KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 1/3/2012, 11:08

Ja se istopih od ovih lepih slika Very Happy
VASILE srca LOLA srca KOLJA srca ANDREA srca seceri ste pravi srca srca srca srca medenjaci srca srca srca srca srca Za cmakanje 24 sata i naravno za gnjavazu angel
Mala stipkaju te deca lol! Jos malo kada krene gurkanje sreca Lepo za maticne celije lol!
Meni je sestra kupila beluga jastuk, ali mnogo suska, budio me je nocu. Meni nic posebno nije pomogao, vratila se na obicne jastuke izmedju nogu, ali ce sada dobro doci da ogradim Anu posto jos malo spava sama u svom krevetu, pa da ne bude tras bum.

Trudnice sve vas grlim i ljubim
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 1/3/2012, 11:53

Moja premijera beluge je prosla extra. E, sad, bar zadnja tri meseca nisam normalno spavala, ne znam da li je do toga Very Happy

Uglavnom, legla sam oko 2h, obgrlila jastuk i to tako da mi je podrzao bradu, gornju ruku, pa onda ide ta krivina na koju se lepo oslonio stomak i onda sam ga provukla izmedju nogu, lepo naslonila koleno, i dole clanke od stopala, i zaspala sam odmah, prvo budjenje je bilo u 5 i nesto, sto je extra, obzirom da po celu noc setam i obrcem se, piskim, pijem vodu Rolling Eyes .
Dakle, ta tri sata se mrdnula nisam, i spavala sam bas extra, onda pila vodu i vratila se u krevet, promenila stranu i zaspala od skoro 11 jutros, sto je za mene nenormalno-jer se uvek budim kao vampir.

Tako, drage moje, bar za ovu prvu noc sam bas zadovoljna, pr tom, nista nije suskalo, ne zagreva se i sl.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 1/3/2012, 12:20

Extra Prince, tek sad jedva cekam da mi stigne. Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 1/3/2012, 12:23

Mrvice, 32 nedeljica Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 595783, sto mi je lepo kad vidim ove dvocifrene brojeve do susreta Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 779578
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 1/3/2012, 12:26

Primetila sam jednu neobicnu stvar - kada mi dodju gosti beban je miran skroz - koliko god esed, kako izadju na vrata povileni nacisto Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 995453, a kad su tu md i moj brat, koji dolazi skoro svaki dan normalno se ponasa, tj. mrducka se...

Da li se to i vama desavalo?
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 1/3/2012, 12:44

Kazu da se beba umiri kad je neka guzva i kad joj nesto nepoznato, tuj, nije cesto.
I kod mene je tako, ali ne uvek. Najvise sam primetila da ume da me udara kao pravi bokser a cim mm, sestra ili mama stave ruku, on odmah prestane. Kao da nece s njima da se druzi. Very Happy
Prince, ja sam najvise osetila bebu u sestom i sedmom mesecu, sad vec slabije udarce, vise mi se ceo stomak pomera levo ili desno, ili rasteze.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 1/3/2012, 13:51

E, ima i to - cim md dodje kuci i pocne da prica uzvrti se, on stavi ruku, ovaj se umiri- skloni ruku - opet pocne, ko da trazi paznju Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 779578, i onda ako duze zadrzi ruku meskolji se, a ne udara... rekoh - ovo dete se vec razmazilo Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 21831
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 1/3/2012, 14:01

cvrle76 ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Img3447c
By dragicas at 2012-02-29
hvala tete na komplimentima!!!! ljubav
evo jos jedne, ovde pajkim na mom tatici!!!!!

Jao, Kolja je presladak, mali mis srca1
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 1/3/2012, 14:03

Marija86 ::LJubimo vass osmeh srce

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Z8w-CIMG12
Majkina lepotica srca
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 1/3/2012, 14:04

Nefertari ::drugarice moje samo da nas vidite, danas smo napunili dva meseca, imamo 6kg, pajkimo, jedemo ruke, sisamo u nedogled i boga mi samo jednom se nocu budi da sisa, gojimo se maksimalno lol!
Photobucket

Majkin lepotan srca
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 1/3/2012, 14:19

Dan mile moje oble trudničice, ljubac za vas usne

Kako mi je lijepo i drago doći na ove vaše strane, pogledati vaše tikere i vidjeti kako lijepo teku dani do upoznavanja sa vašim malenim anđelčićima.

A tek kad vidim Kolju, Lolu, Andreu, Vasila, ma sva se istopim od neke miline, koji su to anđelci maleni srca srca srca

Divan vam je ovaj obličasti i anđeoski dnevnik, ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 1/3/2012, 14:24

Dobar dan bebci mili, medeni, ovi sa slika i ovi u stomacima. Ja samo da se prijavim i posaljem poljupce. Setala sam celo jutro i sad ziga bas, pa sam legla. Moj bebac hoce da iskoci iz stomaka kad tetka stavi ruku, a potpuno se smiri kad mm uradi isto! :*
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 1/3/2012, 15:06

Blago vama ,a ja jos uvek nista ne osecam.Mada se prosle nedelje bas mrdao na uz.
Meni jos uvek ne trebaju ti jastuci.Spavam do 1 sat popodne i bez njih.Mnogo volim da spavam Sleep mada lezem oko 2 ujutru posto tada stavljam poslednju vaginaletu.Ne znam i kad bih htela da stavljam te jastuke u mom krevetu uopste ne bi bilo mesta.Krevet nam je sirok 1,60. i nas dvoje se guramo.Najvise volim kad sam sama, uf onda se samo sirim,a ako mm zaspi u dnevnoj dok gleda neki film,samo ga pokrijem i tako ostavim tu.I onda on pred zoru se kao premesti,ali brzo ode na posao,pa do 1 opet je krevet samo moj.Inace on mnogo tvrd san ima, koliko sam puta pokusala da ga budim,ali nema sanse,on kaze ma samo me pokri kad ne mozes da me probudis.I tako sad sam se navikla i prija mi da se siiirim
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 1/3/2012, 15:10

A zasto nema edit?
Htela sam da kazem da mi najvise prija kad sam sama u krevetu posto se mm bas okrece u krevetu pa da me ne udari u stomak,posto ima obicaj.Jako nemirno spava.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 1/3/2012, 15:11

evo i nas tete i trudnice Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Imag0836h
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 1/3/2012, 15:19

Andrea, srecice mala! Lepotica nasa!
Steta sto ove slike ne mogu malo da se gnjave Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 578491Kakva frizurica i kosica...

Noja, divna je! pppuuuupppuuuu Very Happy


Bokice, jos malo pa ces i ti da osecas kako se mrducka, nego tebi je kao i meni na prednjem zidu, pa se slabije oseca, ali videces kad pocne da golica, lupka, kucka... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 694552

Ja nikad ne mogu da spavam...od rodjenja... Uobicajeno mi je 4-5sati, a nocas Rolling Eyes - doza za celu nedelju Very Happy
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 1/3/2012, 15:30

Mali Princ ::E, ima i to - cim md dodje kuci i pocne da prica uzvrti se, on stavi ruku, ovaj se umiri- skloni ruku - opet pocne, ko da trazi paznju Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 779578, i onda ako duze zadrzi ruku meskolji se, a ne udara... rekoh - ovo dete se vec razmazilo Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 21831
Wink
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 1/3/2012, 15:33

Bokicalepotica ::A zasto nema edit?
Htela sam da kazem da mi najvise prija kad sam sama u krevetu posto se mm bas okrece u krevetu pa da me ne udari u stomak,posto ima obicaj.Jako nemirno spava.
 b I nas je krevet sirok 1.60m ali ja poprilicno mirno spavam, jos mi se mm prilepi uz mene i spava na mom jastuku Very Happy Ova beluga ce ga mozda malo drzati na odstojanju, bojim se da me ne cusne u stomak.
A Bokice, jos malo pa ces nam i ti opisivati kako dozivljavas svoje boks
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 1/3/2012, 15:35

noja ::evo i nas tete i trudnice Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Imag0836h
Sreca mamina i tatina, kako je medena, pa ne mogu da verujem da ima samo dve nedelje. Uh, kako se snalazis Noja? Do kada ti dolazi patronazna?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 1/3/2012, 16:03

Ok se snalazimo nespavamooo :b
, otpao nam je pupak patronazna vise nedolazi od ponedeljka ta redovna,
, vec druga koju platimo pat.bila nam je sinoc i merila
, tako da ce 1 nedeljno dolaziti (mi tako hocemo)
do tih prvih mesecnih kontrola i vakcina
Spominjala nam je onu vakcinu dvonesecnu sto se kupuje 5 u 1
, ima neko iskustva kakva je ?
Ljubim vas
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/3/2012, 16:37

Noja, Andrea je MEDIĆ maleni mrvić! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 21831
pRINČE, BELUGA-PUN POGODAK! Odlično...kad kupim, javljam svoja iskustva Very Happy
ej, srećan ulazak u 25. nedelju!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 1/3/2012, 16:38

Hvala, hvala Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 582639
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/3/2012, 19:28

Kakvu Andrea ima frizuru, već! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 1/3/2012, 22:33

naočare
Istopim se kad vidim ovako lepe bebice
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 2/3/2012, 00:52

Noja pa ona je jedna meduska preslatka! Moje starije dete je primilo taj petovalentni pentaxim a sad ce i drugo dete, samo ga jednom bocnu a kod ove vakcine iz dz prima se u ruku u nogu i popije se.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu