KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+68
ivka
agata
korpica
nesalela
dragmilk
bebko
Marija86
Sneza
senka
key
SannI-AlL
lena
jaca*caca
menora72
Jelena*
bokica
anna
Struzzo
lolipop
Xena
maza1972
Nefertari
Tanja83
natalija
kristina33
noja
Deni
HappyGirl
maki79
Milijana
anak
Mrvica
BiKsi :)
Mirjana
dr mali pariz
Sofka
fenix
ciklama
LaFolie
ninica2
MAAKKI
Shizika
Zoka83
Kamilica
Jejaaa
MARA
brinbili
Mali Princ
medolino
cvrle76
maus
Niki-Kiki
marija47
bak
7-patuljaka
bridget jones
djole42
Simona
KoMetaK
cicsa80
grudva
buby
lilya
bobica83
tuli
JocY
dragana76ns
Orline
72 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 3/2/2012, 11:40

Orline, alhemicaru, svim srcem zelim da citam stranice tvog trudnickog dnevnika. Prvo da zaprasim za pozitivnu betu
bb bb bb bb bb bb bb bb bb
2012.godina je godina beba, i nadam se da ces je i ti imati do kraja...
d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 3/2/2012, 12:54

Dobro jutro Very Happy

Ih mišice, kad me tvoj osmeh sačeka, odma' mi kafa bude lepša Laughing
Šta li nam je sa jelenče, nešto sam se setila nje ovih dana, nisam je odavno "videla"

dr mali pariz ::Orli, nek je postupak sa eskimima sa srećom!!
Mislim da je Jevremovcima krenulo sa Fet-ovima,(pa sad...nešto je zamrznuto...pa zato pišem Fet)samo da znaš Wink
pa da pospemo trudničkom prašinom Very Happy
Hvala pariz. Nisam ni pomislila da je tvoja memorija zakazala Wink

Mirjana ::
Meni je u glavi Marijin avatar, pa ću ti reći hatch an egg! Može? Laughing

Navijam iz duše i srca ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 0913 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 0913 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 0913
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 404938 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 404938 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 404938
Kako da ne. To će nam biti navijački poklič pred ET! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 805311

Biksi :) ::Opla, ko nam je to u akciji!

Eto pile, ptica se pokrenula. Ako se može nazvati akcijom ovo izležavanje ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 635297

Danas je bila prava avantura otići do banke i dokupiti lekove za stimulaciju za još neki dan. Joj sad razumem stare ljude...
Šepajući, polako...po ovom kijametu. Joooj.
To se zove akcija ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 404938
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 3/2/2012, 12:55

Mrvice ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 490909
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maus 3/2/2012, 14:04

Orli akcijasica lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od anak 3/2/2012, 14:06

Orli, smajli angel smajli angel smajli angel e tako sam se osećala kad sam videla da si i ti "u akciji". Želim ti....................... sunny roda trudnica
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Milijana 3/2/2012, 14:21

Ori, ja tek sad upadoh ovde Embarassed
Neka je sa srecom, evo ja te vucem za nos najjace... da me zamenis na trudnickim stranama... dosta sam bila tamo, bojim se da ne steknem stanarsko pravo osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od MAAKKI 3/2/2012, 15:13

sreca sreca sreca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maki79 3/2/2012, 15:27

Orli draga samo da ti pozelim ono sto i sebi zelim a to je da nam ovaj zavejani februar ostane u najlepsem secanju jer cemo ugledati veliku betu. osmeh srce igracice igracice igracice
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od HappyGirl 3/2/2012, 17:13

Ori draga, neka Bog da da ovaj dnevnik - koren koji je utemeljen u ljubavi da najlepši plod te ljubavi beba beba

Držim fige!
molitva



HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 3/2/2012, 21:24

Hvala happy ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 388958
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Simona 4/2/2012, 06:51

ljubav ljubav ljubav
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od lilya 4/2/2012, 10:26

Evo malo vv čisto da ti bude toplije Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od medolino 4/2/2012, 10:50

Evo i od mene jedan topli zimski poljubac ZIMA
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Shizika 4/2/2012, 10:59

orline ::
Hahaha, nasmejala sam se kad si me prozivala, baš sam nekako tada se spremala za stimulaciju i planirala dnevnik. Very Happy
Ti znaš da si ti moja doulla, uvek se setim priče o pilićima i pretečama hečinga Wink I znam da brojke nisu bitne, nego mi se prošli put malo oplodilo, pa zato bih volela da imaju više materijala, no...Kako god...Ionako ja ne odlučujem Very Happy
Ostalo mi je u pamcenju da je tm opet u inostranstvu ali nisam znala da ti je ostavio josh zaledjenih plivacha. Chim se odlede nek' budu k'o vaterpolisti u Holandiji: razgibani, brzi, precizni, probojni! radost radost radost as
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragana76ns 4/2/2012, 11:11

Jutro Orli, kako danas noga? Verujem da je mnooogo bolje,i da si zaboravila i da je i bila povredjena,ipak ti koracas ka svom cilju...a tu nema mesta za bilo sta drugo sem ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 47111 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 523476

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 4/2/2012, 11:35

Dobar dan Very Happy
Šizo, sve si dobro upamtila, a plivači čekaju od prošlog puta...Ostalo nam. Tako da su mladji skoro dve godine od svog vlasnika Laughing Razz
Ako uspe, pa mi dete pitaju koliko je tata stariji od mame, moći će slobodno reći tri godine Wink A ne pet, koliko je u stvarnosti. Razz
Bar kad ih odlede neće imati temperaturni šok, možda je u tome čvaka, prošli put je bio avgust Laughing

Draganče, noga je bolje, mnogo bolje. I dalje hodam sa bandažom, polako, i boli me, ali to je neuporedivo bolje, i ne obraćam pažnju.

Ljubim vas.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Deni 4/2/2012, 11:55

Ori, srecno otvaranje dnevnika srca

Navijam iz sve snage za bar jednog ovakvog lutka beba

srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 4/2/2012, 11:58

Evo sad sam dobila mail iz laba, stigao jutrošnji rezultat E2

8. dan stimulacije E2 530pg/ml ili 1945pmol/ml.

Idem popodne na UZ, pa vam se javim koliko je loptica izbacilo ove hormone.

Deni, hvala sunny Da znaš da stalno gledam ovaj prazan parket u mom stanu, baš bi mu falila jedna takva guzica u peleni da ga uglača lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Kamilica 4/2/2012, 12:04

Oriška, pa ovo je i više nego dobro. pu, pu, pu. Biće tu više od 10 jc. Bravo.

A ja sam ti šampion, jel, za praznu ambalažu i starijeg čoveka, videćeš još malo, mm je stariji od tm, videćeš i razumećeš o čemu pričam Very Happy
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 4/2/2012, 13:18

orline ::
Ako uspe, pa mi dete pitaju koliko je tata stariji od mame, moći će slobodno reći tri godine Wink A ne pet, koliko je u stvarnosti. Razz
.
lol! lol! lol! ah, godine lude...
nije loš taj estradiol Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od noja 4/2/2012, 14:21

orliiiii Odlican broj e2 bice tu i preko 10 j.c lepih,
cekamo te sa uz,
Volim te male koje ce da se greju kod svoje mamike
u tibi narednih 9 meseci sunny
roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 4/2/2012, 14:43

Evo današnjeg izveštaja sa UZ.

Znači, 8.dan stimulacije.
Dr zadovoljna odgovorom, ali folikuli su malo neujednačeni, pa je teško davati prognoze o broju.
Na desnom ima jedan kreten koji je odmakao, od 19x15mm i koji će verovatno biti i žrtvovan zarad ovih manjih ostalih. boks
Ionako zbog njega tamo i nema puno.
Nadje na desnom još dva manja, nejednaka, 9x8 i 12x8 pa sam im strogo naredila da mi decu naprave sa levog Laughing
Na levom pet, manje više sličnih, mada nisu pod konac (kao ni vlasnica, uostalom Razz ) 12x9, 14x12...
Endometrijum 8.5mm.

Eto, drage moje, ko umije njemu dosta, jel' tako lol!
Nadam se da će biti materijala.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 4/2/2012, 14:48

Hvala cure, da vas ne nabrajam posebno love

Ma kami, bona, moj je stariji rodjen  b
On je sad življi nego kad smo se upoznali b

Jedva sam ga naučila da ne ostavi jedan gutljaj u tetrapaku i vrati u frižider.
Znaš li koliko sam puta ponudila goste nekim sokom koga u stvari nemam v Ili velika čokolada Milka, dok je bila u kartonskom pakovanju, ja je otvorim, a ona laganaaaa, samo dva reda unutra. Uredno stoji u špajzu.  b
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mirjana 4/2/2012, 14:56

Sad se setih Duleta Bosanca kada mi je objašnjavao razliku između Hercegovaca iz ravničarskih, brdovitih i talasastih krajeva. To ne umem da prepričam. Srećna sam i da sam preživela njegovo izlaganje propraćeno crtežima i šokiran pogled njegovog najboljeg druga-Hercegovca. Dve likčine! Jedan prof istorije u Prištinskoj/Prištevskoj gimnaziji, a drugi ekonomista, radio u opšini Priština. Obojica živeli u studentskom domu.
Odlutah Rolling Eyes Tvoji me folikuli podsećaju na Hercegovce iz talasastih krajeva. Po priči, ti su bili najopasniji i najizdržljiviji. Ja verujem u njih! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od noja 4/2/2012, 15:02

I ja verujem radost radost radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 3 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu