KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
boba_ns
maki
cicsa80
ananana
7-patuljaka
missile
BiKsi :)
ciklama
Tanja83
pegaz
grudva
vikica800
maki79
KoMetaK
bulevarka
mijaki
Petra 78
SSanja
MAAKKI
ragaco
JocY
MIRKA85
Marija86
Jejaaa
barbyy
barby2
nacKa
beka80
Xena
maus
daxi011
lolipop
korpica
Kamilica
dr mali pariz
hany
labradorka
maza1972
Mrvica
dragana76ns
Orline
ninica2
Mirjana
darija79
Mali Princ
Botox
noja
bebko
dra00
bebica mala
lilly13
ivka
heart84
menora72
rada78
shenon
medolino
sanjicica
LaFolie
lilya
64 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 22/3/2012, 14:52

Dan koraci, ljubac za sve ljubav

O pa čekamo lijepe bete, jupi d

Shenon srećno sutra draga, da nas obraduješ da popadamo na doope.

Bebice mala, nije 29.03. tako daleko, znam da ti uživaš u ovim danima, i maziš tibu i bebirone

Labradorka srećan početak bockanja sutra.

Darija79 divne blastice d , lijepo se sredi za svoje bebirone u nedelju.

Daxi011 samo polako draga, sve što počneš i završićeš. I sretno sa analizama.

Dra00 g g za rezultate tm, i ja uvijek navijam za prirodnjake, na nama je da od njih ne odustajemo, i vjerujemo yes

rada78 ::
loli dušo- evo me.
Malo na nebu malo na zemlji. Samopouzdanje čas pada čas raste, čim pomislim da ću raditi VTo osetim neki nemir. Potrebno mi je pozitivne energije. Trudim se da što više šetam, čitam, smejem... ali nešto ne ide. Jednostavno, u drugačijem sam raspoloženju od predhodnog kada sam se spremala za postupak. Ne znam kako da svoje misli okrenem u pravcu koji vodi ka uspehu. Embarassed

Bockam se već 10dana Diferelinom, nema mece pa brinem. U ponedeljak histeroskopija pa brinem i zbog tog.

Rado zagrljaj , znam da je svaki sledeći put pomalo teže, nažalost. Jeste da ti je malo i frkica i zbog histeroskopije, ali rekla sam ti da ne brineš mnogo, stvarno nije strašno. Protiv tog nemira ne možeš na silu, ali svakako možeš da radiš stvari koje ti odgovaraju, i koje te čine opuštenom i zadovoljnom. Znam ja da ti treba sva pozitivna energija sada, pa ti šaljem svu svoju, a ti mi trudna vrati u maju, tad će mi trebati. Šaljem ljubac da se nasmiješ usne

heart84 ::
Ja sam odlucila da par meseci probam iz prirodnog ciklusa, da se malo odmorim od svih hormona. Ovaj mesec nisam imala ovulaciju, videcemo sta ce biti sledeci Very Happy Krenula sam na akupunkturu, zavrsala prvu deo terapije, za par dana krecem opet. Bila sam kod Rade travarke Very Happy pijem njene cajeve, pa cemo videti da li ce uroditi plodom Very Happy

Hearth srce milo moje zagrljaj , samo naprijed i polako, znaš da ćemo uspjeti, samo da dođe naš momenat. Javljaj iskustva od Rade travarke i akupunkture.


Djevojke šaljem veliki ljubac za sve

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 22/3/2012, 14:53

E Vuče, šta nam uradi lol! cmoka
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 22/3/2012, 14:54

Orline, tico, trudničice, pa gdje si ti ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 22/3/2012, 14:59

Loli moja...Tu sam...Brojim dane iz kreveta Rolling Eyes Very Happy
Vi mi olakšavate Korak po korak na putu do bete + - Page 6 275568
Kad ti ideš na FET?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 22/3/2012, 15:06

Devojke hvalaaaaa ... Noja mi je zapravo nasla ovu temu ... anđeo
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 22/3/2012, 15:10

orline ::Loli moja...Tu sam...Brojim dane iz kreveta Rolling Eyes Very Happy
Vi mi olakšavate Korak po korak na putu do bete + - Page 6 275568
Kad ti ideš na FET?

Znam cico,samo lezi odmaraj i uživaj, i naravno mazi balerinu. Nego vidjeh neki post na zajedničkom TD, koji je postavila 7 patuljaka, pa s obzirom da u onom istraživanju rekoše da mršavice rađaju djevojčice, sjetih se da mi ti nisi mršavica. Ako nas dasa maleni iznenadi, ljubim te nemoj da bude baletan, može? usne Naći ćemo mu drugo zanimanje, ja mislim da baletani ne mogu ko ljudi ni Zvonka ni Tihog ispuštati?

Juče se dogovorih, iako je po njemu stanje idealno, i on bi smrzliće vratio odmah,pripreme za FET kreću u maju, javljam se prvog dana ciklusa. Odobrio mi je pregnyl, dexazon, kontrolu u toku priprema prolaktina i TSH (iako su mi uredni). Pa polako. Nego Ljubče mi predlagao Laparoskopiju, pisala sam na temi laparo, pa ako ti nije problem da tamo navratiš i pročitaš. Mada je to za "ne daj Bože" ako FET ne uspije. Pa ću o tome razmišljati još dan dva i onda ostaviti po strani.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 22/3/2012, 15:51

Hahaha, ubih se od smeha...Ja već negde napisah da ne smem da je zovem balerina (mada ne znam odakle se provuče taj termin za moju moguću devojčicu, kad sam ja sve samo ne gracilna, nema na koga Laughing )
jer ako je muško uvrediće se.
A dal će biti baletan -teško, jer nema na koga, pola gena su krkanski dinarski Laughing a i druga polovina baš nije umetnička premnogo, a ni sportska.
Ako povuče na bilo koga od nas dvoje, zaroniće u knjige kao budala čim progleda Very Happy
Samo nek se ono rodi, pa nek pleše ako oće i gde oće, ni meni moji nisu smetali.
Bila tamo gde si me poslala- odgovorila Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 22/3/2012, 16:22

orline ::
Ako povuče na bilo koga od nas dvoje, zaroniće u knjige kao budala čim progleda Very Happy

Znaš kako je jedan mužev pacijent njemu rekao (s obzirom da i ja imam popriličan broj diploma) kad ga je pitao gdje radim, i šta sam ja to završila, a mm počeo nabrajati pa nikad da završi. A ovaj pita pa odakle joj je porjeklo, a mm kaže iz Dobrog polja ( jedan dio gdje kad zatvorenici iz zatvora Foča pobjegnu, i kad ulete u taj dio sigurni su Very Happy , više ih neće naći), a da bi došao iz Sarajeva do D.polja, moraš preći preko tzv. Rogoja.

A ovaj će mm, u ne diraj te pro Rogoja, oni ti svi dobro uče, njima kad pođu u grad slikaju selo, i kad uče knjiga na stolu, a nasuprot stola slika sela. I oni uče, uče, i kad se umore podignu pogled, vide selo, i opet glavu vrate na onu knjigu lol!

Rodiće se Orle, ne brini dušo, samo polako i vjeruj, samo vjeruj.

Hvala draga na odgovoru. Mada kad mu izdejstvovah ovu terapiju koju sam tražila za FET, reče da sam u pravu, i da je sve medicinski potkovano. Samo da mi smrzlići prežive, a vjerujem da hoće. I da, i opet iznova jbn. Faktor VII će biti problem, i on mi naredio kontrolu upravo onih stvarčica koje si mi tamo predložila.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 22/3/2012, 16:50

Loli i Orli samo da vas pozdravim srca1
Draoo ,duso mislim na tebe ,bit ce to sve kako treba cvet
Darija, beba beba
Bojana, trudnica pozdrav,ja i dalje mislim da je to to beba beba
Sve vas drage moje drugarice,ljubim ,mislim na vas i pokusavam pratiti kako ste d
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 22/3/2012, 17:35

Pozdrav devojke cveće
Ceo dan boli stomak ali je m. mnogo slabija nego inace..verovatno je to normalno posle kontraceptivnih.. Crying or Very sad
Polako me hvata panika od onog sto sledi ali se trudim da ne budem dokona i spremam sebi razne aktivnosti!
Hvala puno svima na podrsci!! srca1
Srecno!!!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 22/3/2012, 17:50

Labro,draga normalno da si malo nemirna i nervozna,zelim ti puno srece sutra,
i bit ce to sve u redu,vidjet ces,saljem ti jedan topli zagrljaj ako moze da te malo utjesi zagrljaj
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 22/3/2012, 18:29

Shenon hrbro ces ti to sutra obaviti, a mi te cekamo i evo saljem malo
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Boki, taj zatvor je valjda od progesterona koji je u trudnoci povisen, ja bih mu se radovala trudnica
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 22/3/2012, 19:43

lolipop ::

A ovaj će mm, u ne diraj te pro Rogoja, oni ti svi dobro uče, njima kad pođu u grad slikaju selo, i kad uče knjiga na stolu, a nasuprot stola slika sela. I oni uče, uče, i kad se umore podignu pogled, vide selo, i opet glavu vrate na onu knjigu lol!

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 404938
Ovo je vrh Korak po korak na putu do bete + - Page 6 805311
Nisam ja mislila samo na školu nego i interesovanja, nijedno nije sportski tip. Laughing

Ljubim ja tebe, drago mi je da sam ti pomogla bar malo
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od beka80 22/3/2012, 21:52

Malo imam tremu Embarassed ali evo ipak bih želela da vam se predstavim cvet. Skromno se nadam da ćete me primiti u društvo ff . Nadam se da će mi vreme čekanja na beba u kolicima sa vama brže i lepše proći.
beka80
beka80

Broj poruka : 117
Godina : 43
Location : I.Sarajevo
Datum upisa : 19.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mrvica 22/3/2012, 21:54

Beko, dobrodosla. Napisi nam nesto o sebi da imamo neku sliku.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 22/3/2012, 22:33

Beka dobrodošla

Ja svratih ovamo da navijam za ove naše dvije bete što sutra čekamo
Shenon i Ivka igracice igracice igracice radost radost radost b b b igracice igracice igracice radost radost radost b b b igracice igracice igracice radost radost radost b b b
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od beka80 22/3/2012, 23:13

Kao i svi vi, ja vrlo dobro znam koja mi je najveća želja u zivotu family . Pre 9 god. kada smo se venčali, nisam ni razmišljala o deci, a i bilo mi je samo 23. Sada nakon 4 neuspele VTO, samo jedna misao je neprekidno prisutna u mojoj glavi. Pre mesec dana smo radili postupak i nažalost ponovo nismo dočekali betu. Sada se odmaram i pravim strategiju zalivanje za sledeći pokušaj.
beka80
beka80

Broj poruka : 117
Godina : 43
Location : I.Sarajevo
Datum upisa : 19.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 22/3/2012, 23:29

Beko80 sugrađanko, vrlo vjerovatno komšinice, dobro nam došla na ove strane i u veselo društvo ff

Gdje si radila VTO?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 22/3/2012, 23:31

Beka,dobrodosla zagrljaj
Shenon, Ivka beta beta beta
beta beta beta beta beta
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 22/3/2012, 23:38

Beko cvet
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 22/3/2012, 23:44

Devojke ljubav Beko dobrodosla ff Shenon,Ivka beta beta beta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 22/3/2012, 23:48

Beko dobrodosla f

Shenon beta beta beta beta beta beta
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 22/3/2012, 23:49

Draoo,Korpice ,Lolipop srcasti poljupci
i ostale,nespavalice poljubci
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 22/3/2012, 23:50

Bebice mala evo i za tebe ljubci srcasti poljupci Kako teku dani?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 22/3/2012, 23:50

bebica mala ::Draoo,Korpice ,Lolipop srcasti poljupci
i ostale,nespavalice poljubci
ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu