoguna ponavljam i briseve i urinokulturu pa ako ne pomogne krecem sa homeopatijom. Bas sam se zainatila da dodjem do steilnih briseva i urinokulture i dok sve ne bude OK, ne idem u Prag pa makar cekala godinu dana.

Bak dobrodosla nazad. Nadam se da si se lepo provela i odmorila ljubav Nisam ni sumnjala da ces se na Tasosu lose provesti. Daj neke slidze Very Happy
Kako vas je Bak docekao?

Grama, ima takvih dana, prosto tako naidju v

Dosta piskaranja, sad mora nesto da se radi. Sve vas ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od medolino 13/7/2012, 12:12

Pozdrav jutrima osmeh srce
Citam,citam i nista ne mogu da pohvatam Embarassed
Zapamtila sam Bojaninu lubenicu lol!
Cula sam za Pari i kontrakcije, kako napredujete,jel ste jos 3 u 1? Ljubi mi Ivonu i Dusana ljubav ljubav
Lili,pada exit veceras,jel sam dobro procitala? igra igra
Maus, ljubim te ljubav

Ja sam srecna, pisala sam na desavanjima,sinoc sam imala UZ i cula srca kako lupaju, moje bebice su dobro a ja ih mazim i pricam pricice love Jutros sam se probudila u 3h,nisam mogla vise spavati,razmisljala sam i shvatila koliko sam uzbudjena...Moje bebice su u meni i videla sam ih,sam pregled je trajao par minuta ali dovoljno da mi se ureze u mozak ona melodija srce srce i sada je cujem,ostala je u usima Very Happy
Eto,malo sam bila opsirna,nemojte mi zameriti jer sam mnogo srecna.

Uzivajte i ne zamerite sto nisam svaku navela,mozak mi je sada odlutao totalno.Sve vas ljubim i mislim na vas poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Vuchica 13/7/2012, 12:36

Bravo Medo! veeeliki pozdrav za dva majusna srce srce
Uzivaj, mazi stomacic, a apsolutno imas opravdanje da budes rasejana osmeh srce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od cicsa80 13/7/2012, 13:17

samo da vas pozdravim,pisala sam na azoo,jos uvek nije prikljucen net i sizim,ovaj telefon me ubi i tesko mi je da citem,definitivno ce pasti neki maleni laptop,
Samo znam da su bundevice jos u paketu i da dra ima dve bebe :)
Moram i ovde da kazem da su nam lolici puuuuuuno pomogli i da su sjajni ljudu,bukvalno ljudine. Loli nam je jos neznija i malo se zaokruglila ali bas lepo izgleda,posteno me je povukla za nos. Ljubim vas sve
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od dr mali pariz 13/7/2012, 13:23

Tu saaaaaaaaaaaaaaaaaam.... lol!
rekoh na desavanjima, da se zapljunem, jer ne znam kad cu danas stici da se ponovo upisem. cekam moj trio-fantastiko- mamu, sestru i sestricinu, pa da predahnem. Od jutros gibanicu, kuvala rucak, smorih se.
|da, jos smo u sklopu mene same Very Happy
Kontrakcije su sasvim normalne, i kao sto sam napisala, nisu alarmantne-ono na 15 ili manje minuta...
opustencija, nece njih dvoje jos Very Happy
samo da pozdravim Bakisu i ovde Vesela julska jutra - Page 16 275568Draga, ja mislila bice slika, a ti vec za selo palis Very Happy
Bojana , lubenica je hit! Vesela julska jutra - Page 16 612963
odoh cure, doslo mi moje zlato-mama Vesela julska jutra - Page 16 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od KoMetaK 13/7/2012, 13:36

Pari, taman rekoh da ti pisem gde si- a ti se uredno javljas Very Happy Uzivaj u triu fantastiku danas, za koji dan ces i ti biti deo jednog fantasticnog tria! family
Cicsa, pisah na azzo, drago mi je da ste zadovoljni i drzim fige da napravite pomak terapijom! igracice Sad kad si kao Pinokio, ko ce s' tobom? Wink Razz
Medo, bravo za 2 srca, idem na korake da citam, ali se radujem i ovde sa tobom! osmeh srce osmeh srce
Lily pa ti ces bre i u crevima ubiti eserihiju! Wink Ne odoh na odbranu doktorata, moracu da slikam cipelice i tasnu, bar da imam kome da se pohvalim, samo ne stigoh nista, jer ostadoh da radim od kuce i ne digoh zadnjicu sa stolice (osim par puta-nesto sam zeznula stomak Rolling Eyes ).
Bak ,dobro nam se vratila, nadam se da si se odmorila i oporavila i da si tamo ostavila sve ruzno a ponela samo sunca i vedrog duha!
Gramatika,nadam se da te je proslo stanje, ja se juce castila i oraspolozila ocas posla. Glavu gore!
Djole, jel ti to vodis samo goscu ili i sveki? Meni se sve cini da ides samo sa goscom, a bezis od zmija Laughing
Misu, ljubi mi tvoju lutkicu i ako krenes na exit, napravi pauzu na pola puta Very Happy Ili mi bar ostavi Anu na cuvanje Very Happy
Bojana, gde nadje ovo lubence, ja trazila da kupim krisku juce, ali nema, a ne znam sta da radim sama sa velikom lubenicom Rolling Eyes
Ja se cula sa drugaricom iz Austrije, postala mama 3. jula, posle 4 VTO, i taaako me obradovala osmeh srce A sin joj lep kao lutka! Isplati se biti uporan! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Botox 13/7/2012, 13:44

Meta, ovu lubenicu su uzeli u maxiju, bila je kao u onoj mrezici, tamo na vocu, sve tako malesne :) a mi nikada nismo jeli, pa ko dva majmunceta ocemo il necemo, i uzesmo je Very Happy a ukus ko redovna samo je mini :) ali definitivno je prakticno, mi onaj dan morali u kadi da ladimo lubenicu jer nemamo gde s njom velikom.... zamrzivac nemamo, bunar nemamo i tako :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Republica 13/7/2012, 15:40

Dan cure . sunny

Doshla sam da vas pozdravim i videh da se nisam ulogovala od 22 juna.

Kako vreme prolete. Vesela julska jutra - Page 16 635297

Da iskoristim priliku da pozhelim Paris ,lak porodjaj. 16-17 jula beshe?Vesela julska jutra - Page 16 761258

Ja stizhem u Bgd sa sinom 16 jula.U guzhvi sam zaista bila zheshcoj.Evo lecim sada herpes na usni.

Nego videh naslov Struzzo-mamaN? Pa da cestitam!!!!! Vesela julska jutra - Page 16 543728

I videh u potpisu negde Medeolino...2 srculenceta Vesela julska jutra - Page 16 0913 Vesela julska jutra - Page 16 0913 medena!! Cestitam milo moje. Vesela julska jutra - Page 16 32796

Ne stizhem da sve ostalo procitam.Ne zamerite Vesela julska jutra - Page 16 490909 .Izvucicu se iz ove guzhve pa onda laganica.

Sve vas ljubim Vesela julska jutra - Page 16 779578 i grlim Vesela julska jutra - Page 16 582639 i sve shto sam ostalo lepo propustila CESTITAM!

Vesela julska jutra - Page 16 439215 Vesela julska jutra - Page 16 853197 Vesela julska jutra - Page 16 517798 Vesela julska jutra - Page 16 439215 Vesela julska jutra - Page 16 853197 Vesela julska jutra - Page 16 517798
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Mrvica 13/7/2012, 16:18

Dan jutra!
Maleni se meskolji, budi se pa nemam puno vremena.
Ispisaste svasta, a ja se zadrzala na RD. Embarassed
ja sam danas bila vredna bas, svasta nesto po kuci poradila. Doduse, sve u prekidima kad beba zakmeci. Vukasin dosta dugo spava nocu, veze i po 8-9 sati pa preko dana trazi paznju. Very Happy
Juce smo celo vece bili napolju. Vecerali i pili kafu, imamo male kuce, 9 komada, mm ih sredjivao i slikao, bilo ih svuda po dvoristu, preslatki su kad se rastrce po travi. Slika ima milion, ne zna se koja je lepsa, podelicu s vama ove dve samo da vam docaram o cemu pricam:
Vesela julska jutra - Page 16 13948741
Vesela julska jutra - Page 16 Dscf2261z
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od lilya 13/7/2012, 16:22

Mrvica ::Dan jutra!
Maleni se meskolji, budi se pa nemam puno vremena.
Ispisaste svasta, a ja se zadrzala na RD. Embarassed
ja sam danas bila vredna bas, svasta nesto po kuci poradila. Doduse, sve u prekidima kad beba zakmeci. Vukasin dosta dugo spava nocu, veze i po 8-9 sati pa preko dana trazi paznju. Very Happy
Juce smo celo vece bili napolju. Vecerali i pili kafu, imamo male kuce, 9 komada, mm ih sredjivao i slikao, bilo ih svuda po dvoristu, preslatki su kad se rastrce po travi. Slika ima milion, ne zna se koja je lepsa, podelicu s vama ove dve samo da vam docaram o cemu pricam:
Vesela julska jutra - Page 16 13948741
Vesela julska jutra - Page 16 Dscf2261z

Ijaoj Mrvice, srca srca srca srca srca srca Pufne jede medene sreca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od LaFolie 13/7/2012, 16:23

osmeh srce kako su slatki!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od dr mali pariz 13/7/2012, 18:01

Ripa, dobro došla u zemljicu Srbiju...za koji dan!
Nije zakazan carski, ne znamo kad smo na programu, ali svejedno -hvala. Vesela julska jutra - Page 16 275568opet herpes...opet si slabo o sebi vodila računa??
Mrvo, ja sam isprva mislila da si okačila neku sličicu sa neta...kad ono, vaše kuce. Toliko su slatke, da nemam reči!! Vesela julska jutra - Page 16 21831 Vesela julska jutra - Page 16 21831
p.s. Meta, daj fotku cipa i tašne!! Vesela julska jutra - Page 16 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od red 13/7/2012, 18:24

samo da virnem...i da mahnem iz crvenog mora... :)
medolino, odlicno za dva srculenca... Vesela julska jutra - Page 16 275568opusti se i uzivaj draga...
Pari, kako guras po ovoj vrucini... Vesela julska jutra - Page 16 543728priblizilo se, hvala Bogu... Vesela julska jutra - Page 16 995453 Vesela julska jutra - Page 16 995453
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od missile 14/7/2012, 01:47

Mi smo najzad ubijeni od vrućine. Pali smo u krevet u pola 11 i sad kad sam se lepo okupala ostaje Kutak! Spavajte, cure, kad možete. Ja ne. Laku noć1 Sleep
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od lilya 14/7/2012, 05:33

Dobro jutro i laku noc. Stigla s Exita, odo da dremnem Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Struzzo 14/7/2012, 07:42

Mrvica ::
Vesela julska jutra - Page 16 13948741
Vesela julska jutra - Page 16 Dscf2261z


Jao Mrvice, kako su slatki.... osmeh srce

Dobro jutro, curice... sunny

Nemam sličice, ali zamislite med žući da ne može biti, čašu hladne vode, okruglu, veliku šolju iz koje se puši kafa...ko voli slatko, par koluta Jaffe ili ako više volite voće, iseckanu na parčiće ananas-dinju...eto, to vam nudim... Very Happy

Ljub....

P.S. Hvala, Rep.... usne
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Orline 14/7/2012, 08:30

Dobro jutro Very Happy
Hvala, struzzo, može...Sve Laughing
Mrvice, preslatki su, čoveče sunny

Lilya, ludo burazeru, a? Lepo spavaj.

Viđi red u Crvenom moru, a gde bi nego prema nick-u Razz Uživaj, srećo.

Metice, daj bre da vidimo te lude stvari
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od dra00 14/7/2012, 08:48

Vesela julska jutra - Page 16 Bfs5ch

Dobro jutro sunny
Drustvo izvolite kafu.
Orli poranila si, sta radis?
Ja sam ustala, popila limun-narandzu i onda sm morala na brzinu da pojedem nesto, jer imam mucnine po citav dan . Tako to valjda treba pa onda ne panicim Very Happy
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od dra00 14/7/2012, 08:50

Vesela julska jutra - Page 16 Hvq97n

Posto mi je danas godisnjica braka, evo da vas pocastim mojim omiljenim picem
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Gramatika 14/7/2012, 08:52

Dra, srećna vam godišnjica braka! Vesela julska jutra - Page 16 338438
Da ste živi i zdravi, uvek veseli i ponosni jedni na druge! Vesela julska jutra - Page 16 98195
Ostale devojke, pozdrav! sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 16 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 34 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu