KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+81
buby
Republica
logona
bebica mala
Anuska
SSanja
sanjicica
darija79
red
lilly13
pegaz
Deni
kasia
Niki-Kiki
bobica83
Tanja83
anak
Struzzo
HappyGirl
maki79
grudva
Nefertari
cicsa80
kristina33
ninica2
natalija
korpica
brinbili
Simona
cufta
MAAKKI
key
ciklama
lena
Jejaaa
menora72
Zoka83
nesalela
SannI-AlL
zoxa
Marija86
KoMetaK
MARA
LaFolie
Milijana
Likoli
fenix
djole42
lilya
Sofka
Xena
laKole
medolino
noja
saška
lolipop
tuli
Jelena*
bokica
anna
JocY
Mali Princ
maza1972
rada78
nacKa
dragmilk
dragana76ns
Mrvica
bak
bebko
dra00
maus
7-patuljaka
Lily
Shizika
Mirjana
ivka
Kamilica
dr mali pariz
BiKsi :)
Orline
85 posters

Strana 13 od 30 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 5/3/2012, 15:40

Ma opušteno, zato i ne pitam za simptome, jer ih ja nisam imala...do sad
Laughing šalim se, naravno...
sad će dude krenuti polako. Ej, baš si nabacila kg. Uh,a najteže mi to merenje...merim se nedeljno na svojoj vagi, da bih mogla kod doce da se pravdam da on to ne radi kako treba, jer me meri posle 2 obroka i komplet opremljenu u cipelama Laughing i tako se ja tešim,ali i borim...ustvari , nije mene strah skidanja kg posle...već me strah za bekane, da ih ne pogušim, onda se uplašim kad pomislim na rođenu sestru i sestru od ujaka koliko su se ugojile, pa se utešim, misleći na mamu...ona je naša heroina Very Happy
i tako...još malo, pa ćemo zajedno da pretražujemo kolica....doduše ja to već radim...i nije mi neka ponuda za blizanačka...
Kakav ti je friz? Je l u životu bluzica na romboide Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 5/3/2012, 15:49

Ma kao tenk sam, al šta ću da bude dobro pa ću na dijetu lol!
Zezam se, znaš na šta mislim...već sad ne jedem slatko, mislim to ne bi trebalo ni da jedem inače, al eto...ne treba mi. Al me ubi mirovanje. Još od kraja januara kad sam sedam dana striktno ležala zbog povrede kolena, posle stimualcija, pa Et pa...Mislim hodam ja...i šetam, ali na takvu potrošnju bi trebalo da zobljem zrnje. No, ima vremena za to...posvetićemo se i tome, samo da dojde vreme.
Za tebe se ne brinem, ti si fino baš doterala liniju pre postupka, ja nisam. Ja jesam letos, pre MB, a onda sam sve vratila, i još dobila sad Rolling Eyes

Ma friz klasika, na ravno me isfenira. Moja prirodno kovrdžava kosa se ne može više da ulokna zbog sve više sedih, pa je onda urednija kad je ispravim. Nikako da se ofarbam, stalno odlažem, a kad nisam nikad do sad, neću još neku nedelju Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 5/3/2012, 15:51

A da...Džemper živ, i upotrebljiv vrlo, obzirom da sam najgori mesec i po zime pregrmela u trenerci, sva me garderoba čeka kao nova lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 5/3/2012, 16:11

Imate veliki izbor kolica na www.bebino.rs
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 5/3/2012, 17:32

Samo da te ljubnem kad već drugo ništa ne mogu!

P.S. Bolje piši mužu pismo, neko romantično, znaš onako, da ti za godinu bude patetično, a sada ne! Mani se Putina! Laughing Nije frajer, a take ne gledamo! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mirjana 5/3/2012, 18:03

Biksi, pa to je fantastična ideja! Sad mi dođe da i ja napišem pismo mm-u osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 5/3/2012, 18:45

Ne kvari mi fazon za Putina:lol!:
A pismo je mm već dobio, sa ET-a...Jest da nije u starinskom papirnom, romantičnom obliku, (dostava bi bila komplikovana Laughing ) ali sam mislila na njega...

A nisu svi kao ti, biksi, meni u životu ne bi palo na pamet da napravim takve divne stvari kao što ti praviš tm (setim se natpisa u snegu) To se prosto rodi. Moji sestra i zet to rade jedno drugom, i to je preslatko.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 5/3/2012, 19:11

Da, Biksi je neprevazidjena.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragmilk 5/3/2012, 19:17

I meni slabo ide ta romantika lol!
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragmilk 5/3/2012, 19:22

Lepo vece ti zelim angel
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od tuli 5/3/2012, 19:25

Orle, moj........ja sa dr Ljiljom nagurala kg koliko oćeš, a u trudnoći smršala 14 (a Nikac dobio ocene 10/10 Very Happy ) i do sad još 10kg........ako ovim tempom Nikita nastavi,do leta ću ti biti Voždovačka Kate Moss Very Happy Very Happy  b
Ništa ne brigaj, kila će da idu dole.
Simptome trudnoće nisam imala, da mi stomak nije počeo rasti ne bih ni znala da sam trudnica. Very Happy Ako izuzmeno hipertenziju, mogu reći da sam imala savršenu trudnoću. Koža, ten, kosa, nokti sve ni je procvetalo. Baš sam mm rekla kako mi je žao što ne mogu roditi još jedno, em nam je Nikac zlato,beba za poželeti, em smo oduvek želeli troje
Gledaj ti kolica i pravi razmeštaj po stanu Laughing
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od tuli 5/3/2012, 19:28

I pozz Putina i od mene Laughing
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 5/3/2012, 20:14

...hahaha, da zoblješ zrnevlje... lol!
ma pusti kg, kao da sam imala nešto od toga dok sam bila vita jela Wink
uvek je falilo nešto... Very Happy
znači romboidi očuvani...eto, ja ti lik gubim...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od KoMetaK 5/3/2012, 23:22

Orle, ovde se kod tebe svako vece u 20h prekida film! lol! Jel to u 8 pocinju turci? Razz Razz Laughing
Pozdrav sa Vracara! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 5/3/2012, 23:41

Dobro de, vidiš da si mu pisala pismo! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 612963Mislim mužu, ne Putinu! Very Happy

Napravi mu neku dobru kompilaciju muzike koju voli, ili iseckaj neke slife vaše koje voliš, pa napravi jednu veliku fotku (možeš da kupiš kod braće Čajneza onu oglasnu tablu, od plute, i na to zakačiš slife, npr). Možeš da mu ostavljaš poruke po stanu, kad se vrati da bude zatrpan, ma svašta možeš! Ili da seckaš svaki dan po srculence, pa naredni dan po jedno više, i onda ih obojiš i prospeš ih svuda po kući kad dodje! Napravi neki kolaž, pa mu poruči da ga voliš, ili da si ga poželela! Eto nekoliko ideja!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Struzzo 5/3/2012, 23:42

Ori, samo da te cmoknem...pošto nemam ništa smisleno da kažem, baš sam se smorila zbog toxoplasme....

poljubac
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mirjana 5/3/2012, 23:45

Ahaha  b  b  b Biksi  b  b  b Ja krećem da reckam srca, odmah sad!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragana76ns 6/3/2012, 07:32

Orlici, drugari ...samo da vas ljubnemo i pozelimo lep dan

sunny sunny sunny
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maus 6/3/2012, 08:43

Orliska, evo lepog datuma za prvi uz - 13. mart Very Happy
A za kg ne brigaj. Ja sam imala +22 kg u trudnoci. I isto sam se merila, kao Mala na mojoj vagi ujutru kada ustanem. Kada sam izasla iz porodilista, 5 dana posle cr imala sam 15 kg manje.
Biksi bleso, ideje su ti super lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 6/3/2012, 08:51

Dobro jutro Very Happy
DRaganovići cvetići ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 466526
tuli ::Orle, moj........ja sa dr Ljiljom nagurala kg koliko oćeš, a u trudnoći smršala 14 (a Nikac dobio ocene 10/10 Very Happy ) i do sad još 10kg........ako ovim tempom Nikita nastavi,do leta ću ti biti Voždovačka Kate Moss Very Happy Very Happy ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 404938
Ništa ne brigaj, kila će da idu dole.
Plaćaću ti po satu da mi budeš nutricionista ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 404938 To mi je ideal, da posle porodjaja budem bolja riba nego sad Laughing Razz Pa šta si jela u trudnoći crnjo...Kako smršala ako nisi povraćala. Ti si moj idol lol!
Metaurina ::Orle, ovde se kod tebe svako vece u 20h prekida film! lol! Jel to u 8 pocinju turci? Razz Razz Laughing
Pozdrav sa Vracara! lol! lol!
Naravno, ne odustajem od Sulejmana ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 404938 Samo što se obično vratim u devet, a sinoć mi došla kuma. Sedele smo do keca, baš mi bilo lepo...

Biksi :) ::

Napravi mu neku dobru kompilaciju muzike koju voli, ili iseckaj neke slife vaše koje voliš, pa napravi jednu veliku fotku (možeš da kupiš kod braće Čajneza onu oglasnu tablu, od plute, i na to zakačiš slife, npr). Možeš da mu ostavljaš poruke po stanu, kad se vrati da bude zatrpan, ma svašta možeš! Ili da seckaš svaki dan po srculence, pa naredni dan po jedno više, i onda ih obojiš i prospeš ih svuda po kući kad dodje! Napravi neki kolaž, pa mu poruči da ga voliš, ili da si ga poželela! Eto nekoliko ideja!

Biksi, nepresušan izvor ideja ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 995453 Njega kad bi zatrpali srcići i porukice po stanu, mislio bi da nešto nije u redu sa mnom... A i ko će to usisavati posle ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 404938
Ti si kao moja seka, s tobom nikad dosadno ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 805311
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 6/3/2012, 08:53

Haha, maus, pa da slavimo tvoj rodjendan i ovde Wink Jesam u pravu.

Ma ne brinem ja, zasad...Ima vremena, da me doktori dovate i premeravaju i vagaju lol! Onda ćete me tešiti Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od korpica 6/3/2012, 10:28

Orli ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mirjana 6/3/2012, 10:30

orline ::
Njega kad bi zatrpali srcići i porukice po stanu, mislio bi da nešto nije u redu sa mnom... A i ko će to usisavati posle ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 404938
 b  b  b Setih se kad sam tek počela da živim sa mm-om. Odlučim jednog dana da se sakrijem iza vrata i kao uplašim ga. Žena u trećoj deceniji života v Te ti tako ja iskočih ispred njega sa sve zvučnim efektom, starim poznatim "Bu"!  b Tu facu ne mogu ovako da vam dočaram, ali tekst će vam puno reći:"................."! U trajanju od 5 min. Definitivno je mislio da sam pukla. A možda se jadan i uplašio kad je skontao da je oženio infantilnog kolerika Very Happy
U međuvremenu se pomirio sa sudbinom, ali me poslednjih godina oslovljava sa "djete"!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 6/3/2012, 10:33

ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od lena 6/3/2012, 10:46

lol! lol! lol! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 543728 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 543728 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 543728

navijam, navijam, navijam, mantram, mantram, mantram, saljem ti hiljadu pozitivnih vibracija........ ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 517798

cuvam Andriku za neku dugonogu Bosancicu (mada je i ona Nadja opasnica u igri, neka samo neka ih je sto vise Very Happy )..........

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 275568 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 275568 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 275568 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 275568 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 275568 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 275568
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 13 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 30 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu