KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 5 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od djole42 4/6/2012, 09:22

dr mali pariz ::
Đolesku moja, bila na visini zadatka! Topla junska jutra  - Page 5 275568 naglas me nasmeja komentarom o meni. Topla junska jutra  - Page 5 670661
igra eto ,vidiš da stvarno nosim naočare Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bak 4/6/2012, 09:31

Pariz, trudim se da ignorisem sve gluposti lol!

Koprivnjaca je jos tu, doduse smanjenog obima, ali je bas ignorisem, skroz. U petak idem kod koznog

Besika me i dalje pece, posle 7 dana antibiotika i 2l caja dnevno Rolling Eyes , treba da mi stigne onaj Siolubitrat (Bobice Topla junska jutra  - Page 5 582639 za savet) a ako se ne resim ni tako bestije imam ja jos aduta u rukavu Wink

Jos 4 nedelje i ja sam na moreTu Topla junska jutra  - Page 5 512172 mozda sto nismo isli prosle godine, toliko jedva cekam da ne mogu opisati Topla junska jutra  - Page 5 512172

Hvala na pitanju, ja oduzih odgovor lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Republica 4/6/2012, 09:52

Ciao devojke.
Vidi, vidi Tanjini momci Matija & Nole u poseti Ivoni & Dushanu i mami PariS!
Za ushicenje ste! Eto ipak bi 03.jun.Dogovor koliko sam upratila nije bio ipak da se malo vishe nas okupimo.
Zhika i ja smo bili vikend po Shumadiji.Od bagrdanskog tesnaca , preko Kg pa do G. Milanovca i sve u opshtini Knic...Bukulje, Topole,Arandjelovca...Vinski putevi Shumadije.' Oce Repy da se uskoro bavi vinarstvom..:)

Bak koja beshtija? nabavi E-kapi. I reshicesh se problema:
http://eserihija.com/e-kapi.html

Shto se tice urtikarije...ona je dosadna isto.Ali ako ne nadjesh uzrok koji je izaziva od antigena mozhe se prepisati i infekcijama.Ja sam nakon decenije i vishe mucenja s njom ozbiljno pristupila problemu i sama reshila problem uz konsultacije sa jednim internistom.


Josh sam u Bgd-u. Intezino sam u speedU. I mogu reci i umorna.lezhem kasno , ustajem ranije...ali je zaista ovaj period fenomenalan!
Zakazali smo krshtenje sinu. Dolazimo zajedno u julu.
Naravno nisam stigla da sve upratim ovde.Imali smo nekoliko druzhenja sa curama sa Sc-a.
Grlim vas ....CMOK :*


Poslednji izmenio Republica dana 4/6/2012, 11:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Tanja83 4/6/2012, 09:55

Jutra drugari...

Ja sam jos uvek pod utiskom nase duse Pari i njenih b b

Pa ona je divna drugari yes A o lepoti(doduse,uvek je i bila lepa) necu ni da pricam,svi imate oci i vidite(neko uz pomoc naocara a neko bez njih lol! ,oni koji nece da vide i ne moraju,BRIGA NAS d ) ali sada samo sija jer ima njene b b sreca

Srce mi je puno jer sam je stisnula jako jako za sve vas i bila srecna sto sam imala tu privilegiju da je zagrlim i poljubim uzivo yes

A b b ,pa one su veike i epe,pu pu a kucica je tj apartman WAU,lep,okrugao,sjajan,divan b

Poseta je bila nenadana(dragi isao sa mojim bratom da gleda neki auto,na moje odusevljenje i radovanje)i pita me hocu li,ako sam razpolozena,da idem konacno da zagrlim tu moju Pari i njeni zvezdice?Cuj hocu li,jos pitas igra igra

A dusa nasa nam se namucila,po onoj vrucini nam pravila palacinke sa domacim jajima 100% jer su bile zute kao dunje a ukus,bolje nisam jela majke mi yes i imali smo sokic,jagode,nes,ma svasta nesto

Deca nisu bila dobra ali smo uspeli koju da razmenimo tj ja,jer sam pricala ko navijena Very Happy ,nisam imala puno vremena

A i Velju moramo da spomenemo koji je divan covek,dobrica(a kakav i moze da bude kada je sa nasom Pari) koji me je zamenio i drzao debelicu Noleta i igrao se sa njim yes

Duse moje mile,HVALA VAM na divno provedenom danu,otisla sam kuci puna utisaka,punog srca i srecna jer sam zagrlila najlepsu i najdivniju trudnicu(sa pravom mogu to reci),divnog coveka Velju i njihove b b Bogatija sam za jos jednu divnu porodicu koju sam upoznala i sa kojom sam provela divan jucerasnji dan smiledraw

P.S. Zao mi je sto ne znam lepo da vam pretocim svoja osecanja na papiru tj ovde,(nikada nisam ni znala)ali se nadam da sam vam bar deo docarala

PARI,DUSANE,IVONA,VELJO love love love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od djole42 4/6/2012, 09:57

bak ::P
Jos 4 nedelje i ja sam na moreTu Topla junska jutra  - Page 5 512172 mozda sto nismo isli prosle godine, toliko jedva cekam da ne mogu opisati Topla junska jutra  - Page 5 512172


radost radost radost ,vodi i mene ,biću tiha i vodiću psa sa sobom lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bebko 4/6/2012, 10:08

Dobro jutro i od mene sunny
Od jutros gužva na jutrima Razz
ma samo neka se tako nastavi da se družimo lepo osmeh srce
a ja ću morati da opet iskoristim maus,inače ću sva da se pogubim Embarassed

maus ::Dobro jutro!

Cicsa bitno je da se sve dobro zavrsilo i da je mama dobro. Bravo za dr hirurga, svaka mu cast.
Vidim da je ste uhvatili zalet i drzim vam palceve i naravno da ste sve blize i blize cilju.

Mala, Zmaje, Matija, Nole, Ivona , Dusane SJANI STE OD NAJSJAJNIJIH ZVEZDA osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Bravo za jos jedno druzenje. Mala stvarno, sve si lepsa i lepsa, zeno blistas. Zmaje ti kao da si sisla sa modnih pista, takvu liniju imas lol! Odlicne su fotke!

Tinche kamo tvoje slike gostiju? Cekam, cekam... Very Happy Srecna godisnjica braka. Ajd posluzenje, nemoj zabusavati.

Mili uzivancija juce na seoskoj slavi lol!

Lilya kako je bilo. Pisi sve detaljno kada budes mogla.

Korpice kako se jutros boris sa slinama i kasljem? Seka ti je tu sa decicom i sada tetka uziva a i deca sa tetkom.

Maro gde si ti ovih dana? Nedostajes , samo da znas. I jel bilo peglisa juce?

Prince usitnilo, usitnilo radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Dra gde si jutros? Koristis odmorpa spavas. Samo se ti lepo odmori.

Biksi, kumo, jesi li ziva?

Djole a ti? Kako je proslo veselje?

Bak CMOK za tebe.

Orliska masem i grlim a poseban poljubac za deckonju.

Lolipop kako si?

Ostale cure veliki poljubac za sve sreca

Ja juce ceo dan prespavala. Nisam imala snage da idem na Drinu na piknik. Skupilo se drustvo, svako poneo cebence, nesto za klopu i sa klincima pravac priroda. Milan je isao sa Anom a ja sam nastavila da spavam do pola 12. Rucala sa Anom, pa opet Sleep Popodne Milan opet sa Anom na Drinu a ja koma. Sinoc u devet u krevet sa sve toalet papirom u obe nozdrve jer nije moglo drugacije. Stalno izlazi vodica iz nosa, a kinula sam bez preterivanja milion puta. Glava razbijala, kosti bolele...i sve nesto razmisljam da ja nisam vise za te nocne izlaske i ludovanja do zore. Bolujem 2 dana posle toga, a danas treci skoro isto kao juce.
Idem da skuvam kafu.
Za sve po jedan usne

Prvo za maus cvet i da što pre ozdraviš.Kako je Anči?
Cicsa dobro da je mama sada ok,mogu da zamislim kroz šta si prolazila...
srca Dve zmajice i cetvoro malih zmajića srca Prelepi ste likeit
Mili ljubi nam male princezice...
Maro a ti male prinčeve...Nema te,zabušavaš...
Lilya čekamo te sa izveštajem...
Korpice i ti prehlađena? Da što pre prođe...Uživaj tetka...
Prinče još malo si 2 u 1 Wink
Dra nema od jutros da anas odvede na putovanje Very Happy ali možda je i već postavila slike dok ja ovo iskucam Embarassed
Biiiksiii kuuumooo kako je bilo?Jesi li se odmorila?
Đole i ovde da kažem kako mi je drago da ti se sviđa dr i da jedva čekam da kreneš osmeh srce
Bak kako si?Kako je tm?Vidi li se još vena?
Loooliiiša navijam jako za tvoje pingvinčiće igracice igracice igracice

Neku sam,od vas, sigurno zaboravila,ali nije namerno...Za sve cveće
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bebko 4/6/2012, 10:22

i evo,ovog jutra nudim

Topla junska jutra  - Page 5 Imga0089u



Topla junska jutra  - Page 5 Imga0090



domaće,ne prskane Very Happy i sveže nabrane...
naravno na onoj mojoj terasi uz miris puzavica

Topla junska jutra  - Page 5 Imga0095f

bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bak 4/6/2012, 10:53

Bebko Topla junska jutra  - Page 5 582639 Nisam zagledala muzica Embarassed Embarassed Embarassed Kaze da ga ne boli, samo povremeno presece, ove nedelje ce da skupi rezultate, bar bi trebalo, pa posle odmora na operaciju. Bar je on tako isplanirao.

Hvala na jagodama, mirisu dovde a tek ruza.... Topla junska jutra  - Page 5 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bebko 4/6/2012, 11:28

bak,ma samo neka je on dobro i da ga ne dira dok ste na odmoru,da se pošteno izodmarate i opustite...A možda se ona i sama povuče pa prođe bez operacije zbunjen
A za to ne zagledavanje te potpuno razumem Rolling Eyes
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 4/6/2012, 12:12

bebko ::Dobro jutro i od mene sunny
Od jutros gužva na jutrima Razz
ma samo neka se tako nastavi da se družimo lepo Topla junska jutra  - Page 5 275568
a ja ću morati da opet iskoristim maus,inače ću sva da se pogubim Embarassed

maus ::Dobro jutro!

Cicsa bitno je da se sve dobro zavrsilo i da je mama dobro. Bravo za dr hirurga, svaka mu cast.
Vidim da je ste uhvatili zalet i drzim vam palceve i naravno da ste sve blize i blize cilju.

Mala, Zmaje, Matija, Nole, Ivona , Dusane SJANI STE OD NAJSJAJNIJIH ZVEZDA Topla junska jutra  - Page 5 275568 Topla junska jutra  - Page 5 275568 Topla junska jutra  - Page 5 275568 Topla junska jutra  - Page 5 275568 Topla junska jutra  - Page 5 275568 Topla junska jutra  - Page 5 275568 Bravo za jos jedno druzenje. Mala stvarno, sve si lepsa i lepsa, zeno blistas. Zmaje ti kao da si sisla sa modnih pista, takvu liniju imas lol! Odlicne su fotke!

Tinche kamo tvoje slike gostiju? Cekam, cekam... Very Happy Srecna godisnjica braka. Ajd posluzenje, nemoj zabusavati.

Mili uzivancija juce na seoskoj slavi lol!

Lilya kako je bilo. Pisi sve detaljno kada budes mogla.

Korpice kako se jutros boris sa slinama i kasljem? Seka ti je tu sa decicom i sada tetka uziva a i deca sa tetkom.

Maro gde si ti ovih dana? Nedostajes , samo da znas. I jel bilo peglisa juce?

Prince usitnilo, usitnilo Topla junska jutra  - Page 5 512172 Topla junska jutra  - Page 5 512172 Topla junska jutra  - Page 5 512172 Topla junska jutra  - Page 5 512172 Topla junska jutra  - Page 5 512172 Topla junska jutra  - Page 5 512172 Topla junska jutra  - Page 5 512172 Topla junska jutra  - Page 5 512172 Topla junska jutra  - Page 5 512172 Topla junska jutra  - Page 5 512172 Topla junska jutra  - Page 5 512172

Dra gde si jutros? Koristis odmorpa spavas. Samo se ti lepo odmori.

Biksi, kumo, jesi li ziva?

Djole a ti? Kako je proslo veselje?

Bak CMOK za tebe.

Orliska masem i grlim a poseban poljubac za deckonju.

Lolipop kako si?

Ostale cure veliki poljubac za sve Topla junska jutra  - Page 5 11031

Ja juce ceo dan prespavala. Nisam imala snage da idem na Drinu na piknik. Skupilo se drustvo, svako poneo cebence, nesto za klopu i sa klincima pravac priroda. Milan je isao sa Anom a ja sam nastavila da spavam do pola 12. Rucala sa Anom, pa opet Sleep Popodne Milan opet sa Anom na Drinu a ja koma. Sinoc u devet u krevet sa sve toalet papirom u obe nozdrve jer nije moglo drugacije. Stalno izlazi vodica iz nosa, a kinula sam bez preterivanja milion puta. Glava razbijala, kosti bolele...i sve nesto razmisljam da ja nisam vise za te nocne izlaske i ludovanja do zore. Bolujem 2 dana posle toga, a danas treci skoro isto kao juce.
Idem da skuvam kafu.
Za sve po jedan Topla junska jutra  - Page 5 582639

Prvo za maus Topla junska jutra  - Page 5 490909 i da što pre ozdraviš.Kako je Anči?
Cicsa dobro da je mama sada ok,mogu da zamislim kroz šta si prolazila...
Topla junska jutra  - Page 5 21831 Dve zmajice i cetvoro malih zmajića Topla junska jutra  - Page 5 21831 Prelepi ste Topla junska jutra  - Page 5 612963
Mili ljubi nam male princezice...
Maro a ti male prinčeve...Nema te,zabušavaš...
Lilya čekamo te sa izveštajem...
Korpice i ti prehlađena? Da što pre prođe...Uživaj tetka...
Prinče još malo si 2 u 1 Wink
Dra nema od jutros da anas odvede na putovanje Very Happy ali možda je i već postavila slike dok ja ovo iskucam Embarassed
Biiiksiii kuuumooo kako je bilo?Jesi li se odmorila?
Đole i ovde da kažem kako mi je drago da ti se sviđa dr i da jedva čekam da kreneš Topla junska jutra  - Page 5 275568
Bak kako si?Kako je tm?Vidi li se još vena?
Loooliiiša navijam jako za tvoje pingvinčiće Topla junska jutra  - Page 5 32796 Topla junska jutra  - Page 5 32796 Topla junska jutra  - Page 5 32796

Neku sam,od vas, sigurno zaboravila,ali nije namerno...Za sve Topla junska jutra  - Page 5 388958

Бебко, и ја имам Маус, кад већ памети немам! Embarassed

Брз опоравак желим Цисциној мами! Topla junska jutra  - Page 5 490909

Маус, и ти си, надам се сада добро. Хвала на кафи Topla junska jutra  - Page 5 490909

А дружење- Topla junska jutra  - Page 5 995453 Topla junska jutra  - Page 5 995453 Topla junska jutra  - Page 5 995453 Topla junska jutra  - Page 5 995453, па ја Topla junska jutra  - Page 5 934446

Бак, за тебе и тм стискам песнице Topla junska jutra  - Page 5 639820

Маро, Ђоле, Принче, Лоли, Бикси, Мили, Лили, Дра, ма све Topla junska jutra  - Page 5 694552

Мене боли грло, разболела сам се од ноћног живота! Topla junska jutra  - Page 5 11031

У петак сам била на правој матури и као што сам већ написала, деца су била дивна!
У суботу сам била на својих 20 год. матуре. Сви смо, осим једне другарице, живи и здрави, лепо изгледамо. Проживели и доживели и ово и оно, али се држимо, хвала Богу!
Покушавам да стабвим слике, али не могу. Прибаћу вечерас кад будем имала више времена.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Milijana 4/6/2012, 12:50

Dobar dan devojke,
Vidim raspricale se sve Laughing
Tanjuska, kako bi izgledalo da znas da preneses utiske lol! Sad sam i ja pozelela da mm ide u Mali Pariz da gleda auto, pa da i ja krenem sa njim Laughing
Bak, ima li komaraca na Dunavu?
Ove devojke sto se razbole od nocnog zivota, stvarno treba cesce da izlaze, ipak se klin klinom izbija yes
Misu, je l stigli Anuski rezultati?
Bebko, jagode su moje omiljeno voce i na terasi i van nje radost Hvala...mmmm...
Mi smo se juce posteno izmorili u selu. Celog dana po dvoristu, jeli rostilj, deca se igrala, ja sam se sto puta popela na sprat i sisla, mislim da su mi se nog posteno zategle juce... Lenci se izmorila, jedva smo je drzali budnu u kolima do kuce...a i Milence, tek se jutros probudila da jede.
Od jutros sam bila sa Milenom po gradu, malo po radnjama, malo po kaficima, sad ih obe uspavala, pa da navalim da malo sredim kucu, samo sto mi mrtvi cetnici ne iskoce iz kuhinje affraid
Kako je krenuo ovaj juni, ja sve nekako u euforiji, kao da sutra idem na more, pa krenula vec da smisljam kako cu i sta cu... a imam jos mesec dana. Pre neku noc nisam spavala, razmisljala sam kako da prevezemo dvoja kolica i smislila da ih posaljem busom i tamo ih sacekam Wink Sad samo da smislim gde su mojih 365954 stvarcica bez kojih, naravno, bi propalo letovanje lol! Mislim da ce mesoreznica ove godine morati da izvisi Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mrvica 4/6/2012, 12:54

Dan svima.
Nikako ne stizem da vam se javim a o otvaranju RD i da ne pricam. Hocu lepo da ga zapocnem i ispisem, a za to treba vreme. Ni moje iskustvo sa cr nisam ispisala. v
Sestra mladja dolazi danas. b b b
Nismo je videli dve nedelje. Tako da se danas Vukasin i ja selimo kod mojih na celo popodne.
Kuma mi bila za vikend. Bas smo se ispricale, druzenje extra. Mozak sam malo odmorila od ove rutine na tri sata. Vukasin bio zlatan, hm najbolji je kad imamo goste ili idemo negde Wink to je mamina lutalica. Celu trudnocu smo lezali, ali zato sad lutamo skoro svaki dan. Laughing
Pari, ne zna se ko bolje izgleda, ti ili Tanja Very Happy
Milijana, mi cemo tvojim stopama. Cekam stariju sestru da stigne, pa i mi palimo na rostiljanje u prirodu. Razz
Da sad ne nabrajam dalje, sve vas, drage moje ljubim i pozdravljam.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bak 4/6/2012, 13:02

Mili, ih pa sta je to jos mesec dana, dok trepnes prodje Wink
A da ti kupis jos jednu mesoreznicu, neka je na moru, otplatice se Wink

Komaraca ima, i to sto je zanimljivo ceo dan, i u podne, i predvece, i na suncu i u hladu Topla junska jutra  - Page 5 279933 UI sto je najzanimljivije, mene ni jedan nije ujeo, a mm Topla junska jutra  - Page 5 404938sav u pecatima. Sta li je u meni, ko to zna Topla junska jutra  - Page 5 635297

Mrvice, samo vi skitajte, koliko ste lezali nije ni cudo sto dete jedva ceka u skitnju. Ljubi guzu Topla junska jutra  - Page 5 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mrvica 4/6/2012, 13:04

bak ::

Mrvice, samo vi skitajte, koliko ste lezali nije ni cudo sto dete jedva ceka u skitnju. Ljubi guzu Topla junska jutra  - Page 5 275568

yes
Ako nista drugo, terasa je nasa stanica.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lolipop 4/6/2012, 13:22

Dan ljepojke moje, imam toliko vremena da vas ljubnem po jednom ljubav

Stigle su me neke ludačke obaveze, što na poslu, što oko nekog konkursa za novi posao u lokalnoj osnovnoj školi.
Inače u subotu i u nedelju nisam bila dobro, zub mi je otekao, zvala Jevremovu rekoše možeš kod zubara pod lokalnu anasteziju, no pošto mi je zub već bio otekao zubar me vrati kući da ponovo zovem Jevremovce da mi odobre neke ljekiće. Jučer i danas pijem ampicilin affraid , nerado, ali šta ću kad se mora.

Ljubim vas puno
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 4/6/2012, 13:30

Loli, pa šta sad hoće zub! Topla junska jutra  - Page 5 635297

hajde neka bude dobro, javi nam se.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lolipop 4/6/2012, 13:40

Gramatika ::Loli, pa šta sad hoće zub! Topla junska jutra  - Page 5 635297

hajde neka bude dobro, javi nam se.

Grama, ma mora nešto da me zeki, čisto da nije sve potaman. c
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 4/6/2012, 13:44

E neka to bude najveća muka u ovom procesu! Bravo za zub, kad bolje razmislim! Topla junska jutra  - Page 5 639820
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 4/6/2012, 14:34

Bakiša, more će te preporoditi! A šte ćeš drugo nego da ignorišeš te gluposti, i prepustiš odmoru od svega ...i svakoga.
Tanjuša-hvala na svakoj reči Topla junska jutra  - Page 5 275568
Ripa, aktivna si po celoj Srbiji,a?
Ti li si zvala? Jutro provedeno napolju do podne,pa časovi...
Bebko, kakve jagode...a tek ruže...ove godine se samo njihovom mirisu prepuštam Very Happy
Mili, isto pitanje kao i Bak lol!
Loli, ako kažu da može, ne opterećuj se...navijam za posao i odmah trudničko! Topla junska jutra  - Page 5 512172
odoh da ručam dok još mrdam.
Stisak! Topla junska jutra  - Page 5 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 4/6/2012, 14:56

E sad gledam imam slike samo sa đacima i svojim društvom. Kakav je bon-ton foruma, je li to ureedu da ih okačim?
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 4/6/2012, 14:57

Samo da prijavim da sam upravo videla dve srne u sumi bravo
Srecna sam ko Djole prolece Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 4/6/2012, 14:59

Grama, možeš da kačiš šta god hoćeš, ako misliš da je primereno druge ljude da "kačiš" na net, a da ne znaju, tvoja stvar, o.k.? Forum tu nema pravilo.
Lilyo, samo da ti prijavim da sam po povratku iz Praga, iz voza videla, ne sećam se gde, dva jelena kako trče ka šumi Very Happy
divni su, zar ne?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 4/6/2012, 15:19

dr mali pariz ::Grama, možeš da kačiš šta god hoćeš, ako misliš da je primereno druge ljude da "kačiš" na net, a da ne znaju, tvoja stvar, o.k.? Forum tu nema pravilo.
Topla junska jutra  - Page 5 561840
Da, da ne bih da ih kačim. Jesu se oni već iskačili po fb, ali to nije važno...
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od HappyGirl 4/6/2012, 16:17

Gramatika, možeš da ih nakačiš dole na zatvorenoj temi na zvezdama. Tamo ih niko neće videti sem nas Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 4/6/2012, 18:44

Dobar dan. Evo mene malo kasno. Od jutros trka, placala racune, isla na bocu i onda tata i ja na groblje da malo sredimo u subotu cemo davati mami godisnjicu pa smo imali posla.
Danas u mom dvoristu pas laje kao nikada ranije, i ja izadjem da vidim sta je kad ono - zmija, dugacka odvratna. Brze zovnem tatu na tel da dolazi i da je ubije. Naravno on je to sve resio a ja mog pametnog psa mazim i svasta mu pravim da jede, obecala sam i frizera. yes
Medolino mi se javila, 17jc boli je , ostavice je tamo 2-3 dana
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 5 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu