KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 8 od 44 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 5/4/2012, 14:18

sve ono što posatvih na temu... Embarassed
ja moje nisam od Božića videla... Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od djole42 5/4/2012, 14:52

orline ::
Djole dušo moja Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 490909 Šta je taj brojs? Baš gladovanje, je li?


Jes Ori ,po Brojsu se baš gladuje i 42 dana se pije samo sokić ...e sad ja baš ne radim tako ali pravim sokić po njegovom receptu i trudim se da krkam uglavnom presnu hranu

Biksi ,rešeno morence...spakuj me u kofer i vodi me ,biću dobra ,kunem se Very Happy

Tetke ,stizu tetkina dečica ...želim vam lep provod !
A ja ću za vikend kod tetkine Miličice ,obećali tetka i teča da joj odrade tečne tekstilne tapete u sobi (radili ih prošle godine kod nas i njoj se mnogo dopalo )

Bebko nam je pod temperaturom ,izgleda da je i nju dokačio ovaj virus .
Brz oporavak svim virusnim-prehladjenim curama !

Idem malKo da čeprkam po dvorištu i da pravim planove za sadnju Very Happy

ljubav
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 5/4/2012, 16:23

Virtuelna familijo, STISAK!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 5/4/2012, 16:59

Biksi :) ::Virtuelna familijo, STISAK!

Cakano osmeh srce
Super za uplaceno more. Ja ne znam ni da li da planiramo ove godine. Da li cemo uspeti da uradimo sve sto zelim do juna pa u Junu po pingvine i sta ako ne stignemo? Iha... Sta sve ja prebijam po glavi.
Jelena, uradi histero, moze samo da pomogne, nije mnogo drugacije od aspiracije koliko sam ja shvatila.
Caci, bas mi zao sto se toliko nerviras. Svakog nesto muci, pisi zeno zato smo ovde.
Maus, dobro je da je Ani bolje.
Praznici i dolasci familije me i raduju i rastuze, ali ipak vise raduju da vidim drage ljude koje dugo nisam videla. Mada sestru i malenog secera sigurno necu videti pre bozica. Nek su oni zdravi i srecni i ziveo Skype Very Happy
E moja mama, danas je vec pocela da radi. Luda zena skroz. Ja se samo jedem, a ona danas u nove krpe pa na posao c A zapravo su joj izasli u susret, rekli joj da ide i da se vrati kad hoce i da ostane koliko treba i ona sad oce odma da pocne da radi kad su vec tako na poslu bili OK prema njoj.
Ja, s druge strane, pocinjem u ponedeljak. Mada me muci stomak kao dok sam cekala betu, jajnici i dalje zigaju, stomak naduven... Sutra imam UZ u 9:00 pa cu da vidim sta me muci. A juce sam i dijareju imala, dehidrirala... Ja tako svaki put kad sam emotivno jako angazovana, sve kroz stomak.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 5/4/2012, 17:09

E da, Loli, srecno sredjivanje kuce i cuvaj malo te noge. Ide lepo vreme, treba neko suknjice da se obuce Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 5/4/2012, 18:50

Lili, i ja se tako opterećujem kad raditi vto zbog posla, da ne bude kad je završni, itd, itd, mislila sam da možda idemo na jesen u novu priču, al pravo da ti kažem, odo prvo na more, baš me briga za postupak. Neću da se posle kajem što nisam išla kad sam mogla i da mi se život svede samo na postupke za pravljenje bebe! A biće kako je sudjeno!

Juče mi ona bakica za ledja pomenula manastir Koporin. A stvarno jedno izuzetno milo i fino čeljade ta bakica. Pitala moju babu da li imamo dece, nije htela mene, a onda me pozvala da mi kaže za manastir. Kažem joj ja da smo bili, a ona meni, puna topline, kaže, moj unuk se spremao na treću vto, išli u manastir, i snajka ostala prirodno trudna pre postupka. I kaže mi, polako dete, ima ovo i preko države besplatno, a iako ne bude, usvojiš.. Slatka jedna bakica. Baš blagost izbija iz nje.

Inače, za ledja, ništa posebno ona ne radi, samo traži čvorove i razbija ih. Meni je gornji deo bio baš blokiran, a nije me boleo. Pokazala mi je šta mogu i sama da odradim, a pokazala je i Coletu kako da mi razbija te čvorove. Pitala me da li češće idem da mokrim i da li imam bolove u predelu gde su jajnici, onako, s vremena na vreme, ja potvrdila, ona kaže da je od ledja. I tak. S obzirom da sam vrlo često kod ginekologa i da je uglavnom sve ok, eto, sad sam otklonila dilemu i oko još nekih stvari. Eto dragi moji, nema tu nič posebno šta da pišem, videćemo kasnije kako će teći stvari.

Onaj cd što sam dobila sa snimcima, Cole mi nešto zeznuo, ne mogu da otvorim sad slife, jer je poseban neki program. Pa moram videti da molim drugaricu da mi opet to nareže, a njega ću držati dalje od diska. Very Happy

Odo. Treba da se pakujem, kupam, pravim sendviče, i sutra linga. Šteta što su nam najavili loše vreme, baš šteta.

Mala, pusti mi poruku posle uz-a sutra!


Poslednji izmenio Biksi :) dana 5/4/2012, 18:58, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 5/4/2012, 18:54

Biksi :) ::

Juče mi ona bakica za ledja pomenula manastir Koporin. A stvarno jedno izuzetno
Draga, pa i vi beste tamo, posle nas, a?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 5/4/2012, 18:59

Bismo Mala, 21. maja prošle godine!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 5/4/2012, 19:01

Pa da, sećam se.
Kako si?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 5/4/2012, 19:18

Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 5/4/2012, 19:20

Cekam Coleta s posla. Mama kod dece, brat u Bgd na sp, a oni svi bolesni, izuzev najmladjeg člana. I mama se prehladila. Tako da ću morati s Coletom malo da se pozdravim, nećemo se videti do prekosutra veče! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 5/4/2012, 19:23

Evo ga stize. Odo. Stisak
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 5/4/2012, 19:29

dadaada...sad beži...idi se stisni malo sa Colom Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 5/4/2012, 19:33

Biksi, i ja sam prosle godine pre trudnoce isla na more i bas nam je prijalo. Napunili baterije i cekamo rezultat. lol!
Zelim i tebi isto Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od ciklama 5/4/2012, 21:25

Vremezabebe CESTITAM na devojcici sa predivnim imenom!


ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 5/4/2012, 23:23

Dobro vece Srbijo,
Moram da vam kazem da sam sama sebi postala smesna... pokusavam da pratim i vas i seriju Sulejman velicanstveni i oba mi idu na isti nacin... kad kad uhvatim neku scenu i onda mozgam sta li je bilo, tsa lice biti v E sad, kod Sulejmana mi mama popuni rupe, a ovde se vracam i vracam i onda se izgubim h
Evo, ovako, pokupih nekako da JElena ima polip, pa da joj kazem da ce joj histero samo pomoci, bar mojoj srugarici jeste, evo danas sam isla da vidim njenog prelepog sina love
Onda, ne vidim gde to Biksi ide sada, a gde na more, pa molim ako moze neko da mi pojasni a ja joj svakako zelim lep provod.
Ukapirah da je Anci imala temperaturu i da je danas bolje i nadam se da tako ostane i na dalje usne
A vidim da ce tetka Pari i tetka Mima imati lep provod za raspust radost
Loli oblaci kucu u ciklama, moju omiljenu boju Wink
Ori, vec deseta nedelja i ja se bas radujem sto napredujete smajli angel
Bak, nasa trudnca je u bolnici i saljem joj poljupce usne usne usne
Mrvica je spremila sve i sad samo ceka upoznavanje... najlepsi i najnapetiji period ljubav
Caci, tebe ljubim da sto pre prodje los period zagrljaj
Djole, snimanje trajalo i trajalo, svaka cast kako izdrza... sad cekamo rezultate, je l tako?
Nema Mare neko vreme, verujem da je u guzvi i napolju sa svojim momcima....
Ostale cure sve vas ljubim...
Ja bolje da ne nabrajam sta radim, zavrtece mi se u glavi... u glavnom, moji dani su setnja, hranjenje, govanca, bljucka, nosa, uspavljivanje, sisanje, ves, sklapanje, slaganje... onda malo vremena za mene, to nikako ne dajem, ja jednostavno moram da se isfeniram, da namazem nokte i trepavice, pa makar svet stao, ali meni to znaci da nisam samo osoba za zadovoljenje decijih potreba.... Eto, izmedju svega toga, malo vremena ostane za druge stvari, ali, evo, danas sam bila kod drugarice BEZ DECE, sutra planiram na depilaciju, u subotu kod dr-a... jes da nisu neki izlasci, ali su izlasci lol!
Ajd sad, upascu ja i nocas sa telefona dok dojim Milenu Wink
d

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 6/4/2012, 00:07

Dobro vece(pade mi na pamet Milka Canic) Rolling Eyes Pre podne ne stigoh da se javim,po obicaju prespim,pa sve na brzinu,mm rucak,prodavnica...e onda sednem da iscitam sta ima ovde na kutku i zanesem se kad ono 20 do 1,a ja najkasnije u 1 idem na posao.brze tusiranje,pobacam sve sa sebe,posle ce u korpu,kad izadjoh iz kade,moje gace u wc solji affraid sva sreca nisu upale u vodu Embarassed Onda srucim dva caja odjednom,jedva stigoh do posla da uletim u wc,mislila sam puce mi besika.Strasno,ali tako mi treba kad neznam da ustanem na vreme da sve zavrsim. Maus,drago mi je da je Anci spala temperatura,proce i to,bas zavladao virus.Pariz ti i Maus ocekujete sestre i decicu,znam kako vam je,i moja sestra i deca stizu za Uskrs,bas sam ih se pozelela.Pari,isto ih nisam videla od Bozica.Jelena,da se sto pre resis polipa i krenes u akciju.Biksi,odluceno letovanje?Tako i treba,samo uzivajte.Ostale cure,ne zamerite,odose mi misli,mozda sam jos nesto htela...uglavnom sve vas ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 6/4/2012, 00:51

Dobar jutar radni narode. Ja sam počela kao Mili, da se javljam samo u sitne sate. Takav mi je bioritam ovih dana.
Vidim da se virus baš širi. Ja sam ustala sa groznicom/herpesom na usni, pa ne znam da li sam možda imala temperaturu noću. Inače, nisam je merila ni preko dana, jer mi jedino smeta zapušen nos, pa se čitav dan bavim izduvavanjem istog.
Nadam se da ćete mi sve brzo ozdraviti, a naročito Anči.
Mili, i meni dolazi tetkino. Ovog puta A dolazi sama, po dobrom starom običaju i već me svaki dan zove da me pita još koliko dana ima do raspusta, a koliko do Vaskrsa Laughing
Mužić mi je došao d srca srce i ceo dan smo se mazili. Čak je i Sulejmana gledao samnom Laughing Imam utisak da sam, od kad sam trudna, još više zaljubljena u njega...ili mi hormoni divljaju....ili me ubi neizdrž zbog apstinencije Laughing
Možda je bolje da promenim temu  b
Sve vas d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 6/4/2012, 08:14

Dobro jutro!
Mili da ti ja pojasnim u vezi Biksi. Biksi je jutros krenula ranom zorom do Fruske Gore sa kolektivom (zakasnelo putovanje za 8. mart). I prolaze kroz Loznicu i razradjujemo trenutno planove putem sms-a kako da zaustavimo bus bar na 2 minuta. Ja cu svakako cekati bus na putu. Inace mesto gde radim je samo 100 metara od Valjevskog puta-ovim putem specijalan pozdrav za Korpicu. I da je na drugom kraju grada skoknula bi i cekala bus da prodje. Ako nista drugo, bar cemo jedna drugoj mahati ff
Bebko draga da brzo ozdravis zagrljaj
Lilya nadam se da je danas bolje. Javi se posle uz.
Mrvo bas bi bilo lepo da i Biksiju i Coletu more prija kao vama.
Mala srecno danas na uz. Javi se putem sms.
Orliska zagrljaj
Svima veliki stisak od mene.
U Loznici pada kisa, ali je toplo. Hvala sto mislite i pitate za Anu. Juce opet temp oko 15h 39. Od 17h nije imala nikako sve do jutros u 4h 39,2. Kada sam krenula na posao nije imala. Ostala je da se mazi sa tatom.
Javljam se kasnije da vam saopstim da li smo Biksi i ja uspele da namolimo cika vozaca da stane na koji minut i da se posteno istiscemo.
Izvolite kafenzi a la Mima
Coffee Pictures, Images and Photos

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 6/4/2012, 08:55

Mišu, e tu sam kaficu čekala, juče je ne popih, pa mi ova tvoja sad prija nebeski.
Jaooo, pa valda će stati taj bus, ljubi i maši Biksači i od mene.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Xena 6/4/2012, 09:09

Kamilica ::Mišu, e tu sam kaficu čekala, juče je ne popih, pa mi ova tvoja sad prija nebeski.
Jaooo, pa valda će stati taj bus, ljubi i maši Biksači i od mene.
I od mene, i od mene!
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 6/4/2012, 09:57

Jutro drage moje.
Milijana, uvek me tvoje poruke oduseve. Citam i zamisljam te kako manevrises s obavezama, i drago mi je sto si svesvna da ti treba da odvojis i vreme za sebe i sto to radis. Kako moja instruktorka joge kaze, da bi bili dobri drugima, moramo biti dobri sebi. Laughing
Korpice, i kod tempo ubitacan. lol!
Maus, pa Anci scepala ta temp.pa ne pusta. Kako ona to podnosi, jel' hoce da lezi?
Ja sam juce isla na pice sa sestrama i mamom, to nam je obicaj postao da same (bez muskih) izadjemo svaki put kad sestra dodje. Mada mi je i kod mojih bilo zanimljivo, zet kod svojih, mm na poslu, a mi seli da rucamo u staroj postavi, sestre, mama i tata i ja. yes
Jos par dana se druzimo, i onda sve opet u normalu, mladja sestra na faks, a straija kuci.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 6/4/2012, 10:01

Kakve ste vi kraljice, zaustavićete bus Laughing
Valjda je vozač dovoljno king da stane bar na pet min.

Dobro jutro.

Mračno, tmurno...neka ga nek ispada, proleće je to...Neobično mi kad ne radim, kako je drukčiji doživljaj kiše. Ušuškam se u kuću, ne dolazim mokra u kuću. Ima i bolovanje svojih prednosti Very Happy

Samo mi mama se nasekirala, hehe, taman se spremila da ide na pijac po cveće da kupi, da mi posadi na terasi. MOraćemo odložiti Laughing

Milijana, ti si moj idol lol!

Maus, jedan veliki zagrljaj za Anu, da otresemo tu prokletu temperaturu više Mad
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 6/4/2012, 10:12

Ajde cika vozacu, stani, molim te. Vidi koliko nas navija za taj stisak.
Bila na UZ, sve OK, nisam mislila da cu odma imati vodeci folukul, ali tu je on. Taman da dr moze da proceni kad ce mi sledeci ciklus posto ja sad ni ne znam kad da belezim prvi dan ciklusa. Dala preporuku za histero. Ja joj rekla da bih da radim histero, ona kaze: "I ja sam htela da vam predlozim".
Pa sto mi ne rece pre ovog pokusaja c
O histero i njenoj preporuci sta i kako cu tamo na temi o tome.
Maus, nadam se da ce ta temperatura vise da prodje.
Korpice, sita sam se nasmejala tvom postu.
Mrvo, moja instruktorka isto kaze. A kafa sa sestrama i mamom je osmeh srce
Biksi, da se lepo provedes.
Kuckam iz krcate 78, stojeci na jednoj nozi, ne zamerite sto ne mogu sve da pobrojim. U svakom slucaju zelim vam divan dan konfete
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 6/4/2012, 10:41

Jutro drage.Evo mene malo organizovanije jutros,kad se ustane na vreme.Maus prvo,hvala na kafici.Nadam se da ce Anci brzo ozdraviti.Zaustaviste li taj autobus?Ja se nadam da cete se ti i Biksi slatko izgrliti,nece vozac biti bas neki baksuz.Pozdrav veliki i za tebe,nikako da ti napisem da je i moj otac instruktor voznje,mogla sam to biti i ja posto me je bas terao,ali ja sebe bas nisam videla u tome.Orli,samo ti uzivaj i odmaraj,dosta si radila,sad si na najlepsem bolovanju.Lilya,sta da ti kazem za dr,nekad mi moramo da ih ucimo sta treba.Mrvice,uzivaj sa porodicom.Ostale cure puno poz ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 8 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 44 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu