KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Jelica
SSanja
daxi011
babybe
Botox
Deni
lena
Republica
Sofka
7-patuljaka
Simona
nacKa
KoMetaK
heart84
red
maki79
saška
laKole
shenon
Mali Princ
fenix
Tanja83
noja
Mrvica
JocY
Xena
maus
bak
Vuchica
Jejaaa
dra00
jaca*caca
bulevarka
ciklama
ninica2
bebko
MAAKKI
Kamilica
hany
BiKsi :)
mackica
ivka
Mirjana
korpica
lolipop
lilly13
MIRKA85
lilya
dragana76ns
ananana
beka80
maza1972
mijaki
Struzzo
dr mali pariz
anak
missile
rada78
boba_ns
darija79
pegaz
bebica mala
Orline
labradorka
LaFolie
medolino
70 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 12/4/2012, 21:30

Ninice ljubav Samo ti leskari i odmaraj,sve mi razumemo
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 12/4/2012, 22:18

rada78 ::
MIRKA85 ::samo da se javim,stigla iz NS i ne upoznah ni jednu devojku sa kutka:(
jutros vadila krv i nije ih bilo,posle na terapiju i na uz al je bila tolika guzva,da smo mozda i bile zajedno a ne znamo.
Sve je ok,5.dan stimulacije e2 636,endo. 5mm,folikuli na jednom 7 na drugom preko 10 do 10mm.U subotu opet UZ.
Pozdrav!!!

onda se vidimo u subotu Wink
rado moramo se videti,u subotu nece biti guzve.cujemo se sutra preko pp zagrljaj
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 13/4/2012, 08:52

Mazo, ja sam ti poseban slucaj, prosla prvu komisiju u novembru, odmah posle neuspesne prve VTO i onda se uspanicila i rekla kako necu tako brzo na drugu jer hocu neke dodatne analize da odradim pa onda, i na drugu komisiju nisam ni otisla. Pa kada se sve lepo smirilo kod mene, otkrila IR, pijem terapiju,...ja otisla na kontrolu i dr.mi rekla pa lepo je to sto ste sami otkrili IR i sto uzimate terapiju ali to vam nista ne znaci sem da cete dovesti svoj organizam u savrseno stanje, svakako treba da idete na VTO a ovako samo odlazete i vreme prolazi Shocked Nisam mogla da verujem, jer ja sam mislila da meni ne treba VTO po svaku cenu, ali eto ona kaze da je bolje da idem. Ja sam se nadala da ce uz Siofor mozda da uspe i prirodno, sto nije iskljuceno. I tako ja odradim taj dan drugu komisiju kod nje, a to je bio 14.03. i pismo mi stiglo za 3 nedelje. A nadala sammu se u septembru. Mislim da oni gledaju datum prve komisije pa su pozurili da mi posalju pismo jer je od prve proslo gotovo pola godine Shocked

ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 13/4/2012, 11:33

moram malo da se iskukam,poludela sam jutros.juce prvi put u betaniji dobijem gonal u pen-u i sestra mi kaze ja sam vam sve namestila samo stavite iglu ubodete i pritisnete.
ja jutros kao prava u ambulantu sa diferelinom i gonalom,nema sestre koja treba da dezura zovem je 15 puta ne javlja se.
ja kuci da dam sebi gonal,stavim iglu ubodem pritiskam ono nece i ja sa onom iglom na inekciji i preko ulice kod komsinice med.sestre kaze ona mora onaj deo koji se gura da se izvuce i nemam pojma jel mi dobro dala valjda jeste i onda jos diferelin potkozno sa debelom iglom jer malu tanku nisam imala,suze su mi same tekle od nervoze.
joj izvinite ako sam vas smorila,al sad samo razmisljam o tome jel mi to dobro dala
a ovu iz doma zdravlja samo kad je vidim borba
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/4/2012, 11:53

Mirka ne sikiraj se, pod stresom smo velikim i onda nas bilo kakva budalastina izbaci iz takta Sad
Moja mama je neki dan prvi put gledala kako se koristi set za cetrotid, ja sam bila tako nervozna da nesto ne zezne da sam i nju unervozila, pa joj se tresle ruke dok mi je davala bocku Rolling Eyes

Jos me juce izboli u lab, imam veliku modricu, nisu mogli da mi potrefe venu, pa daj drugu itd, i odem do mame, prolazim kroz hodnik i ona me mahinalno povuce za ruku da stigne pre mene da se javi na telefon, kako sam viknula na nju Rolling Eyes

Grozna sam i sama sebi
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 13/4/2012, 13:11

ma ja samo razmisljam da li mi je dala dovoljno tog gonala a valjda jeste ljuta sam
a dosla sam na posao jer sam ovde sama da kuci ne prenosim nervozu No
jedan zagrljaj za sve vas,samo me vi razumete love
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 13/4/2012, 13:21

Mirka moja samo da te jako zagrlim i poljubim zagrljaj ljubav
Nemoj da se sekiras,pa zna ona kako treba da se daje inekcija.
Ajd,srecno sutra na UZ i pozdravi mi Radu78 igra
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 13/4/2012, 14:53

Mirka, bez nervoze. Imaš na netu objašnjenje kako se Gonal koristi, bitno je da ti je obeležena doza (to ne diraš) i to obavezno proveri. Ostaje to samo da izvučeš patent (dok ne zapucketa) i bocneš se...Ja sam ga koristila prošle godine.
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 13/4/2012, 14:54

medolino moj love
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/4/2012, 16:19

ja sam sve na You tube-u gledala, kako se koja injekcija daje :)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 13/4/2012, 17:10

cisto da mi ne bude dosadno, pored brata koji lezi jer ima mononukleozu (a prethodno je bio u kontaktu samnom, jer nas je cekao na aerodromu), danas mm kaze, nesto me trese groznica, kad ono, temperatura 37,6!
stavih mu masku, ali dzabe, spavali smo zajedno, ljubili se, pili iz iste case....ma milina affraid
mozda je i bolje da beta bude negativna... Crying or Very sad

stoji mi knedla u grlu, besna sam a ne znam na koga da budem



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 13/4/2012, 17:11

a ja se ubih od nastojanja da budem pozitivna, da ne razmisljam, ne da mi se

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 13/4/2012, 17:34

Mijaki,nemoj odmah na najcrnje Crying or Very sad
Verovatno je neki od viruscica koji trenutno haraju,ima ih bas dosta!
Samo ti udri po vitaminima,bice sve ok! I ja sam nesto smlacena ceo dan,zima mi i ne mogu da se ugrejem a noge hladne..grozno...
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 13/4/2012, 17:40

ma naravno, ali svaki od tih viruscica moze da naskodi malim embrioncicima u stomaku...
a jos pijem prednison za umanjenje imuniteta i to od 10mg!

inace se druzimo do nedelje, u nedelju pakujem bratu komp da moze iz kreveta da se zanima, a ja ostajem off line!

i bolje, za vas, da ne mracim!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/4/2012, 17:46

mijaki ::cisto da mi ne bude dosadno, pored brata koji lezi jer ima mononukleozu (a prethodno je bio u kontaktu samnom, jer nas je cekao na aerodromu), danas mm kaze, nesto me trese groznica, kad ono, temperatura 37,6!
stavih mu masku, ali dzabe, spavali smo zajedno, ljubili se, pili iz iste case....ma milina affraid
mozda je i bolje da beta bude negativna... Crying or Very sad

stoji mi knedla u grlu, besna sam a ne znam na koga da budem



Hey Mijaki, juce mi kuma kaze da je trudna mesec dana!! A pre 2 nedelje je bila prehladjena, drzala je aerobik, trcala svakog dana, plus drzi casove deci i non stop je na manje od metar sa viremijama od klinaca Shocked A nije ostajala trudna godinama (povisen prolaktin, itd itd)
Jednostavno nema pravila i nemoj razmisljati negativno!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 13/4/2012, 17:46

Ajde,ajde nisi gora od mene 200 % ;-) od et mi ni jedna pozitivna misao nije prosla kroz glavu, verovatno se bojim da se opustim jer kontam sve ce krenuti nizbrdo.osecam se kao na strazi,da slucajno neki simptom ne prodje ne opazeno lol!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 13/4/2012, 17:51

osecam se kao na strazi,da slucajno neki simptom ne prodje ne opazeno lol! [/quote]

lol!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ciklama 13/4/2012, 18:55

E bas kada je krenulo sve naopako i sve je protiv tebe IMA DA USPE!

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 13/4/2012, 19:31

E devojke, i ja kao i vi. Nikako da se opustim, sve mi nesto negativno prolazi kroz glavu. Onda me opet grize savest sto nisam opustena i sto se nerviram zbog gluposti v ...i tako sve u krug. Izludecu do bete No
Svu svoju energiju, snagu i nadu sam prikupila i usmerila u ovaj postupak i nije mi svejedno. Ma sta da vam pricam, i same najbolje znate kako je to zagrljaj
Idem sad da farbam jaja i ukrasim stan za Uskrs, mozda skrenem misli srca
Ljubim vas sve osmeh srce
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 13/4/2012, 19:36

Mijaki Korak po korak na putu do bete + - Page 6 670661

Ostale cure Korak po korak na putu do bete + - Page 6 692299
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 13/4/2012, 19:54

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 2vaskrs2012

Devojke moje pošto za vikend neću biti tu hoću sada da vam poželim srećan Vaskrs i sve najlepše. Ljubim sve početnice, čekalice i bockalice usne
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 13/4/2012, 20:07

[img]Korak po korak na putu do bete + - Page 6 2vaskrs2012 [/img]

moja rabota sreca
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 13/4/2012, 20:13

Mijaki, već sam negde pisala kako sam na prvoj vantelesnoj upoznala jednu malo je reći živčanu i negativnu ženu...o, božemesakloni, kakve je ona sve tripove imala, pa histerije...bile smo u kontaktu i iako smo bile u istoj koži-čekanju bete nisam joj se mogla načuditi...elem, epilog priče je da je toj neurotičnoj jedinoj uspelo iz grupe, imala sam utisak da ni dr nije bilo jasno kako...
zaključak: kad hoće, zakačiće se i kad si nervozna i prehlađena i kakva već...kad hoće, prosto hoće... Very Happy

P.S. zašto piješ Prednison od 10 mg...mislim da sam ja pila od 5 mg...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 13/4/2012, 20:15

Bulevar, prelepa su ti jaja.... as
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ciklama 13/4/2012, 20:18

Bulevar, stvarno su prelepa, kako napravi ovo sarenilo i koliko vremena ti je trebalo Laughing

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu