KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
tisa
djole42
ananana
ciklama
menora72
darling_buds
JocY
key
shenon
Dacaa
Struzzo
M.
hany
ninica2
Erata
Ema78
Mirjana
grudva
MAAKKI
Xena
cicsa80
laKole
cekalica
bak
Goca ***
maus
red
bibi.libi
dragana76ns
Orline
lilly13
Sneza
darija79
mijaki
pegaz
KoMetaK
bebica mala
bulevarka
rada78
Vuchica
heart84
vasilija1980
missile
dra00
dr mali pariz
noja
LaFolie
Kamilica
BiKsi :)
Jelica
saška
MIRKA85
maki79
Jejaaa
korpica
dragmilk
Gramatika
lolipop
medolino
lilya
sareni leptir
anak
daxi011
67 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 19/7/2012, 10:43

Vasilija fantasticne vesti,bice tu dve lepe bebice! Navijam jako i pij dosta tecnosti i odmaraj roda roda roda roda roda roda roda

Bebice,samo se opusti, kao preventivu samo pij dosta tecnosti i bice ok. Navijam svim srcem za tebe igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/7/2012, 11:45

bebice, vasilija za debele trocifrene beturine
NAVIJAMO I DRZIMO FIGE !

srca srca srca srca srca
igracice igracice igracice
srca srca srca srca srca



noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 19/7/2012, 12:18

Bebice, Vasilija, super, sve će biti u redu, bete će biti queen
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tisa 19/7/2012, 12:35

Samo hrabro, devojke, ka uspehu i velikoj beti! igracice Vasilija, da li su ti rekli koliko ćelija imaju embrioni? Kad vraćaju 2 - to znači da su sigurni u uspeh! Navijam da bude tako angel
tisa
tisa

Broj poruka : 24
Datum upisa : 22.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 19/7/2012, 13:38

Vasilija, super! Navijamo za bebice! igracice

Bebice, svaka čast, ovaj put ima da uspe! igracice
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 19/7/2012, 16:51

vasilija1980 :: smajli angel drage moje,ubacena su mi dva odlicna emriona,ali bilo ih je 9,medjutin doktor kaze da je veliki rizik zbog moje hiperstimulacije.malo sam se smorila jer ja sam htela 3 da vrate.,ali kazu ne neee....mislite na mene i ljubim vas
Naravno da mislimo i navijamo igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 19/7/2012, 16:53

bebica mala ::Drage moje
evo mene,aspiracija prosla dobro,imamo 10 lijepih a mozda +2.

E sada znate vec kao ide,cekamo48h pa nam javljaju svaki dan kakvi su enbrioni ,a transfer vijerovatno PONEDELJAK.
A BETU radimo 03 08 veliki dan molitva

Pozdravljam vas i ljubim sve poljubci
Bebice,srecno!!!
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 19/7/2012, 23:30

Bebice i Vasilija držimo fige neka sve bude kako ste poželele
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 20/7/2012, 11:08

drage moje,ja evo lezim ali ujutro obicno imam bolove u stomaku,pa me to zabrine..da li je neko imao slicna iskustva,jel to normalno...ljubim vas sve i vala na ogromnoj podrsci osmeh srce smajli angel radost
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 20/7/2012, 11:18

Vasilija,samo odmaraj i uzivaj! Ja sam imala bolove svaki dan,to je normalno,ipak jajnici su uvecani i dok sve dodje na svoje mesto..evo cak i posle pozitivne bete me uhvati bol u stomaku valjda od sirenja materice.
Opusti se a ja sam sigurna da u tvom stomacicu uzivaju dve malene mrvice i lepo se gnjezde osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Bebice navijam radost radost radost radost radost radost
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 20/7/2012, 11:27

hvala ti puno Medolino,znaci mi puno kada cujem necije iskustvo..ljubim te i tvije slatke bebice osmeh srce
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 20/7/2012, 11:28

Medolino koliko su tebi embriona bili vratili i koliko si dana bas bas lezala.. sunny
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 20/7/2012, 13:06

Djevojkeeeeeeeeeeee


javili mi da imamo 8 embriona,e sada vidjetcemo iz dana u dan,kako se razvijaju i koliko ce biti kvalitetnih.

Najvijerovatnije u ponedeljak transfer.

LJubim vas sve i hvala za ovu ogromnu pordrsku,hvala za navijanje drage moje,vidite rezultati su dobri .

POZDRAV OD SRCA poljubci poljubci poljubci poljubci
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 20/7/2012, 13:14

bebica mala ::Djevojkeeeeeeeeeeee


javili mi da imamo 8 embriona,e sada vidjetcemo iz dana u dan,kako se razvijaju i koliko ce biti kvalitetnih.

Najvijerovatnije u ponedeljak transfer.

LJubim vas sve i hvala za ovu ogromnu pordrsku,hvala za navijanje drage moje,vidite rezultati su dobri .

POZDRAV OD SRCA poljubci poljubci poljubci poljubci

Nravo Bebice bravo bravo bravo bravo
Navijamo navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 20/7/2012, 13:22

Dan koraci, ljubac za sve ljubav


Bebice mala, bravo za 8 junaka, biće to divna dječica, navijamo i čekamo ponedeljak b


vasilija1980 ::Medolino koliko su tebi embriona bili vratili i koliko si dana bas bas lezala.. sunny

Vasilija, prvo da ti čestitam jer su tvoje bebice s tobom. A onda da ti kažem da ne brineš mnogo oko toga koliko su ti embriona vratili, sa koliko njih je veća uspješnost, koliko i kako moraš ležati, i td. Radi onako kako ti najviše odgovara, kako si najopuštenija. Meni su vratili 3 jednaka embriona, i sunny bilo jako, najjače i sada se samo ono baškari u maminom stomaku. Poslije ET-ja sam ležala samo taj dan, sutra dan putovala 360 km, a već prekosutra išla na posao, vratila se svakodnevnom životu, naravno uz pojačan režim odmora (poslije posla izležavanje uz tv, a poslije lagana šetnjica) Ne kažem da sam radila totalno ispravno, ali sam ovaj put radila onako kako sam JA htjela i smatrala da mi odgovara, a tako mi je odgovaralo, i eto moje me sunny obradovalo i ogrijalo. Želim ti da i tebe ogrije uskoro
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 20/7/2012, 14:58

Bebice, divno!
sunny sunny sunny sunny sunny Korak po korak na putu do bete + - Page 35 97392 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 97392 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 97392 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 97392 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 97392 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 97392 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 97392 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 97392
Vasilija, i ti budi dobro! Korak po korak na putu do bete + - Page 35 639820
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 20/7/2012, 16:51

vasilija1980 ::Medolino koliko su tebi embriona bili vratili i koliko si dana bas bas lezala.. sunny
Vasilija ja sam lezala zbog hipera,cak i sada leskarim uz setnjice tokom dana i malo duze setnje uvece Wink Svaka zena je prica za sebe,ti uradi onako kako mislis da ti odgovara,ako ti odgovara izlezavaj se,ako hoces malo prosetaj samo nemoj da se saginjes i cucis ili dizes tesko. Meni su vratili 4 embriona jer su bili losijeg kvaliteta i eto hvala Bogu dva su se zakacila Very Happy
Ja sam sigurna da su se tvoje bebice ugnjezdile i da ce biti velika beta! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Bebice,bravo, osam malenih bebica,bice sve ok i navijam za ponedeljak igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Lep se doteraj za svoju decicu i osmeh na lice ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/7/2012, 18:13

Vasilija, navijam za visoku betu!

Bebice, nek se svih osam embriona razvije u lepe blaste! Navijam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 20/7/2012, 19:58

Vasilija navijači2 navijači2 navijači2 za veliku beta
Bebice da se lepo razviju bebice Very Happy srecno u ponedeljak na ET
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 21/7/2012, 19:04

dRAGE devojke,potpuno su upravu kada kazu da je ovaj period cekanja najtezi, i meni jeste ali bas bas..stalno osluskujem telo i nesto sam bas pesimista..mada mi je to u prirodi. Pozitivna stvar je da su nam juce javili da imamo 3 blastociste za zamrzavanje, sto je stvarno super..Molim se Bogu svakog dana...ljubim vas puno i hvala na ogromnoj podrsci srca srca srca smajli angel srca
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 21/7/2012, 20:54

Vasilija draga,koliko je dana proslo od ET;?

I pokusaj da manje mislis,znam da je tesko,sto manje mislis to ce biti bolji rezultat.DRZI SE; c molitva

bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 21/7/2012, 22:56

vasilija1980 ::dRAGE devojke,potpuno su upravu kada kazu da je ovaj period cekanja najtezi, i meni jeste ali bas bas..stalno osluskujem telo i nesto sam bas pesimista..mada mi je to u prirodi. Pozitivna stvar je da su nam juce javili da imamo 3 blastociste za zamrzavanje, sto je stvarno super..Molim se Bogu svakog dana...ljubim vas puno i hvala na ogromnoj podrsci srca srca srca smajli angel srca

Vasilija gledaj da si što više opuštena, bar sada u ovoj prvoj sedmici, vjeruj da je druga sedmica mnogo teža, a pogotovo kad se primiče dan za betu. Ostavi pesimizam negdje drugo, osmjeh na lice i uživaj, jer pozitivna je stvar da ti već imaš bebirone u stomačiću, i čuvaj ih. Samo polako, vidjećeš sve će biti u redu.

Koraci ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/7/2012, 00:58

Vasilija, za kacenje! igracice igracice igracice igracice
Bebice, za ponedeljak! igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 22/7/2012, 16:42

Hvala vam svima puno. Bebice mala zelim ti puno srece sutra.. i cuvam ti fige..tvoje bebice su uskoro sa tobom..Inace danas mi je 5 dan od transfera..ljubim vas...i mislim na tebe BEBIC.. radost srca srca sreca angel igracice igracice igracice igracice
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 22/7/2012, 17:42

Djevojkeeeeeeee

cekam sutra izmedju 8H i 9H,da nam jave ima li blsto ,za sada za danas svi idu naprijed osim jednog malo manje.E sutra je peti dan od aspiracije a valjda ce biti i blastocita ,ili cekamo prekosutra valjda.

Vaso miruj draga,mazi bebice,i uzivaj sto pozitivnije razmisljaj pa da takav bude i rezultat, molitva

Drugarice moje hvala za svu ovu pozitivnu podrsku,hvala sto mislite na menei sto navijate sve vas ljubim i volim. d
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu