KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fitoterapija

+17
Pirueta
saska1
saška
M.
heart84
BiKsi :)
dina
anak
racili
maja76
Mali Princ
maza1972
dr mali pariz
Mirjana
Orline
ananana
senka
21 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Fitoterapija  Empty Fitoterapija

Počalji od senka 8/12/2011, 18:30

Konacno nadjoh mesto za moju temu o travkama...

"bolujem" od steriliteta vec 7 godina i posle 2 biohemijske trudnoce sam odlucila da pored analiza i intervencija preporucenih od strane klasicne medicine se malo okrenem i alternativnim metodama, mada nisam pristalica istih.

Danas sam bila kod fitoterapeutkinje i dobila logican i racionalan odgovor na moje pitanje "zasto su mi se desile 2 biohemijske trudnoce".

Dobila sam uputstva sta i kako da koristim od cajeva, tinktura i svega i svasta i jos samo cekam subotu da mi moj pcelar donese maticni mlec, polen i propolis pa da pocnem sa "terapijom" i u ovom pravcu.

Inace, ova fitoterapeutkinja ne naplacuje pregled (trazi da se donese KKS sa leukocitarnom formulom, urin i urinokultura), a preparati se mogu kupiti kod nje ili na bilo kom drugom mestu. Ja sam nesto uzela kod nje, a za ove "medne" proizvode imam mog medara

Zanim me da li je neka od vas koristila "usluge" fitoterapeuta (ne racunajuci Tesica)?
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od ananana 14/12/2011, 09:26

Sta si dobila od cajeva da pjes i koja je semaza med i maticni mlec, kada koliko uzimas?

Ja sam svojevremeno bila u Bg u HERBAMED ali navodno tada nisam imala dijagnozu, odnosno navodno bilo je sve uredu kod mene i mm jedino 2god.nisam ostajala u drugom stanju pa sam otisla i to joj rekla, a ona mi je dala neki caj za opustanje. Meni je prijao ali nije pomogao, jer sam posle shvatila da moram na histero,laparo,...
Pa se sada dvoumim da odem ponovo sa novim kartonom, sve objasnim i uzmem novu turu cajeva Very Happy
Moje mame drugarica koja je doktorka, ostala je trudna oba puta uz te cajeve aprethodno se mucilagodinama u obaslucaja. Tako da eto, to je sto ja znam.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od senka 14/12/2011, 18:38

ananana,
kupila sam cist maticni mlec, umaloj bocici od 10 gr. Bocica je bila zapecacena voskom, a kada sam je otvorila sipala sam 96% alkohol da mlec ne dolazi u kontakt sa kiseonikom. To uzmem ujutru, cim se probudim, zahvatim cackalicom malo iz te bocice, stavim sa sve cackalicom pod jezik i pustim da se otopi. Dobila sam da pijem i polen sa medom. Meni je pcelar doneo polenov prah, pa sam ja pomesala sa medom i posle mleca uzmem jednu malu kafenu kasicicu i dok se kuva kafica taj med mi se otapa u ustima. Posle toga popijem kafenu kasicicu ulja hajducke trave u koju sam nakapala 10 kapi propolisa (to ulje sam kupila kod ove moje "travarke" i kosta 300 dinara, flasica kao za sirup za kasalj). Onda popijem kafenu kasicicu praha od uve ( to je bas gadno, kao da pojedes kasicicu origana Shocked
Onda popijem 20 kapi tinkture sismira, i 30 kapi tinkture kleke. To pomesam sa cajem od sikavice u koji sam umesala sirup na kome pise "infekcije jetre". A posle jela popijem par gutljaja caja od pelina. A pre rucka popijem 1 dl sveze cedjenog soka od kupusa (to sama cedim) i posle vecere pijem "vino za eserihiju (to je mesavina belog vina i belog luka bljaaaak).

A da, uzimam i kasicicu meda sa zelenim orascicima.

Ovo sve sam kupila kod ove moje fitoterapeutkinje, izaslo me oko 3000 din, a to je terapija za 6 meseci. Ne naplacuje pregled, i zaista je vrlo detaljna i na sve ima odgovor...
ako ti treba kontakt ili jos neki savet pisi Very Happy
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od ananana 14/12/2011, 21:27

Shocked pa tu imabas svega!!

Hvala ti draga na detaljnom odgovoru! c
A kazi mi molim te sta ti je rekla, zasto to sve da uzimas, sta ti je ustanovila, koji konkretan problem. Ili to mozemo svi da uzimamo? Odnosno, da li se to moze uzimati na svoju ruku?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od senka 14/12/2011, 21:47

bogami ima svega bas bas... morala sam da napisem podsetnik i da ga okacim u kuhinji da znam kada sta pijem, pa mi se opet desi da promasim ponesto...

ja sam prvi put otisla kod nje pre 3 godine jer sam imala bas problema sa zelucem. Ona mi kaze da uradim analizu na helico bacter i ja naravno pozitivna i IgG i igM. Dobila sam tada potpuno drugaciju vrstu terapije (isto je bilo samo prah od uve), proverim posle 1,5 meseca helico bacter u istoj laboratoriji i NEMA JE!!!
posle toga nisam isla kod nje do skoro, i kada sam sad otisla, ona mi kaze jos u cekaonici:"cesto mislim na vas, hocemo sada da radimo na bebama", a ja Shocked
setila mi se i imena i prezimena i problema i svega... pitam je ja za moje biohemijske, uzme ona moju KKS i kaze:"previski trombociti i hemoglobin" i krene u opsirnu pricu o tome sta se sve desava u mom organizmu...
na osnovu svih mojih analiza mi je predlozila ovu terapiju, to sve moze da se kupi kod nje ili u bilo kojoj biljnoj apoteci. Ja sam kupila kod nje, bilo mi glupo da kupujem drugde jer ona ne naplacuje pregled, a sve ovo isto kosta i u apotekama.
Secam se dok sam lecila helico da mi se pojavio uzasan sekret, mislim i candida, i dala mi je neke cajeve (mislim da je bio crni orah i jos nesto) da se ispiram svako drugo vece, i posle nedelju dana ispiranja ni candide ni nicega, II grupa vag...

Ako hoces mogu da ti posaljem pp sa kontaktom (ne zanm da li sme javno) pa probaj, verujem da bi ti bila drugacija terapija od moje.

Ovo koristim nekih 10ak dana i mogu ti reci da me glava nije zabolela (a patim od migrena bas bas i jos pijem Primolut nor zbog ciste, a on uzrokuje glavobolje), i osecam se puna energije. E sad, da li je to autosugestija ili ovo ipak "radi", a u mom slucaju sa helico se pokazala bas uspesnom!
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Orline 14/12/2011, 22:14

Senka, napiši slobodno, na ovom forumu je dozvoljeno, posebno od stalnih članova Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od ananana 14/12/2011, 22:55

Super Senka, jako se radujem da ti je pomogla ranije a nadam se da ce i sada yes radost navijacica
Ako imai autosugestije, kaosto kazes, neka i to je dobro, i to puno pomaze!

Napisi nam molim te njen kontakt? Odakle je ona? Mora da se zakazuje? Nosim sve papire i dokumentaciju, mislim ceo registrator Very Happy

Hvala ti puno sto si podelila to sa nama osmeh srce
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Mirjana 14/12/2011, 23:02

Dobro zvuči, samo, mnogo toga piješ od jednom Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od senka 15/12/2011, 15:56

Orline, hvala puno! I mislila sam da moze da se pise, a poljubac za to sto si me svrstala u "stalne clanove" iako se ja jos uvek osecam kao nova ovde cvet

ona se zove Rada Milosevic, adresa je Varvarinska 22, na Dusanovcu. Mora da se zakazuje i trebalo bi poneti sve analize i postupke do sada, kao i svezu KKS sa leukocitarnom formulom i analizu urina sa urinokulturom. Velika joj je guzva, pa kada se javi sekretarica bolje je reci o cemu se radi jer ce ona pokusati da nadje neki skoriji termin (tako sam bar ja uradila). Kao sto napisah ranije, ne placa se konsultacija.

@mirjana pijem svasta, ali po malo... izmiksujem pa mi ne izgleda kao da puno toga uzimam u isto vreme...

ananana ako budes otisla bas me zanima kakvi ce ti biti utisci Very Happy
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Mirjana 18/12/2011, 22:02

U vezi brusnice i cura koje imaju problem sa zgrušavanjem krvi. Na žalost moj skener je umro pre par meseci, a aparat je takođe na izdisaju, pa je snimak veoma loš. Kako bilo, može se pročitati.
Fitoterapija  Dscf2978rb

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od dr mali pariz 18/12/2011, 22:07

da, skontah, hvala na info. Dugo sam je pila, iako imam sklonost, a ne problem sa koagulacijom, meni,lično, nije smetala, pili smo i muž i ja oko godinu dana.
Nekom će značiti! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od senka 19/12/2011, 23:10

danas sam bila kod Rade, pa mi je promenila terapiju... izbacila mi je "medne" proizvode, ostavila mi je propolis, dodala tinkturu od crnog oraha i dala mi neka dva caja na kome pise "zeludac", a na drugom "bubrezi" i da se javim na kontrolu pocetkom februara i da ponovim fibrinogen, KKS i Le, urin i ALT.
jojooooj jedva cekam taj februar...
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od dr mali pariz 20/12/2011, 12:29

Bravo Senka!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od maza1972 20/12/2011, 13:57

Senka,odlično što si otvorila ovu temu.Imam utisak da ova travarka tretira ceo organizam,a ne samo problem steriliteta,i još nešto,jel ona vidovita?Kako je znala da te pita u čekaonici za bebe, a ti se kod nje lečila od sasvim druge stvari?
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Mali Princ 20/12/2011, 14:41

Devojke, ja kod Rade idem 3.5 godine.
Od tada ne znam sta je prehlada, grip, bol... nista!
Nikakav lek ni nista slicno nisam uzela ok kad sam kod nje.
Izlecila mi je i zeludac od helikobactera i svasta nesto.
Svima najtoplije preporucujem!

Inace, kod nje ne postoje 2 iste terapije, apsolutno gleda ceo organizam i svaki je covek poseban.
Kad sam prvi put otisla kod nje- zbog trudnoce, rekla mi je - vas sterilitet je u vasem zeludcu, a ne u progesteronu, i zaista kada mi je sredila zeludac - progesteron extra...

Ma, bakica je cudo!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Mali Princ 20/12/2011, 14:50

Inace, ja danas idem u 18h na kontrolu i da vidim da mi da nesto sto mogu da pijem u trudnoci i da me zastiti od virusa koji ce neminovno naici u januaru.

Pri tom, ima i caj za odrzavanje tudnoce, ako nekome , ne daj Boze bude trebalo.

Pregled se ne palca. Samo terapija, a ona te i ne prisiljava da uzmes kod nje, mad su kvalitet cajeva i kolicina koju dobijes neuporedivi sa bio kojim drugim mestom.
I, isto sto je bitno ima proverene dobavljace, iz ekoloski nezagadjenih sredina.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Orline 20/12/2011, 15:29

Drago mi je da čujem pozitivna iskustva, obzirom da su pre dve godine nešto pominjali Radu na Forumu, ali kao ne baš zadovoljni. U stvari, kopiraću ovde nablin post, a i mashin, ona je u međuvremenu postala mama Very Happy
Bolje da imamo sve na jednom mestu. Sad pozitivna iskustva preovladjuju, što mi je drago
Masha UK ::

Jel neko cuo za Radu Milosevic - nutricionistu/travarku iz Beograda? Meni je prijatelj preporucio i u oktobru prosle godine sam otisla da je vidim zbog problema sa stomakom i probavom koji imam vec godinama. Inace cula sam da je ona pravi hit trenutno u Beogradu i da mnogi likovi iz javnog zivota odlaze kod nje ili na lecenja ili da im samo prepise dijete. Ona je veliki zagovornik ishrane svezom sirovom hranom. Cesto stavlja ljude na detox organizma 6, 12 ili 18 dana na dijetu tecnom hranom tj, supama, cedjenim sokovima i cajevima. Mislim da je ona samouka, tj. cula sam da je sama sebe izlecila od karcinoma i tad pocela da pomaze i drugima.

Trazila je da uradim krvnu sliku. Ja nisam mogla da verujem, ostala sam bez reci slusajuci njenu analizu krvne slike. Iako je vise manje sve bilo u granicama referentnih vrednosti, ona je povezivala razlicite vrednosti i govorila mi simptome. Tacno mi je do detalja objasnila kako se osecam. Imala sam osecaj kao da me skenira rentgenom. Nikad nisam videla ni jednog doktora da tako dobro cita analize krvi. Ti si me Nabla podsetila na nju kad si opisala kako Majra belezi strelice na gore ili dole pored rezultata. Tako isto i ona. Kako god, cim je videla analize rekla mi je da imam Helikobacter Pylori i poslala me na dodatnu analizu krvi da to i zvanicno potvrdimo. Test krvi je pokazao prisustvo bakterije tri puta vise nego sto je dozvoljeno. Bila sam tako srecna sto sam konacno dobila pravu dijagnozu za sve moje tegobe. Ovde sam godinama isla od doktora do doktora i naklapali su svasta od netoleranciju na hranu preko IBS-a, ali nikom nikada nije palo na pamet da me testira na Helicobakter. Takodje mi je rekla da trudnoca ne dolazi u obzir dok se ne resim gada. Osim toga skrenula mi je paznju i na nisku alkalnu fosfatazu koja je kod mene uvek manja od 40. Rekla je da mora da bude bar 60 da bi doslo do trudnoce jer mi organizam radi na rezervi i nije u stanju ni sam sebe da opskrbi sa potrebnim nego uzima iz kostane srzi i kostiju, a kamoli da podrzi novi zivot. Kako je ona to laicki objasnila da organizam sam svakog meseca pravi upit svim zlezdama i hormonima jel spreman da dodje do oplodnje. Rekla mi je da se lekari drze povisenog FSH kao pijan plota, a ne znaju zasto je doslo do skoka, pogotovo ne u nasim godinama. Takodje mi je rekla da ja nemam problem sa hormonima i da cim se resim bakterije za 3-6 meseci cu da ostanem prirodno trudna. Kao sto znate to se nije desilo. Ja kad sam joj rekla da je meni preuranjena menopauza genetski predodredjena ona je rekla da je menopauza nikako ne moze da bude genetski predodredjena nekome u dvadesetima ili tridesetima. Ako se desi u tim godinama za to mora da postoji neki medicinski razlog. To je upravo ono sivo podrucje medicine koje jos uvek nije naslo odgovore na sva pitanja.

Jedna devojka koju ja poznajem preko nekoga je isla zbog kod nje zbog nemogucnosti zaceca. Imala je neki hormonalni problem i lekari su rekli da nikad nece ostati trudna. Bilo mi je neprijatno da ispitujem u detalje tako da ne znam sta je konkretno bio problem. Posle detoxa na sirovoj hrani i par tretmana kod teta Rade ostala je trudna. Kad se porodila odvela je dete kod svih onim lekara sto su joj rekli da nikad nece ostati trudna i gledali su je u cudu i sa nevericom. I drugi put je imala problem da zatrudni, pa je ponovo pomoc potrazila od teta Rade. Opet je zatrudnela nakon samo par tretmana upkos svim dijagnozama konvencijalne medicine.
Ja sam se isto psihicki pripremila na gladovanje, bar 6 dana. Medjutim ona kaze da je moj organizam toliko iscrpljen jer zbog bakterije nije dolazilo do pravilne apsorpcije vitamina i hranjivih sastojaka iz hrane, da nema ni govora da na meni primeni taj tretman. Dala mi je mesani caj za zeludac protiv bakterije (anise, sladic, zalfija, crni slez i glog), zeolit, proplis kapi, ulje od hajducke trave, rakiju sa nekim travama za bolju cirkulaciji, flasu belog vina sa vodopijom i jos nekim travama i rekla da doruckujem slaninu a rucam bele vesalice.

Impresionirala me njena dijagnostika, ali eto neke njene prognoze se nisu obistinile u mom slucaju.

nabla ::
Masha UK ::
Jel neko cuo za Radu Milosevic - nutricionistu/travarku iz Beograda?

Bila sam i kod nje  b  b  b

Samo ja o njoj nemam lepo misljenje. Lupeta! Izvini sto ovako umanjujem tvoj dozivljaj nje!

E kod nje sam vec bila dobro potkovana znanjem. Mislim, sta reci...donela sam joj sve svoje nalaze. I sad antitela, normalno je da uvek imamo odredjenu kolicinu antitela u organizmu. E tu je ipak bitno da su antitala u odredjenim okvirima. Ne citaju se kao hormoni.
Sta je ona uradila? Krenula da prepisuje stavku po stavku u njenoj svesci, ali sporopuzecim tempom i kaze na kraju, tu ima mnogo antitela i kad se sve zbroji...to je problem. ma daj, pa normalno je da imamo antitela posle prelezane bolesti (i TORCH analize sam joj dala)....a ona je i ta antitela uzimala u obzir. v

Ja kad sam joj rekla da je meni preuranjena menopauza genetski predodredjena ona je rekla da je menopauza nikako ne moze da bude genetski predodredjena nekome u dvadesetima ili tridesetima. Ako se desi u tim godinama za to mora da postoji neki medicinski razlog.

pa dovoljno ti je ovo sto ti je rekla da shvatis da je zena totalno neupucena!

Sta znaci genetska predispocizicija? to znaci da je odredjen gen drugaciji nego kod vecine zena, a taj gen koji je drugaciji moze biti odgovoran za kolicinu napravljenih jc u fetalnom periodu ili recimo odgovoran za brze propadanje jc.

Majra, kao i kineska medicina ne obraca paznju na visinu fsh. Ali ne negiraju da razlicite zene ulaze razlicitom brzinom u menopauzu.
Njihov postulat je da se i sa visokim fsh moze zatrudneti, ali je bitna njegova ravnoteza sa ostalim hormonima.

A sto se tice Rade, kako da je ozbiljno shvatim kad zena nije cigaru iz usta vadila svih sat vremena sto je prepisivala moje rezultate. palila je cigaru za cigarom! A ten joj crn ko crna zemlja od toga.

I ja purnjam, al ne mogu da nekom zagovaram zdrav zivot,a da pri tome sama ne postujem osnovne postulate.

To sto ona daje cajeve i sirovu hranu i sokove, sve je to logicno zdravo. Nema tu velike mudrosti.

Sto se tice njenih tumacenja za alkalnu fosfatazu...ne znam... To bi neka froumasica koja je doca mogla da izhipotezira da li ima logike da to bude neki faktor ili nema, odn. na koji nacin bi alkal. fofat. mogla igrati ulogu.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Mali Princ 20/12/2011, 16:23

Mene je Rada tri godine drzala samo na cajevima, kapima,rastvorima i sl. Nije mi prepisivala ni presnu hranu ni sokice.
Jedino mi je bila izmenila dorucak - stalno sam morala rezanj ili dva domace slanine.
Na tecnoj terapiji sam bila 6 dana i to na sopstveno insistiranje, i to posle 2 inseminacije i puno injekcija pregnila.
Ostalu ishranu mi je izmenila u smislu sta je dobro a sta ne za moj organizam, pri tom, njen spisak dozvoljeno-zabranjeno se samo u 1 namirnici razlikovao u odnosu na inteloranciju - onam mi je dala da jedem sljive, a intolerancija ne Very Happy

Mislim, da je vrlo indvidualno, svako moze da ode i saslusa - ako mu se ucini logicno i normalno to sto prica,moze da proba, a ako ne, niko ga ne prisiljava.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Orline 20/12/2011, 16:26

Mali Princ ::
Ostalu ishranu mi je izmenila u smislu sta je dobro a sta ne za moj organizam, pri tom, njen spisak dozvoljeno-zabranjeno se samo u 1 namirnici razlikovao u odnosu na inteloranciju - onam mi je dala da jedem sljive, a intolerancija ne Very Happy

Mislim, da je vrlo indvidualno, svako moze da ode i saslusa - ako mu se ucini logicno i normalno to sto prica,moze da proba, a ako ne, niko ga ne prisiljava.
Tako je prinče osmeh srce
A gde si ti radila test intolerancije na hranu?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Mali Princ 20/12/2011, 16:33

Test intolerancije sam u ordinaciji Holitimed u Stevana Supljikca, i to jos u julu 2008godine.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Mirjana 20/12/2011, 16:53

Ajde odajte nam kako spremate tu presnu hranu. Tj. da li mešate voće i povrće? Koliko vrsta od jednom? Koja količina....
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od senka 20/12/2011, 16:54

maza1972 ::Senka,odlično što si otvorila ovu temu.Imam utisak da ova travarka tretira ceo organizam,a ne samo problem steriliteta,i još nešto,jel ona vidovita?Kako je znala da te pita u čekaonici za bebe, a ti se kod nje lečila od sasvim druge stvari?

mazo nije vidovita nego sam ja kada sam prvi put bila i kada sam pobrojavala sve moje "boljke" rekla i za baby problem. A ona sve pamti... Kao sto rece Mali princ, ja od kad idem kod nje ne znam sta je prehlada, a kamoli grip!

I sad se nesto mislim za ovaj Glucophage sto mi je prepisala dr Sumarac, da li uopste da uzimam... mada mi je rekla da nista ne smeta...
Pijem ja cajice i bas mi prijaju... od sveg srca vam preporucujem Radu, stvarno je smajli angel
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od maja76 20/12/2011, 18:54

Sve pohvale za Radu! Mi smo kod nje otisli jos 2005. godine. Nama za sterilitet nije pomogla, ali je suprug izlecio astmu uz pomoc cajeva i promene rezima ishrane. Da, vrlo je detaljna, mi smo od nje izlazili i u deset uvece. Ja sam koristila tecnu terapiju i osecala sam se posle nje fantasticno. Sad je malo sve to komercijalizovala, bila sam skoro tamo, vise po meni nije isto.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Mali Princ 21/12/2011, 01:46

Moji idu kod nje bukvalno do samog pocetaka - 15godina vec, kad je radila u stanu i imala par pacijenata-prijatelja.
Sada jeste u jednom delu komercijalizovano- apoteka i sl., ali sto se rada sa njom tice, meni deluje da i dalje nema promena i da je u potpunosti posvecna pascijentu.
Sa druge strane i razumem ovaj komercijalizacije, jer ima pacijenata ko 2 doma zdravlja, ali bukvalno... i da nije takva organizacija i sve ostalo, ne znam kako bi to funkcionisalo...
ali ono sto mi se svidja je i to sto te ne prisiljava da kupujes terapiju, ako zelis ona ti da recept i sam kod kuce mozes da pravis sokice i sve ostalo.
Miro, za presnu hranu ona ima celu knjigu... kad stignem napisacu ti po nesto...sad bih vec trebalo da odem malo i da spavam lol!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Mali Princ 21/12/2011, 02:03

Jos nesto, izvinjavam se ako moji postovi za Radu deluju navijacki ili nagovaracki ili sl., ja sam jednostavno toliko odusevljena tom zenom, u smislu kako me je skockala i da sam najzad osetila sta to znaci biti zdrav, da sam verujem pristrasna.

Inace, ja sam na tim njenim dzidzama dobila takav priliv energije i svega da ne mogu da vam opisem. Herpes na usni mi od prvog njenog caja nikad vise nije izasao, i znate kad ustanete, pa se bas onako dobro osecate - nema umora, neraspolozenja, nicega samo lepo..

I kada sam joj rekla da cu na VTO rekla mi je sad cemo da pijemo cajice da posle ne bude muke i sl., i drage moje, ja ni jedan jedini minut nisam imala mucnine niti ista slicno, pupupu...

Necu vise da vam pisem, smorih vas, ali i veceras sam bila pa sam puna utisaka Embarassed Laughing
Fitoterapija  388958
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu