KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+60
laKole
ciklama
Botox
lilly13
Gala
nena beba
Simona
caci
racili
Jejaaa
lena
anna
Nefertari
buby
Zoka83
SannI-AlL
Deni
tuli
Tinche
nesalela
MIRKA85
anak
Sami
Xena
dragana76ns
lilya
maja76
smarija
Jelena*
Marija86
senka
red
KoMetaK
bak
ninica2
djole42
7-patuljaka
dragmilk
noja
mijaki
maus
bebko
Cupava
Sofka
Mali Princ
zoxa
Struzzo
Orline
lolipop
Mirjana
JocY
Republica
Shizika
cicsa80
Kamilica
BiKsi :)
maza1972
dr mali pariz
medolino
MAAKKI
64 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 14/12/2011, 22:27

[quote="lilly13"]
djole39 ::
obzirom da i ti hoćeš da smršaš možda da se prebaciš na tu ''maminu kuhinju'' vidiš da je efikasna Very Happy

Samo ti njega šalji doktoru, to je baš mnogo kg za kratko vrijeme. Nadam se da nije ništa strašno a ako je do kuhanja znaš šta ti je činiti

Very Happy Viš...nije mi palo na pamet da probam i ja sveki- hranu zbunjen

Biksi :) ::Djole, ajde javlja rezultate, mada znam da mu nije ništa, i da ćeš koliko sutra da ga napadaš! Laughing

Biksi isto rekoh ja njemu malopre....

orline ::Dje ste ženske...
Ja nešto ovih dana se naradih, u stvari red lenstvovana, red teškog rada, pa u krug Very Happy
Ih, djole, jbt, aj pošalji malo meni svekrvu...Em ću ja smršati, em je ti nećeš videti više. Ću joj nadjem nekog čilagera u Bg da ti bude daleko, a da imaš gde da prenoćiš kad dodješ.
Zauzvrat tražim jedan komad iz domaće pušnice, da se kovarnem posle njene kuhinje Razz
Dogovoreno Ori ,šaljem celu gudu izdimljenu uz sveki i baška čvarci lol! lol! lol! lol! i kanta mazzzzzzzzzzzzzzzzzzz  b
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maus 15/12/2011, 08:29

orline ::Pariz, piši malo o sebi, ženo. Jedva smo dočekale da vidimo taj ticker, ajd malo detalja, obraduj nas svojim lepim stilom.
Vidim da si i sad tu. Bila si tu i kad si bila razočarana i kad je gorčina jedva sakrivana ispod tvojih lepo oblikovanih rečenica, pa se unapred radujem kako ćeš nam sad biti podrška ovde. Tako ispunjena i kompletna. d
Sad sam pročitala Pre igre od Vaska Pope što si postavila. Stvarno je divna. Posebno što ja ne volim poeziju. Hvala ti.
Tako je Ori!
Djole nadam se da su rezultati tm svi ok. I poitaj sa tim hormonima.
Biksi ode u pesnike lol!
Lilly13 zao mi je zbog neuspeha.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maus 15/12/2011, 09:28

dr mali pariz ::Sad sam pogledala našu temu-Novogodišnja idila 2011.......................................................................................
i rasplakala se........................................................................
eto, morala sam to da vam kažem....baš me stislo.....sve slike, svi komentari...
A ja se jutros vratila na stranice kada si javila da si trudna i placem, placem....Ti si trudna pa rade hormoni, a sta je kod mene u pitanju??? Jbt da nije klimaks???
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bebko 15/12/2011, 11:00

Samo da se javim...
Brisevi dati.Rezultati pape u petak a briseva u ponedeljak...
O putešestviju pišem kasnije kad se vratim sa posla Laughing
Samo još da odgovorim Pariz da imam još danas mikrića iz prve ture,ali mi je tek 23.dan ciklusa...Stanje se malo smirilo,više me ne boli stomak i nema muljanja,sada samo čekam veštica
d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 15/12/2011, 11:14

orline ::Pariz, piši malo o sebi, ženo. Jedva smo dočekale da vidimo taj ticker, ajd malo detalja, obraduj nas svojim lepim stilom.
Vidim da si i sad tu. Bila si tu i kad si bila razočarana i kad je gorčina jedva sakrivana ispod tvojih lepo oblikovanih rečenica, pa se unapred radujem kako ćeš nam sad biti podrška ovde. Tako ispunjena i kompletna. Klub 38+ - Page 25 692299
Sad sam pročitala Pre igre od Vaska Pope što si postavila. Stvarno je divna. Posebno što ja ne volim poeziju. Hvala ti.
Evo me Orliću, posle poezije sam otišla u krpe. Ovako...u moru problema, meni jako dobro poznatih, muka i mukica, na koje nailazim na našim stranama, nije mi baš zgodno, Orle, da letim visoko. Kristalno ste mi objasnili onolikim postovima gde mi je mesto. Nisam baš verovala u to. Bacili ste me nebu pod oblake. Ali teško prihvatam , kao i što sam dosad, sve probleme o kojima pišete, a da nisu u vezi sa kuvanjem Razz , svekrvama,šefovima. Onda se ne osećam baš pozvanom da skakućem, lepršam, treperim, pevuckam, smejuljim i zračim svojom energijom koju sad nesebično samo za sebe akumuliram. Znam da razumeš šta htedoh reći.
Eto- znaš kako se dete oseća kad dugo očekuje neku igračku, moljaka i smišlja načina kojim će da se dovije roditeljima da mu usliše želju, jer je ono-opet- sve njihove uslišilo...i dobije tu igračku, za njega svet. Oseća se sigurno,ali mu se svest brzo preorjentiše na drugu želju....
To je taj osećaj sa sitnim ispravkama. Čekala sam dan kad ću dobiti zasluženo. Molila, dovijala se. Učila se. Posle tolikog iscrpljujućeg vremena sam ostvarila san. Sad, kao dete , osećam se sigurno, ispunjeno,ali su sad sve želje preorjentisane na jednu-samo da bude dobro. I drugog nema. Nije laž da se živi od UZ do UZ. Do sledećeg, hrana je sećane na prethodno.
Draga, neizmerno smo srećni i muž i ja. neka još nečuvena harmonija je konačno naselila naš mali dom. Stalno se podsećamo na to "šta smo napravili", i smejuljimo se...ko deca. On je prilično pažljiv,ali ne volim da hvalim svog muža, ja mu zahvalnost pružam.
Uživamo u svakom danu, i njemu više nije teško da ujutru ustaje za posao, pa da me dugo snenu posmatra, i tek kad me pomazi po izbačenoj nozi iz jorgana, ja osetim to vreme koje mi je posvetio.
Ja se štedim, ali ne izigravam bolesnicu. Uživam u predstojećim praznicima,ali ne mogu ti reći da sam opuštena. Mislim da je tek sad došlo vreme kad jedna žena više do kraja svog života neće biti skroz opuštena.
Borim se majčinskom brigom. Nekad u toj borbi budem gruba,ali brzo ispravim krivu Savu.
I u drugim poljima se neke kockice, davno poremećene, polako sklapaju. Samo mi bude potvrda da sve ima svoje vreme, i nadasve moj potpis: Bog će nam dati SVE u svoje vreme...
Razmišljam o pisanju knjige, onako najiskrenije,mada me muž više pritiska nego što sam ja osetila taj momenat.
Znam da ću i to uraditi. Sigurna sam.
Eto mila, ne krijem ja ništa, samo mi nekad tesno o svojoj sreći da kucam, na onom mestu gde sam toliko suza sa vama prolila.
Klub 38+ - Page 25 275568
maus ::
dr mali pariz ::Sad sam pogledala našu temu-Novogodišnja idila 2011.......................................................................................
i rasplakala se........................................................................
eto, morala sam to da vam kažem....baš me stislo.....sve slike, svi komentari...
A ja se jutros vratila na stranice kada si javila da si trudna i placem, placem....Ti si trudna pa rade hormoni, a sta je kod mene u pitanju??? Jbt da nije klimaks???
Jbte, kakav klimax kod takvog Zmaja?! Kako je bilo juče na izletu, ima li reči gde o tome? Klub 38+ - Page 25 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 15/12/2011, 11:19

p.s. kad rekoh da se borim sa majčinskom brigom-mislila sam brigom moje majke Very Happy
Bebko, joj-kad kažeš putešestvije, pa još sa tim smajlićem...mogu misliti šta si juče proživela. Čekaću izveštaj.
Dobro, jasno je da ne podnosiš mikrić, ne znam što ga ne menjaju sa nekim dr. kontraceptivom,ali ni njega nećeš još dugo. Kutija još? Klub 38+ - Page 25 766699
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 15/12/2011, 11:20

p.p.s PRE IGRE, Popina pesma-razvaljuje koliko je potpuna!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 15/12/2011, 11:32

Pariz Klub 38+ - Page 25 21831 Znas i sama koliko su nam uspesi drugarica davali krila, slicice sa uz davale i jos uvek daju nadu da cemo i mi tako...
Ovo jeste mesto gde ne treba da ti bude tesno da o svojoj sreci sreci kuckas, ovo je mesto gde cemo se mi, dok cekamo svoju, hraniti tvojom, vasom srecom. Nemoj nam to uskracivati Klub 38+ - Page 25 21831
Razumem da si mozda jos u strahu, grcu, jos ne mozes da se opustis, sve to razumem. Klub 38+ - Page 25 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maus 15/12/2011, 11:57

bak ::Pariz Klub 38+ - Page 25 21831 Znas i sama koliko su nam uspesi drugarica davali krila, slicice sa uz davale i jos uvek daju nadu da cemo i mi tako...
Ovo jeste mesto gde ne treba da ti bude tesno da o svojoj sreci sreci kuckas, ovo je mesto gde cemo se mi, dok cekamo svoju, hraniti tvojom, vasom srecom. Nemoj nam to uskracivati Klub 38+ - Page 25 21831
Razumem da si mozda jos u strahu, grcu, jos ne mozes da se opustis, sve to razumem. Klub 38+ - Page 25 275568

U potpunosti se slazem sa bak!
Bebko mogu da zamislim kakvo je to putesestvije bilo.

Na izletu je bilo super. Ana je prvi put gledala samo poletanje, imala je prilike da dodirne padobran. Skakutala je od srece i stalno je uzvikivala:"Ooooooooooooooo,jeeeeeeeeeeeeeeeeee,uuuuuuuuuuuuuuuuuu letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..."I bila je zadovoljna odgovorom da ce za nekoliko godina moci i ona da leti Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lena 15/12/2011, 12:01

dr mali pariz :: Uživam u predstojećim praznicima,ali ne mogu ti reći da sam opuštena. Mislim da je tek sad došlo vreme kad jedna žena više do kraja svog života neće biti skroz opuštena.

... tako je, Mala!Klub 38+ - Page 25 582639
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 15/12/2011, 12:23

Šta vam je bre? Ja želim da sam opuštena! Sad' razmišljam da li da nađem one ukrase koje mi je tetkino pile pravila prošle godine, pa da ukrašavam. Juče sam dobila prvu razglednicu Very Happy Zapravo mm je dobio razglednicu iz Kine, koja ukrašava moju policu, iako me nisu ni spomenuli u njoj.
Da se ne lažemo, poslali su je jer smo i mi njima slali (ja im slala) za njihove praznike, i nikada nisam zaboravila da čestitam i njihovim porodicama. Do sada me nije nervirala takva nepažnja...ne znam šta mi je Laughing
Drugo, baš sam bila srećna kad sam postavila tu čestitku na policu i dobila sam želju da i ja pošaljem par. Danas idem u nabavku, sedam u neki kafić, ispisujem jednu po jednu i šaljem!
Sanjala sam ujku. 1. Januara je prva godišnjica. Tako mi je drago da smo se videli u snu. Previše mi nedostaje. Htela bi i da mu kažem da sam uspela. Znam da bi bio presrećan! Ne znam da li će mužić pristati da me vozi na groblje...daleko je. S druge strane razmišljam kako je previše teško i kad sam ovde. Evo plačem i već me nešto steže u grlu.
A kad vidim sve te drage likove sakupljene oko smrznute zemlje u koju gledaju tražeći onu toplinu ...srce mi se cepa. Znam da više nije morao biti ovde, takvima je mesto u Raju, ali nedostaje....nedostaje
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od medolino 15/12/2011, 13:04

Dan klube!!! d
E,ovako,da malo i ja kazem koju recenicu,ne mogu vise da je drzim u sebi i imam potrebu da je podelim sa vama. Kao prvo,Pariz,svaka tvoja recenica je na mestu,svaki put citam tvoje postove i ne mogu da se ne udubim i zamisljam kako pricas i objasnjavas,puno mi znacis... Dosta si svima nama pomogla,uvek imas dovoljno vremena za svakog i veoma ti se divim!!!Ja cu te nagraditi recima hvale a Bog te je nagradio tvojim malenim andjelima!
ps Mogla bi stvarno napisati knjigu. Cekacu u redu da mi poklonis da je sa zadovoljstvom procitam.
Mirjana,citajuci i tvoj post pocela sam da placem,pocela si sa ukrasima pa me malo ona prica oko tvog ujaka prodrmala,setila sam se svog dede...nekako mi je valjda danas dan takav ili ne znam sta mi je vec...
Ne moze da prodje dan da ne svratim i da vas sve procitam,sta radite,kako ste,ko su nove cekalice,ko je nova trudnica...iskreno receno takva sam da sve sto se desava primam kao da se to meni desava...
Ne znam ali jednostavno nemam neki osecaj da idu praznici,nekako sam sva nikakva,kao da sam izgubila onu volju koju sam pre imala,valjda me samo takav perios uhvatio ali se nadam da ce me brzo proci...
Ide sledeca godina i pokusavam da ostavim sve iza sebe i krenem napred u nove pohode,ali lako je to reci treba i uraditi... Izvinite sto sam vas udavila i mozda ovom pricom remetim neciji mir ali jednostavno mi je bilo potrebno da se nekom pozalim a vas smatram kao jednom velikom porodicom!
Citajuci kako je jedna,druga,treca prosla..nekima je Bog podario trudnocu i Hvala mu na tome,a na zalost nekima postavlja duzi put,e bas tog duzeg puta se i ja bojim...znate cekanje najvise ubija,sta vam ja to pricam kad sve to znate.. Ali opet na kraju dodjem na ovaj forum i procitam od moje Pariz onu recenicu ,,Bog ce nam dati sve u svoje vreme,,... Onda cekam da to nase vreme dodje... Drugarice oprostite mi jos jednom! d
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 15/12/2011, 13:52

Medolino zagrljaj Lako bi bilo čekati kada bi bio siguran da ćeš to što čekaš i dočekati! Sve cure to ovde znaju! To je jedna od najtežih vrlina biti smiren i strpljiv. Mudraci su pokušavali da steknu te vrline, monasi neprestano pokušavaju, a nas eto život vaspitava. Normalno je ovde padati i plakati. Normalno je biti ljut ili zabrinut. Slobodno podeli sve sa nama. Danas tugu, sutra sreću! cvet


Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 15/12/2011, 14:27

Bebko, mila tek sada vidim da si krenula pripreme za postupak! Klub 38+ - Page 25 62860 Klub 38+ - Page 25 62860 Klub 38+ - Page 25 62860 Klub 38+ - Page 25 62860 Klub 38+ - Page 25 62860

Cure napisala sam veliki post i obrisala.

Htela sam malo bodrenja i shvatila da to ne cinim jer su mi misli na josh nekoliko strana i da sam zapravo pisala mehanicki deshavanja a ne emotivno moja duboka osecanja.

Pisacu kasnije od kuce na miru i da malo ocistimo strahove.Mogu vam jedino reci da su to nama zhenam urodjeni strahovi.Kad sam bila trudna sa sinom bila sam totalno oslobodjena od njih.I ako nisam bila u ne znanju jednostavno polazna tacka da neshto mozhe loshe da se desi nikada nisam bila ja.Jednostavno onako mladalacki meni nishta loshe ne mozhe da se desi.Tu snagu ti daju godine pa da kazhemo "nevinosti" kad nisi josh neshto duboko loshe dozhiveo.I drugo tacno se secam snagu koju sam dobijala u trudnoci.To se oseca.Oseca se naravno kad nemash u mislima strahove.

E sad cure a i ja medju vama moramo naci opet onu polaznu tacku pre svih loshih deshavanja.Ja sam skapirala da nishta ne mogu izgubiti vishe ako pokushavam i ako opet izgubim bebu.Ali to je moralo doci a ne da silim. I sad kazhem OK nisam zatrudnela znaci drugi plan za neka deshavanja.Daj da odradim josh ovo i ono to necu moci kad sam trudna.Uvek nadjem shta cu sledece manji , veci posao da zbrishem negde sve do se ne desi.

Opet se gubim u prici...pishem kasnije ...Ljubim vas cure. Klub 38+ - Page 25 766699
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 15/12/2011, 15:28

Muž u selu, priprema ribu za slavu, ja sama..evo me opet.
Kao prvo,Medolino, curetak, mnogo ti hvala na tako toplim rečima!
Volju nisi izgubila, samo je malo sela da se odmori, pa će ona uskoro tebe opet da podigne, ne brini...brzo će Very Happy
Miro,samo ti budi oputena, i ja isto to želim Very Happy ,ali nisam u potpunosti.da se razumemo, Ripa priča o strahu-ali ja strah spomenula nisam...za mene ta reč ima mnogo jače značenje od strepnje, stoga nemojte tek strepnju jednačiti sa strahom.Nikad se nikoga i ničega nisam bojala i nemam idola Very Happy
p.s. i sama si rekla da je biti smiren i strpljiv "najteža" vrlina...eto, Bog zna kojem sam se strpljenju naučila Wink E sad, hoću još nešto da podelim s tobom. Kažeš kako bi volela da saopštiš ujaku da si ostvarila cilj...ja, npr. verujem da oni znaju pre nas momente koji nam sleduju. Tako da verujem da negde i pomažu nam u svemu tome.
Moj svekar je umro pre godinu ipo. Bilo mi prilično teško- zbog muža,jer sliku njega u momentu kad mu je majka javila tl. da je sanitet sa dijalize došao pred kuću bez njega, nikad neću zaboraviti u životu. Bio je posebno vezan za svog oca. Nisam znala kako da ga utešim, tek iz mene je izletelo da je tako moralo biti,ali da ćemo se mi potruditi i roditi jednog Dušana. Imalo je učinkovitosti. Posle našeg prvog UZ , kad je išao u selo, rekao je da će svratiti na očev grob da mu javi lepu vest. nasmejala sam se i rekla da on to već zna. Verujem u to. Tako da, Miro, veruj i ti tako, osećaćeš se lepše.
Uh, al se sad raspisah...
Mišice, ima li slika?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od noja 15/12/2011, 16:12

klubee osmeh srce
Pari pomazi beke, sad imas vremena 8 meseci napisati nesto dobro,
Neky dobru knjigu o sterilitetu i dati vetar u ledja mnogim curama sunny sunny
lepo je videti bundevice Very Happy
Medilinooooo nema odustajanja samo napred sunny
cure saljem puno roda puno prasinee nadu i volju za dalje
, ja nisam bas neki textopisac ali u mojim mislima ste i andrea i ja navijamo
za vas svom snagom i siillama
vv vv vv vv
bebe
trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica love
roda roda roda
jelka2 jelka2 jelka2
bebe
nova godina nova pobeda !
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od medolino 15/12/2011, 16:30

Pariz,Miro,Repi,Noja i ostala druzina puno vas ljubim i grlim ljubav d ljubav
Vi ste mi ovde najveca podrska love
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 15/12/2011, 16:47

Republika poljubac
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 15/12/2011, 18:34

orline ::Biksi, ovo je čist haiku lol!
lol! Klub 38+ - Page 25 404938 Klub 38+ - Page 25 805311 Klub 38+ - Page 25 404938 Klub 38+ - Page 25 404938 Klub 38+ - Page 25 404938

orline ::Biksi, pile, kad pomenu Hitlera ubih se od smijeha, samo što te ja ne zamislih sa šiškama već sa brkama queen
lol! Klub 38+ - Page 25 404938 Klub 38+ - Page 25 404938 Klub 38+ - Page 25 404938


dr mali pariz ::Nisam znala kako da ga utešim, tek iz mene je izletelo da je tako moralo biti,ali da ćemo se mi potruditi i roditi jednog Dušana. Imalo je učinkovitosti. Posle našeg prvog UZ , kad je išao u selo, rekao je da će svratiti na očev grob da mu javi lepu vest. nasmejala sam se i rekla da on to već zna. Verujem u to
Da, o tome smo već razgovarale, da se ne ponavljam, samo da rečem i ostalim curama da i ja verujem u to!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 15/12/2011, 18:36

dr mali pariz :: neka još nečuvena harmonija je konačno naselila naš mali dom.
Klub 38+ - Page 25 21831 Klub 38+ - Page 25 21831 Klub 38+ - Page 25 21831 Klub 38+ - Page 25 21831

I svidja mi se što te dragi pritiska, samo da znaš! Klub 38+ - Page 25 11031
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 15/12/2011, 18:48

Da vas ne citiram, nisam još savladala "multi quote".
Pari, Repi, Biksi puno vam hvala! love
Pošto niko nije siguran kako funkcioniše ta veza nebo zemlja, ja sam iz nekih dela shvatila da oni osećaju našu molitvu i da se i sami mole za nas, ali ne i da znaju šta radimo.
Međutim, ako se mole za nas, onda znam čije su molitve doprinele tome da meni već jednom uspe...i ne znam kako mi nije palo na pamet da u tom slučaju zna i da je ta molitva uslišena!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 15/12/2011, 19:31

cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
Masem, pozdravljam, skakucem, ocekujem, nadam se, verujem, malo se stegne grlo i opet sunce i tako redom......
Bundevo srca Wink razumem strepnju, a nisam u tvojoj/vasoj kozi pa da znam ali znam da ce i to doci. Svidja mi se sto Bak napisa.
Juce sam isla da nudim svoje znanje, umenje i navike, nek sam im pred ocima pa ako se ukaze prilika moji papiri spremni. Sledece nedelje isto al na drugo misto lol!
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 15/12/2011, 20:12

Uh... moram priznati da mi je najteze pao neuspeh zadnjeg postupka u junu..bez volje, ravnodusna, tuzna, depresivna i ko zna kako jos da nazovem to stanje...jedne noci mi je bilo toliko tesko da mi je bilo svejedno hocu li se probuditi sutra..te noci sam usnila mog svestenika(koji nas je i vencao)koji mi rece: BORI SE DETE i pomilova me po glavi... Crying or Very sad i sad mi knedla u grlu kad se setim....naravno to mi je i dalo vetar...jer ja volim zivot, volim moju mamu, mog dragog, volim sve moje kumove i prijatelje, volim svu decu sveta...a volim i VAS....i kako sad da odustanem od toliko ljubavi u sebi... zato DRAGE DRUGARICE...BORITE SE....VOLITE I BORITE SE....

VASA VESELA SOFKA osmeh srce smajli angel radost as family srca1 pegla vv d poljubac ff
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 15/12/2011, 20:52

Sofka zlato zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 15/12/2011, 21:01

Miro vesela devojcice zagrljaj uh sto volim da se grlim sa trudnicama lol! sve u nadi da ce me zaraziti svojom trudnocom likeit
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 25 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu