KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 21 od 28 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od korpica 2/2/2013, 18:31

Stvarno mi je zao sto ne uspevam vise da zalazim u najlepse dnevnike
Nisam skoro bila ni u vasem Embarassed
Sta reci osim da su Nole i Matija vec veliki momci,mili i slatki smajli angel smajli angel
Slike su prelepe.Lepa i srecna porodica osmeh srce
ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 2/2/2013, 20:51

Zmaje,a kamo Istanbul?
bravissimo za druženje.Miss,ženo,jesi li svesna kako ti ta puna krila stoje ? osmeh srce
Mili moji moderni dečaci...izem vam starke-i to duboke! ljubim vas obojicu,ali Matu opet većma...valjda što se kod Nola vidi da je mangupčina-džapa te nevine face Very Happy
Srce malo,ljubim i njega,naravno osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od nina :) 2/2/2013, 23:22

tanja kad idete u bolnicu dal isam dobro zapamtila u februaru.mozda zato nestizes da okacis nove slike
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dragana76ns 3/2/2013, 14:26

U bre Tanja bas ste jedna lepa porodica, decaci su preslatki a ponosni roditelji imaju zasto i da sijaju [Only admins are allowed to see this image]

Missile, posto si vec navikla sa muskarcima...navijam da uskoro tako drzis i svoje decake, stoje ti za 10 Wink

Divni steeeeeeeee i bas sam srecna kad ima druzenja
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 3/2/2013, 14:36

Tek sad videh slike sa druženja sa Miss, prelepe su! Dečaci imaju starke, odlepih! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od nesalela 3/2/2013, 16:09

Srećan rođendan sa zakašnjenjem...Nole i Matija du divni, stajling fenomenalan a takođe i mama i tata....I torte i restoran i sve....baš divno....Još jednom srećan 1. rođendan.... konfete konfete
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 8/2/2013, 09:56

Drugari,uživate u društvu sestre-sestričine? biće novih slika?
ljubim vas! :-*:-*:-* osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mrvica 8/2/2013, 15:39

Tanja, vec sam tamo na drugom mestu komentarisala te slike tvoje prelepe porodice, uzivate znam.
Samo da vas ljubnem... osmeh srce
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 8/2/2013, 17:32

Eeee, tek sad vidim slike i sa rođendana i sa druženja. Mnogo ste bre lepa porodica! yes I sve su slike super, nema suvišnih likeit
A i Missile nam je mačka srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Nefertari 10/2/2013, 22:45

Gde ste nam drugari? po fb vas ima a ovde slabije. Ljubi mi predivne momke, onako da pukne!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 13/2/2013, 19:58

Vi ste verovatno u bolnici, verujem da Mata sluša i leži kako treba! Ljubim vas i šaljem pozitivne vibre! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dragana76ns 14/2/2013, 11:20

Uhhh nisam u toku, a sta je sa Matom?
Ozdravite nam brzo
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 14/2/2013, 12:06

A ja se prijavljujem da čuvam Nemirka! zagrljaj
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 14/2/2013, 22:34

Pa nisu još,pomerili za mart,pisala je. Tu im je rođaka iz Australije-ako je još tu.
Zmaje,di si se zavukla,sto god se ne čusmo Razz
ljubiš li mi momke redovno?
Ma neeeeeeee,ne mislim na tog matorog
Wink
lolim!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 14/2/2013, 22:40

Nisam uopšte propratila da su Mati pomerili tu intervenciju, odnosno operaciju. Pobegli su nam negde sto posto! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 14/2/2013, 22:43

i to što kažeš...
sad će fotke sa Maldiva.
uživaj ,sestro, i za mene !Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 16/2/2013, 00:53

[Only admins are allowed to see this image] Kakve ste vi lujke majko moja lol!

Maldivi ce malo da pricekaju,tj malo vise,nema se toliko para sestro slatka Rolling Eyes


Evo i nas na brzinu da napisem koji redak

Jos uvek je tu Vladina sestricina koja je dosla iz Australije pa smo stalno sa njom,pretezno ja.U nedelju ide za Sidnej pa cu imati vise vremena

Matiji je operacija zakazana za 4 mart ali u cetvrtak idemo za Zagreb da cujemo misljenje jos jednog lekara koji se bavi bas tom Ponseti metodom pa cemo videti sta ce reci

Fizijatar je odrican po pitanju op,osporava Brdarev nalaz(sto mene ta sujeta lekara jako nervira),prepisao mu je parafin i istezanje tetive pa svakodnevno idemo u sokobanjsku na vezbe,narucili neke ortopedske cipele sa nekom sinom i koje kakvim cudima,nosimo mu obrnuto cipele dok ne stignu te i tako. Koliko god on nije za op ja sam rekla da cu se drzati Brdara,njemu bas verujem i otici cu kod njega 28 februara zajedno sa Matijom da ga jos jednom pogleda i pitati da li je i dalje za op ili mozemo da je malo odlozimo,da probamo sa vezbicama i tim cipelicama pa da vidimo

Isto tako zelimo da cujemo i Djapicevo misljenje(doktor koji radi u Zg i specijalizovan je za equinovarus i u Hrvatskoj je tata mata za to) pa da vidimo.Ako je i on za to da se Matija operise onda cemo ga definitivno operisati

Sama pomisao na to da cemo lezati u bolnici 7 dana,3 dana bez ustajanja na ledjima,posle 7 nedelja gips do kuka bez skidanja,pa postoperativni tok,odvajanja od Novaka i tako to,srce mi se cepa verujte. Tesko mi je kada ga gledam kako trckara po kuci onako ko patkica,i pomislim da ce nositi gips,samo mi suze same krenu Crying or Very sad

Inace oni su jedne dobrice,koji su ,kako su veci,sve razumniji i poslusniji.Obojica hodaju uveliko,znaju da se zaigraju,otvaraju sve i svasta,vade stvari iz ormana,fioka,vade serpe iz sudopere,otimaju igracke jedno drugom i svasta nesto rade Laughing

Odoh sada da ubacim sudove u masinu,nisam stigla ranije,malo pre dodjoh iz grada,i da se bacim u krevet,mrtvosana sam,tempo mi je ovih dve nedelje udarnicki,ne znam gde cu pre. Maja nam ide u nedelju pa cu imati vise vremena da postavim slikice i nastavim izvestaj

Ljubimo vas drugari i hvala vam sto posecujete nas dnevnik i mislite na nas [Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 16/2/2013, 01:15

Zaboravih jos da napisem da u ponedeljak idemo na IMD da cujemo jos jedno misljenje ortopeda,to nam je sredila nasa Bobiska [Only admins are allowed to see this image]

Bobi moj [Only admins are allowed to see this image]


Eto tako drugari,cujemo se kada ode Marija [Only admins are allowed to see this image]

Ljubim vas [Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od makababy 16/2/2013, 11:59

taki procice i tih 7 dana samo da on bude dobro i da se sve dobro zavrsi...reci mi molim te kako si prosla na komisji za produzetak bolovanja,moza si pisala ali znas vec kako je sa vremenom,ako mozes napisi sta si sve nosila os papira i sta su te ispitivali?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cufta 16/2/2013, 12:06

I ja bih volela da se zavrsi na odluci da nema operacije. Navijam!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od ninica2 16/2/2013, 12:09

Ljubac za mirka i nemirka,slatkise male smajli angel smajli angel ljubav
I za zmaja veliki ljubac poljubac
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od nina :) 16/2/2013, 12:50

i ja bi volela da bude konacno diognoza samo ortopedske cipelice a ne operacija
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 16/2/2013, 12:52

Tanja, ljubim vas, posebno Matu, a i mislim na vas, posebno na Novaka.
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 16/2/2013, 12:56

Ja se u ortopediju ne razumem, pa navijam za opciju koja je na duge staze najbolja za Matiju, i što je moguće bezbolnija. Samo da Mata bude dobro!
srca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cici 16/2/2013, 13:34

Ni ja nisam znala da je odleozena operacija. Poslala sam juce Tanji poruku i danas planirala da je zovem da vidim jel im treba nesto.
kad se vratite iz zagreba imacete bar cetriri misljenja zer ne: fizijatar, Brdar< Zagreb i Dr iz IMD-a? Nadam se da ce odnos biti 3:1 da ne moras opet da lupas glavu. Cipelice i vezbice su svakako laksa ali dugotrajnija, mucnija i neizvesnija metoda. A opet opercaija, nosi svoje rizike ali i prednosti....uf treba biti pametan. Zmaje, nebi da sam ti u kozi. Drzi se osmeh srce
Ljubi nam Mirka i Nemirka punooooo i tebe ljubim, naravno yes
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 21 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 28 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu