KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anin dnevnik

+75
SoJa
fmala
SladZana
Niny
Ema78
maki79
hany
pcelica
heart84
bubi80
dacans
Sofka
Botox
nena beba
JAmajka
makababy
bobica83
SannI-AlL
Vuchica
gagax81
Masha UK
nina :)
plavaptica
korpica
JocY
senka
lilya
Gramatika
MAAKKI
nacKa
mamajednogprinca
cicsa80
missile
cici
Struzzo
era
Mrvica
cufta
catherine290505
Tanja83
Marija86
Simona
Mali Princ
Mirjana
maja76
Orline
djole42
Pakki
tuli
HappyGirl
Zoka83
bokica
Sneza
Sami
Nefertari
MARA
dr mali pariz
KoMetaK
Milijana
lolipop
bak
lena
jul
maus
Tinche
bebko
Shizika
buby
dragana76ns
zoxa
key
brinbili
caci
nesalela
BiKsi :)
79 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od lilya 25/10/2012, 15:08

Koliko ja obozavam ovo tvoje dete srca srca srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Tinche 25/10/2012, 16:26

Milinaaaa!!! Bas vam je lepo!!! Zaista, reci su nepotrebne!
Hvala ti Mima! Ljubi mi Anciku!

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od cufta 25/10/2012, 20:33

Predivno!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Mirjana 25/10/2012, 21:19

Slike su fantasticne i govore mnogo o vama, diiiiivna porodico s diiiiiivnim detetom! sreca
A na ovu sam pala skroz!
maus ::i ovako Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]

likeit likeit likeit
srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od cici 25/10/2012, 22:31

da se ne ponavljam, slike govore sve i vise od toga likeit
predivno, prava porodica likeit
ljubav ljubav ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Milijana 25/10/2012, 23:44

love love love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Pakki 26/10/2012, 06:47

smajli angel smajli angel
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 49
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od medolino 26/10/2012, 15:24

Divno vas je gledati,uzivajte u svakom danu sa svojom cerkicom.
Ana je pravi andjeo!
Ljubim je tako slatku srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Tanja83 26/10/2012, 22:40

Divni ste love love love

poljubci poljubci poljubci
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od KoMetaK 27/10/2012, 16:27

Slusaj Misu, moras da mi das recepat za ovakvo dete, hocu i ja jednu smizlu ko tvoju!!! Ona je moj favorit!!! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od MARA 28/10/2012, 14:46

Samo da ljubnem dve smizle
Vi bas uzivate i najvaznije od svega je da znate.
Ana je medic jedan slatki,kad je ovako gledam na slikama pomislim da ona nikad ama nikad ne zaplace.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od key 29/10/2012, 13:36

osmeh srce osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od korpica 29/10/2012, 13:52

Stvarno neznam da li sam ulazila u Ancin dnevnik? zbunjen
Samo cu da pohvalim divne slicice i po stoti mislim put,da kazem da je Anci lutkica jedna mala slatka osmeh srce
Najvise me oborila sa nogu slicica sa maskenbala,kopirala bih je,ali i dalje se mucim sa multi-quote Rolling Eyes Very Happy
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dragana76ns 4/11/2012, 23:25

Anci je kao med....slicke su divneeeee, davno vec rekoh usvoji me Misu :)))
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 6/11/2012, 21:37

Gde steeeee, bobazi miliiiii... [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 7/11/2012, 11:27

dr mali pariz ::Gde steeeee, bobazi miliiiii... [Only admins are allowed to see this image]

Juhuuuuuuuuuuu ff

Evo nas tete drage. Pregrmeli jos jedan stomacni virus, cela porodica Manojlovic.
U petak uvece oko 11h Ana je povratila. Odjednom, samo u snu. Nisam ni stigla da donesem lavor. Ispovracala je i jastuk ceo, sva kosa je bila od povracke, carsav, jorgan, dusek...cak i zid. Morala sam joj kosu prati.
Prebacila sam je kod nas u krevet i na svakih 15 minuta je povracala. Grozno, ona jauce dok povraca, kida se...nema sta, samu vodicu. Poslala sam sestru da kupi elektrolit i probiotik, jer nista u kuci nisam imala. Milan u Bosni. Vec sam poslala Happy poruku da necu doci na zurku u subotu uvece jer sam pomislila da ce biti isto kao u septembru kada smo ostale u bolnici. Do tri ujutru je povracala i onda je lepo spavala, ja nisam , na svako njeno stenjanje i uzdisaje sam poskakivala. Ujutru je imala proliv, ali vise nije povracala. Vec od podneva se malo oraspolozila i ja sam resila da idem to vece put Beograda Very Happy
Kod nje nema problema kada negde treba da idemo Milan i ja. Naucili smo je da i mama i tata imaju svoje drustvo i da treba ponekad da izadjemo. Mada joj je lepse kada neko od nas dvoje ostaje sa njom, ali vise bira da bude sa Snezom i Nadjom nego da je cuva baka, moja svekrva. Sa njom nikako nece(mada je sveki za to kriva) ali o tome drugi put. Kada je deka (moj tata) tu onda sa njim ostaje a Milan i ja u nocni zivot (nekad zajedno, nekad odvojeno lol! )
Ne znam da li sam vec pisala, mi smo Ani uveli kao neki ajd da kazem dzeparac. Ima svoju kasicu ne prasicu vec misicu Very Happy i tu ubacuje parice. Mislim da je vreme da pocne uciti da novac ne pada sa neba. Mada ona nije tip deteta koja trazi da joj se kupi svasta i mi nismo roditelji koji joj sve kupujemo(i da hocemo ne mozemo). Ali ako nesto pozeli, mora da skupi novac i da to kupimo. Videla je jednu jako lepu torbicu, ide preko ramena, malo je neobicna i htela je nju. Ima vec jednu i do sada nije trazila,nije htela da nosi ni tu torbicu, ali je zapela za ovu i ne pusta. Skupljala je novac i juce moj tata doda koliko jos treba parica i sva srecna da odmah idemo da je kupimo. Napolju pljusak, a ona ovim recima:"Mama molim te, molim te...znas koliko sam je cekala." Naravno da sam sela u auto i sa njom otisla po torbicu. Njene srece...ne mogu opisati. Jutros je u nju spakovala stvari za vrtic i sva vazna...mislim Very Happy
Pozelea sam je da je oblacim. Ne secam se kada sam je poslednji put obukla. Hoce sve sama. I sama bira sta ce obuci uz moju sugestiju. Sklapa boje i kombinacije da te glava zaboli. Juce izabere trenerku i neku tunikicu, bas elegantnu Shocked
Pozelela sam je da je hranim. Nema sanse. Samo me pogleda i kaze :"Mama nisam vise mala." Kako nisi mala, mislim se u sebi. Za mene ces uvek biti mala...
U vrticu je dobra, voli da ide. Jutros je se radovala, jer nije isla ova dva dana.
Ne znam sta jos da napisem. Vesela je, dobra, radoznala,emotivna jaaaako, druzeljubiva, pricalica, mazuljko(ponajvise sa tatom njenim Milanom). Zna ona i da se svadja i da odbrusi i da se naljuti i da mrko pogleda. samo sto to kratko traje pa se posle smejemo jer joj obavezno recitujem pesmicu:
JA SE CESTO NALJUTIM PA STANEM ZA VRATA
PA SE SRDIM I SRDIM PO 2 PO 3 SATA...
Cika Zmaje ti si legenda!

Preksinoc. Nadja i Ana, raspevana deca lol!

[youtube][/youtube]

I evo jos par slikica i dosta za danas od nas.

[Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Mirjana 7/11/2012, 11:46

Joooj pozerka mala medena naočare naočare naočare Ček, ček, nije mala Embarassed izvinjavam se lol!
Bravo za kasicu mišicu i novu torbicu i mamu koja je po pljusku išla da dete ne čeka duže no što je potrebno bravo bravo bravo srca
A kombinacije trenerka-tunika  b  b  b
Slušaj mama, nikad se ne zna. Kad smo mi bili mali, nisu se nosile patike uz suknju, čarapice sa sandalama, roze sa crvenim, a vidi sad Wink
Ljubim medenu srdu srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od lilya 7/11/2012, 12:12

Ijaoj, mada sam videla ove slike u subotu, opet po zilioniti put sam odlepila od lepote i miline srcasti poljupci
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od missile 7/11/2012, 12:14

[quote="maus"]
dr mali pariz ::
Evo nas tete drage. Pregrmeli jos jedan stomacni virus, cela porodica Manojlovic.
U petak uvece oko 11h Ana je povratila. Odjednom, samo u snu. Nisam ni stigla da donesem lavor. Ispovracala je i jastuk ceo, sva kosa je bila od povracke, carsav, jorgan, dusek...cak i zid. Morala sam joj kosu prati.
Prebacila sam je kod nas u krevet i na svakih 15 minuta je povracala. Grozno, ona jauce dok povraca, kida se...nema sta, samu vodicu. Poslala sam sestru da kupi elektrolit i probiotik, jer nista u kuci nisam imala. Milan u Bosni. Vec sam poslala Happy poruku da necu doci na zurku u subotu uvece jer sam pomislila da ce biti isto kao u septembru kada smo ostale u bolnici. Do tri ujutru je povracala i onda je lepo spavala, ja nisam , na svako njeno stenjanje i uzdisaje sam poskakivala. Ujutru je imala proliv, ali vise nije povracala. Vec od podneva se malo oraspolozila i ja sam resila da idem to vece put Beograda Very Happy
Kod nje nema problema kada negde treba da idemo Milan i ja. Naucili smo je da i mama i tata imaju svoje drustvo i da treba ponekad da izadjemo. Mada joj je lepse kada neko od nas dvoje ostaje sa njom, ali vise bira da bude sa Snezom i Nadjom nego da je cuva baka, moja svekrva. Sa njom nikako nece(mada je sveki za to kriva) ali o tome drugi put. Kada je deka (moj tata) tu onda sa njim ostaje a Milan i ja u nocni zivot (nekad zajedno, nekad odvojeno lol! )
Ne znam da li sam vec pisala, mi smo Ani uveli kao neki ajd da kazem dzeparac. Ima svoju kasicu ne prasicu vec misicu Very Happy i tu ubacuje parice. Mislim da je vreme da pocne uciti da novac ne pada sa neba. Mada ona nije tip deteta koja trazi da joj se kupi svasta i mi nismo roditelji koji joj sve kupujemo(i da hocemo ne mozemo). Ali ako nesto pozeli, mora da skupi novac i da to kupimo. Videla je jednu jako lepu torbicu, ide preko ramena, malo je neobicna i htela je nju. Ima vec jednu i do sada nije trazila,nije htela da nosi ni tu torbicu, ali je zapela za ovu i ne pusta. Skupljala je novac i juce moj tata doda koliko jos treba parica i sva srecna da odmah idemo da je kupimo. Napolju pljusak, a ona ovim recima:"Mama molim te, molim te...znas koliko sam je cekala." Naravno da sam sela u auto i sa njom otisla po torbicu. Njene srece...ne mogu opisati. Jutros je u nju spakovala stvari za vrtic i sva vazna...mislim Very Happy
Pozelea sam je da je oblacim. Ne secam se kada sam je poslednji put obukla. Hoce sve sama. I sama bira sta ce obuci uz moju sugestiju. Sklapa boje i kombinacije da te glava zaboli. Juce izabere trenerku i neku tunikicu, bas elegantnu Shocked
Pozelela sam je da je hranim. Nema sanse. Samo me pogleda i kaze :"Mama nisam vise mala." Kako nisi mala, mislim se u sebi. Za mene ces uvek biti mala...
U vrticu je dobra, voli da ide. Jutros je se radovala, jer nije isla ova dva dana.
Ne znam sta jos da napisem. Vesela je, dobra, radoznala,emotivna jaaaako, druzeljubiva, pricalica, mazuljko(ponajvise sa tatom njenim Milanom). Zna ona i da se svadja i da odbrusi i da se naljuti i da mrko pogleda. samo sto to kratko traje pa se posle smejemo jer joj obavezno recitujem pesmicu:
JA SE CESTO NALJUTIM PA STANEM ZA VRATA
PA SE SRDIM I SRDIM PO 2 PO 3 SATA...
Cika Zmaje ti si legenda!

[Only admins are allowed to see this image]

Pa to je mala pametnica, dobrica, manekenka, medena devijčica, lutka jedna predivna, ma... MEZIMICA!!!!!! love
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od cufta 7/11/2012, 16:08

kakva divna prica
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od plavaptica 7/11/2012, 20:14

Tvoja Ana je prava medena damica cveće , bas tako nekako i ja zamisljam moju Anu kroz koju godinicu.
Mnogo mi se dopada ova prica sa kasicom-misicom yes
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od cicsa80 7/11/2012, 23:48

maus ::Zna ona i da se svadja i da odbrusi i da se naljuti i da mrko pogleda.
Nic ti ne verujem. lol! Onakve okice i raspevano dete da se ljuti, pcelica mala....
Divna je!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 8/11/2012, 08:56

Hvala tete na lepim komentarima.
Zaboravih juce napisati nesto po meni jako bitno.
Posle Ane sam i ja dobila stomacni virus. Lezala je pored mene u dnevnoj sobi , mazila, govorila najneznije reci i pitala:"Mama jel proslo 5 minuta?" Na moje klimanje glavom ona je kasikicom uzimala elektrolit i stavljala mi u usta. Dusa, milica moja. A dok sam u kupatilu povracala ona je prisla meni i stavila mi mokru krpu na celo i govorila kako ce sve to brzo proci. Kasnije sam videla da je primakla stolicu sudoperi kako bi krpu pokvasila i pomogla svojoj mami. Kada se Milan vratio kuci i dalje je ona brigu vodila o meni:"Mislim da ce mami biti bolje ako ja lezim pored nje." Very Happy U ponedeljak je Milan imao isti problem. Znate ko je preuzeo brigu o bolesniku? Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Marija86 8/11/2012, 09:03

jaaaooo maus srca1 srca1 srca1
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maja76 8/11/2012, 09:20

Ona je najpametnije, najmilije i najneznije stvorenje koje znam srce srce srce Volim te ljubavi mila love love love
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 20 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu