KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana majska jutra

+35
maza1972
buby
Mrvica
lolipop
LaFolie
missile
anak
MAAKKI
bebko
heart84
jaca*caca
Tinche
bak
cicsa80
Xena
caci
nacKa
djole42
Tanja83
BiKsi :)
Kamilica
lilya
Mirjana
korpica
Milijana
medolino
lilly13
KoMetaK
MARA
dr mali pariz
Gramatika
Orline
dra00
Republica
maus
39 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 22/5/2012, 13:41

Samo da javim, popeglah sav ves... nesto mi se nije spavalo, a mackice spavaju od 11 obe Shocked

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 22/5/2012, 13:44

maus ::
Mirjana ::Ma znate šta....ako se i druge cure na forumu pronađu u ovoj priči, možda te babe i jesu u pravu affraid lol!
Pored toga sto mi je Milanova baka rekla da nisam jaka( dakle buca) jos je i rekla da me nema, pa pokazuje rukama na grudi  b  b  b  b
A dok me je uveliko drmao pubertet moja baka je pricala kako je u njeno vreme, kada zavrse sa radom u polju, okupi se mladez pa svaka devojka stane na kantar. I ona koja je najteza ta je najlepsa. I govorila moja baka ovako:"I tako stanem ja na vagu a ona pokaza 87 kg. I svi momci oko mene. Zdrava, prava...Ti si Mima na mene..." Mozete misliti moj sok. Ja na baku ...debela i krsna...Znala je da me zeki kao niko , a ja uplakana trk kod mameeeeeee eeeeee


Jeste, moja baka je za jednog naseg komsiju koji je bio puniji govorila: "Lep pa debo", a njegova zena rogove zbog toga dobijala. To su bila drugacije vremena.
Ijaoj Maus, bakina fora je totalni hit likeit
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Gramatika 22/5/2012, 13:58

lilya ::
maus ::
Mirjana ::Ma znate šta....ako se i druge cure na forumu pronađu u ovoj priči, možda te babe i jesu u pravu affraid lol!
Pored toga sto mi je Milanova baka rekla da nisam jaka( dakle buca) jos je i rekla da me nema, pa pokazuje rukama na grudi Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938
A dok me je uveliko drmao pubertet moja baka je pricala kako je u njeno vreme, kada zavrse sa radom u polju, okupi se mladez pa svaka devojka stane na kantar. I ona koja je najteza ta je najlepsa. I govorila moja baka ovako:"I tako stanem ja na vagu a ona pokaza 87 kg. I svi momci oko mene. Zdrava, prava...Ti si Mima na mene..." Mozete misliti moj sok. Ja na baku ...debela i krsna...Znala je da me zeki kao niko , a ja uplakana trk kod mameeeeeee eeeeee


Jeste, moja baka je za jednog naseg komsiju koji je bio puniji govorila: "Lep pa debo", a njegova zena rogove zbog toga dobijala. To su bila drugacije vremena.
Ijaoj Maus, bakina fora je totalni hit Suncana majska jutra - Page 31 612963

Тако баба мм говорила:- Што мој Мића(то јој је син) није ко онај Јаника Балаш!? Па кад улази на капију, сви да се пос...у од страха! Suncana majska jutra - Page 31 635297

Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938

Лили, ово није твој циклус, али неки од следећих јесте! Suncana majska jutra - Page 31 639820

Бикси, ципелице су лепе, баш лепе! Suncana majska jutra - Page 31 191975
Пари, хвала за доручак и слаткише Suncana majska jutra - Page 31 582639
Ђоле, не може теби ништа неки бедни туморчић, ти си жена- змај! Баш ми је драго што си добила позитивно мишљење од др. Suncana majska jutra - Page 31 745955
Мили, па и ти си жена-змај! Suncana majska jutra - Page 31 653854
Нинице, не знам шта да ти кажем! Ти др знају да буду тако површни и глупави! Али можда су и у праву...

Ако сам неку заборавила да споменем, не замерите, све вас Suncana majska jutra - Page 31 670661и Suncana majska jutra - Page 31 766699
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 22/5/2012, 14:12

Gramatika ::
lilya ::
maus ::
Mirjana ::Ma znate šta....ako se i druge cure na forumu pronađu u ovoj priči, možda te babe i jesu u pravu affraid lol!
Pored toga sto mi je Milanova baka rekla da nisam jaka( dakle buca) jos je i rekla da me nema, pa pokazuje rukama na grudi Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938
A dok me je uveliko drmao pubertet moja baka je pricala kako je u njeno vreme, kada zavrse sa radom u polju, okupi se mladez pa svaka devojka stane na kantar. I ona koja je najteza ta je najlepsa. I govorila moja baka ovako:"I tako stanem ja na vagu a ona pokaza 87 kg. I svi momci oko mene. Zdrava, prava...Ti si Mima na mene..." Mozete misliti moj sok. Ja na baku ...debela i krsna...Znala je da me zeki kao niko , a ja uplakana trk kod mameeeeeee eeeeee


Jeste, moja baka je za jednog naseg komsiju koji je bio puniji govorila: "Lep pa debo", a njegova zena rogove zbog toga dobijala. To su bila drugacije vremena.
Ijaoj Maus, bakina fora je totalni hit Suncana majska jutra - Page 31 612963

Тако баба мм говорила:- Што мој Мића(то јој је син) није ко онај Јаника Балаш!? Па кад улази на капију, сви да се пос...у од страха! Suncana majska jutra - Page 31 635297

Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938

 b  b  b
Primećujem da nas je sve više!  b  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od missile 22/5/2012, 14:20

Dan, jutra! Wink

U frci sam i obavezama, pa me nema na Kutku, al gvirnuh koliko da vas sve pozdravim i mahnem vam!! ff

Biksi, lepe cipele! Lepe i slike, a ti si tako mlada i slatka, i kao na onim sličicama iz detinjstva vragolasta!!! yes Ja nikad nisam otišla na noć muzeja, ali kad vas čitam i još ove sličice, mislim da prvom sledećom prilikom idem. Very Happy

Biksi :) ::
Ja sam ti od tipova koji izbore ne mogu niti hoće da prespavaju! Mislim da sam vezana za krevet, ne daj Bože, da bi mi dolazili kući da glasam! Kad malo bolje razmislim, svi ukućani su mi takvi. Very Happy

I ja sam, i mm isto tako. Obavismo građansku dužnost, odosmo uveče u JDP da pogledamo Sumnjivo lice, i neki minut pre 22h izađosmo iz pozorišta. Ugledasmo kolonu vozila u Kralja Milana, po simbolici odmah ukapirasmo ko je novi predsednik.

Sumnjivo lice je odlično urađeno, naravno to je stvar ukusa, ali publici se jako dopalo, a scena Ljuba Tadić je bila prepuna!

U medjuvremenu sam mužu spremila, između ostalog, karfiol po Parižankinom receptu, i razdelila drugaricama recept za Parisku pitu sa višnjama. Wink Pojma nemaju zašto Pariz.  b Leži mi Parižankina kujna, i šta ću! Inače, mm je karfiolom oduševljen, razume se da sam rekla odakle mi recept love . Pari, draga, nadam se da si dobro i da zvezdice napreduju. b b ljubav

Mišice, lep avatar, tj lepa devojčica! ljubav

Mrvi čestitam prelepog sinčića! g

Medolino, srećno bockanje!! sretan početak

Pozdrav Lili i Mirki! igra
I SVIM CURAMA!!!


I iščitah (koliko sam stigla) još puno toga, al stvarno žurim. Zato sve cure, da ne nabrajam sada jer bi potrajalo, znaju da ih mnoooogo i jaaaako d




missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 22/5/2012, 14:28

Kakav je to karfiol, ne nadjoh ga. Na kojoj je strani ? Ja ga bas volim pa ako mi se dopadne recept da usvojim Wink
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od missile 22/5/2012, 14:31

dra, u danas sam kuvala Wink , al ne znam koja strana Rolling Eyes Ima i slika, Pari je istakla njega i paštetu Wink Jednostavno i fenomenalno
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 22/5/2012, 14:33

Hm... Nisam neka kuvarica i retko svracam na te strane, ali sad i ja moram da vidim Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 22/5/2012, 19:18

E fala cure!

Da se nadovežem na temu o babama, koje su mi uvek pune bisera. Možda sam ovaj biser i pominjala. Smršala moja zaova jedne godine jedno 20 kg, dognala se samo tako, i dodje u selo, a njena će baba pa pobugu dete, koliko si smršala, pa znaš li ti da mršavu kravu niko neće! Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938Tad zaova nije imala momka, drali smo je godinama s ovom izjavom! Suncana majska jutra - Page 31 404938Često ovu babinu prepričavamo! Suncana majska jutra - Page 31 805311

A druga baba od mm, po ocu, kad god ga vidi, ali kad god, obavezno mu kaže, joj babino zlato opet smršalo! To mu je rekla i pre jedno 10 dana, a činjenično stanje je da se moj dragi muž ugojio sigurno 15kg od kada smo se preselili kod moje mame, znači za nekih nepunih 8 meseci. Sad ima blizu 120 kg, babino zlato! lol! Toliko o babi! Šta će kad voli unuka, i ja tvrdim da je pristrasna jer joj je on prvo, a jedino muško unuče! Rolling Eyes Drugi kažu da nije, al mislim da nisu objektivni. Takva je i moja baba, muško pa muško. I stalno je moj brat bio njen miljenik, a doduše, ja dedina mezimica, jer je deda voleo žensku decu. I tako moja baba, zimus, kad je bila na operaciji kuka, kaže mom bratu: Idi ti sine kući, ajde, gladan si, jer je došao pravo s posla kod nje! A ja stojim pored, došla jedno 10 minuta pre njega, isto s posla! Rolling Eyes Hoće li neko da me ubedi onda da nije pristrasna! Shocked Kažem ja njoj, pa dobro nano i ja idem s posla, i valjda sam i ja gladna, al muško je muško! Rolling Eyes

I još jedna odvala Colove babe po majci (iste koja je odvalila da mršavu kravu niko neće!). Porodila se jedna Colova rodjakica pre godinu i po, i jave babi da je dečak, i ona tu puna sreće, raduje se, divno, krasno, i onda je Colova tetka zovne, da kaže da je pogrešno skačila info iz porodilišta, da je ipak devojčica, a ne dečak. Dakle, babi, praunuka, i to druga. A baba, ni pet ni šest izjavljuje: E jbg-a! lol! Znači popadali smo! Da ne kažem, znači enter! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 22/5/2012, 19:23

Svidjaju mi se naterke, i ja više volim ravnu obuću, rimljanke sandale i tako to, al volim i po neke sa štiklicom, iako ih retko nosim.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 22/5/2012, 19:33

missile ::

U medjuvremenu sam mužu spremila, između ostalog, karfiol po Parižankinom receptu, i razdelila drugaricama recept za Parisku pitu sa višnjama. Wink Pojma nemaju zašto Pariz. Suncana majska jutra - Page 31 404938 Leži mi Parižankina kujna, i šta ću! Inače, mm je karfiolom oduševljen, razume se da sam rekla odakle mi recept Suncana majska jutra - Page 31 779578 . Pari, draga, nadam se da si dobro i da zvezdice napreduju. Suncana majska jutra - Page 31 995453 Suncana majska jutra - Page 31 995453 Suncana majska jutra - Page 31 543728





Suncana majska jutra - Page 31 275568 Suncana majska jutra - Page 31 21831 Suncana majska jutra - Page 31 275568 Suncana majska jutra - Page 31 995453 Suncana majska jutra - Page 31 995453 Suncana majska jutra - Page 31 543728
i Zvezde i ja te ljubimo!! U kakvim si poslovima Miss?
Malopre sam došla od frizera, malo se ofarbala i fenirala...svaki put farba drugačije primi lol! al se ne žalim.
Sad se malo zasladila, pa zvezde zaigraše od sreće.
Sutra zorim kod hematologa,a prethodno će me raznosač probuditi lol!
Danas naručih benkica, bodića, kapica i rukavica za njih dvoje od 70 evrića. Sva sreća leže crkavica od tzv.plate lol!, a stiže paket i iz Obrenovca. Dunja Bubyna spakovala neke svoje stvari za Ivonu Very Happy Suncana majska jutra - Page 31 21831
Deco, preživesmo ovu kišu, a? Suncana majska jutra - Page 31 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 22/5/2012, 19:35

Kod nas jutros bilo i grada.

Jedva čekam sličke svih tih stvarčica! Suncana majska jutra - Page 31 21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 22/5/2012, 21:17

Šta izdvojiti kad sam od svega pala na teme lol!
Biksi :) ::
Porodila se jedna Colova rodjakica pre godinu i po, i jave babi da je dečak, i ona tu puna sreće, raduje se, divno, krasno, i onda je Colova tetka zovne, da kaže da je pogrešno skačila info iz porodilišta, da je ipak devojčica, a ne dečak. Dakle, babi, praunuka, i to druga. A baba, ni pet ni šest izjavljuje: E jbg-a! lol! Znači popadali smo! Da ne kažem, znači enter! lol!
Ha ha ha  b  b  b  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 22/5/2012, 22:31

Biksi, Colova baba za zensku decu kao ja za musku... Kad mi je kuma bila na pocetku trudnoce, dosla kod mene, ja u 8-om mesecu sa Lenkom, perem stvarcice sva raznezena i ona mi kaze: Ja mislim da cu da rodim musko... a ja sva zgranuta i onako sazaljivo (kao da mi je rekla da misli da nesto nece biti u redu): Joooj, nemoj tako da mislis Shocked Obe smo se iskidale od smeha v
Pari, i ja jedva cekam te slicke... evo bas sam danas pakovala stvarcice za Mirku i razmisljam, sta ako Bosanceros bude krupan, ovo ce mu biti malo... moja deca sitna zbunjen No, neka nosi pantalonice kao bermude lol!
Kod nas danas i nije bilo ensto mnogo kise, tek sad malo jace pada Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 23/5/2012, 00:50

Milijana :: Kad mi je kuma bila na pocetku trudnoce, dosla kod mene, ja u 8-om mesecu sa Lenkom, perem stvarcice sva raznezena i ona mi kaze: Ja mislim da cu da rodim musko... a ja sva zgranuta i onako sazaljivo (kao da mi je rekla da misli da nesto nece biti u redu): Joooj, nemoj tako da mislis Shocked Obe smo se iskidale od smeha v
Mili kraljice  b  b  b lol!
Milijana :: evo bas sam danas pakovala stvarcice za Mirku i razmisljam, sta ako Bosanceros bude krupan, ovo ce mu biti malo... moja deca sitna zbunjen No, neka nosi pantalonice kao bermude lol!
Ha ha ha, kakva slučajnost. S je trebala nešto da ti donese, ali nije stigla, pa je obećala da ti predaje sutra lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 23/5/2012, 07:01

Suncana majska jutra - Page 31 1z1wt1d
Suncana majska jutra - Page 31 3010g09
Suncana majska jutra - Page 31 Vosahu

Naziv ovog mesta u Brazilu je Lençóis Maranhenses. Nalazi se na tropskoj severoistočnoj obali gde se prostiru dine u obliku polumeseca. To je čarobna pustinja s valovima od svetlucavog belog peska. Jata srebrnastih riba plivaju u sjajnim plavim i zelenim bazenima, koji su ostali posle kiša. Nacionalni park Lencois Maranhenses na severoistoku Brazila je jedna od najlepših i najneobičnijih destinacija na svetu.Na oko 1.000 kvadratnih metara protežu se bele peščane dine ‘protkane’ stotinama oaza s tirkiznim jezercima i nacionalni park Lencois Maranhenses čine jednim od najlepših prirodnih čuda Brazila.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 23/5/2012, 07:50

Suncana majska jutra - Page 31 2v7zzvs

Dobro vam jutro, kisno ali Very Happy
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 23/5/2012, 08:01

Dobro jutro svima!

Dra zeno gde me nadje!!! Selim se u ove lepe krajeve, zbogom Loznico, zbogom Srbijo.
Biksi hahahahaha baka je car!
Mili srecno pakovanje stvarcica za Bosancerosa.
A danas Maloj stize jos stvari za Ivonu. Ala ce se mala modirati :lol!:Srecno danas hod hematologa. Jel krecenje zavrseno?
Od pola tri sam budna.Probudio me Anin plac i da je pecka koka. Bas je bila uznemirena i samo se vrtela. I upiskila se u gacice i ne mogu vam opisati taj cudan miris mokrace. Milan i ja smo na brzinu presvukli krevet, nju istusirali, prebacili je kod nas u krevet...vec pola 4. Ona je brzo zaspala a meni nikako san na oci. Jutros je piskila u sterilnu posudici za urin i bas je mutna mokraca i peckalo ju je jako dok je piskila. Sva se strese i skupi i bas mi je zao. Ostala je sa Milanom kuci. Danas oko 13h je nalaz urina a u petak urinokulture.
Ljubim vas sve. Idem da pristavim kaficu. Danas ce mi biti potebne litre te cudesne tekucine.

good morning Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 23/5/2012, 08:03

Dra nas dve glavne kafe kuFarice lol! Od kada nisam doruckovala dzema i mleka. Hvala i na kafi i na dorucku.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 23/5/2012, 08:04

Dobro jutro!

Dra, i ova destinacija deluje baš primamljivo! Suncana majska jutra - Page 31 561840

Mima, tvoj mačak se baš namuči, je l joj Milan kuva neki čajić? Ljubim da što pre prodje to glupavo peckanje!

Milijana :: Kad mi je kuma bila na pocetku trudnoce, dosla kod mene, ja u 8-om mesecu sa Lenkom, perem stvarcice sva raznezena i ona mi kaze: Ja mislim da cu da rodim musko... a ja sva zgranuta i onako sazaljivo (kao da mi je rekla da misli da nesto nece biti u redu): Joooj, nemoj tako da mislis Shocked Obe smo se iskidale od smeha
Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Suncana majska jutra - Page 31 404938 Ista sam ti u tom smislu. MM pada od smeha, naročito kad je drugo dete u pitanju, a prvo je muško, na moje komentare, u fazonu, pa dobro, ali uvek to nekako sažaljivo kažem. Suncana majska jutra - Page 31 635297 Mada volim i dečake, al devojčice Suncana majska jutra - Page 31 779578 Suncana majska jutra - Page 31 779578 prosto obožavam (Klince od brata ne razdvajam, mada klinjo se uvek obraduje više mm, nego meni, za razliku od devojčica. Valjda malac više voli muške, šta li je?!) I moja baba pravi tu razliku, to je ona seljačka politika, muško, nosi prezime, naslednik! Hm, kao da nasledjuje dvorce i silna imanja, ima krunu, ili nešto?! Nikad mi nisu bili jasni takvi ljudi, koji u tom smislu odvajaju muško od ženskog deteta. U našem kraju, po selima, to je još uvek izraženo. Suncana majska jutra - Page 31 510326)
A što se tiče mojih roditelja, nikad nisam osetila razliku da prave izmedju mene i brata u tom smislu, kao on je naslednik, bla, bla, bla, a i mama je zaljubljenik u devojčice! Znam kad je nosila mene, onda se nije mogao videti pol, a brat je stariji od mene, i sretne nju neka koleginica i kaže joj: Ijao, visoko ti stomak, ti ćeš opet dečaka da rodiš?! A ona će: Pomeri se s mesta! Suncana majska jutra - Page 31 404938Kažu da se tad odala, iako je stalno ćutala o tome. Kaže i da joj je se najveća želja ostvarila kad je mene rodila! A kad je dobila prvu unuku, razbolela se od sreće, dobila temperaturu na nervnoj bazi kad je klinka trebala da stigne kući iz porodilišta! Nestvarno, al istinito. Doduše, sad je prema batovim mališanima ista u ponašanju, i čak šta više, malac je najviše vezan za nju. Kao čičak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 23/5/2012, 08:31

Dobro jutro...
Opet se borim sa Lenkom, ne znam sto joj je ovo dugme za gasenje toliko interesantno Mad
Dra, divne slike...cime se ti bavis?
Maus, da nije eserihija? Ona daje bas cudan miris, onako kao na neku hemikaliju. Ja je imam, i uvek je prepoznam po mirisu, jos pre nego sto krene da me pece. Ancika mila se bas namuci, i strasno je to kako pece, a ona mala No
Biksi, pa i u nasem kraju jos uvek ljudi ostaju na muskom detetu da se ne bi delilo imanje Shocked Kad je moja sestra rodila sina (bilo nekako prvo musko unuce), zovu nas prijatelji an cast, mi dolazimo, a tamo razapet sator, muzika, artiljerija affraid Mi u cudu, nikad to nismo videli, a svekar moje sestre presrecan... UNUK// eeeejjjj zavidice mu celo selo Shocked (inace je sasvim ok lik)... kad se posle 6 godina rodila sestricina, on je samo stajao iznad krevetica i gledao u nju, a mojoj majci reko: Prijo, nisam mogo da zamislim kako se voli zensko dete Very Happy
Kod ans se navukli oblaci, kao da ce mesecima da pada i nije stalo cele noci... bas tmuran i dosadan dan... pospana sam, a fino sam spavala No

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mali Princ 23/5/2012, 08:37

Dra, divno! Hvala na kafici Very Happy

Maus, bas vas je spopalo... nadam se da ce sto pre proci!

Biksi, Milijana Suncana majska jutra - Page 31 490909

Mi se spremamo za ctg...Svaki drugi dan...Prosto mi dodje da kupim aparat za kucu da ne idem svaki cas Very Happy

Devojke Suncana majska jutra - Page 31 692299
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 23/5/2012, 08:40

maus :: Od kada nisam doruckovala dzema i mleka.

Znala sam ja pa sam zato i spremila osmeh srce

Bas mi je zao sto se Ana tako muci, uff. To je sigurno u vrticu neku prehladu navukla. neka sto pre ozdravi cvet
Biksi, i ti si poranila. Ova prica sa bakicama je poznata, izgleda da je svako imao neku slicnu situaciju.
Kad smo kod bakica, jeste li gledale sinoc Babuske? Kolika energija, imaju je vise nego ja

Ja od 7 sati zovem Betaniju, u pismu pise zvati ranije da bi utvrdili vreme dolaska. Prvi put tel. zvonio i prekinuse hmm, posle toga stalno zauzeto. Jasno mi je da nece da se jave, a zasto onda pisu da ih zovem c Ja cu otici malo pre 7 sati tamo ako ce da vade krv, uz kako cujem ovde u pola 12. I sad ja to sve nagadjam jer su to informacije koje sam ovde pohvatala. c c c fd fd fd ljuta sam
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Republica 23/5/2012, 08:49

Jutro lepojke.
Svidja mi se ovo da Dra00 postavi sliku dalekih predela a mi da pokushamo da nadjemo neshto slicno u nashoj blizini ili na Evropskom Kontinetu,kao shto je Bojana nashla..
Slicne peshcane Dune se nalaze verovale ili ne na Baltickom moru...Litvanija i zove se hehehehhehe Kurska prevlaka ( Curon Split Dunes) :
http://www.balticblues.com/library/images/gallery/CuronSpitDunes62.jpg
Ja nemam neke extra price sa bivshom svekrvom , volele smo se zaista.Ja sam je zvala Anci sa 4 pishtolja a ona mene Sunce.Zaista smo se dobro slagale i imale dugeee razgovore. Trenutna ali ne zvanicno sveki je bila prisnija sa mnom jedno prve 4 godine sada slabije ali ja misim da i godine cine svoje i strah...82 godine ima i svi njeni prijatelji su vec napustili ovaj svet.Stalno je u nekom strahu.....ali eto pricamo ali izbegavam da odvalim neke lucidne price da je ne uznemirim. Nedostaje mi Zhikn otac..on je bio klasa covek za mene.A i bivshi svekar isto.On me je najmanje receno obozhavao.Cak kad smo poceli zajedno da zhivimo Mikijev otac i ja on nam je o redovan gost...a bili su razvedeni i tako su se opet redovno sveka i svekar redovno vidjali kod nas.Nacula sam se fenomenalnih prica njihovih, imali su uzbudljiv zhivot.
Heheheh Biksi , i ja sam jedna od tih koja je dobila temperaturu i groznicu posle prvog vidjanja mog sina nakon porodjaja.Doveli ga izjutra na prvi podoj i ja otkinula.manje od sata ja temperaturu, groznicu...i bila u izolaciji 3 dana.kad su nakon analiza skapirali da nemam infekciju...vec da sam looda vrnu li me nazad u sobu sa drugim porodljama, a verujem da su ih upozorili....cuvaj te se , jer su me vec " osetili" u Frontu.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mali Princ 23/5/2012, 09:55

Suncana majska jutra - Page 31 16bip2d
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 31 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu