KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska zimska jutra

+49
Marija86
Sami
nabla
red
7-patuljaka
Simona
tuli
senka
anak
Nekica
dragana76ns
adriatika
zvezdicad
bobica83
Cranberry
catherine290505
brinbili
ciklama
HappyGirl
nesalela
maza1972
Kamilica
racili
cicsa80
Shizika
lolipop
Jelena*
Struzzo
JocY
MAAKKI
BiKsi :)
key
KoMetaK
Orline
dr mali pariz
kasia
Tinche
Mrvica
bebko
caci
bak
maja76
buby
maus
djole42
MARA
Mirjana
Cupava
Milijana
53 posters

Strana 21 od 32 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 32  Sledeći

Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od maus 16/12/2011, 14:31

Mala nemoj bas trcecim korakom Very Happy Koje ce uzivanje biti sa zvezdicama radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 16/12/2011, 14:43

evo me Mišice Very Happy tj. evo nas...bila sam dva ipo sata napolju, a divan dan. Ušla u Rodu, presušila...kupila po kile soka bez cukera, i u dahu popijem, dođem sebi, nastavim dalje. Došla kući, i ubila sarajevsku pitu sa sirom iz Fermija-obožavam je...kore posebno dobr i nije masna-stavljam labelo na usne posle nje Very Happy i sad sam mirna lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od maus 16/12/2011, 14:46

dr mali pariz ::evo me Mišice Very Happy tj. evo nas...bila sam dva ipo sata napolju, a divan dan. Ušla u Rodu, presušila...kupila po kile soka bez cukera, i u dahu popijem, dođem sebi, nastavim dalje. Došla kući, i ubila sarajevsku pitu sa sirom iz Fermija-obožavam je...kore posebno dobr i nije masna-stavljam labelo na usne posle nje Very Happy i sad sam mirna lol!

Ne znam ko je ovde zena zmaj zbunjen
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 16/12/2011, 14:52

ja sam samo žena sa zmajevima u sebi , jer ćute...al kad bljucnu vatru-odmah mora da se unese tečnost ili hrana lol!
a ti si žena ZMAJ!
Šta je danas u planu?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Orline 16/12/2011, 15:48

Dobar dan Very Happy Svako dobro Very Happy
Adriii, de si...PETAK JE lol!

Mrvice, slika mi se baš svidja, preslatki su, baš sam se ismejala. Laughing

Ja nemam ni zaovu ni jetrvu a i rodjene sestre mi daleko. Tako da nemam pojma kako to izgleda Wink
Svakom na čast sopstveno ponašanje, ali mi najviše upade u oči mišicina svekrva...Ja bih na distanci sa njom bila. Nikad ne znaš kad takva osoba može da se okrene i protiv tebe. Jedno je biti protiv izbora deteta, ali sasvim drugo ne pričati tolike godine i ne otopliti ni kad dodju unuci, i par se osvedoči kao skladan Rolling Eyes

Pariz vredna...Lepa šetnja, srećom bez trčanja Very Happy Eto, videsmo i TM lol!

Lep vikend vam želim...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od KoMetaK 16/12/2011, 15:54

Tince, hvala za savet, probacu tako da postavim slike! Very Happy
Poceo vikend zene, jel mu se radujete? Very Happy Meni svaki dan vikend, prosto mi doadilo, hocu neku akciju! Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od KoMetaK 16/12/2011, 16:03

Tince, jos jednom veliko hvala, spasila si me opasno upload-ovanja slika! queen Probah tamo gde su saveti kako postaviti slike i uspelo mi! lol! MOzda ih postavim i ranije, u nekoj pauzi ucenja. Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 16/12/2011, 16:06

Jedno vreme smo svi pratili Prvi glas Srbije i komentarisali, a sad smo se ucutali. Ja sam slucajno pre neko vece uhvatila deo Ja imam talenat i devojku koja svira violinu, sama komponovala melodiju, odusevila sam se. Ja inace ne znam da pevam, ali volem. Laughing
Evo linka, pa ko ima vremena nek poslusa.
https://youtu.be/KGqjPUxYmoI
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 16/12/2011, 18:40

Milijana ::Ahhh moja jetrva je doktorka i to nam stalno napominje, kao da mi ne znamo, a inace smo svi fakultetski obrazovani, ako je to uopste bitno za bilo sta.... Njene izjave su: Ja sam doktorka, ja se time ne bavim.... i Zna se kako se ide kod doktora, sa kesom Shocked Jooooj ne mogu da se nerviram Mad
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid Zanimljiva ti jetrva! lol! lol! lol! lol!



Meta, tvoj post o jedenju otpadaka od torti me tako podsetio na mene, brata i tatu kad smo brat i ja bili deca, mi stojimo iznad mame, i svo troje cekamo, kao sirocici, sunasca ti! lol! Pre neki dan je mama pravila neke kokos stangle, kolac mog detinjstva, samo mi je ta scena dosla pred oci, mi svi bezbrizni i srecni, i naravno da sam se isplakala kao prava! A plakala sam i kad je pravila pitu sa jabukama, kad me miris razvalio jer me isto podsetio na nas i bezbrizno vreme, kad smo svi bili na okupu! Evo i sad liju suze! Znam da me ti razumes.

Ja sam danas duze ostala na poslu, dragi dosao po mene, a kuci spremio divan rucak, oslic i krompirice, postavicu sliku na Kuhinji ako se kasnije setim. Coke je to moje~! Decembarska zimska jutra - Page 21 275568 Rodjeni! Decembarska zimska jutra - Page 21 275568

Stisak za sve.

Lep vikend vam zelim~.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od lolipop 16/12/2011, 19:15

Biksi :) ::
Meta, tvoj post o jedenju otpadaka od torti me tako podsetio na mene, brata i tatu kad smo brat i ja bili deca, mi stojimo iznad mame, i svo troje cekamo, kao sirocici, sunasca ti! lol! Pre neki dan je mama pravila neke kokos stangle, kolac mog detinjstva, samo mi je ta scena dosla pred oci, mi svi bezbrizni i srecni, i naravno da sam se isplakala kao prava! A plakala sam i kad je pravila pitu sa jabukama, kad me miris razvalio jer me isto podsetio na nas i bezbrizno vreme, kad smo svi bili na okupu! Evo i sad liju suze! Znam da me ti razumes.

Ne znam dal u potpunosti mogu da razumijem, ali mogu da te stisnem jako zagrljaj
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od MARA 16/12/2011, 21:05

Vece
Ja od jutros ukocena,ukocila mi se desna strana vrata,jedva me malo popustilo,evo do sad se masirala bio mi maser prvo odradio mm-a pa onda mene i kaze ja sam zaribala u odnosu na njega.
I mi slavimo Nikoljdan ustvari samo vece tako su svekar i stric podelili,hocu ja i dan kad vec spremam ali kazu ne moze jos.
Meni inace niko ne smeta niko mi ne prebacuje i ne komanda sto kaze moja mama.MM nema nikog niti brata niti sestre pa sam tako ja sam svoj gazda.Niko mi ne pomaze nizasta.
Odo sad u krpe nesto mi hladnoooooo brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Jelena* 16/12/2011, 21:47

Vece svima Decembarska zimska jutra - Page 21 608122

Sinoc zavrsim sve poslove vezane za sredjivanje kuce i taman se smestim na trosed da gledam reprizu serije,kad ono zaspim i probudim se oko 3h.Bas mi je bilo krivo ali sam i bila bas umorna.Danas pravila kolace,jos sutra 3-4 sorte.Kad posecem kolace,slikacu.

Jos uvek nemam zaovu ili jetrvu,za sada sam mirna(dok se braca ne ozene) Wink

Okce je bolje,do ponedeljka moram da stavljam mast i kapljice,ali bice to dobro,samo da pazim.

Juce smo sekli drva,pa dok sam pakovala usao mi je jako mali trn u prst i sad mi se zagnojilo Decembarska zimska jutra - Page 21 510326 Moracu da uzmem iglu i da cackam dok ga ne izvadim.Bas me boli prst Sad

Ljubim vas sveDecembarska zimska jutra - Page 21 8326 Decembarska zimska jutra - Page 21 8326 Decembarska zimska jutra - Page 21 8326
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Milijana 16/12/2011, 22:06

Dobro vece jutra,
Evo mene... samo da javim, sutra pravim kolace, a jetrva svratila na veceru i otisla kod svoje mame lol! O njoj bi mogao sastav da se napise... pocev od toga zasto se i kako udala za mog devera... pa sve dotle da sada, kad dodju iz BG-a na vikend, svako spava kod svojih roditelja Shocked
No, necemo o DR, ja sam celog dana nesto premorena, znate da u ponedeljak, pored slave i krstimo Lenku, pa sam u pripremama... jurim stvari po gradu, mama mi je danas sredjivala neke stvari, sutra dolazi tetka da odradi svoj deo, a mm ce svoj u nedelju. Meni je ostalo d asutra napravim kolace i kupim lenki i meni carape Wink
Jelena, tebe bas nesto hoce to trnje u zadnej vreme No
Biksi zagrljaj
Ostale poljubac

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 16/12/2011, 22:10

Jela je ovde najveća domaćica...mila Decembarska zimska jutra - Page 21 670661
Maro, vrlo dobro znam kako je kad ukoči, i mogu misliti koliko ti to nervoze donosi,ako moraš sad da spremaš,a deca...kuća...samo da te što pre prođe! Grej onim konjskim,ali crvenim gelom, ako ga imaš.
Bixi dušo...imaš Cola svog koji uvek misli na tebe Decembarska zimska jutra - Page 21 670661čekam nj. umeće na kuhinji, biće to prvi rad muške ruke na našoj temi Decembarska zimska jutra - Page 21 653854
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 16/12/2011, 23:05

Loli, Mili, Mala, Decembarska zimska jutra - Page 21 679696.

Pari, e kad me prozva odoh da skinem slifu sa aparata pa u lap top pa na temu, sad sam za drugim računarom. Ja sam se bas danas lepo najela, da ne kažem prejela! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Orline 17/12/2011, 08:33

Decembarska zimska jutra - Page 21 Cupofcofee

Dobro jutro Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od maus 17/12/2011, 09:02

Dobro jutro!
Ko to poranio i kaficu skuvao!!! lol!
Mirise cak do Loznice. Hvala Ori!
orline ::ali mi najviše upade u oči mišicina svekrva...Ja bih na distanci sa njom bila. Nikad ne znaš kad takva osoba može da se okrene i protiv tebe. Jedno je biti protiv izbora deteta, ali sasvim drugo ne pričati tolike godine i ne otopliti ni kad dodju unuci, i par se osvedoči kao skladan Rolling Eyes
Na distanci , na distanci, naravno. Eeej nije mogla nikako da sakrije tu srecu sto Ana krece u vrtic. A cuvala je Anu 10 dana u mesecu od 10h do 15h. A imala je samo 3 sata aktivno sa njom posto Ana spava od 13 do 15. I to joj je bio problem. Ma ko je sisa.
Jelo vrednice nasa zasto ne nosis rukavice za rad?
Biksaco tvoj Cole je jedinstven yes
Maro nadam se da je jutros mnogo bolje.
Milijana nemoj tako o jetrvi Wink
Mala juce u planu bilo druzenje sa kumovima.

U Loznici je sinoc poceo da duva jak vetar, duvao celu noc i juytros napokon prestao. Kisa pada i vreme kao stvoreno za Sleep
Uzivajte u vikendu!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 17/12/2011, 10:16

Dobro jutro drage.
O kod nas duva i kisa pada, ja nisam ni izlazila, mm otisao po namirnice i da pozavrsava sta sve treba a ja skuvala kaficu (bez te devojcice u solji No )
i citam sta ste sve ispisali.
Maro, nadam se da je danas bolje. Gde bas sad da te sastavi.
Ja pitala mamu da joj nesto pomognem oko nekih kolaca ona kaze sve zavrsila, svekrva isto najavila da o slavi nasoj (09.01) i ne razmisljam, ona ce sa cerkama sve da spremi, a ja samo da odmaram.
Tako da drage moje, ispade i ja sad samo gost Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bebko 17/12/2011, 10:20

Dobro jutro Very Happy
Orli bila vredna i poslužila kafu Very Happy
a ja ću doručak Very Happy samo što je izašao iz rerne Very Happy

Decembarska zimska jutra - Page 21 Imga0988x



a ko ne voli miris sira iz paprike ima i praznih pogačica sa prilogom po želji Very Happy

Decembarska zimska jutra - Page 21 Imga0987

bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 17/12/2011, 10:24

Jao, bebko, pa ovo izgleda lepse nego iz pekare!
Sigurno je i ukusnije!!!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 17/12/2011, 10:25

Dobro jutro.
I kod nas vetar i kiša, ne prestaju od sinoć. Baš stvoreno za dremku!
Mene probudila koleginica da vidi kako sam dobila bolovanje pošto ona ne može! E, to je ono što sam pokušala da vam kažem pre jedno mesec dana. Čula sam ja takve priče i ranije.
Naime, pošto za bolovanje moraš da ideš preko dispanzera u koji retko ko navraća, mislim da su tamo jako iskompleksirani ti drk-ovi, pa stalno nešto zaj....
Ljudi, pojavila se šuga u nekim subotičkim školama, i ova koleginica (7.nedelja trudnoće) ode odmah kod svog dr-a. On radi u bolnici i privatno (nema veze sa dispanzerom), ali joj napiše da joj treba pošteda od posla. Ona s' tim papirčetom ode u dispanzer i žena je nalepi, kaže da i u Africi ima side po školama pa još zbog toga nisu ovde davali bolovanja!!! affraid Kao, u našoj školi još nije prijavljen slučaj šuge i da nema na osnovu čega da joj otvori bolovanje. Pa vi sad' vidite gde mi živimo!


Poslednji izmenio Mirjana dana 17/12/2011, 10:28, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 17/12/2011, 10:27

Bebko, ja ću ove sa sirom iz paprike, da me želja mine!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 17/12/2011, 18:21

maus ::Biksaco tvoj Cole je jedinstven Decembarska zimska jutra - Page 21 561840
Znam! lol! Laughing

Smem li reci da sam danas spavala do 13 i 30 h. Very Happy
Doruckovala Very Happy, gledala sa Cokijem film, i sad cu da radim nesto s posla sto sam donela, on ce na posao. Mama slaze neke papire, znaci vece nam je radno dok ne pocne Prvi glas Srbije.

Stisak.

Bebko, ja cu kiflice bez sira! Decembarska zimska jutra - Page 21 561840 Decembarska zimska jutra - Page 21 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 17/12/2011, 19:36

Veče jutra!!
Orli,kako mi je odmah izammila devojčica sa tvoje kafe Decembarska zimska jutra - Page 21 21831diivno!!
Bebko, ja bih tvoj doručak za večeru, ne mere što je hladan! Decembarska zimska jutra - Page 21 275568
Bixi, kako mi je drago da si se konačno odmorila! Ljubim te Decembarska zimska jutra - Page 21 21831
Miro...u šoku sam za to što sam pročitala...ali u ŠOKU!! Shocked
Jutros u malom Parizu olujčina, čujem i na vestima bilo...jest bilo gadno,ali verovatno onima napolju Laughing nama u toplim posteljama sa voljenim bićima i još voljenijim srcima Decembarska zimska jutra - Page 21 0913 Decembarska zimska jutra - Page 21 0913nije ni strašno bilo.
odoh da radim dalje tortu.
maro-kako vrat i rameni pojas danas?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 17/12/2011, 21:41

Miro, stvarno ne mogu da verujem!!!
U poslednje vreme nas vise iznenade lepi gestovi, osmesi i ljubaznost, umesto grubosti i bahatosti.
Strasno
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 21 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 32 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu