KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 37 od 39 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bak 28/6/2012, 16:08

Orle, queen za recetAt usne
Dodjoh kuci, posao mogu i odavde da zavrsim, povratih nesto i sad mi je malo lakse. Pijem kiselu i caj i citam sta ima, a posao ceka yes

Ja bih molila da mi se javi neka dobra dusica koja ce mi javiti Bete od devojaka i kad nam stignu Zvezdice iz malog Pariza. Samo sms da ne brinem Wink Hvala unapred!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 28/6/2012, 20:18

Veče cure!
Kako ste mi?
Orle, lekić ko bombonić lol! pozdrav za mamu!
Bakiša, šalji mob.,ako se nisi prespojila već sa nekom od nas Very Happy
Ja ti želim nirvanu na moru!
Inače, imala sam divan dan na današnji praznik...posetu naše drage Kutanjke...jedne skromne, a tako velike duše...dobro de, neću te više hvaliti-ne voli ona to, ali ja nju Topla junska jutra  - Page 37 561840
super mi bilo, nadam se i njoj Topla junska jutra  - Page 37 275568
naravno da nisam zaboravila da joj nos malo izvučem...
Draga moja, od srca te ljubim Topla junska jutra  - Page 37 766699Topla junska jutra  - Page 37 2v8ipgx
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 28/6/2012, 20:19

p.s. boja mog pazuha je očaravajuća lol!
kao i druga mesta koja poludeše u trudnoći lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 28/6/2012, 20:56

Dobro vece jutra, danas bila na nekoj konferenciji i ne stigoh da pogledam sta se ovde desava.
Vidim samo nasmejana i srecna lica i sve mi je odmah lepi Very Happy

Samo da javim (iz busa do kuce) da u urinu (danas nosila na kontrolu) leukociti retki. Bas sam srecna zbog toga, ali sa brusnicom, divljim origanom i bez slatkisa nastavljam i dalje yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 28/6/2012, 20:58

dr mali pariz ::p.s. boja mog pazuha je očaravajuća lol!
kao i druga mesta koja poludeše u trudnoći lol!

Zeno sva si ocaravaujuca lol! Obe ste ocaravujuce lol! lol! Bravo za vas dve i jos jedno druzenje radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Idem da spavam i da sanjam hranu. Laku noc!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 28/6/2012, 21:15

dr mali pariz ::p.s. boja mog pazuha je očaravajuća lol!
kao i druga mesta koja poludeše u trudnoći lol!
lol! lol! lol! Divna slicica osmeh srce Samo neznam koja je kutnjaka u pitanju Rolling Eyes
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Ema78 28/6/2012, 22:13

Draga Pari, od tvog osmeha koji sija, pazuh se uopste i ne primecuje !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Ema78 28/6/2012, 22:20

A da... bila sam na Lefkadi...Draga Gramatika, ako volis mir i tisinu, fenomenalne plaze, preporucujem Agios Nikitas... selo sa 10 kuca... posle 0. avgusta, nigde zive duse...Preporucujem da se ide kolima, jer ima jako puno udaljenih palza ( Egremni je fenomenalna, ali dok se spustis, pa se vratis ima 300 stepenika...uh...). Mi smo uglavnom isli na Mylos...
Sada nisam u penzionerskom raspolozenju, volela bih i da malo izlazimo, tako da ove godine na Krf idemo kolima...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Ema78 28/6/2012, 22:20

... he he... posle 20. avgusta...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Vuchica 28/6/2012, 22:28

Ema78 ::Draga Pari, od tvog osmeha koji sija, pazuh se uopste i ne primecuje !!!
Prepisujem!!!

Pari slobodno ti vuci za nos redom sve nas srcasti poljupci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 28/6/2012, 23:18

E, evo mene za racunarom.

Vako da bam kazem:
Mili, ljubi maleno pilence da sto pre bude bolje i da idete kuci i javljaj se kako ste ljubav
Bak, srecan put i lep provod b b b
Pari, sta da vam kazem likeit KOliko se smejes, toliko si lep, a vas dve se bas smejete yes
Missile, lepa zeno c
Mirka, srca srca srca srca srca srca srca srca
Maus, ajde samo jos malo da izdrzis pa sutra kad prodje UZ pravac burek Very Happy
Ema, ima plaza, zove se Glifada na zapadu, gleda na otvoreno more. Pesak, talasi, milina i divota. Mi smo bili u Dasiji i svaki dan isli do Glifade (nekih 15-ak minuta voznje) i bas smo uzivali. A i to mesto sto ti je Xena rekla je bas lepo.
Biksi, neumorna si zeno, svaka cast g
Medo, cekamo te draga, da se javis Very Happy
Korpice, deluje li taj Eucerin?
Orli, odlicna terapija. Ja cu svaki dan po jednu, ima da procvetam i da se prolepsam lol!
Xena, Grama i ostale drugarice ljubav

Kod nas situacija sledece: leukociti u urinu retki f
Bili da se raspitamo za stambeni kredit, vec mi dobro nije kad na to pomislim. Mi ni dozvoljeni minus nemamo, ni kreditne kartice, nista, samo kredit za auto na minimalnu sumu i minimalnu vreme otplate. Ona tamo sluzbenica bila u soku sto nista od toga nemamo. Takvi smo, oboje vaspitani da stedimo i ne zaduzujemo se, ali kredit za stan cemo morati da uzmemo Rolling Eyes U subotu idemo sa arhitetkom da snimi situaciju. Moja sestra je vec u ekstazi, sve moramo da joj saljemo da pogleda i da svoje preporuke i komentare i savete.
E sad, moram da vam se malko pozalim, pozavadih se danas sa ljudima u gradskom. Ovako je bilo: guzva u busu, ja stojim i citam neku knjigu i ne gledam oko sebe i u jednom trenutku vidim pored mene zena sa sve stomakom stoji affraid Pitam je: "Izvinite, da li vam je neko ponudio da sednete?", kaze ona: "Niko." fd I ja se okrenem prema ljudima (ona mesta gde su po dva sedista okrenuta jedna prema drugom) i kazem: "Izvinite, moze neko da ustane trudnoj zeni?" I svima odejednom kao jako neprijatno i izvinjavaju mi se i ustaju. Pa sta se meni izvinjavaju, kao nisu videli zenu sa stomakom do zuba. Uh kako sam bila besna. A i ona stoji i cuti, doslo mi da joj kazem: "Zeno, bozija, pa sta cutis?" Strasno da niko ne ustane trudnoj zeni.
Mi smo sinoc bili na ovom festivalu Belgrade Calling na Public Enemy i bas, bas je bio dobar koncert, a idemo i sutra vece. Samo sto sutra koncert pocinje u 23:30. Ko ce to budan docekati Rolling Eyes
Eto tako, sve sam vam rekla sto sam imala, sad idem da spvam. Laku noc i lepo spavajte pa da se sutra radujemo malom Bosandzerosu yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od anak 28/6/2012, 23:20

Pariz, love love love love ti si najsrećnija trudnica koju sam videla. Ne silazi mi osmeh od ovoliko zarazne sreće i sjaja. Zračiš, zračiš........... srca srca srca srca srca srca smajli angel
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od BiKsi :) 29/6/2012, 01:10

Da se utefterim i ja.

Danas ujnin dečkonja stigao kući! Topla junska jutra  - Page 37 21831 Topla junska jutra  - Page 37 21831 Topla junska jutra  - Page 37 21831 Topla junska jutra  - Page 37 21831 Topla junska jutra  - Page 37 21831
Kakvo je on prasence, nemam reči! Jedva sam se odvojila, piljila sam u njega kao nenormalna, i čak mi se nasmejao (znam da se oni ne smeju tako mali, više je to bio grč, al imala sam svedoka, ja mu nešto pričam, a on kez, istopila sam se!) Kifla jedna mekana, šećer je! Topla junska jutra  - Page 37 934446 Topla junska jutra  - Page 37 388958
Sutra ću da iskočim s posla, makar na 15 min da ga vidim i gnjavnem! Sad će pauza za doručak ustvari da bude pauza za Aleksu, tako da eto meni duple sreće, em ću njega da mazim, em ću da smršam! Very Happy

Vikend planiramo provesti na Kokinom Brodu, idemo sa kumovima, nose i čamac, jedva čekam! Topla junska jutra  - Page 37 561840 Da konačno negde brčnem goozu!

Mili, i ovde da vam poželim da što pre dodjete kući, zdravi!

Mala, Sofka, da ponovim, bravo za druženje i stiskanje!

Mima, ma mani se gladovanja, jedi ko čovek! Samo cimet ubaci, eto, ja sam na njemu već jedno 20-ak dana, ako ne i više, a i koleginica, i mogu ti reći da se bolje osećam, možda sam malkice smršala, al nisam naduvena.

Miro, srećno danas!

Lilya, nadam se da je taj stan vaš, a kredit, kad se mora, mora se, bolje nego za kiriju gazdama svaki mesec! Topla junska jutra  - Page 37 561840

Sve vas stiskam! Izvinte što ne pomenuh ostale cure, al kad se ne javim dan dva, pa dok iščitam sve, nemam pojma ko šta gde!

E da, Bak, lepo da se provedete na moru, i da plata kolko sutra legne!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 29/6/2012, 06:18

Topla junska jutra  - Page 37 261dqpf

Dobro jutro sunny izvolite malo vockice pre kafe
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 29/6/2012, 07:25

Dobro jutro.Evo i ja da se jednom upisem kao ranoranilac.Mislim,ne bih ja ustala ovako rano ali moram kod dr da zakljucim bolovanje Rolling Eyes Odmora jos 3 dana.Dra,kakvo posluzenje naočare Kad je voce u pitanju ne biram bas puno.Uzecu od svega po malo.Inace,kako si ti,jer prosla nervoza? zagrljaj te puno.Jos malo izdrzi, molitva se i ja za veliku betu.Biksi,ujna,ma znam kako je.Bebice su pravi mali medici.Nemoze covek da ih se samo nagleda,izmazi,izgnjavi.Mirjana,srecno danas,lepo da prodjes na porodjaju.Maus,jer gotova kafica?Lilya,danas uzimam eucerin.Nisam htela pre,jos imam osipa,mazem sinoderm,pa kad se povuce,krecem sa njim.Ako mi pomogne,odoh ja na more x Ostale cure,mislim na vas, ljubav vas puno.
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Vuchica 29/6/2012, 08:18

O, Dra i Korpice, kako ste vredne, pravi ranoranioci sunny
Ne znam da li ste videle juce da je Mirka pisala sa moba - skroz je spremna, ali joj u jednom trenutku rekose da nema ko danas da je uspava affraid

Nadam se ipak da je njen doca to sredio i da cemo tokom dana cuti najlepse vesti x
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 29/6/2012, 08:20

Dobro jutro!

Ema78 ::A da... bila sam na Lefkadi...Draga Gramatika, ako volis mir i tisinu, fenomenalne plaze, preporucujem Agios Nikitas... selo sa 10 kuca... posle 0. avgusta, nigde zive duse...Preporucujem da se ide kolima, jer ima jako puno udaljenih palza ( Egremni je fenomenalna, ali dok se spustis, pa se vratis ima 300 stepenika...uh...). Mi smo uglavnom isli na Mylos...

I moja seka bliznakinja bila tamo. Odusevljena je.

lilya ::
Kod nas situacija sledece: leukociti u urinu retki f

g g g g g g g g g g g g g g Bravo Lilya JUHUUUUUUUUUUUUUU Hoces li raditi urinokulturu? Bas sam srecna zbog stana. Nadam se da je to definitivno i da je cena zadovoljavajuca. Lepo se provedi i veceras. Samo zbog takvih koncerata i pozorista bi volela da zivim u Bg. Samo zbog toga. U Lo kulturna desavanja = 0


Biksi :) ::
Mima, ma mani se gladovanja, jedi ko čovek! Samo cimet ubaci, eto, ja sam na njemu već jedno 20-ak dana, ako ne i više, a i koleginica, i mogu ti reći da se bolje osećam, možda sam malkice smršala, al nisam naduvena.

Rode, ne gladujem ja da bi smrsala, vec zbog danasnjeg uz abdomena.
Ujnino dete stiglo kuci. Iz tvog posta se vidi koliko si uzivala sreca Lepo se provedi za vikend i mi cemo kvasiti nase guze meduze.

Korpice navijam da alergija prodje i pravac more.

Dra jos malo i velika godpodja beta igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Miro mislim na tebe sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

Mala cmacem i grlim!

Medolino gde si pisala izvestaj sa jucerasnjeg uz? Na klubu ili desavanjima? Idem da trazim.

Meta FORZE ITALIA radost radost radost radost radost radost radost radost

Svima saljem poljubac.

Ja brojim jos tri sata do bureka Very Happy
Evo i kafe.

good morning Pictures, Images and Photos

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 29/6/2012, 08:57

Jutro, Kutanjke! cvet

Opet virim samo da vas sve pozdravim i stisnem, pa da uronim u posao.

Pari, ne vidi se pazuh, ti prosto zasenjuješ sve te nevažne trenutne sitnice. A dooobro si povukla za nosić drugaricu Kutanjku! Very Happy I neka, nek joj je sa srećom! yes

Mišice, ja skinuh 2kg od kad ležem gladnjikava da spavam. I bolje se osećam... ali tek ujutro  b Ajde pa piši rezultate sa UZ! b

Lili, ženo čarobnog osmeha! Wink

Mirka, srećno na CR! beba

Krf je čaroban posle 20. avg, i tokom celog septembra, kad ima ljudi a nije preterana gužva, baš za lep porodični odmor. sunny

Definitivno sam zrela za godišnji, samo o Krfu pričam... Rolling Eyes

SVE DEVOJKE ljubim, stiskam, i love
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od BiKsi :) 29/6/2012, 10:12

Ijao Mimice, tako mi i treba kad nisam stigla da išćitam prethodne
strane! Još se ja pitam šta će tebi dijeta, kad si fit, al otkud znam,
ko zna kakvi su ti planovi i šta si smislila! Ne zameri mi, baš sam
prsotina! Ajd javljaj kako je bilo na uz!

Ljubim vas, sad ću da skoknem do klinja! Topla junska jutra  - Page 37 21831

Dra, odlično jutarnje posluženje, mnogo mi se svidja!

Korpice, je li pišeš sa telefona ili sa kompa postove?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 29/6/2012, 10:28

Biksi :) ::
Korpice, je li pišeš sa telefona ili sa kompa postove?

Meni je na Telenor u mreži u punoj brzini (kako oni kažu), očajno sporo, i teško je i čitati a kamo li ulogovati se! i 2G i 3G isti đavo. Kome je brži Kutak na telefonu plzz neka mi kaže koja je mreža u pitanju Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Tinche 29/6/2012, 10:32

Dobro jutro mile moje!

Bas imam puno da nakoknadim...al samo sada da vas ljubnem sve i pozdravim!

Mi smo dobro, od utorka pocinjem da radim...gotovo je sa odmorom do septembra.

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 29/6/2012, 10:41

Dobro jutro jutra cveće

Svasta ste ispisale i ne mogu da se snadjem,nemojte mi zameriti c

Znam da Maus ima danas UZ i zelim joj da se javi sa dobrim rezultatima c
Videla sam sliku nase trudnice Pari koja zraci,tj njene zvezdice obasjavaju citav stan b b ,vidim da se slikala sa nekom od kutanjki ali ne znam ko je to Embarassed

Mirjana danas upoznavanje,ne brinite cula se ona sa svojim dr i rekao joj je da ce biti sve spremno za danas i susret sa bambijem radost radost radost

Evo malo o meni,ja sam sinoc kasno stigla sa UZ,pa dok sam nahranila bebice i posle sam zaspala. Pisala sam izvestaj na desavanjima i mnogo sam srecna!!!
Imamo dve bebice,dva medvedica moja srca beba beba srca

Ljubim vas sve redom i nemojte mi zameriti sto nisam o svakoj po nesto pisala,mozak mi ne fukcionira Wink poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 29/6/2012, 10:43

Medo, predivne vesti!!! zagrljaj
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 29/6/2012, 10:45

Biksi,pisem sa kompa postove.Nisam jos nijednom probala sa telefona Very Happy Maus,hvala na kafici,malopre stigla od dr pa bas prija.Javljaj se kad dodjes sa uz.Medolino,pisale u isto vreme.Dve bebice,miline,cestitam ti vv vv vv vv vv vv vv vv
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Tinche 29/6/2012, 10:50

Biksi, i ja sam u Telenoru...i sasvim dobro mogu da pratim Kutak i da postujem. Da nije do telefona?
Telenor internet je dosta brz...znam jer ponekad kacim preko telefona na laptop i otvara youtube npr bez problema.

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 37 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 39 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu