KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 15/2/2012, 14:14

Rolling Eyes drage mame i trudnice,to su tako osetljive teme da se nikada nece raspravii ko je sta mislio i hteo ili nije hteo da kaze No
Ja bih samo rekla da treba biti u zivotu realan i razmisljati zdravo i za dobrobit svih pa i nas samih..ne treba ici u krajnosti !!
LJubimo vas sve Lolica i ja osmeh srce osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 15/2/2012, 15:34

da, Bixi, a ti si iznela njen život sa isključivo njenog aspekta.
A zamislite život tog mališana... čime li je on zaslužio takav život?
ne, ja ne želim da delim iskustva sa vama onoga što sam videla idući nekoliko puta kod sestre na posao...a reč je o deci koja hodaju...nisam ja niti ohola,niti nevernica, svaki put mi je bilo loše jer sam seraspadala od plakanja...a što sam išla? da ne bih sama sedela kući, i iskreno, divila se sestri koja se još sa 16 god. opredelila da ceo svoj radni vek radi sa takvom decom.
To-ne može svako!
Dakle, stavovi jesu različiti-i to je normalno, nismo ovde da osuđujemo jedne druge, i to je tako.Ko nam daje to pravo?
Ali, kažu Stru i Orli-setite se cure, zašto ste na Forumu.
Sećam se,drage moje, ne da bih pričala o veri, Bogu, već da bismo delile iskustva o trudnoći-na ovoj temi,konkretno.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/2/2012, 15:37

dr mali pariz ::da, Bixi, a ti si iznela njen život sa isključivo njenog aspekta.
A zamislite život tog mališana... čime li je on zaslužio takav život? .
Pari, to je moj aspekt njenog života, a sigurno je sto puta gore nego što ja to vidim i zamišljam. A za mališana, ne znam ni šta bih ti rekla No, strašno, baš strašno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/2/2012, 16:00

Nisam ni moderator, ni administrator, ali me broj postova na ovom forumu, vreme koje sam provela, i želja da pomognem mnogima obavezuju da vas još jednom zamolim sve. Nemojte molim vas.

Otišlo je predaleko.

Pariz je u pravu što ne iznosi primere koje zna na trudničkom forumu, nije lepo čitati o takvim primerima u blagoslovenom stanju, sve iako ih znamo u blizini. To je realnost, i takvi PDF-ovi trebaju da postoje, za decu sa specijalnim potrebama. Možemo ga i otvoriti, kao poseban PDF- kao na Rodi, ima roditelja koji bi se javili sigurno.


Nijedna od vas ovde nije mislila ništa loše. SIGURNA SAM U TO. Neko je gorljiviji od drugih, lakše plane, lakše iznese svoje mišljenje na tastaturu, neko se lakše uvredi, ali svi smo ovde iz najbolje namere.

Ovaj forum je par puta potresao zemljotres u vidu rasprava, ali obzirom da se vrlo brzo sredjivalo, ja sam ostajala. Jer je jedan od retkih gde su dominirali opušteni i edukativni postovi, kao i postovi podrške.

Dovolno na web-u ima foruma gde se stalno prepucava i izbijaju svadje.

Na takve ne idem, jer ne mogu da gubim vreme.

Nemojmo da Kutak postane jedan od takvih.

MOLIM VAS.

I volim vas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 692299
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/2/2012, 16:26

noja ::
. 8 days to goooooo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568

Jos malooooooooooooooooooooo
Bravooo, ne mogu da verujem da je tako sitno, pa ti se svako malo možeš javiti iz bolnice lol!

dr mali pariz ::Prinče, kako su ti dobri nalazi,pupupu! Bravo curo, vidi se da se zdravo hraniš, bravo! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 729680
Potpisujem , i čestitam još jednu nedelju manje Very Happy 23 ihaaaaj lol!

fenix ::Pozdrav svim trudnicama i onima koje ce tek biti jedno pitanjce mozda je glupo ali mi nije jasno po doktorici ja sam 26 nedelja i beba ima 1200 grama.NIJE MI JASNO NA INTERNETU SAM NASLA DA BEBE U TOM PERIODU IMAJU 800 GRAMA.Jos mi nije jasno ove moje nedelje kako oni to racunaju.Pozzz.
Fenix, rekla bi ti dr da ima razloga za brigu. Koliko vidim ni tvoj ticker se ne slaže sa stvarnim stanjem.
Da nije velika na tatu Very Happy

nolinica ::Drage drugarice, samo da vam pošaljem poljupce!!!!!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 936740
Nolinice, najlepši avatarski stomaku, i tebi još malo ostalo Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od HappyGirl 15/2/2012, 16:52

Devojke moje mile, Kutanjke!
Šta to bi ... Crying or Very sad
Juče i danas sam dobijala pp. Pročitala sam ih i svakoj odogovorila.

Zamolila bi sve do jedne koje ste mi pisale a i vas koje niste a htele ste nemojte dozvoliti da ovo osakati ni vas , ni Kutak, na kraju krajeva ni mene.

Vaši zahtevi su takvi da mi se srce cepa da moram da postupim po njima.

Zato vas još jednom molim da prevaziđemo probleme, pokušamo da se uzdignemo iz ove situacije i da Kutak nastavi da bude ono što jeste. Mesto stvoreno kao utočište svima kojima je potrebna podrška, ohrabrenje, informacija na ovom užasnom putu kojim smo mimo naše volje i želje morale da idemo.

Svaka od nas je ovde dobila sve ono što joj je bilo potrebno a većina od vas i hvala Bogu ovde doživela da objavi najsrećnije vesti. Zato vas najponizniji i najljubaznije molim da pružimo jedna drugoj mali prst bez analiziranja ko je i da li je bio u pravu. I sve smo krive i nijedna nije...Nije li dovoljno bola i tuge koje smo morale da nosimo ili još uvek nosimo zbog krsta koji nam je dat. Bile ove ili one vere, tumačile ovako ili onako biblijsku doktrinu, stavove , zakon ili šta god... nije li nam svima zajednička želja da ljubav bude naš život i da ona bude iskazana praktično.

Nijedna od nas nije zamenjiva, nijedna od nas nije dugme! Svaka od vas je ostavila ovde poseban pečat i nemojte da osakatimo kutak i onemogućimo i sebi i drugima da i dalje uživamo na njemu zbog... Nije vredno toga!

Na kraju krajeva ja ću ukoliko baš insistirate izbrisati sve ono što ste tražile ali Kutak tada neće ličiti na sebe tuga Razmislite molim vas. molitva

Sve najbolje i iskreno se nadam dobroj reakciji d
Vaš administrator HappyGirl

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/2/2012, 17:01

HAPPY ANDJELE Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 670661

Ajmo male prstiće, jedna po jedna.
Ja prva Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 15/2/2012, 17:14

d
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/2/2012, 17:20

Ori, Happy, svaka čast za postove. Evo, ja dajem predlog da Happy izbriše moj post, a mogu i ja da ga editujem, jer verujem da je mnoge potresao.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/2/2012, 19:01

Biksi, ne mora se ništa brisati. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 191975 Ti retko kad stvarno pokazuješ netrpeljivost. Nipremakome.

Samo da se sve stiša malo i da nastavimo gde smo stale. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 86719
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 15/2/2012, 19:04

Moj smotuljak i ja cemo da vas sve ljubnemo i navijamo da svi zajedno otpevamo pesmicu: "Mir, mir, mir, niko nije kriv..."
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 1zfjtds

Ajde da nastavimo sa lepim temama i da se radujemo novim trudnicama i bebicama
usne d
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 15/2/2012, 20:14

Možda sam ja slabić, ali ja prosto nemam snage da se upuštam u ovakve rasprave, svi smo mi različiti, a i nema potrebe da budemo svi isti, isto razmišljamo....
Ljubim vas sve.
Ja još čekićam....
Jel grešim ili ne smemo imati lak ni na nogama ni na rukama kada smo pod anestezijom?
I da ne zaboravim naravno, ko ima kući bebirončiće, neka ih uštine jednom za guzu umesto mene!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 15/2/2012, 20:16

Evo ja sam stipnula mog smotuljka pa mi je rekao da ti pomazis stomacic umesto njega Very Happy
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/2/2012, 20:29

Nolinice, ne sme lak, jer ne daj Bože, ako nešto krene loše, odmah se primeti na noktima, bar su meni dr-i tako rekli davne 1995. kad sam prvi put išla na oper.

Gagax, prelep ti je avatar, zaboravila sam reći na rd. Ljubac za te rupice ispod prstića! (obožavam to kod dece, a ne znam kako se zove, nadam se da si razumela!)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 15/2/2012, 21:27

Trudnice moje drage sta ovo bi, uzivajte u svojim trudnickim danima, a ove teske teme ostavite za neke druge dane, ljubim vas sve do jedne osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Gagax smotuljak je presladak ljubim i njega smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 15/2/2012, 22:20

Noli, u pravu si, potpisacu Bixacino objasnjenje.

Gaga, taj tvoj smotuljak je toliko meden da nemam reci! A avatar... love

Cure, trudnaje moje, sve vas d
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 16/2/2012, 06:28

evoooooo i nas 14.02 smo dosli na svet, CR,
bebe
2900 g i 47 cm dugi sunny
Andreica i ja se uveliko mazimo,
To je sada nasa carica Very Happy

Mama je jos u shok sobici ali uskoro izlazi na podoj
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Imag05091l
Ima ljubav geShack.us
Zenske jako smo sretne ljubimo vas i volimo

love ljubav ljubav
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ninica2 16/2/2012, 06:30

Jao Noja pa cestitam draga,kakva princezica osmeh srce
Sve najlepse u zivotu i da je ziva i zdrava sto godina smajli angel
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 16/2/2012, 07:39

Noja, čestitam....
Andrea je pravi bombon!!!! naočare naočare naočare
Uživajte...

srca srca srca
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 16/2/2012, 07:59

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Noja draga, srecno roditeljstvo...svu srecu vam zelim, a maloj Andrei da bude ziva, zdrava i vesela....Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 divna ti je cera Noja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Radujem se mnogo vasoj sreciDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 16/2/2012, 08:06

NOJA, SVE NAJLEPŠE SA SVOJOM BEBANOM!!!!!!!!!!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 16/2/2012, 09:05

Noja, divna je! I ime je prelepo! osmeh srce

Sve najbolje draga cvet
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 16/2/2012, 09:13

Nojice bravo čestitamo
Divna je Andreica. Uzivajte, mazite se, gnjavite se...
Nek vam je ziva i zdrava 100 godina a tebi zelim sto brzi oporavak srcasti poljupci
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 16/2/2012, 09:32

orline ::
noja ::
. 8 days to goooooo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568

Jos malooooooooooooooooooooo
Bravooo, ne mogu da verujem da je tako sitno, pa ti se svako malo možeš javiti iz bolnice lol!


Pa ja juče ovo pisala lol!

Nemogu da verujem, čestitam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568
Dobro nam došla, Andrea Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 32796
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 16/2/2012, 09:34

Bravo noja!!!! cestitam na princezi,uzivajte i mazite se!!! sreca g g g jumping jumping jedva cekam da cujem utiske yes

A ostale devojke jedan lep pogled za dobro jutro
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Tgq-CIMG12
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu