KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

+10
LaFolie
Januar
Ema78
dr mali pariz
Tanja83
Mirjana
bobica83
Orline
lena
HappyGirl
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od LaFolie 24/10/2013, 11:10

imam pitanje, sledece nedelje treba da idem na ehokardiografiju kod dr Dukanac. Da li treba da ponesem i krvnu sliku, urinokulturu itd ili to dr tom prilikom ne gleda?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od Ema78 24/10/2013, 11:54

Lafolie, mislim da ti to ne treba, jer se prilikom ovog pregleda posmatra samo srce bebe, da li postoje problemi u gradji i funkciji srca.
Ali, ako imas trudnicki list, gde pise kako se beba razvija, onda to ponesi. Na tom listu bi trebalo da postoji sema gde ti je posteljica, obim bebine glave, duzina femura, debljina pupcane vrpce, okvirna tezina bebe itd...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od Januar 31/10/2013, 12:17

LaFolie ja sam prije 10-ak dana radila fetalnu ehokardiografiju u Jevremovoj kod dr. Ide Jovanović nije mi tražila nikakve nalaze krvi i urina. Pregledala je ultrazvukom srca beba, gledala građu i funkciju. Pregled trajao nekih 40-ak minuta.

Januar

Broj poruka : 32
Datum upisa : 05.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od Januar 31/10/2013, 12:24

LaFolie jel sa bebicom sve o.k, jesi li bila na fetalnoj ehokardiografiji

Januar

Broj poruka : 32
Datum upisa : 05.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od LaFolie 31/10/2013, 21:37

Beba je super, doktorka Dukanac je ODLICNA! Na sva pitanja mi je odgovorila i sve je pogledala od mojih analiza :)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od Januar 1/11/2013, 08:08

Baš mi je drago, ja sam kod nje sledeće sedmice, ona će me porađati:D 

Januar

Broj poruka : 32
Datum upisa : 05.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od Zveketa 30/1/2016, 16:38

Ema78 trebala bih tvoju pomoc ako postoji mogucnost posalji mi br tel u pp privatne poruke unaprijed zahvalna zabrinuta mama

Zveketa

Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od Zveketa 30/1/2016, 16:40

Ema78 trebala bih tvoju pomoc ako postoji mogucnost posalji mi br tel u pp privatne poruke unaprijed zahvalna zabrinuta mama

Zveketa

Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od Ema78 31/1/2016, 10:12

Zveketa, poslala sam pp i dobrodosla na forum.

Ali, zamolila bih te da svoja iskustva podelis i ovde, jer ce nekom sigurno znaciti. sunny
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od MalaSaJuga 31/1/2016, 23:27

E da su meni ovo radili? Bila bih pripremljena, koliko- toliko. Samo mi nije jasno da nasi "strucnjaci" mom setetu nisu videli tesku stenozu aorte na 4d?! O Boze,sta reci a ne zaplakati. Sam dr Voja je rekao da se moze videti. Ali da bi u mom slicaju jedino "resenje" bilo prekid trudnoce. Eh zivote...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od Ema78 1/2/2016, 10:47

Sanja, da li je sada sve ok sa Vasom?
Mozda je bolje sto nsu videli, sto nisi znala, i sto ti nisu predlagali raznorazna resenja... jer, tvoj Vasa raste i razvija se lepo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od MalaSaJuga 1/2/2016, 14:20

Vasa je ok,bili na kontrolni uz srca,nema znatnih promena od intervencije,ali nam je dr Voja rekao kad poraste morace na operaciju. da on lepo napredjuje,to je ok. ne znam,sta je bolje mozda bih bila pripremljena,ali sad je sve to mozda.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od Ancica 87 1/2/2016, 18:52

Ne znam Sanja sta bih ti rekla,verujem da bi bila bolje pripremljena,i prosto ne verujem da bi prekinula trudnocu,samo bi se jace borila :) Nas Vasica ce se izboriti sa tim...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od tatjanica 1/2/2016, 19:14

...sanjci znam da brines,ali mozda je bolje sto nisi znala u trudnoci,vasica se nakupio pozititivne energije kod tebe u stomaku,lepo je isla trudnoca...i sad samo  polako,sigurna sam da ce prevazici to stanje uz takve roditelje brizne kao sto ste vas dvoje...ljubim vas!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Fetalna ehokardiografija -   UZ srca bebe - Page 2 Empty Re: Fetalna ehokardiografija - UZ srca bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu