KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
boba_ns
maki
cicsa80
ananana
7-patuljaka
missile
BiKsi :)
ciklama
Tanja83
pegaz
grudva
vikica800
maki79
KoMetaK
bulevarka
mijaki
Petra 78
SSanja
MAAKKI
ragaco
JocY
MIRKA85
Marija86
Jejaaa
barbyy
barby2
nacKa
beka80
Xena
maus
daxi011
lolipop
korpica
Kamilica
dr mali pariz
hany
labradorka
maza1972
Mrvica
dragana76ns
Orline
ninica2
Mirjana
darija79
Mali Princ
Botox
noja
bebko
dra00
bebica mala
lilly13
ivka
heart84
menora72
rada78
shenon
medolino
sanjicica
LaFolie
lilya
64 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 8/4/2012, 22:15

Haaa! Mijaki, ništa ti neću reći osim da si žena zmaj, svaka čast i sretno!!! igracice
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 8/4/2012, 22:18

bebko ::
A nama "slobodnjacima" dobar sex Very Happy

Joj Bebko pa ja tek vidjeh ovu tvoju preporuku, koju rado prihvatam. yes

lilly13 ::beka80 u Banja LUci je u petak bila komisija za Genesis (znači počelo je) radost radost radost

To je baš lijepo Lilly, divna vijest, ako nije samo za cure iz B.Luke Rolling Eyes , a to mi se onda nimalo ne sviđa.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 8/4/2012, 22:19

[quote="bebko"]

LaFolie ::

Bockam se,

LaFolie,neka je srećno boc,boc i da je ovog puta ono pravo...Na kojoj si klinici? Ja sam to propustila cvet

mijaki ::

Jevremova, dr Vlaisavljevic/Janicijevic


Pari
, mi smo kupili neki stan u predgradnji, pa obilazimo gradiliste, cekamo da se zavrsi pa da se selimo, u petak su nam sazidali sobice za decu ali nas cudno gledaju kada cuju da nemamo dece  b
Ja sam nekako resila da cu da dobijem blizance i da su to njihove sobice i da posle toga nikada vise necu da idem kod lekara f
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 8/4/2012, 22:21

Ih Loli ja jedva dočekah Wink

Kami dokle si ti stigla?Histero završena?
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 8/4/2012, 22:23

dr mali pariz ::


Ej, ne kukaj za injekcije,ajde bre. I samo pod uglom od 90 stepeni. Probaj da uvrćeš iglu, kao burgijicu, možda će ti lakše ići Wink
srećno bockalice, bre!

Meni je ovo treca stimulacija, nemam strah vec me zaboli glava koliko me boli bockanje u stomak ovaj poslednji put (prosle god me nije bolelo) Rolling Eyes
Pen sam prosle godine sama sebi bockala, ali ovo sa spricem i iglom mi mama spremi i bocne, ima ona rutinu za ta cuda, ali mi se bas smrkne fd
Cu da problam malo pod uglom sutra :)

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 8/4/2012, 22:26

koracaljke moze li ova moja temperatura-za sada 37.5 i upala sinusa da utice na postupak.Taman pocela stimulacija kad me ovo sastavilo!!!Mislim ako je moralo bolje sada nego pred aspiraciju,al malo me plasi.Sigurno mi je pao i imunitet!
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 8/4/2012, 22:26

bebko ::Ih Loli ja jedva dočekah Wink

Pa jesi li danas navalila ko Milojko na Đirđicu lol!

Kami dokle si ti stigla?Histero završena?

E ti baš gora od mene, al sad ću ti pomoći, jeste histero je gotova, i bocka se cica Wink
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 8/4/2012, 22:29

LaFolie :: nemam strah vec me zaboli glava koliko me boli bockanje u stomak ovaj poslednji put (prosle god me nije bolelo) Rolling Eyes
Pen sam prosle godine sama sebi bockala, ali ovo sa spricem i iglom mi mama spremi i bocne, ima ona rutinu za ta cuda, ali mi se bas smrkne fd
I mene ovaj put mnogo više boli nego prošli...sad dajem sama sebi 1 bocu, uskoro ću 4 ne znam kako ću, boli me...tako da nisi sama Very Happy
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 8/4/2012, 22:30

4?!? koje 4???
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 8/4/2012, 22:31

Digerelin, 2 Puregona, 2 Menopura i Fraxi. Ukupno 4 šprica, igle, uboda, kako god...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 8/4/2012, 22:32

joj sto nema onog smajlija sto povraca (kao za skype) Shocked

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 8/4/2012, 22:34

[quote="lolipop"]
bebko ::Ih Loli ja jedva dočekah Wink

Pa jesi li danas navalila ko Milojko na Đirđicu lol!


https://youtu.be/7PhL3JxTZkE

Bebko nemoj da mi prođeš ko Milojko lol!


Ma djevojke, proći će boce vrlo brzo vidjećete usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 8/4/2012, 22:34

bebko ::Kami dokle si ti stigla?Histero završena?
yes Završena, bilo nekoliko polja mikropolipa, koji se nisu videli na UZ, tako da sam zadovoljna i srećna što sam je radila.
I svim curama da kažem, da ne beže od histero, intervencija je lagana a puuuno znači
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 8/4/2012, 22:39

LaFolie ::joj sto nema onog smajlija sto povraca (kao za skype) Shocked
Nemoj molim te, a koliko ti imaš igala?
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 8/4/2012, 22:53

Kamilica ::
LaFolie ::joj sto nema onog smajlija sto povraca (kao za skype) Shocked
Nemoj molim te, a koliko ti imaš igala?

ja samo 1, a za koji dan uvodim drugu (menopur i cetrotide), to je sve, ja sam tebe sitna boranija Laughing
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 8/4/2012, 22:54

Kamilica ::Digerelin, 2 Puregona, 2 Menopura i Fraxi. Ukupno 4 šprica, igle, uboda, kako god...

uh Kami svaka ti čast, nek ti ovo bude i posljednje bockanje roda roda roda

Loli pitaću ovu prijateljicu što je predala papire za komisiju zna li ona nešto više, ja ne znam gdje se obrađuju zahtjevi koji nisu iz BL ali pretpostavljam da bi trebalo važiti za sve jer je u Fondu zdravstvenog osiduranja
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 8/4/2012, 23:03

lilly13 ::
Loli pitaću ovu prijateljicu što je predala papire za komisiju zna li ona nešto više, ja ne znam gdje se obrađuju zahtjevi koji nisu iz BL ali pretpostavljam da bi trebalo važiti za sve jer je u Fondu zdravstvenog osiduranja

Reče mi Beka80, da se na zahtjevu zaokruži Genezis kao klinika opcija, pored Medico S.

Lilly svi moji dosadašnji zahtjevi (počevši od histeroskopije- aparat u B.L.nije radio, dobijem preporuku za N.Front, komisija i prvostepena, i drugostepena me odbila "jer nisam hitan slučaj", pa do refundacije za analize, lijekove, pa čak i za mutacije koje menam nigdje drugo osim u Bgd. uraditi) ja sam dobila odbijenice, za godinu dana, do sada ukupno 10 komada. Zahtjevi za sve se obrađuju u B.Luci sigurno, provjerila sam preko prijateljice koja radi u Fondu u B.Luci. Tako da sam baš skeptična oko tih zahtjeva za Genezis. Volila bih da me iznenade prijatno.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 8/4/2012, 23:12

lolipop ::
bebko ::Ih Loli ja jedva dočekah Wink

Pa jesi li danas navalila ko Milojko na Đirđicu lol!


https://youtu.be/7PhL3JxTZkE

Bebko nemoj da mi prođeš ko Milojko lol!

queen neću,neću Razz moj virus prešao na mm lol! pa mi žao yes
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 8/4/2012, 23:34

I ovde da vas sve pozdravim ljubav

Bockalice, samo napred!
Ja se bockam već mesec dana u stomak ali uvek naizmenicno. Stomak mi je sav u tackicama Very Happy
Jutros sam krenula sa Puregonom od 150 tako da sad imam 2 boce dnevno.
MIRKA i ja sam bila prehlađena prošle nedelje ali je kratko trajalo, samo 3 dana. Valjda malo stres, nervoza pred postupak padne imunitet i paf...uzimaj vitamine, proćiće to brzo.
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 9/4/2012, 09:39

Pozdrav za sve drage zene koje su tu da bodre jedna drugu!!Primila sam stvarno puno pozitivnih vibracija!!Sve vas d i srcasti poljupci
Ja sad opusteno setkam po stanu cak sam mislila i da izadjem malo napolje ali ova zima preti tako da cu izdrzati jos danas! Bas mi tesko palo ovo izlezavanje lol!
Darija draga koliko si ti lezala?
Zelim vas svima srecu u kojoj god da ste fazi i samo napred!!
ff
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od beka80 9/4/2012, 10:06

lilly13 ::beka80 u Banja LUci je u petak bila komisija za Genesis (znači počelo je) radost radost radost
Super što je počelo, bar se nešto dešava. Ja sam sinoć pronašla na drugom forumu, da Fond finansira samo 30% fd ako se izabere Genesis. Nadam se da je to pogrešna informacija. Zvala sam info liniju, javiće mi sutra. Uh baš sam se razočarala.
beka80
beka80

Broj poruka : 117
Godina : 43
Location : I.Sarajevo
Datum upisa : 19.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mrvica 9/4/2012, 10:14

Kamilica ::Digerelin, 2 Puregona, 2 Menopura i Fraxi. Ukupno 4 šprica, igle, uboda, kako god...

Uh, Kami, svaka cast, drzi se. I mene bole inekcije, a ja po jednu dnevno.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 9/4/2012, 12:23

Al ćemo sve 4 u četvrtak sa izbockanim stoamacima na UZ... Wink
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 9/4/2012, 12:30

Kami i ja sam sebi davala 4 inekcije dnevno a i sad nastavljam sa fraxiparinom. Nije lako, cak mislim da me je vise bolelo nego prosli put, ali nema nam druge. Uzmi najtanje igle od 0,4 (svi nude od 0,45) ali u Irisu ima i ovih, bice malo lakse. Fraxiparin sam davala u ruku i pomoglo je stavljanje kockice leda 5 min pre i 5 minuta posle inekcije. Nije ostala ni tackica...
Ovo lezanje je bas tesko. Nikako da nadjem neku zanimaciju da mi drzi paznju...
Ljubim vas sve drage moje zagrljaj
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 9/4/2012, 12:54

Pozdrav,bockalice, ff
i pusa za sve ostale djevojke ff
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu