KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
tisa
djole42
ananana
ciklama
menora72
darling_buds
JocY
key
shenon
Dacaa
Struzzo
M.
hany
ninica2
Erata
Ema78
Mirjana
grudva
MAAKKI
Xena
cicsa80
laKole
cekalica
bak
Goca ***
maus
red
bibi.libi
dragana76ns
Orline
lilly13
Sneza
darija79
mijaki
pegaz
KoMetaK
bebica mala
bulevarka
rada78
Vuchica
heart84
vasilija1980
missile
dra00
dr mali pariz
noja
LaFolie
Kamilica
BiKsi :)
Jelica
saška
MIRKA85
maki79
Jejaaa
korpica
dragmilk
Gramatika
lolipop
medolino
lilya
sareni leptir
anak
daxi011
67 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 29/7/2012, 22:13

Navijamo, navijamo, ne brinite igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 29/7/2012, 22:21

bebica mala ::Djevojke,gdje ste,mi brojimo dane ostalo jos ponedeljak, utorak, srijeda, cetvrtak a petak ujutro neka namje bog na pomoci molitva

Sto je stalo navijanje,trebate nam, radost radost radost radost


Vaso evo i ovdje malo roda iz Lyona roda roda roda beta beta

Bebice misli o necemu drugom jos par dana samooooo :))))))
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 30/7/2012, 08:08

Bebice, Vasilija... idemooooooo wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd za velike bete!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 30/7/2012, 09:51

roda Vaso, Bebice, navijam za trudničke bete!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/7/2012, 13:25

Vasilija, izdrži još bar 2 dana, ipak je prerano!

Navijam za visoke bete, i tvoju i Bebice Male! Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 30/7/2012, 15:16

Vasilija,Bebice mala,navijam za velike bete igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 30/7/2012, 17:06

Vasilija,Bebice,ajmo,navijamo svim snagama za debele beturine wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd beta beta beta beta beta beta beta beta
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 30/7/2012, 19:16

Devojke ja sam uradila test i nema druge crte nazalost..jako sam tuzna..sutra vadim betu.. No tuga tuga tuga
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 30/7/2012, 19:17

Inace danas mi je 13 dan od transfera, mislim da je urin trebao da pokaze ako sam trudna No
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 30/7/2012, 19:55

Vasilija dok ne uradis betu nista nije gotovo, samo njoj veruj, a mi smo tu da navijamo za beta
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 30/7/2012, 21:13

Vaso,nije nista gotovo dok ne uradis Betu,

A jos ako nisi dobila menzis,onda znaj da nije govovo i cekaj Betu.

Odgovori mi molim te imas li krvarenje ili ne,,?Ako nemas jos onda nebrini zagrljaj
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/7/2012, 22:13

Vasilija,slussaj me dobro....ne mislim ti lose,a potpuno te razumem.ja sam isto ko ti prosli put tako odradila test,negde oko 10og dana od et.test iz urina je bio negativan...poludela sam ! nisam odustala ,pa sam ipak 12og dana odradila betu iz krvi ! i bila je pozitivna !.nazalost nakon par nedelja ,sve se to zavrsilo,znas vec kako...da se ne ponavljam.a znam curu koja je 12og dana prokrvarila i odustala od bete iz krvi,misleci da nema nista !.na nagovor drugarice ,ona je ipak uradila 16og dana betu i bila je pozitivna ,rodila je sina ! tako da glavu gore i sacekaj pravu betu ! srecno ! as
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 30/7/2012, 22:21

Zdravo lepe moje koracaljke! Samo da znate da i ja navijam stalno za svaku naravno ali ne stizem da pisem...Drage moje koje cekate betu ne trazite simptome jer ih nema a sve sto imate i nestane ili se pojaca to je od lekova koje koristite,glavu gore i samo pozitivno...Sve vas d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/7/2012, 22:36

cure,znam da nije tema ali me nije bilo 5 dana .kazite mi ,ima li vesti o privatnicima,kada se pustaju u rad???? molim vas ,ako neko nesto zna neka mi javi ...hvalaaaaaaaa tuga
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 30/7/2012, 22:42

vasilija testovi nisu pouzdani
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maruska 30/7/2012, 22:56

Pratim ovaj forum nekoliko godina ali do sad nisam imala primedbe. Laughing

Pet godinea se lecim od steriliteta. Skupljala sam papire i ranije i prolazila komisiju ali su mi nudili samo postupak u Nisu na sta ja nisam pristala. N.F. koji sam zaokruzila, nije me pozvao u roku od 6 meseci.
Pripremala sam papire za prvu VTO i usput na preporuku dr. Elijane uradila histeroskopiju. Ustanovili su mi kancer materice. Varijanta koju mi predlaze konzilijum, zapravo to je njihova odluka ali me ne mogu naterati na to, je vadjenje materice. Kazu da stimulacija hormonima za VTO i trudnoca samo mogu da nahrane kancer. Buni me njihova odluka jer pre dve godine devojci u istoj situaciji predlozili su VTO sto pre a ukoliko zatrudni sa porodjajem se vadi i materica.
Ja ne mogu izvaditi matericu a da prethodno ne pokusam bar jednom da zatrudnim. Sasvim sigurno necu primati hormone jer bi to bilo pogubno po mene, ali probala bih VTO iz prirodnog ciklusa. Ako odluka konzilijuma bude definitivna, radicu svakako u privatnoj klinici a ako se predomisle, pozvali su me u petak da dodjem ponovo, onda cu imati prioritet u N. F. Jedino nisam sigurna da li ce u tom slucaju dr. Elijana pristati da radi iz prirodnog ciklusa.

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maruska 30/7/2012, 23:00

Malo sam promasila temu, ali ovde je frekventnije pa mozda neko ima neku informaciju koja moze da mi pomogne. Znate li nekog ili imate li iskustva sa kancerom endometrijuma. Crying or Very sad

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 30/7/2012, 23:04

Maruska dobordosla cvet
Nalazis se bas u delikatnoj situaciji draga, prosto nemam pametan savet, nisam razumela koji je stav dr Elijane u vezi toga da radis VTO? Jedino sto ti mogu reci da ti drzim palceve i zelim srecu sta god odlucila. c
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 30/7/2012, 23:06

Maruska, najvaznije je da ozdravis! Postoje i drugi nacini da imas dete. I da ga volis i pruzis mu sve kao da si ga rodila.
Pisi sta su rekli u Frontu. U petak. Koliko znam dr Elijana je trenutno na godisnjem. Ne cekaj nista, nego se pobrini za svoje zdravlje.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maruska 30/7/2012, 23:26

Znam, Elijane nema u Frontu neko vreme i nece je biti do septembra. Ni u Jevremovoj nece bit neko vremei. Razmisljam da je pozovem na privatni broj ali mi je glupo ako je van zemlje. Ja samo zelim da cujem jos neko misljenje pre nego sto se odlucim. Plocice sam poslala na ekspertizu na Medicinski fakultet, zakazala konsultacije kod Ljubica, Stankovica i Srbinovica u sredu i cetvrtak. Na skeneru se vide promene ali mogu da budu i benigne, vec znam da imam neke miome, tako da cu odraditi i magnetnu do konzilijuma. Doktorka koja je bila na konzilijumu poznaje moje i voljna je da moje rezultate posalje referentnim klinikama u Nju Jorku i Londonu. Ceka se sad i njihovo misljenje. Ako su minimalne sanse da zatrudnim i veliki rizik po mene, naravno da cu se odluciti za vadjenje.

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/7/2012, 23:34

jao maruska,da ti nisam u kozi ! ali ti drzim palceve i pokusaj sve sto kazu ,a nek zadnja solucija bude vadjenje materice... No
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 30/7/2012, 23:38

Vasilija draga, test ne znači ništa. Moja snajka je oba puta bila trudna, prirodno ostala, 2 meseca i više su joj testovi svi, ali svi bili negativni. A i srčana radnja bila. Već sam pisala o tome pre. Ne sekiraj se, biće beta u redu.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maruska 30/7/2012, 23:41

Jelice, ja sam trenutno zdrava. Barem tako mislim. Poslednj HP nalaz keretaze je uredan. Problem je sto keretazom nasumicno skidaju delove endometrijuma pa moze da se podkrade, od histeroskopije do keretaze je proslo 13 dana pa endometrijum nije dovoljno zadebljao i mozda ne daje realnu sliku, a u pitanju je karcinom koji se vraca tamo gde je jednom napao, hrane ga hormoni i trudnoca, ne moze da se otkrije u trudnoci. Ginekolozi sa kojima sam razgovarala su optimisti ali onkolozi i radiolozi koji se valjda srecu sa tom bestijom svakog dana gledaju samo da ostanem ziva.

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 30/7/2012, 23:43

Super sto ce te vise lekara pogledati i posavetovati, posebno i te klinike iz Londona i NjuJorka. Mozda i da jos jednom ponovis biopsiju endometrijuma. Za svaki slucaj. Ja sam vamtelesnu radila kod dr Arsic u Jevremovoj, a ona i Garalejic rade zajedno...i u Frontu i u Jevremovoj. I pocinju privatno da primaju pacijente 4 sept. Ja sam nedavno slala poruku mojoj doktorki, pa mislim da ako vec imas tel i treba ti savet da ne bi trebalo da bude problem. Jel on na kraju saznala rezultat tvoje histeroskopije, jel ti ona uradila histeroskopiju? Jel zna sta se desilo? Ja bih joj pisala poruku i zamolila je za savet. Sto se tice vto iz prirodnog ciklusa i tu se primaju hormoni, ne kao u klasicnoj, al nisu ni zanemarljivi...prima se stop injekcija(ovitrel, pregnil), progesteron, cesto i estrogen pre punkcije koji je za tvoj slucaj opasan jer sluzi za zadebljavanje endometrijuma. Ako endome. ne zadeblja kako treba onda ne moze da se usadi embrion. Ne znam da li uopste to moze da se daje u takvoj situaciji. Sanse iz prirodnog ciklusa su dosta manje, zato se i rade stimulisani ciklusi. U trudnoci endo deblja.to je sve za tebe rizik...ja ti zaista iz sveg srca zelim da doneses najpametniju i najispravniju odluku kojom neces ugrozavati svoj zivot. Predhodno sve dobro jos jednom isproveravaj. Kao sto si i krenula...
Kiss
smajli angel
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 30/7/2012, 23:47

maruska ::Jelice, ja sam trenutno zdrava. Barem tako mislim. Poslednj HP nalaz keretaze je uredan. Problem je sto keretazom nasumicno skidaju delove endometrijuma pa moze da se podkrade, od histeroskopije do keretaze je proslo 13 dana pa endometrijum nije dovoljno zadebljao i mozda ne daje realnu sliku, a u pitanju je karcinom koji se vraca tamo gde je jednom napao, hrane ga hormoni i trudnoca, ne moze da se otkrije u trudnoci. Ginekolozi sa kojima sam razgovarala su optimisti ali onkolozi i radiolozi koji se valjda srecu sa tom bestijom svakog dana gledaju samo da ostanem ziva.
Sad citam. Pisi Garalejicki, pitaj je za savet. Ako uradis jos jednom histero mogu li ciljano da uzmu biopsiju sa sumnjivih mesta?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu