KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 14 od 28 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mrvica 5/11/2012, 11:43

Extra.
Sta ste radili toj deci. v lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 5/11/2012, 11:46

Mrvica ::Extra.
Sta ste radili toj deci. v lol!
v  b  b  b
Medenjaci porasli, baš se vidi srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bak 5/11/2012, 11:58

Mrvica ::Extra.
Sta ste radili toj deci. v lol!

Bolje da ne znate, mislila sam da ce neko zvati sluzbu za soc rad lol!

Ne znam da li su klinci sladji ili bolji ili medeniji, ili je Tanja bolji drug i domacica osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 5/11/2012, 12:06

Biksi :) ::Mogu drugarice da se ljute koliko hoće, ako hoće Very Happy, ali meni je susret sa Matijom i Novakom utisak subote! Ova fotka mi je omiljena, ja se tako zamišljam za koju godinu, po mojoj želji, samo suprotan pol, no neću se buniti i da bude isto kao kod Tanje! [Only admins are allowed to see this image] T, hvala na gostoprimstvu, poklonima Laughing, što si nas nahranila, dala decu da ti izgnjavimo i tako, doćiću ja opet! Laughing

[Only admins are allowed to see this image]


Nema na cemu draga moja drugarice.Bilo mi je zadovoljstvo i cast ugostiti vas(tebe i nasu dragu Bak) osmeh srce osmeh srce

Nadamo se ponovnom druzenju,uvek ste dobrodosle yes osmeh srce
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 5/11/2012, 12:10

Biksi :) ::[Only admins are allowed to see this image]

Evo ih dečaci s mojom maramom, malo smo ih zamotavali! Very Happy

P.S. Tanja, pokazujem mojoj mami sinoć slike, ona ih gleda i kaže kako su medeni, pa gleda Nola i kaže, ijao kako slatka devojčica! Very Happy Ja pojasnih da je dečak! Vidla sam svojim očima dokaz! lol!


 b  b  b To je mamina devojcica sa malim kuretom i dobrom tehnikom  b Tako kaze njegov tata:"jes ima malo kure ali bice dobar tehnicar" lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 5/11/2012, 12:24

Da vam pojasnim,ja sam u subotu imala CETVORO dece,dva sina i dve cerke i uzivala sam,istinski yes .Ova moja deca su se tako slatko igrala da mi je bilo zao pustiti ih.

Biksi queen ,ista onakva kakvu je svi zamisljate,luda,opicena,puna zivota,radosti,smeha,jednom recju jedno veliko dete osmeh srce I izgleda hrce,to mozete proverili kod Bak,sa mnom nije legala lol!

Bak,koju znam od ranije,srce moje dobro(ali nije naivna da znate,zajeban zemunski lik lol! )koju je Nole iskoristio za sve pare lol! Cak mu je i Srecka dala da stavlja u usta  b


Biksi,Bak love i dodite nam opet,ako vi necete kod nas mi cemo kod vas  b lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 5/11/2012, 12:41

I zaboravih jos da dodam da su nam drugarice lake za odrzavanje lol!

Jedu ko vrapci,sede po podu sa decom(znaci krevet im ne treba),hrane decu,oblace ih,ljube,gnjave,jure za njima,ne piju,ne pusU(samo jedna duvani lol! ),ne drogiraju se,valjda,ne smem da garantujem Very Happy,ma za pozeleti su Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 5/11/2012, 14:50

lol! lol! lol! :lol!:Ma dobra neka čeljad nema šta! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Jedva čekam da se opet stiskamo i gnjavimo sa dečacima! I nemoj detetu da pravite komplekse! Laughing Porašće mu ćuna!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od KoMetaK 5/11/2012, 18:32

Kuku Tanja, pa gde si ovo pustila u kucu?! Vidis sta ti uradi sa decom!!! Shocked lol! lol! Nego, srecom, zadrzale se kratko Laughing
Ljubim ja ove tvoje secerleme, pa cu valjda uspeti i ja da ih gnjavnem malkice, ostalo je jos nesto za gnjavazu, jel da? Wink osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 6/11/2012, 08:56

Tanja83 ::I zaboravih jos da dodam da su nam drugarice lake za odrzavanje lol!

Jedu ko vrapci,sede po podu sa decom(znaci krevet im ne treba),hrane decu,oblace ih,ljube,gnjave,jure za njima,ne piju,ne pusU(samo jedna duvani lol! ),ne drogiraju se,valjda,ne smem da garantujem Very Happy,ma za pozeleti su Very Happy
Lake, lake, nema sta Very Happy

hahahahahaha kako su slatki sa maramama lol! lol! lol! lol! lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 6/11/2012, 08:57

Biksi :) ::
[Only admins are allowed to see this image]

FENOMENALANA FOTKA, FENOMENALNA!!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od medolino 6/11/2012, 12:44

Kako je veseo ovaj dnevnik osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Vidim da ste uzivali i blizanci i Biksi i mama Tanja love love love
Sanjala sam tvoje velike momke nocas,kako trce prema meni i pipaju stomak,a ja se sva topim,uzivam u njihovom smehu i njihovom igranju,uzivala sam u snu maksimalno srca1 srca1 srca1 srca1

Ljubim ja tebe i tvoje lepe decake ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 6/11/2012, 14:11

medolino87 ::Sanjala sam tvoje velike momke nocas,kako trce prema meni i pipaju stomak,a ja se sva topim,uzivam u njihovom smehu i njihovom igranju,uzivala sam u snu maksimalno srca1 srca1 srca1 :aa20


osmeh srce osmeh srce poljubac poljubac
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 6/11/2012, 14:41

Danas smo napunili 10 meseci igra radost radost

Evo da vidite kako se Mata buni kada je njegov red za klopu Very Happy



I da vidite kako nam je Nole muzikalan kuvar lol!

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Milijana 6/11/2012, 14:56

Joooj Tanjuska, ja tek sad videh sve ovo likeit likeit likeit
Vrh je Mata, kako prati kasicicu  b
Kod mene identicna slika, samo one ne primete ni kad pomesam hranu (posto ne jedu isto). Zevaju ko pilici v

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 6/11/2012, 15:02

A dok sam ja vama postavljala snimak,da vidite kako se moja deca zabavljaju affraid

Vidim ja nesto se oni ucutali,odem do kuhinje i zamalo me slog nije drmnuo affraid

Gos'n Nole je uzeo ciniju sa stola,dao bratu da se zajedno igraju v Staces, "zanimaju se deca" affraid

[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od lilya 6/11/2012, 15:14

Ijaoj, ijaoj, ijaoj... radost radost radost radost radost
Padam ovde od smeha  b  b  b  b  b

Tebi nikad nije dosadno lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od medolino 6/11/2012, 15:45

Tanjuska,prvo sam se slatko nasmejala za hranu,dusa mala,kako se bori kad je gladan Very Happy A onda sam lepo odslusala Noleta kako svira Very Happy
I na kraju sam se nagledala kako su se lepo zabavili i napravili mami haos,decija posla Very Happy
Ljubim ih tako umazane usne usne

medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od caci 6/11/2012, 20:09

Jaaao medenjaci slatki mali ljubav ljubav
mama a sto ti toleko zezas Matiju sa hranom,zna on kad je njemu red a kad mu nije nebunise...pametnjakovic slatki mali poljubac
A Novak ..vidi se da ima talenat angel
a posle toga...epa mama mora da se deca zabavljaju  b  b samo sto ces sada imati malo vise druzenja sa ves masinom yes
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od MAAKKI 6/11/2012, 20:12

Koje su to medenice, crce od smeha kako se deca lepo zabavljaju smajli angel smajli angel  b  b  b  b  b
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 6/11/2012, 23:47

lilya ::Ijaoj, ijaoj, ijaoj... radost radost radost radost radost
Padam ovde od smeha  b  b  b  b  b

v  b  b  b  b  b
Kakvi su to likovi slatki! srca srca srca srca srca angel angel love love
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mrvica 6/11/2012, 23:52

Tanja, pa oni su stvarno haos!!!
Covece, pa ovo samo da uzmes crevo i operes ih sve sa sobom kompletno.
I sta kazes, ucutali se as
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bak 7/11/2012, 09:45

Pa kad izgladnjujes decu, moraju sami da se hrane lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 7/11/2012, 10:24

hahahahahahahahaha
Dok mama caprka po netu da polizemo ono sto je ostalo u tanjiricu lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Preslatki su, preslatki!!!
Nesto me vk-i zezaju, sve nesto secka c
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bobica83 7/11/2012, 22:31

Hahahaha crkoh od smeha a zato si ti bila besna juce hahahaha bas su slatki e to vec Nole nije video od Dimitrija i samo te molim da ga to ne uci!
Ljubim ja moje medenjake punooooo....nedostajacet te mi ovih dana,puno!
ljubav
love love love love love love
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 14 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 28 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu