KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Sneza
hany
ivka
Ema78
ivi
Deni
lolipop
beka80
Simona
djole42
bebko
maus
Annie
bak
missile
boba_ns
grudva
saška
Mali Princ
bulevarka
Jejaaa
red
Divina
Tanja83
daxi011
Malina
ciklama
ninica2
JocY
dragana76ns
pegaz
dragmilk
MAAKKI
lilly13
KoMetaK
Vuchica
rada78
medolino
Xena
vasilija1980
labradorka
Kamilica
korpica
Botox
darija79
noja
cicsa80
bebica mala
BiKsi :)
anak
Jelica
dr mali pariz
mijaki
Mirjana
jaca*caca
Orline
dra00
heart84
MIRKA85
Gramatika
maza1972
lilya
Republica
LaFolie
68 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 7/5/2012, 19:25

Medolino radost pocinje bockanje, neka ti je sa srecom i da se uskoro radujemo tvojoj beti roda roda roda
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 7/5/2012, 20:23

rada78 :: A sad jedno pitanje za moje trudnice: danas 16dpt beta 1520 a Progesteron 40 ng/ml da li je visok progesteron?
Moja je isti taj dan bila nemerljiva...tačnije pisalo je da je viša od 60.
No,bitno je da nije niska, od više glava ne boli, da znaš Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 7/5/2012, 20:46

medolino navijam za uspesno bockanje i srecan postupak!!!!
Ja se cula sa dr,15.maja UZ na Betaniji.
Kaze sto se nje tice ne moram ponavljati betu ali ja hocu zbog sebe.
Kaze dr jao super beta mirisi na blizance:D
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 7/5/2012, 20:47

Medolino b srecno bockanje sretan početak
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 7/5/2012, 20:56

Mirka,od srca ti zelim blizace beba beba .
Beta nije merodavna, meni je 12 dan bila preko 1500 i evo nas...jedna beba.I dok. mi je objasnila da beta moze da bude visoka i od cisti koje ostanu od stimulacije ili kada bebica odlicno napreduje.To mi je isto i sestrica preko tel. rekla...da ima zena koje imaju betu manju od 200 pa nose blizance a neke visoku kao sto je bila u mom slucaju pa bude jedna beba.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jejaaa 7/5/2012, 21:01

Mirkaaaaaa, bb d bb d d v jumping
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 7/5/2012, 21:13

medolino srecno bockanje!!! osmeh srce

Mirka, kao sto rece Darija, i moja beta je bila povelika, ali zato jedna bebana, ljubi je majka!!!
to se nikada ne zna, ali uglavnom su velike bete blizanacke!
ja ti zelim savrsenu trudnocu, bili blizanci ili jedan bebiron!


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 7/5/2012, 21:21

mijaki ::medolino srecno bockanje!!! osmeh srce

Mirka, kao sto rece Darija, i moja beta je bila povelika, ali zato jedna bebana, ljubi je majka!!!
to se nikada ne zna, ali uglavnom su velike bete blizanacke!
ja ti zelim savrsenu trudnocu, bili blizanci ili jedan bebiron!

POTPISUJEM.
Moja cimerka je imala betu preko 600 i isto nosi jednu bebu.Ja sam bila 100% ubedjena da su kod mene blizanci ili cak trojke i nije mi bilo sve jedno.Zelela sam jednu bebu a ipak sam se potajno nadala blicancima i kada sam videla na uz jednu bebu malo mi bilo cudno,jer su mi u lab. rekli da ce biti vise beba.Samo iz tog razloga sam napisala predhodni post.
Samo nek ova moja bebana lepo raste i ja sam najsrecnija na svetu,nisam vam ni rekla kako je veliki bata odusevljen i stalno mi mazi i ljubi stomak....dusa moja srcasti poljupci
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 7/5/2012, 21:33

Mirka cestitam neka sve dalje ide lagano i skolski vv vv vv

Medolino sretan početak

Heart taj clanak sto si postavila je lepa vest koju samo treba docekati, mnogim parovima ce olaksati put, ali eto nas singl izbacuju iz toga, tako da sam im verovala i cekala da se otvori svakako bih isla negde napolje na postupak. ljuta sam
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 7/5/2012, 22:33

Joj devojke, sto sam ja nervozna. Nadam se da tako ne uticem na usadjivanje bebica...sve mi treperi u stomaku. ne znam sta mi je.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 7/5/2012, 22:45

Ćao devojke bila sam malo odsutna ali evo me opet da vas sve ispratim . Danas sam i ja bila u Betaniji , u sredu počinjem sa diferelinom, imala sam "odličan" doček od strane "ljubazne" glavne sestre Mire. Žena je stvarno polupana ili i ona ima neki problem sa hormonima ili i njoj fali dobar sex Nekad je normalna i sve ti objasni a nekad te tako nakrpi da ti posle nije dobro affraid
Moguće je da sam videla neku od vas a ponajviše Medolino koja je počela sa bockanjem, a da nisam znala igra Medo sretan početak
Moramo da smislimo neki znak raspoznavanja ali za to će se pobrinuti buduća predsednica naše nove stranke La Folie lol!
Tužna sam zbog Jace i La foli ali znam da ste jake i da ćete kada lepo osunčate guze krenuti ponovo u nove borbe pa da sledeće leto dočekate sa velikiiiiiim stomakom. b
Mirkić svaja čast ponosna sam na tebe i na uspeh iz prvog puta... nadam se da će se tvoja radost i sreća preneti i na nas koje smo u postupku.
Ljubac za sve devojke ... čekalice , bockalice i trudnice i jedan veliki
d
i naravno želim vam puno dobrog sex pošto vidim da ga baš spominjete u poslednje vreme , krenula hormonska kriza Very Happy
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 7/5/2012, 22:46

Jelice, Korak po korak na putu do bete + - Page 14 181350
Medolino, Korak po korak na putu do bete + - Page 14 62860
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 7/5/2012, 22:48

LaFolie za predsednika! Korak po korak na putu do bete + - Page 14 561840
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 7/5/2012, 23:01

Mirjana ::Rado, a zašto si radila progesteron?
Ne znam da li je visok ili nizak, znam samo da njegove vrednosti mogu varirati, pa u toku istog dana pokazati više različith vrednosti. Bitno je da nije nizak, pa se zato ženama daje utrogestan/dufaston/progesteron depo...dok posle 12-te nedelje telo obično luči dovoljno estrogena pa nije neophodno unositi ga putem lekova.
umesto estrogena treba da piše progesterona. Baš se danas ponašam kao trudnica u trećem tromesečju.

Jelica ::Joj devojke, sto sam ja nervozna. Nadam se da tako ne uticem na usadjivanje bebica...sve mi treperi u stomaku. ne znam sta mi je.
Ma jok, ništa ne brini Wink Ali popij nešto za opuštanje. Čašicu kupinovog vina, ili čašu piva.

bulevar80ns ::Ćao devojke bila sam malo odsutna ali evo me opet da vas sve ispratim . Danas sam i ja bila u Betaniji , u sredu počinjem sa diferelinom,
sretan početak
bulevar80ns ::
i naravno želim vam puno dobrog sex pošto vidim da ga baš spominjete u poslednje vreme , krenula hormonska kriza Very Happy
Ma kome ti to? Ko je ovde pominjao sex? Rolling Eyes lol!

Gramatika ::LaFolie za predsednika! Korak po korak na putu do bete + - Page 14 561840
LaFolie za predsednika!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 7/5/2012, 23:03

Ma niko nije spominjao keks Very Happy Very Happy Very Happy

Hvala Mirjana c
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 7/5/2012, 23:06

bulevar80ns, Korak po korak na putu do bete + - Page 14 62860
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 7/5/2012, 23:08

dr mali pariz ::Medo, bockalice, sa srećom!
Lagano tečnost ubacuješ u bočicu sa praškom, ali uz pomoć deblje igle, dok daješ sebi tanjom iglom. Kad si ubrizgala tečnost,malo prodrmaj da se sadržaj homogenizuje,iglu u "ćoše" dna pa izvlači u špric, ili izvuci iglu skoro do kraja, a bočicu naglavačke okreni i ceo sadržaj uvuci u špric...onda menjanje igala Korak po korak na putu do bete + - Page 14 543728

Bravo srce moje osmeh srce .Prava si Dr osmeh srce love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 7/5/2012, 23:21

MIRKA, CESTITAM OD SRCA!
srca srca likeit srca srca
Jelice, sad bas pisah u klubu, sve ovesto su mracile su trudnica mozda je to jedan od simptoma? zagrljaj
Medolino, neka je sa srecom bockanje,pada prepises betu od Rde i Mirke trudnica
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 7/5/2012, 23:36

Ma nisam, makar ne jos uvek...pa tek je prekjuce bio embriotransfer... Very Happy Videcemo sta ce biti...ceo dan sam presedela na poslu....(tacnije prelezala - svi su me gledali kao da sam s marsa pala na onu stolicu)....na kraju sam se nevidjeno iznervirala...i ta me nervoza jos drzi.

Nikako da se opustim, ne znam sta mi je...iskreno ....stalno imam neku tremu u stomaku...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 7/5/2012, 23:38

Jos se brinem i sto me stomak mucio...da nije bio neki virus...mada stvarno ne znam od cega...a i dobro sam se osecala samo sam imala grceve neke i bolove cudne po crevima...svasta.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 7/5/2012, 23:44

Jelice- hajd vucem te za nosic da se malko opustis! osmeh srce
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 7/5/2012, 23:45

jao Radoooool, pa kad gledas bebe???? da vidis koliko ih je?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 8/5/2012, 00:23

dr mali pariz ::Medo, bockalice, sa srećom!
Lagano tečnost ubacuješ u bočicu sa praškom, ali uz pomoć deblje igle, dok daješ sebi tanjom iglom. Kad si ubrizgala tečnost,malo prodrmaj da se sadržaj homogenizuje,iglu u "ćoše" dna pa izvlači u špric, ili izvuci iglu skoro do kraja, a bočicu naglavačke okreni i ceo sadržaj uvuci u špric...onda menjanje igala Korak po korak na putu do bete + - Page 14 543728

Hvala trudnice moja na opisu davanje inekcije..Nadam se da cu uspeti sama sebi da dam sutra Very Happy Samo treba da odem da kupim deblju iglu jer sam kupila one tanje igle za davanje inekcija a za mesanje nisam kupila,nisam ni znala da treba.

Devojke hvala vam svima na zeljama i podrsci,mnogo mi znacite osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Bulevar,draga,mozda smo sedele jedna pored druge a nismo znale Laughing Laughing Laughing
Nek ti je sa srecom bockanje osmeh srce
Tacno si opisala bas onako kako je danas bilo na Betaniji,sestre su toliko ne ljubazne,lupaju vratima pred nosem,ja sam se tri puta javljala i predavala papire a svaka mi je rekla sacekaj da izadje druga sestra i tako u krug, dok nisam poludela i rekla da su se sve izredjale i da me svaka salje kod druge sestre...eee onda su me prozvali Very Happy Very Happy Very Happy

Kamilice,cveticu,kako si mi ti? Ljubim te sto puta usne usne usne usne usne

Pari,Rado78,Kamilice,Heart,Draoo,Mirka85,Darija79,Mijaki,MAAKKI,Bulevar,Gramatika,Tanja83,Metaurina,Jelice jos jednom vam hvala,stvarno sam srecna sto vas imam, ljubim vas sve do jedne poljubac poljubac poljubac poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 8/5/2012, 00:28

I ja glasam za La Folie za predsednika i za osnivanje naše stranke. Very Happy
Moj predlog je i da napravimo bedževe KUTKA i da nam oni budu znak raspoznavanja na klinikama gde se srećemo.
Videla sam u gradu jednu prodavnicu poklona ,mislim da se zove Kutak i ima u izlogu bedž sa istim natpisom,pomislih da nije naš Kutak... lol!
Jelici bih rekla da su problemi sa stomakom od antibiotika,verovatno,a za nervozu-to je propratno stanje kad se hormoni uznemire Laughing
Medolino zalivanje srećno bockanje!!! zalivanje sretan početak
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 8/5/2012, 00:32

Mazo,slazem se sa tobom,LaFolie za predsednika!!!! g g g
Dobra ideja za bezdeve lol! lol! lol!
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu