KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u martu

+39
Xena
Republica
Tinche
tuli
caci
buby
MARA
lilly13
lena
Mali Princ
Zoka83
ninica2
SSanja
Sami
maza1972
Shizika
djole42
dragana76ns
dra00
cicsa80
JocY
Kamilica
Mirjana
KoMetaK
MAAKKI
BiKsi :)
korpica
dr mali pariz
medolino
lolipop
Jelena*
nacKa
rada78
Mrvica
Orline
Milijana
bak
bebko
maus
43 posters

Strana 35 od 39 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeći

Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 28/3/2012, 16:43

Korpice, kod vas nocas bilo zivo.
Uzbudjenje radi?!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 28/3/2012, 17:18

Djole, da te stisnem jednom onako ljudski. Mi smo danas bili na groblju, završen je tati spomenik. Samo uzdah iz grudi i teskoba... Razumem te ne pitaj. Tvom tati je na današnji dan bio rodjendan, a mom je 30. marta. Umalo pa isti dan, ne mogu da verujem... Znaš na šta mislim... Jutra u martu - Page 35 670661
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od djole42 28/3/2012, 18:13

Hvala vam cure što ste tu !
Obozavam vas Very Happy

Ori razumela ja sve što ti reče ,nek budem i meče samo nek budem Very Happy

Biksi ,znam na šta misliš ... zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 28/3/2012, 18:15

Je li Djole, sad me baci u trip, ja nisam prekidala gluko kad sam radila magnetnu, niko mi ništa nije rekao, nit šta pitao?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilya 28/3/2012, 18:45

Djole, zagrljaj
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 28/3/2012, 19:52

djole39 ::

Sećaš se da smo diskutovale na tu temu sadnice magnolije.....i ja položih sadnicu na jesen za tebe ....i primila se....i baš lepo raste.....i na jesen ću ti je poslati ...ko zna mozda je i donesem Wink


anđele moj... Jutra u martu - Page 35 670661bila sam je zaboravila,ali ću je rado u selu posaditi! Jutra u martu - Page 35 670661
Bixo, rode moj... Jutra u martu - Page 35 670661
Orle, boli li gusca od ležanja?
Kako se osećaš?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 28/3/2012, 20:03

I ja tebe stišćem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od djole42 28/3/2012, 21:52

Biksi :) ::Je li Djole, sad me baci u trip, ja nisam prekidala gluko kad sam radila magnetnu, niko mi ništa nije rekao, nit šta pitao?!
Biksi ti si radila magnet bez kontrasta ,ja radim sa kontrastom i zbog njegovog sastava se prekida gluko ,tako da ne brigaj Very Happy

lilya ::Djole, zagrljaj

osmeh srce

dr mali pariz ::
djole39 ::

Sećaš se da smo diskutovale na tu temu sadnice magnolije.....i ja položih sadnicu na jesen za tebe ....i primila se....i baš lepo raste.....i na jesen ću ti je poslati ...ko zna mozda je i donesem Wink


anđele moj... Jutra u martu - Page 35 670661bila sam je zaboravila,ali ću je rado u selu posaditi! Jutra u martu - Page 35 670661

yes love



djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 28/3/2012, 21:54

Čula sam se sa kumom u vezi onog nalaza sa magnetne rezonance. Nisu stvari nimalo lagane za mene, ni bezbrižne, ni naivne. Reče da po onome što piše na nalazu, on bi rekao da se ja ne mogu ni kretati... da me ne zna... i tako... suženje i pritiskanje svih nerava dole u tom lumbalnom delu...ništa mi ne može pomoći da poboljšam stvari, ali vežbama i plivanjem mogu ostati na ovom nivou i prebaciti teret kičme na stomačne i ledjne mišiće (moram ih ojačati), i pre svega naći odličnog fizijatra da mmi pokaže prave vežbe... e sad, delimično sam i očekivala ovakav nalaz, mada je onaj optimistični deo mene uvek imao nadu da je stanje bolje Rolling Eyes, ali boriću se. Mene i dalje muči ono što sam i ranije izrekla, da li bi trudnoća mogla da se iznese sa ovakvim stanjem kičme, ili ne, ja sam navikla da živim s bolom, i lekovima kolliko toliko mogu sebi pomoći, bar za sada... od večeras se bacam na traženje dobrog fizijatra, pa ako znate nekog da je na glasu, a vi mi dajte preporuku, jer od dobrog fizijatra će mi zavisiti buduće stanje kičme. I rekao mi je da mi je sedeći posao katastrofa, i da se što više trudim da šetam i ustajem i menjam položaj na poslu. Da probam i stojećki da radim... Eto cure, ima li me još šta pritisnuti... Loši snovi me ovih dana muče, sad znam i zašto...


Djole, ja koliko sam shvatila sestru koja mi je radila magnetnu, nakon pola sata je pravila pauzu, uzela mi krv i pominjala kontrast, e sad, nič ne kontam opet?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 28/3/2012, 21:56

A horoskop kaže da mi nevaljali saturn izlazi iz tog lošeg uticaja po zdravlje, hm?! Rolling Eyes Kako bi bilo lepo da sam zdrava. Nisam zavidna, stvarno nisam, al kad mi neko kaže da nije nikad bio kod lekara, ja poželim da sam taj neko, majke mi... Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Republica 28/3/2012, 22:03

Republica ::
E sad videh ovu dijagnozu od Biksi...mnogo ga usitnila.Jutra u martu - Page 35 690119

Biksi,verujem da si dobila i od lekara objashnjenje.Ali da probam onako plasticno da ti objasnim.Kicma ti je u obliku slova S od L1 do L3. Znaci u lumbalnom delu-krsta.E sad zavrshava se do L4 gde imash promene koje su sledece.Verovatno od pritiska izmedju L3 & L4 nema dovoljno hranjenja kosti i ona ne primajuci ni minerale ni dovoljno vlazhnosti i sve ostalo pocinje da gubi na elasticnosti i "odumire".Znaci ne mozhe doci do odgovarajuce minarelizacije kosti/ju. Verujem da si u bolovima.E sad ne vidim da pominju da imash herniju ali molim te obrati pazhnju za kasnije u zhivotu.Zbog kukova.

Lecenje je vishestruko.promeni obucu,plivanje,lekovi protiv bolova.Alioo sa Skoliozom od 35 * npr znam da u NL josh nije uslov za operaciju.Ovde u Srbiji ne znam.morash da skinesh ako imash u pojasnom delu malo 'jastucice"da ne opterecujesh krsni deo kicme.Drugo ja bih ti zaista preporucila Yogu. Da pokushash prvo mishice da opustish oko kicmenog stuba a onda da se krene sa ispravnim jacanjem da bi pravilno podupitrali kicmeni stub.Naravno korektivne vezhbe uz savete fizijatra i fizioterapeuta.I naravno PLIVANJE.



Nadjoh ono shto sam ti napisala Biksi da ne pishem opet za lecenje.

Baci se na Yogu , molim te i plivanje.Svaki dan dok ne ojacash mishice i skinesh pritisak sa kostiju da bi mozhda pocele same da vracaju vitalnost i mineralizaciju. Pokushacu da nadjem neku ishranu koja mozhe pomoci i dovesti do restarT organizma.Jer po mom iskustvu sve se svodi na to.Kako restartovati organizam i dati mu opet shanshu da se vrati u prvobitno stanje.


Poslednji izmenio Republica dana 28/3/2012, 22:12, izmenjeno ukupno 1 puta
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 28/3/2012, 22:06

Znam mila, pisala si mi, i dobro sam upamtila to. Hvala ti puno, ti si moje velliko srce! Jutra u martu - Page 35 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od djole42 28/3/2012, 22:42

Biksi :) ::
Djole, ja koliko sam shvatila sestru koja mi je radila magnetnu, nakon pola sata je pravila pauzu, uzela mi krv i pominjala kontrast, e sad, nič ne kontam opet?!

Kad ide kontrast ondaK ti odmah nameste braunilu i krene pulsativno ubacivanje ,u jednom trenutku osetiš nalet nenormalne toplote od glave ka petama ....znači sve dok traje snimanje si pod iglom Very Happy
Nadam se da ćeš naći dobrog fizijatra !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lena 28/3/2012, 22:46

Biksi :) :: ...Kako bi bilo lepo da sam zdrava. Nisam zavidna, stvarno nisam, al kad mi neko kaže da nije nikad bio kod lekara, ja poželim da sam taj neko, majke mi... Rolling Eyes

No ej, biksi....... a koliko si zapravo zdravija od vecine, ne mozes ni da zamislis! da, jasno mi je, zeznuta stvar ta kicma.... moja rodjaka sad ide privatno kod fizijatra ovde u bgd, neke poznate face. al to ti je daleko. ajd da se raspitam i ja malo ko je na glasu u drzavnim inst......... Jutra u martu - Page 35 561840



DJOLE, ljubac veliki za tebe! dugo nisam... Jutra u martu - Page 35 582639
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od djole42 28/3/2012, 22:51

lena ::
DJOLE, ljubac veliki za tebe! dugo nisam...

Ljubim i ja tebe al malKo više Andriku Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mirjana 28/3/2012, 23:04

Mrvica ::Jutro svima.
Zamislite, ja nocas sanjala plavu kovertu v .
A posle sanjala da se razvodim v
v  b
bebko ::
I koji je to problem imala Mira?
Redovan. Čim malo više/duže hodam, prokrvarim c I uvek se setim nesuđene svekrve koja je rekla da sam metiljava - u prevodu - nemam snage ni za šta.
djole39 ::
Sve ostale cure znate ko vas voleeeeeeeeeeeeeeeee.....pa DJOLEEEEEEEEEEEEE!
osmeh srce osmeh srce osmeh srce

djole39 ::
Mom tati bi danas bio 72. rodjendan ..
zagrljaj zagrljaj

Biksi :) ::od večeras se bacam na traženje dobrog fizijatra, pa ako znate nekog da je na glasu, a vi mi dajte preporuku, jer od dobrog fizijatra će mi zavisiti buduće stanje kičme.
Mojoj drugarici su negde u Bgd-u namestili kuk, za koji joj je rečeno da mora operisati. Godinama je imala problem, a sada je već dugo OK.
Po tome pretpostavljam da je dobar ortoped u pitanju, pa pitaću je.
Ljubim vas sve srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od menora72 29/3/2012, 07:27

Dobar Jutar sunny

Jutra u martu - Page 35 Zaslutilo

zna se ko kuva najbolju kavu pa ce ona zagrljaj

menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 29/3/2012, 08:36

Dobro jutro!
Biksi BK je puna fizijatara. Kopirala sam nesto



Blagodetima tradicionalnog prirodnog lečilišta i dostignućima

savremene fizikalne medicine i rehabilitacije lečimo:

reumatična oboljenja,
degenerativne promene zglobova i kičmenog stuba
diskus herniju i stanja nakon operacije diskus hernije
osteoporozu
posttraumatska stanja gornjih i donjih ekstremiteta i kičmenog stuba
lakša oštećenja centralnog nervnog sistema
lezije perifernih nerava
mišićna oboljenja
pojedina ginekološka i kožna oboljenja
sterilitet
limfedem

Mislim da sa uputom mozes doci ovde u Banju. Danas cu porazgovarati sa drugarom koji radi tamo i izdiktiracu mu tvoju dijagnozu, pa da vidimo da li ti Banja Koviljaca moze pomoci. I plus sto bi stalno dolazila da ti pravim drustvo Very Happy
Djole grlim i ljubim.
Korpice ti si nas mali strasljivko
Orliska ljubim ja Anu kazdij den.
Mala kako beluga?
Repi jos malo pa strize Zikson.
Bak navijamo za subotnju veliku betu.
Bebko mila zagrljaj
Svima velikiiiiiiiii zagrljaj
Menora a tvoje slike prosto oraspoloze i izmame osmeh.
Coffee Pictures, Images and Photos

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilya 29/3/2012, 09:28

Dobro jutro devojke, cveće

Djole, jos jednom zagrljaj Zagrljaji, pa cak i virtuelni su lekoviti i mogu da se ponavljaju koliko god puta zelis i mozes nekog a zagrlis Wink

Biksi, i ja ko Repi mislim da bi ti kvalitetna yoga uz plivanje, fizioterapeuta i banjsko lecenje koje je pomenula Maus mogu pomoci. Koliko ja znam i Kanjiza je dobra za takve stvari yes

Maus, ova fotkica je mnoga slatka.

Miro, dal mi verujem da svaki put prvo pogledam kad si postavila post. Lezi zeno, primiri se.

Ja bila do laba da izvadim krv zajedno sa xy penzosa kojima se bas zuri. Ovog puta mi niko nije uleteo u red. Imaju vec razradjene tehnike. Ja ih uglavnom pustim kad im to toliko znaci, ali danas sam malo nervozna.

Mrvice, Pari, Menora, Kotpice, Dra, Loli, Bebko i ostale zelim vam divan dan.

lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 29/3/2012, 09:35

Dobro vam jutro mile moje sunny
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od bebko 29/3/2012, 10:28

dobro jutro sunny
baš pohvalih moj net od jutros kad on opet poče da zeki Very Happy
a sada već moram na posao pa kad se vratim čitam sve redom
sada samo da pošaljem ljubav svima i lepo provedite ovaj sunčan dan
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilly13 29/3/2012, 10:32

Za dobro jutro 2M (menora i maus) sunny
Cure da vas pozdravim i poželim vam dobro jutro ili sad već i dobar dan Very Happy

Lilya čekamo sa tobom cvet

Biksi nadam se da ćeš uspjeti naći nekog baš ''dobrog'' fizijatra, pa da uživaš u svim aspektima oporavka, fizički u kvalitatnim vježbama i na oko u dobrom izgledu Very Happy
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 29/3/2012, 11:28

Jutro drage moje.
Mladja sestra kampuje kod mene pa mi od jutros veselo. Frizerka dosla u pola deset ali me nije isfenirala jer je mm zaboravio upaliti bojler c
Udavicu ga kad dodje kuci.
Ormaric za kupatilo stogao, sutra stize fiokar, pa vam sve lepo slikam za vikend.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od MAAKKI 29/3/2012, 15:52

Dan jutra sunny

Lep i suncan dan, a ja ovih dana kao da sam upala u zonu sumraka, prvo ono desavanje sa dr-kom, juce ajd prodjoh dosta dobro, dosla kuci, malo kao odmorila i nastavila obaveze, legnem ranije kao da se naspavam, kad hoces vraga zovu me oko pola jedan nocu, da je izbio pozar u trznom centru blizu mog lokala, ja naravno na noge lagane i tamo, kad ono horor, zgrada gori kao da je neko logorsku vatru nalozio, preti da zahvati i ostale zgrade okolo, vatrogasaca kao u prici samo razvlace ona creva i prskaju do besvesti, mi iznosimo stvari iz nasih lokala, uzas jedan, zgrada i roba u njoj koja je bila je sva izgorela, ljudi koji su imati tezge tamo van sebe, niti placu niti se smeju onako skamenjene face. Kada se sve smirilo, kao pozar pod kontrolom, dosla kuci ne mogu da zaspem, otisla jutros da radim, sada dosla, i jos uvek ne mogu da zaboravim lica tih ljudi od nocas.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 29/3/2012, 16:32

d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 35 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 39 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu