KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 28/2/2012, 10:43

Marija86 ::MI smo pravili plakar platili smo ga ako se dobro secam oko 250 eura...lepo mi sluzi Very Happy naravno ovo je slikano pre nego sto se Lola rodila sad je krcato sve lol! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 M3h-9gr-pl
vauuuu kako dobro izgleda! sestro slatka tapšanje tapšanje tapšanje Ma ekstra ima za sve prostora!Mi smo u malom stanu i necu bas moci da kupim nesto veliko.Ali ovo je stvarno super!
****Jos uvek nisam pocela nesto o tome bas bas da razmisljam sve kontam pet mesec rano je? zbunjen Kad sam videla onaj spisak sta je potrebno sve za bebu malo me srcka nije strefila.A mi jos dve bebe  b f g Bice veselo radost



Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 28/2/2012, 11:08

Ja sam za previjanje nasla drugo resenje Rolling Eyes

Soba mi je mala a u njoj kao i svaki veciti streber imam ogrooooman
radni sto od punog drveta sa velikim fiokama... I nikako nisam spremna
da ga se odreknem, a ako bih uzela komodu morala bih... Embarassed

Posto sad uglavnom koristim ovaj sto za comp, resila sam da na taj radni sto za sada stavim sundjercic, musemicu i to je to.
Fioke su ogromne,klizece, i svasta u njih moze da stane.
Tako da sam resila da
taj sto iskoristim, i onako dok bude trebalo da se previja nece mi biti
neophodan za pisanje Very Happy Rolling Eyes
I tako nastade komoda-sto za previjanje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 561840 lol!

Pri tom, sto je ispod prozora - puno svetla i visina je savrsena da se nesto radi bilo stojeci ili sedeci Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 28/2/2012, 11:27

Maki, stvarno super izgleda.
Ja isto nemam toliko mesta, al' cemo se snaci. Ima da se kupi ona podloga za presvlacenje koja se nakaci na kinder. To isto nije lose.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 28/2/2012, 14:01

i njena soba je mala pa smo dugo razmisljali kako da uklopimo i eto ispalo ovo Very Happy ima krevetic i ovaj plakaric u sobi..taj srednji deo se razvlaci kada treba da se presvuce lol!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 28/2/2012, 14:24

Maro, odličan plakarčić-kako ste ga nazvali...baš je lep.
Prinče, dobra ideja, ja moj sto iz spavaće sklanjam, jer će tu doći jedan krevetac...
Inače,pogledala sam izveštaj Prinče-ISTO.
dakle od 24-28. nedelje, samo glikemija na 0, 60, 120 i 180' Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 28/2/2012, 14:53

ja sam radila u 25 nedelji 0 i posle 2 sata Wink
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 28/2/2012, 17:43

dr mali pariz :: Inače,pogledala sam izveštaj Prinče-ISTO.
dakle od 24-28. nedelje, samo glikemija na 0, 60, 120 i 180' Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 561840

jes, jes, ja sam doduse preskocila OGTT ali je takodje trebalo bez insulina, samo glik..... lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 28/2/2012, 18:37

lena ::
dr mali pariz :: Inače,pogledala sam izveštaj Prinče-ISTO.
dakle od 24-28. nedelje, samo glikemija na 0, 60, 120 i 180' Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 561840

jes, jes, ja sam doduse preskocila OGTT ali je takodje trebalo bez insulina, samo glik..... lol!

Rađen u 28.nedelji (u NF) na 0.30,60,90,120 min. bez insulina
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 28/2/2012, 18:39

Svim novim mamicama i taticama čestitam dolazak vaših malih anđela.
Da su vam živi i zdravi 100.god.
konfete konfete konfete konfete
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 29/2/2012, 01:44

Joj i ja bih trebala da radim OGTT,a inace slatko slabo jedem.A i ovo sto sam cula da od 7 uvece prethodnog dana ne smes da jedes affraid za mene je to sok,ja stvarno ne znam kako cu.Ja posle 7 imam 2 vecere.

Komodice su vam super,i meni je stan mali pa nece moci svasta da stane,ali sve mi je nekako rano,tako da o tome jos ne razmisljam.Gde cete kupovati kolica,auto sediste...to bi se trebalo raspitati gde je najbolji izbor.U svakom slucaju ja necu pre porodjaja to kupovati,ali mislim da treba naruciti ranije.Imate li vi nekih info.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 29/2/2012, 10:36

Bokice ja inace kad vadim krv hocu da umrem od gladi! v  b Sinoc sam jela u 22h!Ja jedem manje ali cesce.OGTT sam radila pre trudnoce.Ja jako burno odreagujem kad popijem onaj rastvor slatki.Tad mi je na prazan stomak secer bio 4 i nesto(mrzi me da trazim)a posle tog rastvora 14 i nesto!Posle toga sam prestala skoro skroz da jedem slatkise,hleb...Tad sam dobila zbog policisticnih jajnika da pijem glukofaz.***Jao moram da vam postavim sliku da vidite koliki stomak imam u 5 mesecu!  b Vise nemam pojma kako da spavam sve mi smeta.
***Sto se tice kupovine ja cu danas ici da kupim nesto sebi pa cu malo da odem da vidim za te stvarcice za bebe.Ja bi isto nesto rezervisala a nesto kupila.Inace krenucu od Rume mada mislim da je mnogo bolji izbor ko zivi u NS.
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 29/2/2012, 10:54

trudnicice sve, ljubimo vas puno i cestitamo novim mamicama... ljubav nas bebac je dobrica jedna, smajli angel yes rucka i pajki... malo ga muce grcevi, ali nije strasno, borimo se tatica i ja na smenu..... zagrljaj mazimo se i uzivamo...
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 29/2/2012, 11:11

drugarice moje samo da nas vidite, danas smo napunili dva meseca, imamo 6kg, pajkimo, jedemo ruke, sisamo u nedogled i boga mi samo jednom se nocu budi da sisa, gojimo se maksimalno lol!
Photobucket
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 29/2/2012, 11:13

Cvrle, noismo ni sumnjali da će biti dobrica. Mazite se vi samo srca

Nef, pa vi ste buckasti i lepi kao san smajli angel
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 29/2/2012, 11:45

nef, presladak je bombonko..... osmeh srce sreca srca bas se lepo ubuckao!!!! ja mislim da ce i ovaj moj njegovim stopama, sudeci po apetitu... yes
ne mogu nikako da ''upload''-ujem fotku.... Crying or Very sad
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 29/2/2012, 11:56

Nef presladak je mala krofnica osmeh srce
Mi sad bas trazimo dandolinicu neku za nasu guzu, mislim da cemo onu chiccovu,
Cvrle gde je slikica batice, sunny
nemaju jos oni grceve, ja pitala ovu nasu patr. tek sa 1 mesec,
I mi sikimo, kakimo, pajkimo ... dobri smo za sad,
jedino sto se budimo na 2,3 h
Imamo mleka, ali malo braduske zezaju,
pa sikimo obozavamo siku Very Happy
i malo se i muzemo po 60,80 ml Very Happy

Cure trudnice zelim vam da dobro prodjete na oggt testu !
Ljubim vas sve cureeeeee osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 29/2/2012, 12:30

O mamice bas lepo sto ste se javile Very Happy uzivajte sa bebicama...
i nama su rekli da grcevi tek sa mesec dana ali ja u to ne verujem Rolling Eyes

Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 29/2/2012, 12:43

Cvre, samo vi uzivajte, mazite se i pazite, pa nam i ti ubaci koju sliku.
Nef, pa vi ste bas porasli, , okice moje malene, pojela bih ga.
Bokice, evo ja cu vam reci kad nesto budem kupila ge i koliko je. Za sada samo istrazujem, gledam, i ja nesto ne bih rano da uzimam, mozda za jedno mesec dana, a za sada samo komodu. Ostalo posle.
Ja sam danas bila u KCV, vadila krv, pa ecmo videti da li fragmin ostaje ili povecavamo dozu.
Sledece nedelje nadam se virkanje.
Pozdrav drage
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 29/2/2012, 12:54

Maro i meni bilo sumljivo cinilo mi se kao grcevi zato i pitala, kazu ne ne i to obe moje patr.
Mrvice lepoticeee sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 29/2/2012, 12:59

Starijem klincu su grcevi krenuli tacno sa dve nedelje, bas je bilo karakteristicno, grcio, se skupljao prduckao bas bi se zacrveneo od placa i preznojavao. A mladjem je krenulo sa nekih 20 dana ali ni izbliza tako jako kao starijem, on bi malo prduckao namrstio bi se i nastavio da spava.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 29/2/2012, 13:26

LJubimo vass osmeh srce

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Z8w-CIMG12
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od 7-patuljaka 29/2/2012, 13:52

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 576626 Marija, ćerkica ti je preslatka!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 29/2/2012, 15:00

maki, lici ona i na tebe, sad vidim!!! ali i na taju, mora se priznati!!!! osmeh srce
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 29/2/2012, 15:01

nama rekli i u porodilistu i patronazna da kod nekih bebaca mogu grcevi da se jave i odmah po rodjenju... No
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 29/2/2012, 15:02

Prava lepotuska! love
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu