KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 14/3/2012, 12:58

Bokice uzivaj danas na virkanju, a mi cekamo izvestaj posle, da i mi malo uzivamo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 694552
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 14/3/2012, 13:19

[quote="Biksi Nego, Noja, Cvrle, je li otvarate roditeljske, dosta ste se ovde švercovale?! I Marija86 se još uvek ovde izvlači, a ja bih Lolu još češće da vidjam! I ove vaše prdavce! [/quote] Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 561840 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 561840 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 561840 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 561840

Noja, Cvrle, Marija86, mene su kao lenstinu, a tvrd orah, i pride sa nikakvim netom, ipak nagovorili da otvorim roditeljski dnevnik i nisam se pokajala! Ajte i vi tamo, da uzivamo zajedno u slikama nasih beba i razmenjujemo iskustva, a ovde da gledamo lepe stomake nasih trudnica!!!!!!!!!!

Biksi, svaka ti je zlatna! queen

Prince, srecan ulazak u 27.nedelju!!!!!!! lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 14/3/2012, 13:35

Drage trudnice samo da vas ljubnem i podrzim, a mamama da kazem da imaju diiiivnu decicu likeit
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 14/3/2012, 13:55

maki, ljubimo vas.... nemoj se nervirati zbog mleka, sta da se radi.... osmeh srce
mrvice lol! lol! lol!
prince, moja dr je isto insistirala da tokom trudnoce ne preterujem sa vocem, uvek mi je govorila da u toku dana mogu da pojedem onoliko voca koliko moze da mi stane u ruku, a to su 1-2 vocke.... ja sam uglavnom jela 1 bananu, 1 narandzu ili kivi i 1 jabuku dnevno, i 1 limun u limunadi, ali ja nisam nikada imala problema sa secerom, ni pre, ni tokom trudnoce....
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 14/3/2012, 13:56

leeeena, jocy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 679696
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 14/3/2012, 13:57

cvrle, ni ja isto, nego su joj ovo opste smernice, pri tom niko u porodici nikad nije imao secer, akaze da je to mnogo bitno Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 75087, rekoh moze da koristi Very Happy
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 14/3/2012, 14:35

Nama su u skolici zabranili voce,
moze samo jabuka... Very Happy
Cvrle mi za sad nesikimo zbog mojih upala i ragada zato se cedim osmeh srce
Maro a da se iscedis,
kazu nije vazna kolicina vec
svakodnevna upotreba majcinog mleka,
Zdravo je zbog hiljadu razloga,
pa joj zamuti sa v.hranom,
odrzi laktaciju 10 ml - 10 ml nema veze
Moje dete prica u snu ima li jos neko iskustva sa tim Very Happy
Otvoricu roditeljski samo malo vise vremena kad dobijem i sad vas citam na preskoke i pisem Very Happy lol!
Ljubimo vas
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 14/3/2012, 15:37

Uh, uh, kakvi anđelčići smajli angel smajli angel Kolja, Andrea srca srca srca
Marija, slažem se sa Nojom. Izmuzi po malo svog mleka i pomešaj sa veštačkim yes
Prinče, srećna 27-ma nedelja igra igra igra
Meni kad je genetičarka objašnjavala značaj mojih mutacija, znam da sam u glavi imala samo da moram dočekati 27-mu nedelju. Kako me je g... uplašila
Mrvo, Lena, Jocy i sve ostale drugarke d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 14/3/2012, 16:19

noja ::Andrea 12.03 sinoc posle kupanjca Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Img5275p

Gotovo je, istopih se osmeh srce Lutkica klizanje
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 14/3/2012, 17:10

A gledajte friz, bas da se istopis.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 14/3/2012, 17:19

Ja sto vise gledam ovu decicu sve su mi sladji! Prosto hipnotisu, svi do jednog!

Ne znam sta da zakljucim, osim da Kutnjakinje radjaju najlepsu decu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 21831
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 14/3/2012, 18:47

Marija86 je otvorila RD! Sad cemo Biksi i ja da gledamo Lolu koliko nam volja! Cekamo da mama Marija postavi tamo jos fotki...

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 196545

Ajde, Noja... drugacije neces dobiti odgovor na svoje pitanje! Wink Wink Wink
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 14/3/2012, 18:57

pa jel sme da se mesa moje i vestacko??
kaze pedijatar da uvek prvo ponudim da sisa pa onda vestacko..ja izvlacim mleko ali ona malo popije i nece... Rolling Eyes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 14/3/2012, 19:55

Hm.... zbunjen
Nikad nisam razmišljala o tome. Zapravo, ne bi mi palo na pamet da ne sme. Opet, ko zna?
Zna li neko?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 14/3/2012, 20:16

Bokiceeeeeeee? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 694552
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 14/3/2012, 20:37

[quote="lena"]Marija86 je otvorila RD! Sad cemo Biksi i
Ajde, Noja... drugacije neces dobiti odgovor na svoje pitanje! Wink Wink Wink
Xoxoxo jos kuckam sa telefona, cim se docepam lapetope
Maro bas iz tog razloga sto nece, uvek ide inace prvo tvoje pa ostalo, a
Ali naravno konsultuj se sa pedijatrom, mozda kiselo jedes,
Na forumima je ok takav buckuris
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 14/3/2012, 23:03

Andrea i Kolja mrvice male medene, sad bi vas izgnjavila angel angel

Ja sam svojoj deci davala moje mleko i odmah nakon toga dohranu, od prvog dana. To je izgledalo kao total haos kad nisu više htele da sike, nego samo na flašicu, tada sam znala i po 6 flašica da perem nakon obroka.
Dakle, može se mešati majčino mleko a potom u drugoj flašici pripremiš dohranu i daš.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 15/3/2012, 11:13

Dobro jutro curke sunny
Ja sam rešila da prošetam do pijace jutros, za npr. 1kg jabuka (jer više ne smem da nosim Laughing )!
Međutim, nestalo mi totheme, pa sam sinoć rekla mužiću da mi kupi gvožđe, ali neko u kom ima C vitamina. On mi kupio neke šumeće, koje su me jutros dokusurile No Da se duša može povratiti, verovatno bi jutros trajno napustila svoj dom. Još mi se vrti i loše mi je.
Toliko od mene.
Za vas cveće
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 15/3/2012, 11:21

Miro, i meni je mm kupio te sumece, ali kad sam procitala u sastavu da ima i folna i vitamin B i C i svasta nesto kao u femibionu, ja resila da ne duplam, nego uzela totemu, i na poslednjoj proveri mi se bas popravila krvna slika.
E sad, cini mi se da si ti rekla da ne pijes mamavit? Onda mozes, ali su gadne.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 15/3/2012, 11:25

Sneza ::Andrea i Kolja mrvice male medene, sad bi vas izgnjavila angel angel

Ja sam svojoj deci davala moje mleko i odmah nakon toga dohranu, od prvog dana. To je izgledalo kao total haos kad nisu više htele da sike, nego samo na flašicu, tada sam znala i po 6 flašica da perem nakon obroka.
Dakle, može se mešati majčino mleko a potom u drugoj flašici pripremiš dohranu i daš.

Da da ovo i ja radim...ja sam razumela da pomesate sve u istu flasicu lol! Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 15/3/2012, 11:32

Evo i mene. Radila sam jutros komplet krvnu sliku, glukozu, TSH, gvožđe, urin i urinokulturu.
Urin je odličan, doduše ima bakterija ali leukociti su niski, te ne očekujem da će išta izolovati.
Gvožđe 16 Very Happy jaja na slannnici su pun pogodak lol!
TSH je 0,7. Ako i na sl. proveri bude u padu, vreme je smanjivanje terapije Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 595783
ali, hemoglobin, eritrociti i hematokrit su ispod grane. Hemoglobin i nije strašan-108,ali videćemo ša će dr da kaže, sledećeg četvrtka idem u Dom zdravlja po doznake, recepte i da joj dam nalaz da pogleda.
Toliko od vaše jutarnje vrednice-trudnice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/3/2012, 12:26

Dođoh malo kod vas da napunim baterije Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 275568

Pariz, bravo za TSH, definitivno ti prija trudnoća Very Happy

Što se tiče KS, za očekivati je...Ipak nosiš blizance, i premda je anemija u trudnoći relativna (kao kad u sirup od maline dodaš još malo vode, pa količina maline ostaje ista, ali koncentracija manja, tako i u trudnoći biva jer se povećava volumen krvi) ipak će trebati malo podrške. Ljubim ja tebe...i tvoje zvezdice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 561840

Mrvice...Pa 34 nedelja počela Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 512172
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 15/3/2012, 12:39

Pozdrav drugarice mile. Slike babaca su predivne, ja ih gledam i topim se. Prosto ne znam koja beba je sladja.
Paris odlicno za dobar tsh. Sto se krvne slike tice jeste ti taj hemoglobin nizi ali ipak ti nosis dvojke pa smatram da i nije tako strasno. Popravices ti i to verujem ja u tebe.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 15/3/2012, 12:39

Bravo Pari za TSH i gvožđe......jaja i slaninica direktno idu bebicama CNS, kao i u kolostrum kasnije g g
Evo, Ori ti je plastično pojasnila Laughing
Miro, zašto ne uzmeš Ferum lek za grickanje i tablete Cvitamina pa kombinuj. Tako su u Frontu, svim trudnicama, koje su imale problem preporučivali. Meni u trudnoći nije trebalo, ali posle porođaja sam grickala. Lakše je od toteme Very Happy
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 15/3/2012, 12:54

Orle moj, jes' pocela gledam i ne verujem. Sad se vise ne ustezem mastati o bebici, o upoznavanju, o bebi opremi. Zamisljam kako cemo srediti sobu, uh...
A moram da se konsultujem s vama sta da radim. Pocela sam prosle nedelje stavljati polyginax vaginalete svako drugo vece zbog pojacanog sekreta. Medjutim i pre toga sam primetila blagi svrab, za koji sma mislila da ce nestati s ovim vaginaletama. Medjutim, nista od toga. Poslala sam u ponedeljak dr poruku, ali mi nije odgovorila sto se nikad ne desava, pa ne znam da li ju je uopste i dobila. Posle nisma slala. Juce sam stavila jednu pa veceras, i sutra preskacem da bih mogla dati urin na proveru u subotu kako bi rezultat urina i urinokulture bio gotov za utprak kad idem na kontrolu. Znaci sledeca tek u subotu, a ja i dalje osecam dole nelagodnost i blagi svrab pa se bojim da nesto ne naskodi bebi.
Inace mi je prethodni rezultat urina bio grozan, blago povisen nitriti, proteini, leukociti, ali dr kaze sve je to ok, jer je urinokultura koji sam radila deset dana pre toga bila dobra.
Sad sam malo zbunjena oko toga sta da radim i da li je kasno da ostavim sve za utorak kad odem kod dr.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu