KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LILYA: Nova tura, nova avantura

+57
Marija86
MIRKA85
lena
Republica
SannI-AlL
nacKa
Malina
anak
bebko
rada78
missile
bebica mala
shenon
menora72
zoxa
Mrvica
Struzzo
Tanja83
Likoli
lilly13
noja
dra00
lolipop
gaga.ristic1
maza1972
sanjicica
fenix
Jelica
djole42
Jelena*
dragmilk
bak
maki79
Xena
maus
tuli
ivka
medolino
cicsa80
seka 35
MAAKKI
pegaz
Orline
dr mali pariz
Jejaaa
Simona
BiKsi :)
ninica2
grudva
Mirjana
KoMetaK
LaFolie
JocY
korpica
Kamilica
dragana76ns
lilya
61 posters

Strana 14 od 32 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Sledeći

Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od ivka 17/3/2012, 14:12

Dobar dan Lily!!!! sunny Divna ideja za cvece i mamu, sigurno ce se bas obradovati!!! samo ti gledaj da buudes supervizor a ne kv radnik osmeh srce

...i otvaraj prozor roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od maza1972 17/3/2012, 15:13

Mm i ja smo se dogovorili da joj posadimo cvece na terasi za iznenadjenje kad se vrati

Sve vas i puno puno vam hvala na ovim recima porske zaista puno znaci
Ovo je stvarno genijalno,kako će se samo radovati,originalna ideja queen
roda roda roda roda
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Xena 17/3/2012, 16:22

Draga Lilya, znam o cemu pricas i bas mi je drago sto ste izabralo ovako lep dan da dodjete do Panceva i uzivate u prirodi (mada se tesko moze povezati Pancevo i priroda, ali eto, imamo po koje mesto za uzivanje Very Happy )
Super idela za cvece na terasi, ali neuporedivo vise ce se obradovati debeloj, masnoj beti koja ce je docekati beta
E da, mani se spremanja po kuci, naci ce se vec neko ko ce to da uradi usne
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 17/3/2012, 17:07

E draga Xena, ja tri stvari ne propustam kad dodjem u Pancevo: setnju po Narodnoj basti, kakvo god vreme da je, burek sa sirom u Bistrou i kikiriki u Zlatnom zrnu. Pre je tu bio i kesten pire kod Popovica, ali od kad ne jedem slatko to preskacem. To mu znaci da skoro svakog vikenda jedem burek

Sto se cveca tice mm je gazda za te stvari, on ozava bastovanstvo, mi u stanu imamo bas puno cveca. Ja mu cesto kazem da ce nas jednom preko noci pojesti neka biljka ljudozderka.

Eto drage moje, jos malo pa prosao i ovaj dan Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Mirjana 17/3/2012, 18:29

lilya ::
Eto drage moje, jos malo pa prosao i ovaj dan Very Happy
Još malo Wink
Bravo za cveće g
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Xena 17/3/2012, 18:43

lilya ::E draga Xena, ja tri stvari ne propustam kad dodjem u Pancevo: setnju po Narodnoj basti, kakvo god vreme da je, burek sa sirom u Bistrou i kikiriki u Zlatnom zrnu. Pre je tu bio i kesten pire kod Popovica, ali od kad ne jedem slatko to preskacem. To mu znaci da skoro svakog vikenda jedem burek

Sto se cveca tice mm je gazda za te stvari, on ozava bastovanstvo, mi u stanu imamo bas puno cveca. Ja mu cesto kazem da ce nas jednom preko noci pojesti neka biljka ljudozderka.

Eto drage moje, jos malo pa prosao i ovaj dan Very Happy
lol! U svemu se slazem sa tobom, a i podsetila si me da odavno nisam jela burek u Bistrou, a mogla bih. Sad meubija ovaj glukofaz pa nemam zelju ni za cim, ali cim prodju muke, eto mene.
Prodje i ovaj dan, a i ostali ce brzo za njim osmeh srce
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od maki79 17/3/2012, 19:36

E pa Lily znam i ja o kom predivnom parku pricas. Narodna basta je od mog stana na tri minuta pesaka. Sredili su ga za medalju i svaka im cast na tome. I sutra ce ti biti divan i suncan dan pa pravac posle dorucka u N. Bastu na uzivanje i setnjicu.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od sanjicica 17/3/2012, 21:07

roda ,Lillya, Very Happy dobro vece ljubav evo jos roda roda roda roda roda roda i jos beta beta beta beta beta beta beta ,i vv bb vv bb vv bb vv
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od bebica mala 17/3/2012, 21:17

Lilya jedan veliki bisous , i veliku , veliku betu:
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 17/3/2012, 22:01

E sta zaboravih da vam ispricam, moj san nocasnji Very Happy
Kao moja kuma se bavi dovodjenjem velikih zveza u Srbiju. Prvo pregovara da dodju, a onda im sve organizuje. I kao spremila mi iznenadjenje, dovela Lionela Mesija da se slikam sa njime Very Happy
A svi znaju koliko ga ja obozavam, mislim zato sto je fenimenalan, ali fenomenalan fudbaler, a ja fudbal obozavam.
I danas joj to kuckam u porukuci i kazem: "btw Lionel Mesi je fudbaler." a ona mi odgovara: "A ko pored tebe ne bi znao ko je Leo Mesi Very Happy"
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Mirjana 17/3/2012, 22:52

Kuma bi mogla da se druži samnom. Prvo što sam uradila kad sam pročitala ime je copy, pa paste and search Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Struzzo 17/3/2012, 22:59

I ja obožavam Barselonu! Very Happy

Isto sam u periodu čekanja bete sanjala kojekakve gluposti i kako ostaju trudne razne žene koje realno i ne bi mogle, tipa moja baba... Rolling Eyes Podsvest i potiskivanje su čudo...

No, draga....sad sam iščitala unazad....

Dve praške bebane..... smajli angel smajli angel

Navijam....

vv vv vv
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Mrvica 17/3/2012, 23:08

lilya ::
Eto drage moje, jos malo pa prosao i ovaj dan Very Happy
Lilya, i ja brojim dane, nestrpljivo kao i ti.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Kamilica 17/3/2012, 23:27

27-og je beta, jel? tapšanje tapšanje tapšanje
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 18/3/2012, 09:14

Dobro jutro zene drage ljubav
Jutro krenulo u suzama Embarassed Ukljucila TV (ne znam sta mi je to trebalo) i neki izvestaj iz Zoo vrta (koji bih ja licno zbog nehumanih uslova za zivotinje zatvorila, ali me niko ne pita) i sledeca scena: orangutan iza resetaka u kavezu, sa nekim tuznim gotovo izgubljenim pogledom, istog momenta lavina suza iz mene, katastrofa.
Struzzo, ja stvarno volim fudbal, a uz pivo i kikiriki mi je pravo zadovoljstvo i to nama ne treba neko drustvo, mm i ja smo sasvim dovoljni Very Happy
Miro, sita sam se nasmejala. I moja sestra bi verovatno morala da ga googla Very Happy
Mrvice, i nisam toliko nestrpljiva, vise uplasena pa gledam kako da skrenem misli. Ali tvoj ticker svakodnevno odbrojavam Very Happy
Kami, nije 27. Nemojte se ljutite ja jos ne bih betu pominjala, prvo da docekamo taj dan za betu bez krvarenja. Prosli put nismo ni imali prilike da je lepo uradimo i iscekujemo rezultat zato sam sad odlucila da ne mislim ni na betu, ni na datum, ni na simptome. Nadam se da je to OK i da se ne ljutite ljubav
E jedno pitanje, znate onu reklamu kad se covek sav naduva kao balon i samo sto ne poleti? E meni je sad tako i od kako dan odmice sve vise i vise budem naduvena. Jedem isto sto i mm i bas zbog toga gledam malo da prosetam, ali ne pomaze. Sad kapiram da je jos uvek od aspiracije, ali me inzetesuje koliko moze a potraje?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilly13 18/3/2012, 09:20

Dobro jutro Very Happy
meni je ta nadutost trajala još nekih 8-9 dana od aspiracije (pa sam se zezala da sam ko trudnica u poodmakloj trudnoći), uglavnom malo po malo se vratilo u normalu i sad je ok. A sad me muči rezultat. Rolling Eyes
Ko bi nama ugodio??? Very Happy
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Kamilica 18/3/2012, 09:21

lilya ::Nemojte se ljutite ja jos ne bih betu pominjala, prvo da docekamo taj dan za betu bez krvarenja. Prosli put nismo ni imali prilike da je lepo uradimo i iscekujemo rezultat zato sam sad odlucila da ne mislim ni na betu, ni na datum, ni na simptome. Nadam se da je to OK i da se ne ljutite ljubav
Taman posla da se ljutimo. Pametno si sve rekla, podržavam te mila do kraja, samo opušteno...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od ivka 18/3/2012, 09:32

Dobro jutro Lily srce!!!! sunny
...samo da znaz taj orangutan je donesen sa ostrva Borneo, jer ih tamo istrebljuju i jedini nacin da se sacuvaju orangutani je da se ukljuce zooloski vrtovi u akciju odnosenja sa sumatre i bornea ....tako da nije za suzice mada izgledaju beskrajno nesrecno slazem se ...nema suvisne sekiracije cmoka

Ja podrzavam akciju stalnog navijanja...ionako ce za to biti potrebno jos osam meseci tako da termin bete nista ne menja Wink

a nadutos... affraid horor...ja sam je imala do 7.dana nakon transfera odnosno 9 nakon aspiracije, znam tacno zato sto kada je prestala ja sam se istripovala da je to i kraj mojim nadanjima...bukvalno je jednog jutra nestalo...milsim da je to skupa od aspiracije i anestezije jer je potrebno crevima malo vremena da se opet zarade, ja sam morala da izbacim testo i secere jer je to bilo nemoguce da svarim...izgleda da je to sve tekuce nemoj brinuti to je najvaznije...a svakog dana je ipak malo bolje osmeh srce da brzo prodje
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 18/3/2012, 09:42

Kami, Ivka, hvala na razumevanju ljubav
Znam Ivka sve, ali barem humaniji zoo vrtovi postoje, ovako u centru grada, na golom betonu, u minijaturnim kavezima... Meni je to stvarni strasno.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od korpica 18/3/2012, 10:52

ff ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od dra00 18/3/2012, 12:34

Svi mi ljubitelji zivotinja smo osetljivi na takve scene, mene redovno rastuze one slike zlostavljanih pasa koje postavljaju na fb.Toga ima dosta i mi tu nemozemo mnogo da ucinimo, jedino da za koju godinu svojim bebicama dovedes nekog ljubimca kojeg ces da udomis i da spases, a do tada promeni kanal kada je nesto tuzno, to ti bas ne treba. Uzivaj sa svojim muzicem i raduj se svojim bebicama
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od sanjicica 18/3/2012, 13:30

Lilya draga ,nekoliko dana pred betu sam znala da zaplacam na neverovatne stvari ,mislim da sam to negde i napisala pa sad ti vidi Wink
Iiiidemooooo roda roda roda roda roda roda roda , vv bb vv bb vv bb vv , beta beta beta beta beta beta beta
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od medolino 18/3/2012, 15:01

Svratih da te poljubim srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Uzivaj u suncanom danu sunny sunny osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Jejaaa 18/3/2012, 15:30

ff
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od dr mali pariz 18/3/2012, 20:32

Nadutost... lol!čak i posle bete, a ti znaš kad Sonja kaže da se radi beta, imala sam stomak nadut ...čini mi se od vrata lol!
isto sam vodila računa o jelu,ali...
eto, i Orli je imala sl. problem sa želucem, te ti želimo debelu betu povodom toga Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 14 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 32 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu