KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska zimska jutra

+49
Marija86
Sami
nabla
red
7-patuljaka
Simona
tuli
senka
anak
Nekica
dragana76ns
adriatika
zvezdicad
bobica83
Cranberry
catherine290505
brinbili
ciklama
HappyGirl
nesalela
maza1972
Kamilica
racili
cicsa80
Shizika
lolipop
Jelena*
Struzzo
JocY
MAAKKI
BiKsi :)
key
KoMetaK
Orline
dr mali pariz
kasia
Tinche
Mrvica
bebko
caci
bak
maja76
buby
maus
djole42
MARA
Mirjana
Cupava
Milijana
53 posters

Strana 27 od 32 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32  Sledeći

Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 25/12/2011, 23:55

Kako Davor sad peva ovu pesmu, ne peva uzivo, vidi se, grrrrrrr, ili je svako od njih to vec snimio! Znam da su snimali novogodisnji program za prvu svi oni!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Milijana 26/12/2011, 00:03

Meni je ovaj Davor bas sajze i od pocetka cekam da on ispadne kad vidi sad pobedi Shocked nervira me njegovo bacakanje po sceni, kad zine, mrsti se... pravi neke face... ali tacno sam znala da one koje glasaju vole bas ovakve.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 26/12/2011, 00:12

Eto, ja sam prvi put u životu glasala, al džabe! Drago mi je zbog Davora, a žao zbog Igora. Ja mislim da je Igor večeras bio mnogo tačniji i ne smeta mi što se ne bacaka po bini. Radiće to kad bude stekao dovoljno iskustva i ne bude učesnik takmičenja u kome se meri veština pevanja.
No, eto, pobedi Davor i nek' mu je sa srećom!
Da je Nevena pobedila ja bih se šlogirala, jer može da priča ko šta hoće i da me kritikuje ko hoće, ja znam šta čujem. A čujem da svaki put bar deo pesme upropasti toliko gadno, da preko toga teško može da se pređe. I jako me je nerviralo kad se žiri pravi blesav i hvali njene visine.
Toliko od mene.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 26/12/2011, 00:39

Miro, ko zna o kakvim se visinama tu radilo! Wink

Kacih slife na Putovanjima i sve pade u vodu kad mi puce veza, ajde sutra cu, moram da lezem, radim sutra i ceka me naporan dan! Smrck.

Stiskam vas.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Shizika 26/12/2011, 01:49

Biksi, ljubim te pred spavanje, da nam se sutra probudish chila i orna! usne
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od MARA 26/12/2011, 08:14

Jutro
Eto meni je drago sto je Davor pobedio,samo da nije Nevena,mogao je pobediti Igor meni sasvim svejedno.
Ja cele noci oka nisam sklopila ne zbog dece vec zbog sebe,nos zapusen i nikako na usta ne mogu disati i tak
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bebko 26/12/2011, 08:23

Dobro jutro

Stiže kafica

Decembarska zimska jutra - Page 27 Photo345o



Meni je nedelja krenula loše No zbog sporazuma o slobodi kretanja Mad
Mene ta "sloboda kretanja" može da košta 1200e godišnje c

Baš ću slobodno da se krećem v

Ja sutra MORAM za Srbiju,pustiće me da izađem a kako da se vratim?

Nego neću više da širim negativnu energiju na Kutku ljubav
Izvinite...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od buby 26/12/2011, 08:28

dobro jutro,evo i mene posle tacno 2 nedelje...krenusmo i mi u vrtic Very Happy
...sinoc obori tabure na nogicu i ja iskoristi to plakanje da je uspavam za sekund pa jutsos nije bilo buno negodovanja,inace je ovih dana do 11...pola 12 spavala..pitamo je juce...sinoc...jel hoce dunja u vrtic...ona nas pogleda pa kao napravi onaj pogled gde razmislja(verovatno se priseca sta to bese) i klima glavom da hoce...i tako par puta je pitali ona svaki put klimala..ja nesto razmilsljam dal' zna sta je pitam aposle se setih da savrseno lepo klimne glavom na "NE" plus kaze "nece' kad je pitas jel hoce dunja da pere kosu...
odusevila se kad je usla u vrtic.sve lepo okiceno,napravili kao da padaju pahulje pa deda mazee Razz ...pa paketici...usla u sobu...poslala mi poljubac i ode da se igra,ama ni pogladala me nije jos jednom dok sam pricala sa vaspitacicom Shocked ...jos mesec dana ovako pa onda pocinjem da radim...necu ni pokusavati da opet nesto produzujem jer i pozelea sam obavezu...odlazak...dolazak...prosle vec dve godine ovog lagodnog zivota...a iskreno jesam ja na 100 % al sam prijavljena na minimalac pa mi toliko i legne....a kad se vratim imamo stimulacije plus procente a to nije ulazilo u ovu platu...odoh da malo procitam sta se desavalo mada sam virkala svremena na vreme...sinoc smo posle kupanja usle nas dve u kupatilo i ja joj secnula siske malo krace nego sto treba ali nas uhvatio napad smeha aona se smeje jer vidi mene ali onaj smeh kad se pomesaju osecanja pa ne zna dal da place il da se smeje...evo jedne slike sa novom frizurom lol! ...nekako kad padne to prvo sisanje shvatite da vise nemate bebu....sad imam pravu devojcicu
Decembarska zimska jutra - Page 27 387568_181119225320581_100002675147542_304399_1335450155_n
...prijatan dan vam zelim...


buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od buby 26/12/2011, 08:33

...e a moram i ja da prokomentarisem prvi glas srbije...posto je moj favorit ispao presla sam da navijam za Davora iz prostog razloga jer mi se ucinilo da je Igor favorit i bila sam ubedjena da ce odneti pobedu...nevenu necu komentarisati,opasno me nervira kako namesta usta dok prica i nesto se krevelja...pa je prosto nisam ni slusala...tek onako ....i bas sam se iznenadila kad je davor pobedio...pomislih jbt nije namestaljka jer se odavno pricalo da ce igor pobediti a da je zaista fin...kulturan...lep i sa lepim manirima to sve stoji...ali iskreno bilo bi mi drago i da je on pobedio...eto...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od maus 26/12/2011, 09:07

Dobro jutro!

Tinche, draga, mnogo mi je zao. Moje iskreno saucesce.
Mrvice svi na okupu, druzenje sa sestricama...ima li sta lepse Very Happy Bravo za Dimitrija g g g g
Meta au koliko strana sestro slatka Ima vremena, polozices taj ispit i mahaces indeksom sa upisanom desetkom yes
Miro, rodjendan je bio blizancima moje starije sestre. Oni zive u Kikindi. Deda Mraz je super :jjjj:Kazem ja, u tebi cuci talenat. Onaj akt je divan Very Happy Cestitke za bratanicu lol!
Mala mislila sam na tebe dok sam prolazila kroz Pariz. Spavalice jedna, samo ti Sleep Budicemo te kada bude bilo vreme za kontrole, ne brini se, to sigurno neces prespavati. Jos malo rodjendan radost radost radost radost radost
Lolipop kako si danas? Nema vise gripa?
Bebko srecna druga kutijica. Mala te je povukla za nosic, to je dobra stvar. Ni ja nemam profil na fejsu i nenameravam da ga otvorim. Sad procitah za slobodu kretanja. Da pop....
Biksi mila, koja avantura sa vozom Shocked Ali zato super provod na Zlatiboru sa dragim ljudima. Sledeci put ti se pridruzujem pa cemo se nas dve sankati i praviti Sneska, pijuckati vino...
Ori ja se slatko ismeja za baku tvoje kume. Avatar je super!
Maaki kuca je legenda. Hrabrica prava. A tek kakve oke ima, majko mila.
Bak kazes ludilo bilo igra Nisam ni sumnjala igra igra igra Kako bi ja jednu casu kuvanog vina...
Cicsa i ti ludovala igra g g g g g
Mili drago mi je za super provod na krstenju i sto si se mogla videti i lepo ispricati sa koleginicama.
Maro da brzo ozdravis cmoka Avatar je divan!
Bubili nasa i Dunjica nasa Very Happy Kakav friz, kakve siske lol! Ti si zeno blesava 100% Bravo za vrtic i za samostalnost radost radost radost radost Buby jos malo i pocinjes da radis lol!

Nama je bilo super u Kikindi.Uzivali smo maksimalno. Ali bilo je kratko. Ana je u subotu pocela da smrca. U nedelju, u povratku je pocela da kaslje, sinoc promukla i temperatura 37,8 Pogledam grlo crveno, kaze da je boli dok kaslje.Okice vodene,obrazi rumeni... Jutros nema vrtica, MIlan je ostao sa njom.I jutros temperatura 37,8. Tek popodne je vodim kod njenog pedijatra, pa cu kod orl.
Srecan pocetak radne nedelje. ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od anak 26/12/2011, 09:58

Dobro jutro devojčice lepe. Kod nas su ovi decembarski dani prelepi, hladni ali sunčani i čisti, nebo je prelepo.
Juče sam provela skoro ceo dan kod prijatelja koji slave katolički Božić, bilo je zabavno i lepo, dece na sve strane, malo sam napunila baterije, ali me obuzela i neka tuga....
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od senka 26/12/2011, 10:20

Dobro jutro klube!

cini mi se da mi je ovo prva poruka na jutrima pa neka bude "bebicetna"!

psala sam na koracima da sam bila u Jevremovoj, da "tresnem" prirodnjak i izgleda da sam bas "tresnula" po "sred srede"!
Kaze Dr da mi je mnoooogo lep folikul na desnom jajniku i da je aspiracija SUTRA! Dobila sam Ovitrelle i sutra u 18:30 punkcija!
Ima jos jedna "nezgodacija", mm ima sutra sastanak u 17 pa ce on otici u 16h da preda uzorak a ja sama taxijem na aspiraciju... meni smesno, a on se sekira! Very Happy

Daj boze da bude jc i da dodje do transfera i da bude + i da lepo provedem bozic... prosle godine sam na badnje vece prokrvarila, a dva dana pre toga je beta bila dupla... pih... da sad ne remetim sa tuznom pricom, nego da mi pomazete u navijanju!!!!

p.s. Tinche, primi moje najiskrenije saucesce
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 26/12/2011, 11:21

Jutro drage moje.
Sestra dosla i otisla. Crying or Very sad Otisli kod zetovih par dana. Ok je to, i uvek tako urade i meni uvek bude zao sto nece biti duze tu. Ali bice ovde za NG pa cemo se druziti.
Buby, Dunjica je bas slatka, siskice su otkacene skroz, to si je pocastila novim frizom za vrtic. yes Obozavam kad su deca tako samostalna i druzeljubiva.
Bebko, bas sam juce komentarisala s mm oko te slobode kretanja, i ne mogu da verujem vise sta nam rade. Da covek odlepi...
Ja sam juce slabo gledala prvi glas, prebacivala sam tamo vamo, malo gledala talenat, u svakom slucaju drago mi je bilo videti jedino da Nevena nije prosla jer mi je ona skroz bezveze.

Pozdrav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Milijana 26/12/2011, 11:40

Dobar dan jutra,
Senka dobrodosla i da ovaj put bude trudnica
Misu, nadam se da je Anci bolje.... ludim vise od tih prehlada, prosto ne znam dete koje ovih dana nije zakacilo nesto Mad
Maro, kako je grlo, nos...?
Bubisa, videh sinoc sliku na Fb i htedoh da umrem.... kako ona ozbiljno gleda kao da zna da si malko preterala lol! Mada, kosa i nokti brze izrastu nego sto to ocekujemo, tako da ce Vocka ubrzo opet treptati od siski Wink
Ja odmaram, imam rucak i za nas i za dete.... nesto sam malko i pospana, a hocu da izadjem i prosetam Lenci... nismo setale 4 dana affraid i uz put da joj kupim sobne paticice... Sutra idemo da primi paketic, u sredu je Lencetu rodjendan pravi, u cetvrtak idem na proslavu sa firmom, u petak na UZ, a u subotu Nova Godina vv Uh... al je nama gust raspored Shocked

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 26/12/2011, 11:46

Mili, vi ste se bas zaukali pred NG.
Ovako sam se ja castila u NS posle uz pa saljem i vama malo toplote iz ovog divnog caja.
Decembarska zimska jutra - Page 27 Imag0008r
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od anak 26/12/2011, 12:05

Mrvice likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Tinche 26/12/2011, 13:06

Mirjana ::ja znam šta čujem. A čujem da svaki put bar deo pesme upropasti toliko gadno, da preko toga teško može da se pređe. I jako me je nerviralo kad se žiri pravi blesav i hvali njene visine.

slazem se sa tobom u vezi Nevene. Svejedno mi je bilo ko ce da pobedi...samo da je ona ispala.

buby ::....sad imam pravu devojcicu


imas sebe u malom!

buby ::nevenu necu komentarisati,opasno me nervira kako namesta usta dok prica i nesto se krevelja...

to me je uzasno nerviralo...i stalno sam je imitirala pred mojim bratom...kome je inace ona bila favorit. sinoc kada je ispala morala sam da mu posaljem sms "nja nja nja"...posto je izostala satisfakcija da je vidim kako propada u onu rupu! lol!

maus ::Ana je u subotu pocela da smrca. U nedelju, u povratku je pocela da kaslje, sinoc promukla i temperatura 37,8 Pogledam grlo crveno, kaze da je boli dok kaslje.Okice vodene,obrazi rumeni... Jutros nema vrtica, MIlan je ostao sa njom.I jutros temperatura 37,8. Tek popodne je vodim kod njenog pedijatra, pa cu kod orl.

Misu, zao mi je sto ovo cujem, ali to ti je vrtic i kolektiv. Koliko god malo ili puno godina da imaju ceka ih taj period adaptacije...na viruse i pravljenje antitela.


Hvala vam devojke sto ste uz nas...mm se drzi, a batica ko da zna, non stop se glupira i nesto ga zasmejava. MM dodje kuci da napuni baterije pa onda opet kod mame i sestre da bude uz njih.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od maus 26/12/2011, 13:10

Ja da sam se prijavila, sigurno bi pobedila Laughing
Tinche ljubi baticu,obavezno.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od MARA 26/12/2011, 14:01

Bebko nije to tako strasno sto se slobode kretanja tice,mislim na tablice
U svemu tome(losem)ima neceg dobrog,dobro je sto postoji mogucnost uzimanja dvojnoh tablica i ovih sa oznakom RKS I Srpskih,i kadf uzmete njihove tablice to je samo 200 e godisnje i dodje super naspram ovih 1200 e godisnje i nemate dodatnih doplata.Moglo je i bez toga ali i drzava Srbija je kriva.Tako da je i meni kretanje ograniceno,ko zna kad cu kod mojih,ovako sam bar 2 puta mesecno jela iz mamine kuhinje,sad tesko da cu i 2 puta godisnje
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 26/12/2011, 14:43

Dan Jutra!
evo sad stižem da se utefterim, sad sam ručala, preklap0am očima...od jutros kod lekara da dam d-dimer, pa posle 3 sata po dozu clexana i tak...
sinoć me boleo stomak, i danas,ali manje-ne plaši me, naravno, jer je normalno da osećam razvlačenje materice, je l tako, ustalom na to i liče ti bolovi, ali nije prijatno, muči malo, pa se pitam kako ću kasnije sve to podnositi,kad me sinoć umori onako.
Bixi...grlim i pre tuširanja Decembarska zimska jutra - Page 27 670661
Mišice, ima li slika iz KEkinde?
baš mi žao što se Anči razbolela...jbga...ali će se do Novaka sve srediti.
Maro,kako si danas?
Bebko Decembarska zimska jutra - Page 27 639820reči nemam...užas. Drž' se draga!
Tino, ljublju ja vas! Decembarska zimska jutra - Page 27 694552
Bubićka, što otfikari detetu toliko šiške lol! mada moram priznati da su cool prilično. Duša, i tako kažeš, samo ti poljubac poslala i aj zdravo mama...anđeo! Decembarska zimska jutra - Page 27 275568
Mili, cela 4 dana niste šetale??? Shocked lol! jedva čekam profi slike
Ej, gledali i mi 1. glas. Pobedio naš favorit. tačnije, meni posle Darije nije niko favorit, ali ovaj mali, sem devijacije ima sve što treba da ima Prvi glas Srbije, a engleski je svima fuj- a koga briga za to Razz ta neće na eng. pevati. Ni Vlado ne peva Wink Nego, kad smo kod Vlada- dolazite u pariz na Trg za Novaka da ga slušamo? Very Happy
terzija je solidan-korektan ivaspitan momak-klubski pevač, bez E od energije koju treba da ima...A Nevenica...ona ima problem...ne krivi ona usta što hoće-već pokušava da iskpravi nasleđeno-od mame-ako niste primetile. Mala za 18. g. ima glaščinu, i ume da sklopi rečenicu za razliku od većine njenih vršnjaka. Samo, nije za ova posla još kompletna.
Eto, sručih i ja svoje mišljenje.
Davor jeste malo pun sebe, ali to se traži. Introverte niko ne konstatuje.
Kad odmorim moram malo briskati po kući, a večeras mi dolazi moja Duša iz Atine...jedva je čekam! Decembarska zimska jutra - Page 27 21831
Ljubim i stiskam moje drugarice Decembarska zimska jutra - Page 27 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od MARA 26/12/2011, 15:34

Pari hvala na pitanju,isto sam jos uvek,ma procice samo da deci ne prenesem a valjda necu,imaju oni dobar imunitet.
Misu zao mi je zbog Ane i sto neko rece to ti je kolektiv,ali se i na to moramo navici.Ako je neko na kutku imao dobar imunitet po nasem pisanju onda je to Ana i bas mi je zao da je sad to muci.
Pari kazes bolucka stomak,ziga,pa mora tako,mene je uvek onako tisyio kao pred mens i to bas dugo u prvoj trudnoci u drugoj nista nisam osetila osim krvarenja i na kraju bolove u kicmi
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 26/12/2011, 16:56

Znam , Mare, da mora, i rekoh da me ne plaši- jer ne liče na moje menstrualne. Decembarska zimska jutra - Page 27 582639
Dobro je da si bolje...baš ti opao imunitet, je l se rameni pojas oporavio?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od MARA 26/12/2011, 18:27

Desna strana jes oporavila ali od jutros leva ukocila doduse ne onako lose.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 26/12/2011, 18:42

Mare, a je l' ti ko od vajnih lekara preporučio injekciju OHB12?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od MARA 26/12/2011, 19:26

No,no mala ja ih za ovebolove nisam ni posecivala,samo mene maser posecuje.
Pijem beviplex n.
Inace od dr-a zasad posecujem samo ginekologe Laughing i nefrologe Rolling Eyes
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 27 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 32 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu