KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUDVA-Treća sreća

+44
Vuchica
dragana76ns
bak
missile
Kamilica
cekalica
Mali Princ
pegaz
saška
hany
Sneza
dragmilk
Jelica
ivka
Deni
maus
djole42
lolipop
KoMetaK
fmala
maza1972
fenix
beka80
Jejaaa
Mirjana
dr mali pariz
bebko
Gramatika
korpica
anak
MIRKA85
lilly13
MAAKKI
Orline
rada78
dra00
BiKsi :)
noja
lilya
jaca*caca
medolino
cicsa80
heart84
grudva
48 posters

Strana 19 od 35 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Sledeći

Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 09:52

fmala ::
i meni su tako svi razlicito, i ja sam onda otisla u prodavnicu i kupila sok od breskve  b taj najvise volim. ne pijem ni ananas, ni narandzu, ni orahe, ni nista, sto sam jela i pila, jela sam i pila sam, bebe ionako sad pa na dalje pocinju lagano da nam piju iskljucivo krv ne biraju bas od cega je Very Happy
cestitam, draga, nek se ta grudvica lepo ugnjezdi i nek ti d. pomeri do 2013. tako nemirna.
a sto se lezanja tce, ma na koju stranu se navalis, na tu ce se zalepiti, ja sam to shvatila po principu zemljine teze, znaci ne valjda da stojis i hodas da se ne zalepi za grlic, a najpozeljnije je da dubis na glavi, da nosis posle visoko doktor a? si vid'la kako sam promucurna lol!
ajde prijo poslusacu te
sok od ananasa najvise volim pa cu taj
a ta poza na glavi ajde probacu nego nemoj posle da me bocka svo vreme kao tebe ipak je malo nezgodno
mislim da ova ideja najbolja do sada
poljubac
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 09:59

Mirjana ::
fmala ::
a sto se lezanja tce, ma na koju stranu se navalis, na tu ce se zalepiti, ja sam to shvatila po principu zemljine teze, znaci ne valjda da stojis i hodas da se ne zalepi za grlic, a najpozeljnije je da dubis na glavi, da nosis posle visoko doktor a? si vid'la kako sam promucurna lol!
 b  b  b f
Ma mnogo se nešto žalite...da vam ne fali zlatni?  b
Maza ti je preporučila odličnu kombinaciju!

e moj zlatni koga li sam pregleda Sad
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 10:02

maza1972 ::Spavaš,spavaš trudnice Sleep
Ja bih još dodala ,ceđene pomorandže,može i pistaći ili badem,banane,eto,ma što više povrća i voća.

ma gde spavamoci kao krofne u 8 ujutros zato u 22 jedva izdrzim da zaspim javi sta je bilo
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od hany 25/5/2012, 10:16

e ananas se ne preporucuje u trudnoci, negde sam procitala zasto nemam pojma
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od beka80 25/5/2012, 14:02

grudva ::
beka80 ::
grudva ::beka znam za to on je bas pitom i usao 9 je sa u kavez danas ce ga muz odneti kod sestre nemogu da podnesem ovaj haos pas po ceo dan histerise a on jadnicaak se sav istraumirao nece mu nista faliti da se nepusta iz kaveza bolje i to nego da je ostao napolje uginuo bi sigurno bitno je da ga smesti na sigurno nego da strepim moj pas je terijer i nepodnosi ptice a zivi u kuci pa mozes da zamislis situaciju
Evo mm se oduševio. On obožava ptice. Pita hoćeš li da nam pokloniš papagaja ako ne znaš šta bi sa njim. Pošto imaš psa....
rado beka ali je vec ide kod sestre a i bice mi blizu da ga obilazim ako nalleti neki drugi teebi ga poklanjam
osmeh srce
Važi, dogovoreno. lol! cvet
Evo malo rodica. roda roda roda roda roda roda roda
beka80
beka80

Broj poruka : 117
Godina : 43
Location : I.Sarajevo
Datum upisa : 19.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od Jelica 25/5/2012, 16:07

Ja ti predlazem:

Folnak 5mg
Vitamin e 100 mg
Vitamin c (ja pijem 500mg natural wealth)
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od medolino 25/5/2012, 16:58

Grudva, ljubim tebe i tvoju grudvicu usne poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 19:53

hany ::e ananas se ne preporucuje u trudnoci, negde sam procitala zasto nemam pojma
hvala hany i ja sam cula zato sam i pitala ali reko mozda moze sok nema veze pijem narandzu
love

Jelica ::Ja ti predlazem:

Folnak 5mg
Vitamin e 100 mg
Vitamin c (ja pijem 500mg natural wealth)
hvala jelice
poljubac

medolino87 ::Grudva, ljubim tebe i tvoju grudvicu usne poljubac
i mi tebe medo i za sada navijamo da te nebole boce i javljaj sta je na uz
poljubac
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 20:12

fmala ::
grudva ::
sta mi predlazete od vitamina da pijem do sad nista nisam cula sam da je brazilski orah dobar i sok od ananasa a dru i pa kazu ne ananas i da sok od pomorandze jel da
i meni su tako svi razlicito, i ja sam onda otisla u prodavnicu i kupila sok od breskve  b taj najvise volim. ne pijem ni ananas, ni narandzu, ni orahe, ni nista, sto sam jela i pila, jela sam i pila sam, bebe ionako sad pa na dalje pocinju lagano da nam piju iskljucivo krv ne biraju bas od cega je Very Happy
cestitam, draga, nek se ta grudvica lepo ugnjezdi i nek ti d. pomeri do 2013. tako nemirna.
a sto se lezanja tce, ma na koju stranu se navalis, na tu ce se zalepiti, ja sam to shvatila po principu zemljine teze, znaci ne valjda da stojis i hodas da se ne zalepi za grlic, a najpozeljnije je da dubis na glavi, da nosis posle visoko doktor a? si vid'la kako sam promucurna lol!

ovo mi je prija preddlozila i ja htella da pokuusa ...................ali apelujeem na sve nepokusavaj te ovo kod kuce nevazi evo sta joj se dogodilo

grudva ::
fmala ::Nove promene: muz je jutros, dok mi je gurao utrogestan primetio da je grlic mnogo blizi. Nisam obracala paznju, sta on zna sta je grlic, medjutim, sad ad sam gurnula ja, jbt, bas se prostor za guranje skratio, iako ni ja pojma nemam sta je grlic, al skroz je drugacije.
glava me otkida
!
e moja prijo
znaci onaj savet da dubim na glavi odpada em te boli glava em nosis nisko  b  b  b  b  b

znaci lezite na boku da vas glava neboli
prijo
love
poljubac
hvala ti sto ni ulepsas svaki dan i slatko s ismejem f  b  b  b  b
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od medolino 25/5/2012, 20:13

Stvarno se posteno i iskreno ismejem u vasim dnevnicima lol! lol! lol! lol!
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 20:13

e izvinite ova moja tastatura guta slova Shocked
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 20:16

medolino87 ::Stvarno se posteno i iskreno ismejem u vasim dnevnicima lol! lol! lol! lol!


i ja isto volim je sto je duhovita
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 20:18

grudva ::e izvinite ova moja tastatura guta slova Shocked
a neka duplira neznam sta je nadam se da razumete sta je pisac hteo reci
ljubav
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od dragmilk 25/5/2012, 20:43

Ja sam jela brazilski orah, pila sok od ananasa i sveze cedjeni sok od pomorandze.
Grudva c roda
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od medolino 25/5/2012, 21:09

Dragmilk, jel si to pila i jela pre aspiracije ili posle ET?
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od fmala 25/5/2012, 21:13

grudva ::
fmala ::
grudva ::
sta mi predlazete od vitamina da pijem do sad nista nisam cula sam da je brazilski orah dobar i sok od ananasa a dru i pa kazu ne ananas i da sok od pomorandze jel da
i meni su tako svi razlicito, i ja sam onda otisla u prodavnicu i kupila sok od breskve  b taj najvise volim. ne pijem ni ananas, ni narandzu, ni orahe, ni nista, sto sam jela i pila, jela sam i pila sam, bebe ionako sad pa na dalje pocinju lagano da nam piju iskljucivo krv ne biraju bas od cega je Very Happy
cestitam, draga, nek se ta grudvica lepo ugnjezdi i nek ti d. pomeri do 2013. tako nemirna.
a sto se lezanja tce, ma na koju stranu se navalis, na tu ce se zalepiti, ja sam to shvatila po principu zemljine teze, znaci ne valjda da stojis i hodas da se ne zalepi za grlic, a najpozeljnije je da dubis na glavi, da nosis posle visoko doktor a? si vid'la kako sam promucurna lol!

ovo mi je prija preddlozila i ja htella da pokuusa ...................ali apelujeem na sve nepokusavaj te ovo kod kuce nevazi evo sta joj se dogodilo

grudva ::
fmala ::Nove promene: muz je jutros, dok mi je gurao utrogestan primetio da je grlic mnogo blizi. Nisam obracala paznju, sta on zna sta je grlic, medjutim, sad ad sam gurnula ja, jbt, bas se prostor za guranje skratio, iako ni ja pojma nemam sta je grlic, al skroz je drugacije.
glava me otkida
!
e moja prijo
znaci onaj savet da dubim na glavi odpada em te boli glava em nosis nisko  b  b  b  b  b

znaci lezite na boku da vas glava neboli
prijo
love
poljubac
hvala ti sto ni ulepsas svaki dan i slatko s ismejem f  b  b  b  b
hahahahaahhah, a da vi znate koliko sam ja srecna st je jos nekom ovo smesno, posto se ja, najcesce sama, dakle, jedina, smejem svojim provalama, al se sita ismejem  b evo primera od pre neko vece: nakon silnih poslova koje je moj muz uradio jer ja moram da lezim, taman kad je i on legao da dane dusom, nateram ga da ustane i na nas slozi dva cebeta i jorgan, jer mi je hladno i cirkulacija mi je losa i...  b elem, kad smo napokon skontali da nisam normalna i da je pod svim tim vruce, kazem mu da opet ustane i resi nas tog sr..nja, on me samo besno pogledao, a ja sam objasnila: "mislim, realno, vladimire, ti si nam ovo uradio!" i umrem od smeha  b njemu uopste nije bilo smesno  b onda sam ja, tako vristeci od smeha rekla "priznaj da sam duhovita", a on je samo rekao, mrtav ozbiljan: "ti si, sreco, autoduhovita, ti si sama sebi dovoljna, tebe niko ne treba da zasmejava, nema potrebe, imas sebe, nema veze sto nikom na belom svetu to nije smesno" i poceo da se smeje.  b ismejala sam se kao da sam sama to smislila  b
eto, sad cu da mu pokazem da sam nasla na forumu jos puno istih ovakvih!  b
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 21:17

Dragmilk,
hvala ti ja inace nevolm pomorandzu svezu ali obbozavam djus 100% narandzza pa valjda je dobra zamena volim i sok od ananasa ali sam negde citala da ananas nevallja posle et i brazilsi volim pa cu da navalim
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od dr mali pariz 25/5/2012, 21:20

U ranoj trudnoći ne valja ananas , kao ni gazirani sokovi tonik i biter-lemon, zbog nekog sastojka koji izuaziva kontrakcije...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 21:23

fmala
e blago njima sa nama
osmeh srce
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od grudva 25/5/2012, 21:26

dr mali pariz ::U ranoj trudnoći ne valja ananas , kao ni gazirani sokovi tonik i biter-lemon, zbog nekog sastojka koji izuaziva kontrakcije...
hvala pari
nisam ga ni pila bas zato sto mi se ucinilo a sam negde procitala da nevalja a gazirano nepijem znam da nevalja
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od Mirjana 25/5/2012, 21:32

grudva ::
Mirjana ::
Ma mnogo se nešto žalite...da vam ne fali zlatni?  b
e moj zlatni koga li sam pregleda Sad
 b

[quote="grudva"]
fmala ::
grudva ::
a sto se lezanja tce, ma na koju stranu se navalis, na tu ce se zalepiti, ja sam to shvatila po principu zemljine teze, znaci ne valjda da stojis i hodas da se ne zalepi za grlic, a najpozeljnije je da dubis na glavi, da nosis posle visoko doktor a? si vid'la kako sam promucurna lol!

ovo mi je prija preddlozila i ja htella da pokuusa ...................ali apelujeem na sve nepokusavaj te ovo kod kuce nevazi evo sta joj se dogodilo

grudva ::
fmala ::Nove promene: muz je jutros, dok mi je gurao utrogestan primetio da je grlic mnogo blizi. Nisam obracala paznju, sta on zna sta je grlic, medjutim, sad ad sam gurnula ja, jbt, bas se prostor za guranje skratio, iako ni ja pojma nemam sta je grlic, al skroz je drugacije.
glava me otkida
!
e moja prijo
znaci onaj savet da dubim na glavi odpada em te boli glava em nosis nisko  b  b  b  b  b

znaci lezite na boku da vas glava neboli
 b  b  b

grudva ::e izvinite ova moja tastatura guta slova Shocked
 b

fmala ::
pre neko vece: nakon silnih poslova koje je moj muz uradio jer ja moram da lezim, taman kad je i on legao da dane dusom, nateram ga da ustane i na nas slozi dva cebeta i jorgan, jer mi je hladno i cirkulacija mi je losa i...  b elem, kad smo napokon skontali da nisam normalna i da je pod svim tim vruce, kazem mu da opet ustane i resi nas tog sr..nja, on me samo besno pogledao, a ja sam objasnila: "mislim, realno, vladimire, ti si nam ovo uradio!" i umrem od smeha  b
 b  b  b  b
Ma beži tamo, meni od vas skače HPL i ko zna šta još. I kontrakcije ću dobiti od smeha!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od fmala 25/5/2012, 21:35

e, ne bih da te plasim, ali ja sam na porodjaj otisla par sati nakon jednog takvog napada, dvanaest dana ranije lol!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od lilya 25/5/2012, 21:58

fmala ::
grudva ::
fmala ::
grudva ::
sta mi predlazete od vitamina da pijem do sad nista nisam cula sam da je brazilski orah dobar i sok od ananasa a dru i pa kazu ne ananas i da sok od pomorandze jel da
i meni su tako svi razlicito, i ja sam onda otisla u prodavnicu i kupila sok od breskve  b taj najvise volim. ne pijem ni ananas, ni narandzu, ni orahe, ni nista, sto sam jela i pila, jela sam i pila sam, bebe ionako sad pa na dalje pocinju lagano da nam piju iskljucivo krv ne biraju bas od cega je Very Happy
cestitam, draga, nek se ta grudvica lepo ugnjezdi i nek ti d. pomeri do 2013. tako nemirna.
a sto se lezanja tce, ma na koju stranu se navalis, na tu ce se zalepiti, ja sam to shvatila po principu zemljine teze, znaci ne valjda da stojis i hodas da se ne zalepi za grlic, a najpozeljnije je da dubis na glavi, da nosis posle visoko doktor a? si vid'la kako sam promucurna lol!

ovo mi je prija preddlozila i ja htella da pokuusa ...................ali apelujeem na sve nepokusavaj te ovo kod kuce nevazi evo sta joj se dogodilo

grudva ::
fmala ::Nove promene: muz je jutros, dok mi je gurao utrogestan primetio da je grlic mnogo blizi. Nisam obracala paznju, sta on zna sta je grlic, medjutim, sad ad sam gurnula ja, jbt, bas se prostor za guranje skratio, iako ni ja pojma nemam sta je grlic, al skroz je drugacije.
glava me otkida
!
e moja prijo
znaci onaj savet da dubim na glavi odpada em te boli glava em nosis nisko  b  b  b  b  b

znaci lezite na boku da vas glava neboli
prijo
love
poljubac
hvala ti sto ni ulepsas svaki dan i slatko s ismejem f  b  b  b  b
hahahahaahhah, a da vi znate koliko sam ja srecna st je jos nekom ovo smesno, posto se ja, najcesce sama, dakle, jedina, smejem svojim provalama, al se sita ismejem  b evo primera od pre neko vece: nakon silnih poslova koje je moj muz uradio jer ja moram da lezim, taman kad je i on legao da dane dusom, nateram ga da ustane i na nas slozi dva cebeta i jorgan, jer mi je hladno i cirkulacija mi je losa i...  b elem, kad smo napokon skontali da nisam normalna i da je pod svim tim vruce, kazem mu da opet ustane i resi nas tog sr..nja, on me samo besno pogledao, a ja sam objasnila: "mislim, realno, vladimire, ti si nam ovo uradio!" i umrem od smeha  b njemu uopste nije bilo smesno  b onda sam ja, tako vristeci od smeha rekla "priznaj da sam duhovita", a on je samo rekao, mrtav ozbiljan: "ti si, sreco, autoduhovita, ti si sama sebi dovoljna, tebe niko ne treba da zasmejava, nema potrebe, imas sebe, nema veze sto nikom na belom svetu to nije smesno" i poceo da se smeje.  b ismejala sam se kao da sam sama to smislila  b
eto, sad cu da mu pokazem da sam nasla na forumu jos puno istih ovakvih!  b

Pa vi niste normalne, ocu da se ugusim od smeha ovde  b  b  b  b  b
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od Mirjana 25/5/2012, 21:59

fmala ::e, ne bih da te plasim, ali ja sam na porodjaj otisla par sati nakon jednog takvog napada, dvanaest dana ranije lol!
Ju, samo si mi još ti falila danas lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od Gramatika 25/5/2012, 22:01

"ti si, sreco, autoduhovita,
GRUDVA-Treća sreća - Page 19 404938
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

GRUDVA-Treća sreća - Page 19 Empty Re: GRUDVA-Treća sreća

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 35 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu