KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana majska jutra

+35
maza1972
buby
Mrvica
lolipop
LaFolie
missile
anak
MAAKKI
bebko
heart84
jaca*caca
Tinche
bak
cicsa80
Xena
caci
nacKa
djole42
Tanja83
BiKsi :)
Kamilica
lilya
Mirjana
korpica
Milijana
medolino
lilly13
KoMetaK
MARA
dr mali pariz
Gramatika
Orline
dra00
Republica
maus
39 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 25/5/2012, 23:24

Najgore sto ja sve to tako uradim i videla si kolika je Rolling Eyes Ma nema veze,izgleda da sam tupava za ove stvari,samo se pitam kako i nauci da ih uopste postavljam zbunjen
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 25/5/2012, 23:28

Korpice, a koji je to grad ako nije tajna?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 25/5/2012, 23:31

Mirjana ::Korpice, a koji je to grad ako nije tajna?
Nije tajna,Valjevo Very Happy
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 25/5/2012, 23:37

Jako lepo! Čarobno! likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 25/5/2012, 23:41

HVALA zagrljaj
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 26/5/2012, 09:38

Dobro jutro!

Evo sunny napokon juhuuuuuuuuuuuuu radost radost radost radost radost radost

[quote="lilya"]
dra00 ::

Maus, ne znam sta da ti kazem za vrtic. Bas je sve tamo zakaci. A opet, nije taj vrtic ni tako los za decu. Ne znam, a da vi roditelji pokrenete pitanje higijene u vrticu. Mislim, ako je to moguce.


Znam da nije los. U ponedeljak idem u vrtic i da zakazem roditeljski sastanak jer sam juce saznala da jos 5 dece iz istog vrtica ima istu dijagnozu, ne racunajuci jucerasnji susret moje poznanice cija cerka ima iste siptome. Ja moje dete saljem zdravo u vrtic i to ocekujem i od drugih roditelja. Mislim da ne trazim previse i jos jednom moram reci da mi recenica TO JE NORMALNO nije normalna. Normalno je da dobije boginje, to je ok. U WC-u nema toalet papira njima na dohvat ruke. Kada piske ne brisu ih. Ja sam Anu naucila da se uvek obrise kada piski i to zna sama da uradi. Na moju sugestiju da Ana sama uzme toalet papir njen iz njenog ranca, vaspitacica je rekla da oni to ne praktikuju, vec im one samo brisu guzu kada kake. A kako brisu...

Gramatika ::
Маус, тај чудесни Протеус је и мене мучио. знам да су ми рекли, откуд то, то се баш често јавља код деце, откуд теби? Али код мене је то била последица напада антибиотицима због неке температуре. То је једна дуга прича о неписменом приступу употреби антибиотика од стране лекара! Јесу ли урадили антибиограм? НЕ ДАЈ ЈОЈ НИКАКАВ АНТИБИОТИК БЕЗ ЊЕГА!


Uradjen je antibiogram, ne brini se cvet

dr mali pariz ::
Mima, kako je jedan moj bivši ginekolog rekao, kad sam imala tu žgamiju, to je tanga bakterija...niti sam ja nosila tad tange, niti ih Ančika nosi, ali mislim da ti je jasno da je u vrtiću ne brišu kako treba, već svuku sa guze...
i to je sramota!

E sad da nastavim o brisanju guze. Bar 2 puta sedmicno dolazi kuci sa ukakanom guzom i sa prljavim gacicama. Ne brisu ih dobro. Uvek ostane, moram da kazem, malo govanceta , razmazanog. Izvinite na gadljivoj temi, ali tako je.
Eto, Ana nece ici u vrtic sve dok nalaz uk ne bude ok. nadam se da ce to ispostovati i ostali roditelji.

Ja se vama sada izjadah i lakse mi je Very Happy

Medolino kako napreduje bockanje?\

Miro ljubim ja bosancerosa u tih 2152 grama. Znala sam da je sve ok. Samo bespotrebna panika.

Korpice reka Gradac je divna. Eto mene u Va, tacnije u Paune krajem juna pa se mozemo videti ako zelis.

Lilly13 drago mi je da je sve ok.

Upravo je zena udarila moj auto. uzas! Zvala sam miliciju. cujemo se posle


maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Kamilica 26/5/2012, 10:01

Ma šta pričaš, kako udarila auto???
jaoo Maus... grljenje
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Botox 26/5/2012, 10:17

o boze
aj da rzumem da muskarci ne znaju u kom pravcu treba brisati guzu i mikicu, zbog tih silnih bakterija
ali zene.... kako li sebe brisu da mi je znati....
haos....
treba na tom roditeljskom da ocitas jednu bukvicu i roditeljima i vaspitacicama
....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 26/5/2012, 10:18

Kamilica ::Ma šta pričaš, kako udarila auto???
jaoo Maus... grljenje
Ni ja ne znam kako. Isla u rikverc i bam! Zadnji desni kraj je udarila. Ja bi tu, verujte mi kamion sa prikolicom okrenula koliko ima prostora. Bila milicija, popunila zapisnik i sa tim idem u ponedeljak u Dunav osiguranje da procenitelj slika i napise jos jedan izvestaj,pa kod limara i sa fiskalnim racunom ponovo u Dunav osiguranje da mi vrate novac kjoji sam dala limaru. A bas NIKAD ne idem kolima na posao. Sada sam dosla jer sam trebala da sacekam postara sa nekim paketom i da nesto odnesem nekom coveku koji je u jednom selu blizu Lo. Postar uvek dolazi pre 9, a ovo jutro je kasnio...bas sam baksuz.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Kamilica 26/5/2012, 10:24

v a jbt, pa ne mogu da verujem, baš si baksuz.
samo se nemoj nervirati, sve se da srediti.
Ja sam uvek strepila da će mene isto tako neko da udari, pa kakva koza!!!
Ne sekraj se...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 26/5/2012, 10:33

Suncana majska jutra - Page 39 Wi83te Cure,vikend pa vas nema.Jos spavate ili ste vec negde odlutale?Maus,zeno,sta bi to Shocked Kako udari,jer ti bio parkiran auto pa se zakucala?Strasno,samo da nije velika steta.Javljaj sta je bilo.Sto se tice dolaska u Va,naravno,podrazumeva se da bih volela da se vidimo.Jedino sto moze da me spreci s obzirom da je kraj juna,da ne budem u tom periodu na stimulaciji,jer tad cu biti svo vreme u BG.Otom potom,videcemo i znacemo sve do tad.Opet ja po pitanju obdanista,razumem ja da ima puno dece,ali moraju da vode malo,ustvari,malo vise racuna o higijeni dece.Ja bih im to i rekla. usne za Anci.Kami,kako si ti,sta se radi kod tebe?Jos malo da procunjam ovde pa odoh da raspremam.Izvukla sam se da ne odem u selo,toliko obaveza u kuci Wink Da ne dodje mm pa me pita sta sam radila ceo dan Very Happy Sve vas ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 26/5/2012, 10:35

Vi se ispisaste dok ja napisa.Maus,sta da se radi,nemoj se nervirati.Ne mogu da verujem.Ko sve danas ne vozi.Nije bitno sesti samo za volan,treba malo i gledati,sto rekla moja majka,cetvoro ociju treba otvoriti u voznji. zagrljaj
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od medolino 26/5/2012, 10:43

Jutro,Jutra sunny sunny sunny

Korpice,kako je lepo u tvom kraju yes mora da uzivas yes

Maus, citam tvoj post i na kraju se zaprepastim Mad jel ona gleda kud vozi,uh kako ne volim takve vozace,ako si za volanom onda si za volanom a ne za varjacom i serpom Mad Jel to onaj autic sto si nedavno kupila? Nadam se da ce se sve resiti i da se moze popraviti yes
Ljubi mi Anusku mnogo,mnogo ljubav ljubav
I ocitaj dobru bukvicu na roditeljskom!!! borba
Bockanje,napreduje u ponedeljak imam UZ pa cemo videti kakvi su folikuli Very Happy

Cure uzivajte u lepom i suncanom danu i naravno u vikendu c
I evo jedna kafa da dodjemo sebi. Posto je Draoo danas zauzeta, evo prilika da joj pozelim da se lepo provede na svadbi a za moju Maus da dodje sebi jedna kafica( i nemoj da se nerviras,resice se to oko auta) i naravno za sve cure koje svrate.Uzivajte ljubav

Suncana majska jutra - Page 39 Images8ws
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 26/5/2012, 10:44

Ijuuuu...Maus, bas bezveze. Nemoj da se nerviras, desava se sta da se radi. Vazno je da niko nije povredjen i da ce ti steta biti nadoknadjena. Moja mama kaze: "Sve u tu stetu."
A sto se vrtica tice, stvarno bre pa kako ih ne obrisu lepo. To je bezobrazluk.

Kami, cmoknula bih te, ali mi glupi smajlici na rade na telefonu.

Dobro jutro jutra, pozdrav iz kreveta. Htela sam danas da odmaram do podneba, ali ovaj moj se vrti od 8:00 i sad je poceo toliko da cantra da sam ga poslala na pijacu da se osvestim da bi mogla da ga slusam. Danas gledanje jos jednog stana, a veceras Mikser festival. Usli neki pundravci u doope, nikako me ne drzi mesto.
Korpice, hvala na kafi, taman da je na miru popijem dok se mm ne vrati sa pijace.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od medolino 26/5/2012, 10:45

Korpice nisam videla da si i ti postavila kaficu lol!
Dok ja sve napisem ti si vec skuvala osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 26/5/2012, 10:51

medolino87 ::Korpice nisam videla da si i ti postavila kaficu lol!
Dok ja sve napisem ti si vec skuvala osmeh srce

A ja nisam videla da si i ti skuvala kafu. Hvala draga. Ne smam dve odjednom. Napravicu izuzetak pa cu tvoju popiti popodne. Mislim, ja nekad ni tu jutarnju ne popijem, a kad popijem dve ko navijena, ne znam sta bih sa sobom i od sebe, a meljem.... E tacno cu je popiti da od podne ja da cantram malo ovom mom ko on meni do podneva. Eto.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Botox 26/5/2012, 10:56

hehe, moram s vama nesto da podelim
gledam neke slicie onog body painta
meni se to jako svidja
i volela bih kada budem imala stomak do zuba da se prepustim nekome u sake
i da me iscrta i da mi ostanu neke kul fotke kao uspomena

ovu fotkicu kacim za Pariz
ona stalno spominje akvarijum i ribice
i fotka me odma asocirala na nju
:)
Suncana majska jutra - Page 39 Jenns%20-%20Pretty%20Fishies%20Pregnant%20Belly%20Art(2)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od medolino 26/5/2012, 10:56

lilya ::
E tacno cu je popiti da od podne ja da cantram malo ovom mom ko on meni do podneva. Eto.
Hehehehe,bas si me nasmejala lol! lol! lol! lol! Sta ces ne mozemo bez njih a ni sa njima  b  b  b
Evo i ja vilenim po kuci,cekam mm,trebao je da se vrati iz grada da mi da bocke a jos ga nema c kad dodje,prvo cu da brojim u sebi dok mi ne da inekcije a posle cu da mu cantram  b  b  b
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 26/5/2012, 11:00

Medolino,nema veze,nece da bude visak lol! Drago mi je da bockanje napreduje lepo,da lepo prodjes na uz.Lilya,tako treba,uzivas a muzica na pijacu yes Srecno danas,mozda bas taj stan bude onaj pravi.Lepo se provedi na festivalu,ides na muzicki program ili na izlozbu?Dra,lep provod danas na svadbi,posteno se igra igra igra Bojanice,bas lepa slicica likeit
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 26/5/2012, 11:40

Korpice, Medo, hvala na kafi zagrljaj
Mišu...pa šta reći i za auto i za brisanje guze fd
Dra== seti se i nas koji ne smemo, pa poskoči malo, sa sve onim IJU IJU IJU JU igra igra igra
Lilya, ubi ga ćutanjem Wink Šala mala lol! Srećno sa stanom danas i lep provod cvet
Boki, baš mi se to đasvi! Ja mislila da zovem fotografa, da me slika sa stomačićem...pa se setih da ne mogu da se skidam pred čovekom v Svakakve mi gluposti padaju na pamet  b
Danas idem da kupim novi aparat, pošto je ovaj odslužio svoje. Mislim, radi on još, ali često neće da mu izađe zoom, ili slike budu mutne, itd. A poslužio je za sve pare i mnogo više od toga yes
Dobro jutro svima sunny
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilly13 26/5/2012, 11:55

Maus pitaj Anu da li ih tete brišu ili se oni sami brišu nakon odlaska u wc. Ja sam kod nas radila u Centru za predškolsko i sve se razlikuje od vrtića do vrtića i od tete do tete, a ima ih svakakvih i divnih i groznih.
Jer po ovome što pišeš sve mi liči na to da ih tete ne brišu, pogotovo u većoj (starijoj) grupi još ako je mješovita.... Ana je prešla u veću grupu, nije u jasličkoj?
Obavezno insistiraj na roditeljskom i da prisustvuje i neko od nadležnih.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 26/5/2012, 12:59

Dan Jutra!
Evo kuvam svoju prvu kafu..želi li neko? Very Happy
Korpica je postavila lepu, ali Medo naš pun sto ispijenih kafa... lol!
Mima, ne mogu da verujem za kola...ooooo, ja razumem da nisu svi vični parkiranju,ali zato može svojom odokativnom metodom da razazna da l može da se "utera" ili ne... :roll:joj, bre!
Za Anicu, šta da kažem, što već nisam...definitivno je reč o tom brisanju. Nije ona to od druge dece dobila, ali i druga su zaradila nehigijenom...treba tim vaspitačicama iz tog vrtića,kao i njihovoj šefici-pre svega, skrenuti pažnju. Ozbiljno.
Dra, lepm provod! Fali neka tvoja fotka,ali može Bojana postaviti fotku porodične kuće...čist hedonizam.
Inače Bojana, savršeno mi odgovara ta tvoja fotkica akvarijuma. Baš tako...uskoro ćeš i sama spoznati to. S tim što ne bih baš stomak natapala temperama i dr. bojama...da ne otrujem svoje ribice...a? Šta misliš o tome? Wink
Bila sam jutros u tržnici, pravim onu svoju paštetu...u pošti, i sve mi na dohvat ruke, ali se umorih prilično. Valjda i ovo vreme, ali i nizak pritisak...odoh da zakuvam.
Stiskam! Suncana majska jutra - Page 39 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od medolino 26/5/2012, 13:02

Bojance,lepa ti ta fotkica,bas mocno izgleda likeit

Pari,juhu,gde si,jel uzivas u vikendu? Ili gledas u stomacic kako se Ivona i Dusan igraju srca1 bebe bebe srca1
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Botox 26/5/2012, 13:03

ne znam
ali mislim da postoje razne boje bas za telo i da ne koriste obicne tempere i cuda
raspitacu se u svakom slucaju
eto nisam ni pomislila na to v :)
moram ja to da precesljam , sigurno ima tih neskodljiv boja....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 26/5/2012, 13:23

Neko upita jel to autic sto smo skoro kupili. Jeste. Jbg, tako je kako je. Odvezla sam auto kod limara samo da proceni stetu. Kaze oko 200 evrica.
Mala, tvoja sugradjanka je vozila Laughing Zena oko 50 godina, kada je izasla iz kola pocela da kuka. Kaze skoro skinula crninu za sinom koji je prosle godine poginuo u saobracajnoj nesreci,poginuo na motoru....ma uzas. Samo da se sve zavrsilo.

Boki super fotka. Da znas da je asocijacija na Malu lol!

Lilly13 one ih brisu, mislim vaspitacice.

Lulia srecno gledanje stanja. E neka su te pundravci uhvatili.

Ja u jutrasnjem ocaju zaboravila da napisem da je nasoj Lolipop uradjen FET. Vracena su 3 embriona. Navijamo za veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 39 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu