KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+81
buby
Republica
logona
bebica mala
Anuska
SSanja
sanjicica
darija79
red
lilly13
pegaz
Deni
kasia
Niki-Kiki
bobica83
Tanja83
anak
Struzzo
HappyGirl
maki79
grudva
Nefertari
cicsa80
kristina33
ninica2
natalija
korpica
brinbili
Simona
cufta
MAAKKI
key
ciklama
lena
Jejaaa
menora72
Zoka83
nesalela
SannI-AlL
zoxa
Marija86
KoMetaK
MARA
LaFolie
Milijana
Likoli
fenix
djole42
lilya
Sofka
Xena
laKole
medolino
noja
saška
lolipop
tuli
Jelena*
bokica
anna
JocY
Mali Princ
maza1972
rada78
nacKa
dragmilk
dragana76ns
Mrvica
bak
bebko
dra00
maus
7-patuljaka
Lily
Shizika
Mirjana
ivka
Kamilica
dr mali pariz
BiKsi :)
Orline
85 posters

Strana 29 od 30 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Sledeći

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 16/3/2012, 23:12

Hihi, samo zezajte lol!
E stvarno, Sulejmana sam gledala, al mnogo nešto žena i harema, pošteno sam htjela da pratim redovno, ali mrka kapa. Mada...obzirom da sad nemam uveče pametnija posla Laughing proći će još neko vrijeme
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 16/3/2012, 23:16

Ja sve neću da piskaram, mislim da će da zatvori happy.
Htela sam jedan lep post da sastavim za kraj ovde, tzv fajront Very Happy
ali sam nešto posustala i presušila sa idejama.

Danas sam opet malo imala braonkasto na vešu, ali ne razmišljam uopšte...Ne želim Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maza1972 16/3/2012, 23:23

srca srca srca Nekako mi žao što se ovaj dnevnik zatvara,mislim,nemojte da me pogrešno shvatite,ali baš sam ga emotivno doživela i vezala se ...love
srca srca srca
Ori ,pratiću te i na onim "debelim" stranama...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Shizika 16/3/2012, 23:50

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
Kakva radost, kolikachka srecaaaaa!!!!!
Neka si me rasplakala, oprashtam ti! cvet
Orline, ti nam trudna; malo, junachko srce bije, tuche, udara!!! srce
Pa ne mogu se vishe suzdrzavati bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb b bb
Neka bude dosadna i shkolska trudnoca! trudnica beba
Ma gotovo sve smo imale to brljanje po veshu, mozda pucketaju i kapilare na grlicu dok se materica shiri. Samo se ti uredno kljokaj progesteronom i odmaraj (ne valja biti ni na kompu dugo). Ne znam tog Sulejmana ali ako te uzbudjuje i njega cesh si morati uskratiti! yes
Momentalno mi je OVA pjesmica u ushima!
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Lily 17/3/2012, 00:51

Ori, draga,
moraš da mi veruješ i da ne zameriš, ali, ne stižem da redovno pratim šta se događalo kod tebe...ipak, zapamtila sam: četvrtak ili petak -sledi UZV.
Dođoh ovde, uh, bre, jedva nađoh tvoj post nakon uzv-a....
Uh, uh, uh....moram ti reći-imala si sreće, jer je, jednostavno, ovog puta tako moralo biti!
A, mučilo me to krvarenje tvoje, ne ono samo po sebi, već da se to nekako , kako bih rekla "ne ispusti"!
Vidi, moram biti kratka i brza.I, efektna!
Daj, molim te, miruj, miruj, miruj!!!!!!Seti se Olgine škole, tj, njenih saveta meni, za slučaj krvarenja!
Osim toga, imam tone progesterona u injekcijama, zaboravila sam i dozu, i naziv, no, ruskaja su, sigurno je sve ok!Drugo, imam i Dicinone,i za to je Olga rekla-ne može nikako da šteti, samo spašava embrion, čak i one koji se ne daju spasiti.......
Oprosti, što sam ovako racionalna..hm..vreme čini svoje, ne znam....
Ovaj post shvatiš npr.kao da se sa nekim, sa kim se dugo i dobro poznaješ, dugo ne čuješ, dugo ne vidš, i kada se čujete, odmah prelazite na suštinu, bez formalnosti i kurtoazije...razumeš....
Prema tome, borba, ona pametna,za svaki dan, ali, ali,..... moram ti reći da su meni prve nedelje nakon bete i nakon UZV, bile najlepše, umela sam da uživam u tom čudu, koje sam imala sreće da mi se dogodi!
Hmmm...a drugi put pada preslišavanje čega se ja sve sećam lol! ....kako ne bih.
Čestitam, ti si trudna, i ponašaj se kao trudna žena.
Da....pa i sama si videla kako se računa trudnoća na stranim forumima...i ja sam tako, mada je to bilo malo čudno mom dr-u, a meni čudno, što je njemu čudno, jel...hahah...ali, držala sam se kao slepac toga da je i Olga tako računala, prema tome i ti tako...e, baš sam ti dosadna, a sve želim da i ja dam neki doprinos, svesna da je mnooogooo manji, od onog tvog , kada sam ja prolazila kroz "tvoje stanje"!
Pozdrav za tvoju mamu...eh, vidiš, sećam se kako je mučena žena samo prebrojavala koliko nas je trudno.....
Ovi dani su neponovljivi, kroz koje sada prolaziš.
Čestitam!
A, sada trčim da se sa jednom mamom ispričam, koja mi je postala pravi prijatelj........a, ti ćeš se u tim pričama pridružiti, jednog dana......... Laughing Rolling Eyes

Ori, od srca, sve čestitke!!!!!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od medolino 17/3/2012, 07:23

Orli moja,trudnice,kako ste danas,uzivate u suncanom danu? sreca
Koji tiker naočare ljubim tu tvoju balerinicu sto puta usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 17/3/2012, 08:24

Sofka ::Neka od sada sve ide lagano ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798
Hvala sofka, dušo Very Happy

Metaurina ::e, da, setih se one narodne - cuda se desavaju onima koji u njih veruju, a ja bih dodala i onima koji u njih ne veruju! Wink
Biće da je tako Laughing

nesalela ::Oriiii.....fenomenalno....danas sam se čula sa Tinche i ona mi je rekla i baš,baš,baš me je obradovala....Čuda postoje i dešavaju i se tvoja balerinica je ipak jedan mali borac iako je mama malo manje verovala.....Držim palčeve da cela trudnoća prođe lagano i opušteno osim stomaka koji će rasti,rasti i biti kao lopta ali samo neka sve bude kako treba....Ljubim tiker ovaj lepi....i srculence.....divnooooo...... ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 0913
Lelo, ti si mi bila negde u glavi kad je stigla niža prva beta, kad bih i ostalo prepisala odd tebe ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 275568

Shizika ::AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
Kakva radost, kolikachka srecaaaaa!!!!!
Neka si me rasplakala, oprashtam ti! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 490909
Orline, ti nam trudna; malo, junachko srce bije, tuche, udara!!! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 0913
Ma gotovo sve smo imale to brljanje po veshu, mozda pucketaju i kapilare na grlicu dok se materica shiri. Samo se ti uredno kljokaj progesteronom i odmaraj (ne valja biti ni na kompu dugo). Ne znam tog Sulejmana ali ako te uzbudjuje i njega cesh si morati uskratiti! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 561840
Momentalno mi je OVA pjesmica u ushima!
Hvala šizo lol!
A pjesmica je divna, ja je prvi put čujem Very Happy

Lily ::
Uh, uh, uh....moram ti reći-imala si sreće, jer je, jednostavno, ovog puta tako moralo biti!
A, mučilo me to krvarenje tvoje, ne ono samo po sebi, već da se to nekako , kako bih rekla "ne ispusti"!
Vidi, moram biti kratka i brza.I, efektna!
Daj, molim te, miruj, miruj, miruj!!!!!!Seti se Olgine škole, tj, njenih saveta meni, za slučaj krvarenja!


Ovaj post shvatiš npr.kao da se sa nekim, sa kim se dugo i dobro poznaješ, dugo ne čuješ, dugo ne vidš, i kada se čujete, odmah prelazite na suštinu, bez formalnosti i kurtoazije...razumeš....


Pozdrav za tvoju mamu...eh, vidiš, sećam se kako je mučena žena samo prebrojavala koliko nas je trudno.....
Ovi dani su neponovljivi, kroz koje sada prolaziš.
Čestitam!
A, sada trčim da se sa jednom mamom ispričam, koja mi je postala pravi prijatelj........a, ti ćeš se u tim pričama pridružiti, jednog dana......... Laughing Rolling Eyes

Ori, od srca, sve čestitke!!!!!
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 561840 Razumem šta kažeš potpuno, jer imam takvih prijatelja
Razumem, lily...
Hvala ti puno...Molim se i verujem da će se završiti dobro Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Kamilica 17/3/2012, 08:38

Eto te Orliška, ušla u 8-mu nedelju, dušo, kako si nas sve obradovala, hvala ti na tome. A tvoj kilometarski dnevnik, zatvoriće se prelaskom na trudnčke strane, baš kao što smo i očekivali.
Mnogo sam srećna zbog tebe!!! smajli angel
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od menora72 17/3/2012, 09:20

trudnjachooo poljubac
i jos da ti kazem - moja rodjena starija sestra u obe trudnoce (dva decaka koja su sad preko 190 cm i ljepote jedne i pametnice ) prva tri meseca redovno imala krvarenje ... znas dobro da to nista ne znaci !!! ...aj opustencija malo zagrljaj

koliko si nam sad snage i vere i nade ulila ....i ko da sunce sija jache ...hvala ti srcasti poljupci
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maki79 17/3/2012, 09:21

Dobro jutro trudnaja. kako ste nam ti i balerina od jutroske? Skidas li osmeh sa lica? Ajde klopaj nesto pa izadji malo u setnju jer je dan preeelep.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Deni 17/3/2012, 10:16

Sad citam lepe vesti :)
Divno, Oriska , sad uzivancija, setnjica, lagano, opusteno sa osmehom osmeh srce
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od lilya 17/3/2012, 10:28

Dobar dan ljubav
Divan dan da se malkice proseta stomacic.
Ono jeste da se jos uvek ni ne nazire, ali sta te briga ti znas da je tu i da polako raste yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Marija86 17/3/2012, 11:09

Orli a na kojoj si ti terapiji progesterona?? osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od sanjicica 17/3/2012, 11:16

poljubac dobar dan Orlu
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragmilk 17/3/2012, 14:23

orline ::Evo me sa UZ...
Plačem i pišem Embarassed
VIDI SE BEBA...I srčana radnja 160 u minuti...6+4, 7mm, kasni malo ali je tu. Uvela mi injekcije progesterona. Mirovanje zbog krvarenja. Kontrola za dve nedelje. Misli da će sve biti dobro, samo je malo brine što krvarim jer ne vidi hematom.

Ja sam prestala plakati za loše dogadjaje, a počela za lepe vesti.
Plačem od sreće, i straha jer krvarim pomalo i dalje, i zbog griže savesti jer sam moju malenu otpisala prerano Embarassed i što nisam imala dovoljno vere....I što poslednja dva dana ne stavljam više utrogestan jer sam iskreno bila ubedjena da je gotovo.
Hvala ti Bože...
Još sam u šoku, tek sam zvala muža... On muca...I njega sam ubedila da nema ništa...Toliko za sad pisaću još kad odu gosti i kad se odšokiram Laughing
Dolaze mi neki prijatelji koje sam otkazala dva puta, pa se večeras dogovorila. Neće dugo, i zatvaram kapije posle, moram da pazim ovu mrvu Very Happy

Hvala vam hvala, hvala, što ste verovale i kad ja nisam ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 578491

Nisam posecivala Kutak, neko vreme i danas me doceka ova prelepa vest. Orli, svu srecu ti zelim. Hvala dragom Bogu. Da uzivas u svakom novom danu tvoje trudnoce i da ovu godinu zavrsimo sa najlepsim vestima. d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od rada78 17/3/2012, 14:31

Orli, neka je sa srećom trudnoća . Hvala dragom Bogu.
Uživaj u svakom novom danu tvoje trudnoce, sunce je sada na tvojoj strani i raduj se.
ljubav



rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od ivka 17/3/2012, 14:33

Orli jedan za tebe ljubav i jedan za dugonogu igracice
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od lena 17/3/2012, 16:36

SAD MI JE SRCE NA MESTU...... HVALA TI, BOZE!!! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 38642

ORLI, DISAO JE KUTAK ZAJEDNO SA TOBOM, MORALO JE DA USPE!!! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 692299

LJUBIM TE PUNOOOOOOO!!!!!!!!

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 648765
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mirjana 17/3/2012, 18:48

Dobro veče! Šetali se?
Ja ceo dan nisam ušla u kuću, divno je vreme i biće sve lepše sunny
Za tebe i mrvicu ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Likoli 17/3/2012, 19:03

Ori divno, cestitam, uzivaj sad, mazi se sa svojom mrvicom. b b b ff
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maki79 17/3/2012, 19:23

gde si ti drugarice trudnice. Jesi li skitala danas. Ja sam ceo dan provela na zemunskom keju setajuci i naravno klopajuci.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Struzzo 18/3/2012, 01:10

Odmaraš, trudnice?

poljubac
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Kamilica 18/3/2012, 09:02

Ti si baš zatvorila kapije Very Happy Nema te.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od ivka 18/3/2012, 09:33

Orlice...pa da trazimo tvoj TD Laughing
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od korpica 18/3/2012, 10:54

Orli,kako si nam trudnice nasa?Samo da te ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 30 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu