KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u martu

+39
Xena
Republica
Tinche
tuli
caci
buby
MARA
lilly13
lena
Mali Princ
Zoka83
ninica2
SSanja
Sami
maza1972
Shizika
djole42
dragana76ns
dra00
cicsa80
JocY
Kamilica
Mirjana
KoMetaK
MAAKKI
BiKsi :)
korpica
dr mali pariz
medolino
lolipop
Jelena*
nacKa
rada78
Mrvica
Orline
Milijana
bak
bebko
maus
43 posters

Strana 28 od 39 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Sledeći

Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Orline 25/3/2012, 10:41

Pa znam, kami, nego mi nešto dugo...Mislila sam da će već da se vrati, ili su meni dani kao godina Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 25/3/2012, 12:05

Jutro drage,ustvari koje jutro,vec je dan,sto rekla Orli,mrzim ovo pomeranje vremena.Tacnije,ja zaboravila,mm ustao ko vestac,pa malo malo u sobu,i sve mi kaze da je sat vise nego na mom telefonu,a ja se samo iskezim i nastavim da spavam.Ustanem u pola 11 po novom a ja mislila pola 10,sad mi puca glava!Orli,kako si ti,jer leskaris?Menora hvala na kafici,tortu cu izostaviti jer sam na dijeti.Gde li nam je Dra,ona je ovih jutara bila najvrednija,da nije i ona zaboravila da pomeri sat? Very Happy Mrvice uzivaj danas i odmaraj.Kami,jer gotov rucak?Ja danas kod svekrive Laughing Maus,Pari,Nacka,Mirjana......sve vas ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od KoMetaK 25/3/2012, 12:27

Jutro sunny
I mene ovo pomeranje vremena poremetilo. Ustanem i gledan na sat na zidu 8h, sva srecna sto sam se probudila rano, izvrtim se po krevetu do 9, ustanem i pogledam na telefone i kom 10, nista mi nije bilo jasno! lol! lol!
Bixi je cele nedelje na Zaltiboru, nadamo joj se veceras ili sutra ranom zorom Very Happy
Nego, nema Djoleta? zbunjen
Doduse, danas nedelja, lepo vreme i osim vas trudnica koje mirujete, i mene koja lencarim kod kuce, nema nikog, svi su napolju Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 25/3/2012, 12:35

Metaurina ff Dobra ti ova recenica,nikog nema sem trudnica,ja to nisam,nadam se da slutis nesto i da cu to uskoro i biti,sto naravno zelim i tebi anđeo
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilya 25/3/2012, 13:03

Dobar dan ff
Evo Meta i ja sam tu, ja sam do duse trenutno polutrudna, ni tamo ni vamo, ali se nadam i trudim da predjem na trudnjacku stranu Very Happy
Ja ne znam kako je biti trudna, ali za par dana sam tri kg izgubila, a grudi affraid
Ljudi moji, kao silikone da sam stavila, nikad vece. Nema tog brusa u kojem trenutno ne preliva. I da vam kazem svidja mi se, ne zbog velicine nego sto mi onda lakse da verujem da sam trudnica
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 25/3/2012, 13:37

Lilya, kilaza pada zbog nerviranja, a grudi zbog trudnoce. Ja trenutno nosim tri broja veci brus nego inace. Strasno. Mm u pocetku bio odusevljen, pa brzo poludeo, kaze izludjujem ga a ne sme da me pipne. Rolling Eyes
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Republica 25/3/2012, 15:40

Dan cure sunny

Pa Maus vidi ti nju kako malena vozi rolelre sa ozbiljnoshcu.Sva ozbiljna , koncetracija tu a ona koa meni ovo ide i napred i nazad i sa zatvorenim ocima.Fenomenalna malena!Kako sam ja volela rolere one sa 4 tocka.Po celo leto u njima. cak smo i lastizh igrale u njima ...heheheh.

I dok mi je sin bio do neke 12 godine isto smo vozikali.E meni od kako je sin odrastao ja se penzionisala od sporta.Mislim aktivnog sporta.da se igara lopte,bambigton,shkolice,plivanje itd. sad samo Yoga i to neka moja receptura i vozhnja biciklom.

Hehehe Milijana , prelepa je i Vrnjacka Banja u prolece.Meto neke slike su na FB si videla?

Ja sredjujem KAO detaljnije kucu.Dolazi mi Zhikoni 1 aprila(nadam se nije Prvoaprilska shala) i 7 kuma sa familijom.Pa sad ono detaljisanje oko garderobe...zamena mada meni i dalje hladno ovde u NL.Sija sunce ali gricka vetar i hladnoca.Sredjujem cvece, terasu , glavni hodnik ma ono prolecno udeshavanje...ko da mi bilo malo ono zimsko.Ja nikako da sednem i malo uzhivam u trenutnom stanju stvari.Sve neshto pretumbavam.Jutra u martu - Page 28 595783
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 25/3/2012, 17:40

Maus, zaboravila sam te pitati da li je ono beluga kod Ane u krevetu? Taman do zida. lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 25/3/2012, 21:19

Malo kasno da pozelim dobro jutro, samo da vas pozdravim. Nedelja pa se odmaralo od posla, kuci i interneta. Sve vas ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mirjana 25/3/2012, 21:39

Dobro veče jutra sunny
Ja sam skitala čitav dan i baš mi je bilo super. A kako se ne bih opet prehladila, lepo sam ponela sa sobom "dodatnu opremu" u vidu duksa, čarapa, jakne...Čak sam i hranu ponela, kao da idem na izlet Laughing Tako sam idući od jednog do drugog mesta mogla i da jedem u kolima i svuda stignem sita Laughing
Sada odoh da vidim ima li ovde nekih novosti, pa pod tuš i na spavanjac.
Sve vas d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 25/3/2012, 23:11

Samo da vam poželim laku noć na Jutrima, za drugo nemam snage...
Juče prilično buran dan za mene...i emotivno i fizički,
danas odmor i opuštanje sa dragim u Bosni-kupovina i boravak u Stanišićima.
Ne stigoh da se ranije javim, ali iščitah sve.
Za sada stisak Jutra u martu - Page 28 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Milijana 25/3/2012, 23:49

Dobro vece svima,
Repi, ja sam ista, i ja samo tumbam i samo mislim sta ci da tumbam i nikad mi nije sve kako bi ja da bude i uvek mi je neki lom negde.... v
I ja danas skitala, isli smo u Vrnjacku Banju.. majko moja kao luna park smo bili Shocked dvoja kolica, 2 auto sedista, 2 flasice, 2 velicine pampersa, balon sa helijumom i Lenka sa mojom maskarom u ruci (nije se odvojila od nje dok nije zaspala, pa sam joj je izvukla na prevaru)... No, lepo se provedosmo, cak smo i kafu uspeli da popijemo u kaficu, mada, na smenu, jer je jedan uvek morao da juri za Lenkom Rolling Eyes
Za vikend bili dever i jetrva i sinoc je dever dolazio da vidi Milenu. Sta da vam kazem, jetrva nije htela da dodje (rekla je da ima kijavicu), a kad smo se u petak srele ispred zgrade, nije se ni pozdravila, ni cestitala, rekla je samo:Zdravo i pogledala dete u kolicima uz komentar: Ista si kao tvoja sestrica.... eto sa kim ja delim svekrvu Razz
Da vas ne smaram vise... odoh da dremkam...mada ovo pomeranje vremena mi je i san pomerilo yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 26/3/2012, 01:03

Mili, kod tebe, kao i uvek, ludilo. lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od nacKa 26/3/2012, 07:06

Dobro jutro sunny sunny sunny moja,

kako sam ustala kao položajnik, samo da vas ljubnem, serviram kafence i poželim uspešan dan
bežim na posao, javim se later.
PS Maus je naša koffee queen, i nećemo je menjati ( uz njenu kafu dan se najlepše počne) Very Happy
sada jedna od mene samo da se rasanimo

Jutra u martu - Page 28 V7bl0n

sve vas Jutra u martu - Page 28 543728 i Jutra u martu - Page 28 692299
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Milijana 26/3/2012, 07:49

Nacka hvala, od cega je slatko? valjda dobro vidim da je slatko obzirom da kucam sa telefona...
dobro jutro, ja podranila, Milena jela u 6:30 pa tek sad zaspala, a ja se rasanila i evo pijuckam kaficu i cekam da ustane Lence pa da zurka pocne....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 26/3/2012, 07:52

Dobro jutro svima sunny
Nacka, slatko ti je odlicno i kafa, hvala
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 26/3/2012, 08:34

Dobar jutar!
Nacka...mmm...kafidžon Jutra u martu - Page 28 561840
Mili, čitam tvoju žurku i samo se Laughing
A za jetrvicu...ako se tak kaže...ma-ko je...šljivi? Wink
Komplexi su gadna stvar- ali samo za one ljudi koji bujaju od njih!
Ja sam se odmorila prilično, ali osećam upalu mišića, i malo kašljucam.
No, za početak ovog svežijeg dana, pošto je kafa već postavljena, ja vam od srca serviram i želim ovakvu ljubav Jutra u martu - Page 28 21831
Jutra u martu - Page 28 112hg83
uz poruku, koja je retko kome nepoznata:
Jutra u martu - Page 28 O00wup
...ostatak na temi Bosne-Stanišići
uživajte!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 26/3/2012, 08:35

Dobro jutro svima!
Trebalo mi je 15 minuta da iscitam sta ste sve ispisale za ovih dan i po koliko me nije bilo na Kutku.

Lilya srecno danas i navijam da se beta udupla pa da krenemo sa slavljem.

Mrvice kupili ste koilica i krevaetac. Divno! To treba da se zalije( ja samo trazim razlog da nesto popijem Wink ) I jos stvarcica stize. Slikaj sve to pa postavi, ako vec nisi na desavanjima. Skoknucu posle da vidim. Jeste, beluga je. Prvo sam ga stavljala na kraj kreveta da ogradim Anu, a sada je do zida, jer ima malo lufta izmedju kreveta i zida.

Loliska gde li si sada skitala? Da nisi bila kod Draganceta u NS?

Meta odmaraj. Kada se vidjas sa dragim? Kako podnosite razdaljenost?

Mili slatko se ismeja za luna prak  b  b  b  b Bitno je da ste se lepo proveli i da ste uzivali, a jetrvu ko sisa.

Miro zeno u po noci sredjujes frizider v

Xenabravo za odlican provod na Avali. I treba ovako lepe dane maksimalno koristiti.

Kamilice, znas onu staru : kad kosa osedi covek vise vredi Wink

Menora zeno kakvo posluzenje. Fala, fala!

Orliska sporo dani prolaze kada se lezi. Znam, sve mi je poznato. Dve nedelje posle prvog uz sam morala lezati. Nikako da dan prodje.

Korpice sestro slatka ja jesam ranoranilac, ali ti bas ranis kada radis prvu smenu.

Repi mila, sredjivanje kucice. Zikson dolazi 1. aprila. Jeeeeeeeeeeee g g g g g

Mala kako je juce bilo u Stanisicima? Jel pala neka kupovina?

Naci hvala na kafici. Upravo srkucem i prijaaaaaaaaaaa.

Biksi kako je bilo na Zlatiboru? Sada posao, nema vise setkanja. Cekam slike.

Bak, zeno, nema te. Gde si?

I Djole zabusava.

Happy juhuuuuuuuuuuuu. Znam da si u guzvi i da ces videti ovaj pozdrav ff

Izvinjavam se one koje nisam spomenula. Sve vas grlim i ljubim!

Hvala na lepim komentarima za Anu i njenu voznju. To popodne je vec totalno savladala i sad kao prava vozi rolere. Po gradu sama juri...jos samo da savlada kocenje i bice super. Caka je u tome sto deca u tim godinama brzo uce i kapiraju. Samo ih ne treba sputavati i ulivati im strah. Vec ih pustiti i bodriti ih, hrabriti, to im uliva dodatno samopouzdanje. Ja sam kao klinka imala rolsue, one sa patikama, zvane disko r. Vise sam u njima bila nego u obuci. tako i Ana za sada. Bukvalno ih ne skida Very Happy

Srecan vam pocetak radne sedmice. Najavili su lepe naredne dane. Uzivajte!

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 26/3/2012, 08:38

Mala pisale smo u isto vreme.
Slika je FANTASTICNA!!!! Znas kada se kaze : slika govoro vise od reci osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 26/3/2012, 08:41

Pariz , slika je divna i ljubav na njoj srca
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lolipop 26/3/2012, 09:34

dr mali pariz :: Jutra u martu - Page 28 21831
Jutra u martu - Page 28 112hg83

A ja ću uz ovako divnu sličku nakačiti još samo malo mjuze:
https://youtu.be/b0kSpfAoyZs

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lolipop 26/3/2012, 10:05

Gdje ste cice ljubav

Meni danas divan dan, mom je bratu rođendan srce Pa smo danas svi u znaku istog.
Inače, počeo je radni dan, nakon lijepog vikenda. Baš sam se za vikend divno provela, i nadam se da ćemo uskoro opet ovako.

Metaurina ::
Lolic, da stisnem i tebe ovde, jako, ne shvatih jel radis nesto ili mirujes i dalje Embarassed Ako naletis u ove krajeve, nemoj me zaobici yes
Prijice moja mila usne , ne brini neću te zaobići kad budem dolazila, a to je otprilike u maju, ne vjerijem da ću prije uopšte dolaziti. Nisi ništa propustila, još uvijek mirujem, akcija kreće u maju.

[quote="maus"]

Loliska gde li si sada skitala? Da nisi bila kod Draganceta u NS?

/quote]


Pokvarih ovo kvotovanje, pa zatamnih plavom bojom. Nisam bila draga ovaj put do Dragančeta, ali uskoro ću yes . Ali eto čisto da ti zagolicam maštu, vikend smo proveli na Zlatiboru Wink
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 26/3/2012, 10:17

Srecan rodjus burazu, draga Loli i neka je ziv i zdrav jos mnogo godina!
Eeeeeeeeeeeeej znam, bila si sa nasom Biksacom, jel tako? Joj kako vam zavidim... Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Republica 26/3/2012, 10:20

Heheheh Maus, ja kao sredila , a ono vishe uneredila.Zapravo tek sad vidim koliko ima za peglanje.Sreca te imam dve pegle.Sutra dolazi drugarica pa cemo zajedno.Jutra u martu - Page 28 569209

Milijana, shta beshe dodje jetrva? Zhena od brata tvog dragog?

Ako je to , obe ste dodjoshi u familiji.Shta te se tice.Nije direkt reakcija od krvi tvog coveka. Mada sam ja imala dobre veze sa bivshom a sada i ako smo ne vencani sa Zhikine strane cesto se cujemo preko Skype.Hehehe cak kad ja nisam u Bgd-u cesto zove Zhikonija na klopu. Tj kad sam ja u Bdg ja njih isto cesto pozovem da klopamo zajedno.Ona je cak i ranije nas stalno zezala kad cemo prinovu jednu devojcicu jer oni imaju dve kci.

Vidi ti golupcice Paris & Dragi!" Zagli me oko vrata oluja se dizhe...ne mozhe nam niko nishta ako pridjesh blizhe..." Topljenje u zagrljaju Jutra u martu - Page 28 561840

Loly ti se spemash za boc-boc? Jutra u martu - Page 28 490909 Srecan Rodjendan bratu Jutra u martu - Page 28 32796 Jutra u martu - Page 28 630329 Jutra u martu - Page 28 32796 !
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lolipop 26/3/2012, 10:37

maus ::Srecan rodjus burazu, draga Loli i neka je ziv i zdrav jos mnogo godina!
Eeeeeeeeeeeeej znam, bila si sa nasom Biksacom, jel tako? Joj kako vam zavidim... Very Happy

Hvala djevojke u burazovo ime, i ja isto želim da mi je živ i zdrav još bar sto godina.
Jesam Maus sa Biksačom, nego šta, ma kompletna ekipa. Stvarno nam je bilo divno. Ubacićemo koju sličku večeras.

Repi usne , neće biti boc-boc, vraćamo smrzliće, iskreno se nadam da neće biti problema pri odmrzavanju.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 28 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 39 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu