JOCY- Februar u Frontu :)

Strana 2 od 22 Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: JOCY- Februar u Frontu :)

Počalji od bridget jones taj 2/2/2012, 08:16

Neka je sa srecom srca
Ja cekam da dobijem (samo sto nisam) pa ti se pridruzujem u Frontu (beogradski krug) pa cemo zajedno da cekomo roda
A sto se dnevnika tice...neka ovaj bude veseo i saren, i da se zavrsi debelom betom as
bridget jones

Broj poruka : 316
Datum upisa : 20.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od shenon taj 2/2/2012, 08:44

Jocy srecno otvaranje dnevnika!
I ja ti se pridruzujem u Frontu 13tog kad pada prva boca!
Ovo je nasa godina!
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2/2/2012, 10:32

Jocy SRECNO SRECNO igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Navijam svim srcem:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od 7-patuljaka taj 2/2/2012, 10:35

Jocy, neka je sa srećom otvaranje dnevnika!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cvrle76 taj 2/2/2012, 10:36

jocy, draga, evo i mene da ti pozelim puno srece u ovom postupku i da te dobrano zaprasim trudnickom prasinom dok jos imam fore...... Wink vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
cvrle76

Broj poruka : 543
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mali Princ taj 2/2/2012, 10:50

Joci, neka je sa srecom!
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 43
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marija47 taj 2/2/2012, 10:56

Draga Jocy sad shvatam koliko si u pravu
ja sam jedna neoprostivo velika brbljivica, svima sam razglasila nasu zelju i postupak i znas sta dosadili su mi vec sa nepotrebnim pitanjima.pitaju kad ces znati, ja kazem u subotu. sutradan opet pitaju isto, sto znaci da ih ne zanimam ja vec ne cuju sta sam odgovorila pitaju reda radi tek da ima selo sta da prica, nezenja ozenio zenu sa troje unucica i sad pod stare dane hoce bebu.eto divne teme za jesi cula sta ima novo... pa kad me je jedna obrazovana zena pitala a jel ti biras sa cijom ce te spermom oploditi ili je to tajna, ja sam pala na ovo moje veliko brbljivo dupe.
ALI SAM RESILA NJIMA U INAT A MENI I MOM MUZU ZA LJUBAV RODICU ZDRAVU I LEPU BEBU. PA KAD SETAM SLOM ONDA NEK PRICAJU. al niko mi nije kriv do moj brbljivi jezik. zato radi onako kako mislis da je tebi najlakse i najbolje i pricaj onima kojima ti zelis
poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
marija47

Broj poruka : 129
Godina : 53
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 2/2/2012, 11:02

Jao marija, stvarno si im dala temu za uz kafu u dosadnim životima i popodnevima Very Happy

Jocy, veliki pozdrav
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 45
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mali Princ taj 2/2/2012, 11:16

Jocy, skroz si u pravu sto ne pricas Very Happy Very Happy. Meni su samo braca znala, i vi sa foruma sunny.
Posle inseminacije nisam mogla da zoivim od telefona...dok me nisu izludeli glupim pitanjima.

Ovako ces biti mirna i uspesna! Evo malo prave trudnicke prasinice

PS mada, meni se svidelo, pa mi sad niko ni ne zna da sam trudna, vesto ih sve izbegavam:) bice iznenadjedje u junu
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 43
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 2/2/2012, 13:19

Jocy, srećno ti bilo i da sve ide kao po loju!!! osmeh srce
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 39
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 2/2/2012, 13:24

Jocy ljubav
Sto se tice pricanja,apsolutno se slazem sa tobom, evo npr sto se tice moje situacije jedino muz i ja smo u ovoj igri i osim vas na forumu nikome ne zelim da pricam...jer ljudi su cudo za malo vremene ispiraju usta sa nama i postavljaju more pitanja a to mi trenutno ne treba,zelim s mirom da udjem u postupak i izbegnem svakakve provokacije.
Ljubac poljubac
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 30
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 2/2/2012, 14:55

A ja sam bas htela da podelim prvi put sa mnogo ljudi gde idemo i sta radimo. Mislim ne zbog ne znam koga, ali rekla sam bliskim osobama i onima za koje znam da mi zele dobro. Racunam bolje da im kazem nego da misle da ih izbegavam ili da nesto krijem. I na poslu sam morala da kazem, velika firma, puna alapaca. Lakse mi je bilo da im zapusim usta istinom nego da ispiraju samnom usta i ko zna kakvim pricama. Ja nemam cega da se stidim, nisam nikom nanela nikakvo zlo pa da idem na robiju pa da moram da krijem. Kaze mi koleginice: "Kako si bre takva, dusu nemas, nemaju sad sta da pricaju o tebi, zive ce se pojesti." Kad sam se vratila sa bolovanja niko me nista nije pitao zato sto sam mi lepo poslala mail da se vracam i da nije uspelo. Ubila ih moja transparentnost lol!

Oni kojima sam zaista zelela da kazem, nisu bili mnogo upuceni u proceduru, ali su bili jako pazljivi i trudili se da sto vise stvari skapiraju i nisu me pet puta pitali istu stvar i meni licno je to mnogo znacilo zato sto sam zaista osetila njihovu podrsku i zelju da nam uspe.

A sto se Marijinog sela tice sad ce zene zive da se izedu sto ne mogu da postignu i serije da gledaju i da ko kvocke kokodacu po selu, a i ovo vreme im ne ide na ruku. Nije bas situacija da mogu da stanu na sokak pa da opletu. Stvarno bre Marija, nisi bas pazila na svoj komsiluk lol!
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 41
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica2 taj 2/2/2012, 15:45

Jocy srecno otvaranje dnevnika i da bude srecan i beBicetan yes srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca c
Ima li novosti ? Kakav je endo danas? Ako sam dobro razumela danas trebas opet na UZ? c
ninica2

Broj poruka : 1832
Godina : 38
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofka taj 2/2/2012, 19:28

SRECNO TI BILO JOCY! napred scuro zalivanje navijacica vv vv vv
c
Sofka

Broj poruka : 1494
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fenix taj 2/2/2012, 19:37

Srecno otvaranje dnevnika i da zavrsi s veeeelikom betom
fenix

Broj poruka : 344
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JocY taj 2/2/2012, 19:37

Hvala drage moje na recima podrske,
Danas je opet pao UZ endo se stanjio ali nisam krenula sa bockama. Sto, ne znam. Cekala sam ceo dan da bi mi rekli "vi danas nemate terapiju" to mi se malo ne svidja jer presedis ceo dan tamo da bi ti rekli danas nista. Elem sutra sigurno dobijam prvu terapiju, jos nisam cula da je neko poceo stimulaciju 4. dan ciklusa al necu time da se zamaram bice kako mi Bog da smajli angel
Ljubim vas sve osmeh srce
I da dodam, kako je u BG-u bilo jutros -11 napolju ja se bas obukla toplo a tamo u Frontu milion stepeni prokuvao mi je mozak i zato me sad ceo dan boli glava v
JocY

Broj poruka : 2076

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica2 taj 2/2/2012, 19:43

Jocy super za endo i da dalje sve bude ok,bezveze sto ti odmah nisu rekli nego cekajuci Godoa no sve to prodje i zavrsi se i glava ce da popusti samo ti odmori od celodnevnog cekanja i sutra u akciju boc,boc osmeh srce
ninica2

Broj poruka : 1832
Godina : 38
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 2/2/2012, 19:53

Jocy, dešava se. Ako si na supresiji, ne bi trebalo da ima veze. Meni je peti dan uključena. Letos u MB su mi takodje rekli da može, mada ja nisam tada došla dotle.
Orline

Broj poruka : 11716
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JocY taj 2/2/2012, 19:56

Nisam draga Orline na supersiji samo cekam i to mi je bas bedak...Trebalo bi da bude kratka sema.
JocY

Broj poruka : 2076

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 2/2/2012, 19:58

Jocy, ne brini, znaju valda šta rade, a jesi li im postavila pitanje vezano za to?
Kamilica

Broj poruka : 2615
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2/2/2012, 21:09

Jocy, nek ti je postupak sa srećom i da budeš jedna vesela i srećna trudnica posle njega! Za jednu veliku trocifrenu betu navijam!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21310
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od grudva taj 3/2/2012, 01:58

jocy pitaj obavezno nece ti reci sami
ja sam u pocetku cekala b na neke stvari da mi kazu ali kad videh da od toga nema nista svaki put kada me je nesto zanimalo pitala sam i uvek sam dobila ljubazan odgovor a uvek sam gledala da pitam dr.Lekic ona mi je nekako najljubaznija
i ja cu jos malo u Front po trci put beogradska grupa
kiss
grudva

Broj poruka : 1073
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 3/2/2012, 08:36

Jocy ja sam pocela stimulaciju 6. dana ciklusa. Dobila sam ciklus 7.4. ali uvece, sto znaci da se vodilo da sam dobila 8.4. a pocela sam sa menopurom 13.4.
SRECNO! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bridget jones taj 3/2/2012, 08:45

Samo nemoj da se nerviras, kako kazu, tako radis...a sad da li ce bocke poceti drugi, treci ili peti dan...najmanje bitno... ff
bridget jones

Broj poruka : 316

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 3/2/2012, 10:54

Jocy sreca
Samo nemoj da se sekiras, svaki organizam je prica za sebe...tako da kada ti oni kazu da kreces sa terapijom to je to...ja mislim da sve zavisi od organizma... Danas uz? sta su ti rekli? Mislim na tebe c
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 30
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 22 Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh