KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska zimska jutra

+49
Marija86
Sami
nabla
red
7-patuljaka
Simona
tuli
senka
anak
Nekica
dragana76ns
adriatika
zvezdicad
bobica83
Cranberry
catherine290505
brinbili
ciklama
HappyGirl
nesalela
maza1972
Kamilica
racili
cicsa80
Shizika
lolipop
Jelena*
Struzzo
JocY
MAAKKI
BiKsi :)
key
KoMetaK
Orline
dr mali pariz
kasia
Tinche
Mrvica
bebko
caci
bak
maja76
buby
maus
djole42
MARA
Mirjana
Cupava
Milijana
53 posters

Strana 5 od 32 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Sledeći

Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/12/2011, 16:38

Shocked al ste se raspisaleeeeeeeee... Decembarska zimska jutra - Page 5 519920
Bixi, Miro, Mišice, Meta, duše moje...jeste, mama je moj anđeo čuvar, i obožavam je u svakom obliku. Sa današnje perspektive je obožavam i od pre 25 godina kad mi je kezila zube, dajući na znanje da je bolje da se gubim i pod hitno izvršim naredbu lol!
"proskitutka" Decembarska zimska jutra - Page 5 612963
Bixić, lep autić-usrale ga koke Very Happy imaš li ti dozvolu? Čekam da ti se leđa oporave!
Mišice draga... danas si tužna, znam...ja samo da te stisnem i kažem da sam tu Decembarska zimska jutra - Page 5 670661
Meta, neću više ponavljati-nema konkursa-slike postavljaj! Dobro de...kad položiš ispit Rolling Eyes a baš mi se putuje do IT...
Kakav je to svinjokolj u najavi...jadne svinje Rolling Eyes lol!
Mili, ne muči čoveka, zla ženo! Izađe jednom, skitaro jedna, a ti moraš agoniju mamurluka da mu produžavaš Laughing
Cure, lep vikend vam želim! Decembarska zimska jutra - Page 5 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 3/12/2011, 18:06

Cuj imam li dozovlu, Mala, pa ja sam ti pravi Fandjo! lol! 2002. polozila, i od tada vozim jer zivim na periferiji grada. Nekad tata vozio keca, tj. zastavu, na tome sam se uvezbala, posle toga svasta vozila! Tako da eto me cim puste ledja!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/12/2011, 19:07

Very Happy Decembarska zimska jutra - Page 5 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/12/2011, 20:07

Bixi, večeras uz Darju! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 3/12/2011, 23:01

d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Jelena* 3/12/2011, 23:48

Vece Decembarska zimska jutra - Page 5 608122

Djole nadam se da ce se situacija sa komsijama srediti.Da ti ne pricam kakve ja komsije imam:roll: Rolling Eyes Rolling Eyes

Biksi tek sam sad videla da ti nisam cestitala za autoDecembarska zimska jutra - Page 5 635297Auto je super,bojaDecembarska zimska jutra - Page 5 612963 u zdravlju da ga vozite.Nalepnicu ne skidaj,trebace vam uskoroDecembarska zimska jutra - Page 5 11031

MausDecembarska zimska jutra - Page 5 639820

Ostale cure ljubimmmmmmDecembarska zimska jutra - Page 5 8326
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 4/12/2011, 11:00

Decembarska zimska jutra - Page 5 5
Jutra drage moje.
Obozavam nedelju kad s mojim dragim mogu da ispijema kafu u pidzami i uzivam ne gledajuci na sat.


Poslednji izmenio Mrvica dana 4/12/2011, 11:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 4/12/2011, 11:13

Decembarska zimska jutra - Page 5 Kafak
Prijatno drage moje, da i ja skuvam kafu jedno jutro.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 4/12/2011, 11:39

Decembarska zimska jutra - Page 5 519920Mrvčica je postavila kafu, hvala dušo!
Ja postavih ovog Mrazića,iako je napolju proleće Decembarska zimska jutra - Page 5 398542
Jutro drage cure! Uživate li danas? Nedeljica , a?
Bixi, propade nam Darija ko 2 i 2! Rolling Eyes tuga...mada...meni je mnogo krivo što ne znamo uslove odabira pesme... Pazi malog Filipa koji otpeva Džeksona,kako-tako,ali pesma je za RESPECT, i crnu Leskovčanku koja zapeva hej moja dušice, koju ne znam da l neko nije razvalio na karaokama :lol!:koliko je jednostavna...i sad te 2 pesme u isti koš... Ne znam, eto, to me zanima.
Inače Darija je generalno pobacila ,kao da joj entuzijazam ponestao onog momenta kad je žiri, za njeno dobro počeo da joj upućuje konstruktivne komentare. Žao mi je, ali u borbi za opstanak otpevati Tek je 12 sati...jbga baš...
lol! Ispriča se ja sama sa sobom. lol!
Cure, koje slave Vavedenje, neka vam je srećna slava!
To je devojačka slava moje mame Decembarska zimska jutra - Page 5 275568
Uživajte danas, gde god bile! Decembarska zimska jutra - Page 5 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bak 4/12/2011, 12:28

Ja kuci, mm naravno na terenu, idem da se sredim, pa kod mame na rucak, pa kod kume na trac i mazenje sa kumicom, pa nazad u moj topli dom.
Vreme je Rolling Eyes

Ode Darija, ovaj put stvarno zasluzeno Crying or Very sad

Sto se tice odabira pesme, vec sam pisala Aleksandra je od moje kolegince snajka, tj slatki Jovan je sin moje koleginice.
Oni im daju izbor od nekoliko pesama, medju kojima oni biraju sta bi pevali. Bude tu svega, od popa do narodnjaka. Oni im pomazu, narocito Vlada, za koga kazu da je car, covek im posvecuje vreme svaki dan, vezba sa njima, daje savete, deli iskustva, od svih clanova zirija najbolje ih poznaje i najvise radi sa njima.

Tako ja cula, i vama prenela, ako su mene lagali i ja lazem vas Decembarska zimska jutra - Page 5 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 4/12/2011, 12:36

Aha Bak, nisam znala,ali sam pretpostavila. U tom slučaju, apsolutno ne vidim razlog zbog kojeg onda daju komentar za odabir pesme, koji su oni oni u stvari napravili.
Inače, primećujem da ih Vlado jedini sluša kako treba, dok ostala 2 člana se zanesu i više uživaju u samoj kompoziciji...i sl.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bak 4/12/2011, 12:40

Zato sto mislim da do same emisije oni ne znaju koja je od tih nekoliko pesama.
A obicno komentare daje Lena, a ona se i ne bavi bas mnogo njima preko nedelje Wink
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od lolipop 4/12/2011, 14:15

Dan jutra!

Kafica i diše i miriše!

Ja kući, čekam i mm, i goste. Napolju se vrijeme načomrdilo. Nešto će padati, kiša ili snijeg. Ja se od srca radujem snijegu.
E i nek pada bilo šta, inače što nikad nije, Bosna je u deficitu sa vodom, hidrocentrale se ispraznile, najavljuju restrikcije struje, i vode za piće je manje, te nam već uvode restrikcije vode. Nije bilo padavina dugo.

Jura ljubim vas sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 4/12/2011, 20:38

Jes ispade Darija, samo sam ja čula da i tu pesmu nije mogla sama odabrati, no nije bitno! Slušala sam je toliko puta uživo, i toliko puta sam uživala, i devojka je već prilično poznata i peva sa tim bendom, odlični su, tako da nema zime za nju, nekako se ne sikiram! A mislim da će pobediti onaj Igor Terzija, takvi poslušni, smerni im trebaju, da mogu da mu naprave neki pop albumčić, da bude novi Saša Kovačević i tako to. Ma, nebitno, sve u svemu!

MM i ja sinoć bili kod zaove i njenog dečka, sedeli, družili se, razmenili poklone :). Mi njima fotoaparat, onaj koji negde pomenuh Bak, na putovanjima, što bismo im dali za svadbu, koju, btw, neće praviti, pa kad odluče da se venčaju, mi ćemo biti mirni što se poklona tiče!:) Oni se zazaju sinoć, e da su nam svi kao vi! :) Oni nama kupili cd plejer za auto, jer smo prošle godine i mi njima kupili za useljenje u auto (isto imaju tojotu jaris) :)! I tako nas oni nahranili picom, budući zet nam je više nego talentovan za testa, ja ustvari talentovanijeg ne znam u tom polju (Čupine specijalitete ne probah, samo videh! Wink), tako da mi obožavamo da idemo kod njih! :))))


Danas išli malo na planinu sa prijateljima, drugarica i ja se šetale, a njen momak i moj momak nameštali cd plejer u auto. A za to vreme se kupus sa mesom krčkao u zemljanom loncu na šporetu na drva u kući! Lepota!

Još da se zahvalim svima za čestitke i lepe želje za auto! U zdravlju i veselju da vam se vrati! :)

STISAK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 4/12/2011, 21:07

Biksi :) :: A mislim da će pobediti onaj Igor Terzija, takvi poslušni, smerni im trebaju, da mogu da mu naprave neki pop albumčić, da bude novi Saša Kovačević i tako to. Ma, nebitno, sve u svemu!
Joooj, ne dam Igora! On je divan dečko i samo takav i treba da bude. Ne znam zašto Subotičane uvek loše tumače. Tako je bilo i za Svilara. Sad, Igora ne poznajem lično, ali znam ljude koji ga znaju. Ne znam u čemu vidiš da je poslušan i smeran. On je smiren i odmeren, po meni. Ili ti kulturica. Pravi frajer!
Dušana znam ko svoj džep, i isto mi je bilo teško da slušam komentare. To je jedno tako divno stvorenje. Takođe odmeren i smiren, pametan, kulturan, kad treba, a gde je to pristojno blesav i opičen.
Ma takvi smo svi mi iz ovih krajeva! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 4/12/2011, 21:32

Ma ok što je on takav, sve je to dobro, vidi se i da je kulturan i odmeren, i sportista, sve je to lepo i sve se to ceni, nego ja volim energične ljude na sceni, ne pašu mi baš ti "mirni"! Nadam se da razumeš šta hoću reći! Al to valjda što sam i ja energična! Very Happy Mogu ja da slušam i te pesme nekad, nije problem, ali mi je generalno vrlo dosadno to što peva Vlado Georgijev, Saša Kovačević, Bojan Marović, a Igor mi vuče samo na to, bar je do sada samo takve pesme dobijao da peva! Možda on ume da bude energičan, al meni nekako ne deluje da može! Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 4/12/2011, 22:09

Maus, mislila sam danas na tebe, vas... Decembarska zimska jutra - Page 5 670661
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od key 4/12/2011, 22:42

Misice moja zagrljaj
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 4/12/2011, 22:52

Biksi :) ::Ma ok što je on takav, sve je to dobro, vidi se i da je kulturan i odmeren, i sportista, sve je to lepo i sve se to ceni, nego ja volim energične ljude na sceni, ne pašu mi baš ti "mirni"! Nadam se da razumeš šta hoću reći! Al to valjda što sam i ja energična! Very Happy Mogu ja da slušam i te pesme nekad, nije problem, ali mi je generalno vrlo dosadno to što peva Vlado Georgijev, Saša Kovačević, Bojan Marović, a Igor mi vuče samo na to, bar je do sada samo takve pesme dobijao da peva! Možda on ume da bude energičan, al meni nekako ne deluje da može! Rolling Eyes
Ja lično volem i sve ove što si nabrojala-obožavam! A volim i energične! Mislim da treba da postoje i jedni i drugi. Žao mi je Dariju, ali ne samo nju. Mislim da je ostalo par njih koji su trebali da lete, a da je ispalo par njih koji su trebali da ostanu!I mene nervira što je Igor na svakom nastupu pevao te smirene i pesme bez energije, al eto večeras rekoše ovi iz žirija da on rastura narodnjake i džez. Pa, možda nas i oduševi, ko zna Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Milijana 4/12/2011, 23:24

Mirjana ::
Ma takvi smo svi mi iz ovih krajeva! lol!
Miro, Miro.... nisi ti iz TIH krajeva Laughing
Dobro vece,
Moj favorit je Nevena, pa mi i nije bilo zao Darije, a i slazem se sa Pariz... losa je bila bas.
Vidim negde se sprema sneg, a kod nas danas 19 stepeni bilo, mi smo bili u parku gde je bilo milion ljudi i dece i suuunce, svi smo poskidali jakne sunny Niko ne bi reko da je decembrar, nekako je sve mirisalo na prolece.
Sinoc smo bili u selu, slavili rodjendan sinu mog devera, ali je bilo dosta guzve, zagusljivo i galama...ljudi nemaju obzira, bilo je male dece i dve bebe, da ne racunamo mene trudnu, a kreteni ne gase cigare, jos mi pikslu stavio pored tanjira Mad Mad Mad Mad Jooj kako mrzim prostake boks
Mama mi je bila kod tetke u Sloveniji 10 dana i sutra se vraca, pa sam nekako sva uzbudjena.... jedva cekam radost
srca1

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 4/12/2011, 23:59

Milijana ::
Mirjana ::
Ma takvi smo svi mi iz ovih krajeva! lol!
Miro, Miro.... nisi ti iz TIH krajeva Laughing
E Mili, sad sam ovde duže nego što sam bila kod vas Wink
Ja sam ti dete Srbije! Krenula sa samog juga, pa došla na kranji sever, a sve preko srpskih prestonica! Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bebko 5/12/2011, 05:43

Dobro jutro...
Počinje nova radna nedelja Rolling Eyes
Nije me bilo za vikend...Svinjokolj u toku pa se nije stiglo...
Izvolite na duvan čvarke Wink
A kafu će miš kada stigne na posao Wink
Nekako sam se navikla na njenu kafu...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od maus 5/12/2011, 08:18

Dobro jutro drage moje!

Krenula da citam od 7. sranice pa hocu ovo da kvotujem, pa ono, pa ovo...i skoro sve QUOTE i onda brisi. Pa cu VAKO.

Djole ja se ismeja slatko. Jbt koji je to pakao crvenog zmaja...kolju kozu ispod tvog prozora  b  b  b A ja urlikala na moje komsije koji su jednog divnog nedeljnog avgustovskog jutra u 6 sati ujutru poceli da seku 2 kubika drva. Kao da ce sutra sneg i kao da imaju 22 kubika drva pa krenuli pre zore da zuje.

Mrvice lepo je to lencarenje u pidzamici sa muzicem i srkutanje kafe lol! Dolazim na meze Very Happy

Biksi, Fandjo ode Darija u rupu . Kazes planinica, setnja, krcka se kupus...moj covek 100% Very Happy

Mala nisi ti cula mene na karaokama v I bas tu pesmu. Ljudi su se valjali po podu, padali sa stolica,a jedna se devojka zagrcnula od smeha, malo falilo da se udavi Laughing To je bilo vece zezancije...ja se dohvatila mikrofona i svima sam ulepsala vece. Dakle, kada je neko tuzan, depresivan...slobodno me moze nazvati da zapevam i eto smeha i dobrog raspolozenja.

Lolipop znaci takvo stanje u Bosni! Rekose sneg od 10. decembra i to bas bas.

Milijana dobro mi je poznata ta situacija sa cigaretama i piz..m od toga. Ja sam bivsi pusac, u januaru ce biti 13 godina kako ne pusim, ali nikada nisam pusila u prostoriji gde ima dece, niti u kuci ciji su vlasnici nepusaci. Prosle sedmice ista situacija kao kod tebe. Ana i ja smo dosle kuci i bazdile smo na duvan. Odelo i njena kosica...sve Mad

Bebko ohohoho evo mene. Kobaje, sunke, cvarci....Prvo kod Mrvice pa kod tebe. Lepo, lepooooo...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od maus 5/12/2011, 08:55

Nisam zaboravila kaficu. Ne stigog jutros,mora se malo i raditi. Sad imam vremena, izvolite, srkucite.

Decembarska zimska jutra - Page 5 2drck9j
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bak 5/12/2011, 09:10

Hvala na kafici Decembarska zimska jutra - Page 5 275568
Moje su komsije klale kozu Shocked, Djoletove su im pregradile put Rolling Eyes

A za kozu... To je bilo prve godine kad smo se uselili. Mi inace zivimo u zajednicnkom dvoristu, to je jedna vrlo zanimljiva ljudska skupina koja jos postoji samo u Zemunu, na Zvezdari i jos ponegde. Duuuugacko dvoriste sa dosta malih kucica/stanova, sa puno stanara.
Mi smo na kraju dvorista, ispred nase kuce je neko daaaavno zabetonirao kao go, za susenje tepiha.
Sve u svemu zanimljiva druzina ljudi, macaka, miseva, pasa...

Imamo komsije koji su romi, siptari, bem li ga sta su, muslimani su i inace su stvarno divni ljudi, starosedeoci (tu su od 65.)
I jedno jutro budim se ja, otvaram prozor, divan prolecni dan i imam sta da vidim. Za tu sipku vezana kozica! I vice Meeee
Ja ne verujem, trljam oci, ona stoji i gleda me.
Popijem ja kafu, odem na pijacu, sve mislim nestace, mm negde radio nesto, dodjem kuci, koza visi zaklana, da se cedi Shocked

Odem ja kod njih, sva se pusim , zeza me komsija "ih kakva si, ni drug Tito nije voleo koze" Shocked
Da li treba da naglasim da nikada vise nista slicno nije bilo u dvoristu Laughing

Stigao mi muzic sinoc, stigla i Mastika Laughing

Srecan pocetak jos jedne radne nedelje Decembarska zimska jutra - Page 5 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 32 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu