KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anin dnevnik

+75
SoJa
fmala
SladZana
Niny
Ema78
maki79
hany
pcelica
heart84
bubi80
dacans
Sofka
Botox
nena beba
JAmajka
makababy
bobica83
SannI-AlL
Vuchica
gagax81
Masha UK
nina :)
plavaptica
korpica
JocY
senka
lilya
Gramatika
MAAKKI
nacKa
mamajednogprinca
cicsa80
missile
cici
Struzzo
era
Mrvica
cufta
catherine290505
Tanja83
Marija86
Simona
Mali Princ
Mirjana
maja76
Orline
djole42
Pakki
tuli
HappyGirl
Zoka83
bokica
Sneza
Sami
Nefertari
MARA
dr mali pariz
KoMetaK
Milijana
lolipop
bak
lena
jul
maus
Tinche
bebko
Shizika
buby
dragana76ns
zoxa
key
brinbili
caci
nesalela
BiKsi :)
79 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 11/1/2012, 14:35

Hvala, hvala! mama raste...ki kvasac Very Happy
Juce popodne temp 39,3. Od sinoc nema. Jutros je vodila da vadi krv iz prstica, i bris grla. Bila je bas hrabra i kao nagradu je dobila rukavice, plasticnu epruvetu, stapic za bris,gazu...Sva je vazna Very Happy
Rezultati su gotovi. Sve je vise nego odlicni. Cak je i hemoglobin dobar -129. Mislila sam da je dosta nizi, jer pre 2 nedelje kada je kasljala i imala temp nista nije jela, sem supice.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 11/1/2012, 14:37

Samo nek se temp ne vraća! Ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 11/1/2012, 15:27

Dobro je da su nalazi uredu...i da se temperaturica više ne vraća [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od lolipop 12/1/2012, 19:45

maus ::
Lolipop draga dobro dosla na ove lepe strane. I mi tebe ljubimo TITINA PIONIRKO Very Happy
Hvala drage moje, pisaći vam više na jutrima, da ne zatrpavam dnevnik nebitniom stvarima.

Divne su vam slike sa rođusa, uživali ste likeit
Nadam se da je Anči ozdravila, da može da uživa u snijegu ZIMA6
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dragana76ns 14/1/2012, 10:23

Samo sa vidim kako je sada devojcica? Bravo za hrabricu a jos veci bravo za dobre rezultate...sad kod teta Loli na sneg, tamo je veliki [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od zoxa 14/1/2012, 11:11

Ana, nadam se da si sad potpuno zdrava i da se temp nije vracala!!!!
Mama torta je savrsena, bravo!!! Slicice su prelijepe, Ana je prava ljepotica!!!!
osmeh srce
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od lena 14/1/2012, 11:12

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Shizika 14/1/2012, 22:51

I meni se mnogo svidja rodjendanska odjeca, unihopke sa srcima me ostavljaju naočare
Vidi se da ste svi uzivali, a narochito slavljenica.
srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od lena 14/1/2012, 22:56

Ma sve je super bilo za taj rodjendan! Ali snimak... dete voli rastvor u nosic! valjala sam se od smeha! Ovaj Andrija kmeci ko lud samo kad ga vidi......[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od nesalela 14/1/2012, 23:09

Ooo kakav party....haljinica i čizmice su prva liga, a Anina duuuuga kosa, prelepa.....Mima ona je tako dobra da je poželi svaka žena za svoje dete....ne mogu da verujem dok gledam snimak da voli da joj stavljaš fiziološki u nosić....pa meni je to fenomenalno....Divna devojčica, lepa,dobra,pametna....šta još da kažem....Ljubim vas puno, super što je prošla temperatura a još bolje i rezultati su super....Ljub,ljub....
P.S. torta je fenomenalna....baš si super napravila....i ti bi Tininim stopama Wink ako,ako, samo napred.... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 16/1/2012, 12:34

dr mali pariz ::
Zajednička slika je za anale! Predivni ste svi na slici...a Ana kod tetke...sva važna, da se zna ko je rođendanko!
Very Happy Ana je kod mene u krilu Very Happy Sneza i Nadja su nacrtane po licu. A Tanja je u sredini. Zaljubljena +trudna nema ludje kombinacije Very Happy
U subotu smo ceo dan bili na Gucevu. Bilo je fantasticno, sve sem puta. Nista nisu rascistili, klizavo, pa smo veci deo isli peske, tj vukli Anu na sankama Laughing U povratku je bilo mnoooooooooogo lakse i kako kaze Ana LUDOOOOOOOOO! Drugarica ima vikendicu,Tamo je Ana odspavala, a mi uzivali u kuvanom vinu. Vratili smo se taman da nas ne uhvati mrak. U nedelju ujutro smo bili ponovo na klizanju, ali ovaj put sam ponela kese i carape za svaki slucaj. Ana je prvih pola sata sve uz ogradu, polako , sama i onda se pustila i polako nogu ispred noge. Imam slike na mob ali ne mogu da prebacim jer ne znam lozinku, pa cu morati poslati Milanu slike...pa sa njegovog mob Rolling Eyes Posle smo opet otisli na Gucevo i uzivali. Sinoc svi od umora zaspali u pola devet.
Jutros ponovo obdaniste. Posle 23 dana pauze. Malo se jutros bunila, ali nista strasno.
Sve vas ljubimo i grlimo!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od MARA 16/1/2012, 14:14

Eto sta ti je trudnoca ne zove se dzaba drugo stanje.
Ana je prava medenica ne znam da li sam komentarisalas like sa rodjusa a i ne videh na prethodnoj strani,znam da sam ih sigurno gledala,ona je prava lutka,velika devojka,porasla joj kosica,a stajling za 10 lol! -manekenka
Misu jel Tanja najmladje od vas sestara?
Ljubim vas
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od caci 16/1/2012, 17:01

Ohooo kakvu ste vi to lepu zurku imaliiii nemam reči
Ana predivna lepotica naočare
Torta fantasticnaaa likeit likeit
Bili i i na ZIMA6 i bas ste se lepo nauzivaleee likeit
Zamisljam Anu klizanje sigurno je uzivalaaaa yes
ljubim vas ljubav i verujem da je povratak u vrtic bio lagan yes
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 20/1/2012, 10:57

Igramo se kuce. Ana je kuca, laje, trazi kosti da jede, da se ceska.
Ana:"Mama ako sam ja beba kuca, ti si mama od kuce, a tata je onda dzukela, jel tako?" v
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 20/1/2012, 11:00

maus ::Igramo se kuce. Ana je kuca, laje, trazi kosti da jede, da se ceska.
Ana:"Mama ako sam ja beba kuca, ti si mama od kuce, a tata je onda dzukela, jel tako?" v
:lol!:Ahahahahahahahahaha, fenomenalno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od caci 20/1/2012, 11:07

Jaoooo Anciiiii lol!  b  b  b  b  b
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Nefertari 20/1/2012, 21:01

Ja mnogo kasnim sa cestitanjem ali ipak nije manje vredno Anci duso srecan ti treci rodjendan, da budes pametna i mila kao i do sad mada uvek ti mozes i vise i da slusas tvoju mamu a i pomalo ona tebe.
Ja nista ne razumem ne stizem da pohvatam ko je trudan?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sami 22/1/2012, 00:04

maus ::Igramo se kuce. Ana je kuca, laje, trazi kosti da jede, da se ceska.
Ana:"Mama ako sam ja beba kuca, ti si mama od kuce, a tata je onda dzukela, jel tako?" v
stosam prije procitala i da komentarisem ostadoh bez texta kad ovo procita lol! alaj sam se  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Ana, ti si jedna mala a velika KRALJICA love love usne
Svaka ti cas pametnice mamina.
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dragana76ns 22/1/2012, 20:40

Anci, malena [Only admins are allowed to see this image]

Misice, tebi je bas zanimljivo sa takvim malim pametnim andjelom
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od buby 24/1/2012, 10:53

mimice kako je ancika,jel ide u vrtic...pricaj nam dogodovstine,jel joj se svidja sad tamo
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 24/1/2012, 11:27

buby ::mimice kako je ancika,jel ide u vrtic...pricaj nam dogodovstine,jel joj se svidja sad tamo
Juce je prvi put bez ikakve ljutnje otisla u vrtic. Nije bilo ono njeno :"Dosadno mi je tamo, necu da pravim krug(kada se deca uhvate u krug, ne znam zasto joj se to ne svidja, dugo je to pominjlala),zasto me budis, hocu da spavam..." Juce i danas ju je Milan vodio, a ja idem po nju. Sad nema ni ljutnje kada je budimo, mada je juce i jutros sama ustala u pola sedam. Raduje se ,ujutru je raspolozena, peva, plese, stavi ranac na ledja, poljubimo se...Vaspitacica ju je juce pohvalila Very Happy kaze da je dobra, lepo jede, lepo se druzi sa decom, pogotovo sa Stefanom. I juce mi je odmah pokazala svoj rad. Pravili su od krompira zivotinje i otiske, kao pecate, pa su figure poredjali na ormaric a pecate su polepili na pano. Sva je bila vazna kada sam dosla po nju, pokazuje mi svoje radove. Juce su bili i prvi put napolju Very Happy Uf njenog odusevljenja.
Sve u svemu navikavanje na vrtic je prosao najbezbolnije moguce lol!

Od juce opet kaslje i slini fd Neverovatno koliko balica ima Shocked Sinoc sam joj u sred noci stavila oblogu od meda zato sto je pocela da kaslje od 23h neprestano. Obloge su cudo. Samo 15 minuta po stavljanju istih je mirno zaspala bez kaslja.
Jutros nije kasljala, pogledala sam joj grlo, malo,bas malo je crveno. Zvala sam vaspitacicu i rekla je da jako malo kaslje, nista strasno.
Anu su merili pre neki dan u vrticu. Ok visina, ali tezina mi je sumnjiva. Pise 17 kg a ima samo 14. Zgodnoca mamina. Visoka a mrsava Very Happy Na tatu.Kazem da nema tolko kg, vaspitacica kaze da njihova vaga pokazuje toliko.
Juce sam i pitala koliki su obroci za dorucak i rucak. Kazu, Ana sve pojede, sve i uzinu. Cim dodjemo kuci kaze da je gladna i ruca sa nama, kao da nista nije jela. I vec posle 3 sata trazi veceru. Sinoc je pojela 2 parceta proje, celo kiselo mleko i zasladila se kriskom dzema.
Vezbamo svaki dan da pravilno izgovara C Z I S. Primecujem da sve redje izbacuje jezik radost Obicno izbaci jezik kada su ta slova na pocetku reci. Sva ostala slova, naravno sem slova R odlicno izgovara.
Juce smo iskoristile onako lep dan pa smo se po povratku iz vrtica setale do kuce. Vrtic je dosta daleko i od jeseni ce ici u vrtic preko puta nase kuce. Uf koja ce to olaksica biti. I posto smo naravno bile kuce Laughing i lajale smo uz put Laughing kazem ja Ani kako sam sad ja mala kuca i da ne znam da nadjem put do kuce i da mi pomogne. O kako se pravila vazna. Pa smo stale ispred semafora i rekla mi je da mozemo da predjemo ulicu kada se pojavi zeleni cika. Da joj dam SAPU kako bi me prevela preko ulice, pa preko druge gde nema semafora uz objasnjenje da moram doooooooobro da pogledam levo i desno i kada nema automobila da mogu da predjem ulicu. I bezbedno me je dovela do kuce. AV AV AV!!!
Eto tolkio ovaj put od mene. Slike kada dodjem kuci. U stvari , i nemam novih slika Embarassed Moracu se latiti fotoaparata.
Ajd jedan veliki pozdrav!

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od brinbili 24/1/2012, 12:19

Odusevim se svaki put kad procitam koja je to pametnica...ali za ocekivati je tako nesto obzirom koliko joj se posvecujes i kroz igru je ucis...svaka cast[Only admins are allowed to see this image]
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od buby 24/1/2012, 15:19

brinbili ::Odusevim se svaki put kad procitam koja je to pametnica...ali za ocekivati je tako nesto obzirom koliko joj se posvecujes i kroz igru je ucis...svaka cast[Only admins are allowed to see this image]
ee...bas to....prosto nista manje ne ocekujem..zaista ti se divim...hiiiihhihihi...ne ljuti se za sliku [Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od caci 24/1/2012, 17:13

Ponovi cu se ali stavrno obozavam da citam vase postove.
Ana je tako pametna i puna bisera da svaki nvi post je sve interesantnii [Only admins are allowed to see this image]
Ana [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 25/1/2012, 21:21

Ma viste najsladje kuce na svetu! Av, av, av! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 2 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu