KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

+58
rada78
Zoka83
maza1972
marija47
missile
senka
daxi011
HappyGirl
Sneza
bobica83
Jelica
Marija86
lena
Tinche
Dacaa
Nefertari
Tanja83
makababy
Deni
Simona
MARA
JocY
cvrle76
Milijana
lolipop
Sofka
KoMetaK
viktorija
MAAKKI
djole42
Mrvica
ninica2
lilya
mijaki
bak
SSanja
buby
Jelena*
Shizika
key
maja76
bebko
maus
medolino
noja
Kamilica
cicsa80
natalija
Cupava
dragana76ns
dr mali pariz
red
BiKsi :)
Mali Princ
dragmilk
caci
Orline
Mirjana
62 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 23/2/2012, 17:11

Miro, ne znam sta da ti kazem, prvi put cujem sad za tako nesto. Bice to sve ok sa terapijom, pokrivena si, a oni ce pratiti stanje. Neki drugi dr bi ti mozda samo rekao da moras sve to pratiti kao i ostali, a ne bi te tako uplasio.
I mm bi tako odreagovao kao tm, i odmah bi me poslao kod jos nekog.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 23/2/2012, 17:12

Mirjana ljubav ljubav
Sutra sve kazi svom ginekologu pa da vidis sta on kaze na to...
Nadam se da ce sve biti u redu i da ce onaj nalaz krvi koji treba da radis da bude u redu..ja ti se bas ne razum u tako nesto ali se nadam da ce tvoj doktor da obrazlozi sve to.

Sutra je virkanje, cuces otkucaj srca i videti malenog nemirka. love love

Pokusaj da isteras prehladnu sa inhalacijom i limunom, da ne moras bas antibiotike da pijes. c


medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mali Princ 23/2/2012, 19:03

Meni se cini da ta dr nije normalna.

Da li ti je rekla i da se moze desiti smak sveta 2012? Na tvom mestu bih potrazila jos neko misljenje.
Kakva budala, da iznosi sve najcrnje scenarije... Pa i sve da je tako,
to se ne prica pacijentu, a posebno ne trudnici ukoliko nije 100%
sigurno i izvesno...
Sad si 20-ta nedelja, pa ima vremena da te prati i da ti zakazuje kontrolu ako hoce na treci dan, pa da kaze - e, sad je takva sitacija, pa bi trebalo ovo ili ono...
Ja bih joj sve po spisku, odmah. Tvoj muz je skroz u pravu.

Mislim da se kod nas ne poklanja puno paznje psihickom stanju dr prilikom zaposljavanja, inace ta tvoja ne bi prosla ni portirnicu...

Ala me je razbesnela, ima da joj izadje cmicak ko kamicak! MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dragmilk 23/2/2012, 21:04

Meni je na fetalnoj ehokardiografiji dr rekla "imate manjak plodove vode", ja u totalnom bedaku. Niti je to bilo za nju da to komentarise, jer taj pregled podrazumeva pregled srca i arterija fetusa. Dva dana posle toga ja sam bila na expertnom uz i dr mi je rekao da imam normalnu kolicinu plodove vode.
Sto bi se reklo "mnogo babica, kilavo dete". Slusaj svog ginekologa, a ostale smanji na najmanju mogucu meru
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Orline 23/2/2012, 21:41

Mirjana, muž ti je u pravu.
Ona je sva bitna, i zna te stvari, OK, ali mora da uzme u obzir da se zbog takvih stvari i uzima Fragmin. I da si ti pokrivena terapijom, BAŠ DA NE DOĐE DO INFARKTA POSTELJICE I PREEKLAMPSIJE.
Samo ti popričaj sa dr svojim, sve će to biti ok. Sećaš se kad sam ti rekla da je ozbiljnija mutacija od prosečnioh na forumu, i da će možda trebati povećanje doze, na terapijsku a ne samo profilaksa. I to je to...Radićeš antiXa i D dimer, i prema njemu se rukovoditi.
Sve će to biti u redu. Sreća tvoja te je dr nakrkao sve i svašta u terapiju i nabo pravu stvar Wink.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 23/2/2012, 21:52

orline ::Mirjana, muž ti je u pravu.
Ona je sva bitna, i zna te stvari, OK, ali mora da uzme u obzir da se zbog takvih stvari i uzima Fragmin. I da si ti pokrivena terapijom, BAŠ DA NE DOĐE DO INFARKTA POSTELJICE I PREEKLAMPSIJE.
Samo ti popričaj sa dr svojim, sve će to biti ok. Sećaš se kad sam ti rekla da je ozbiljnija mutacija od prosečnioh na forumu, i da će možda trebati povećanje doze, na terapijsku a ne samo profilaksa. I to je to...Radićeš antiXa i D dimer, i prema njemu se rukovoditi.
Sve će to biti u redu. Sreća tvoja te je dr nakrkao sve i svašta u terapiju i nabo pravu stvar Wink.
yes
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 23/2/2012, 22:26

O hvala drage moje. Ja sam mislila da me je samo malo uplašila i da me je prošlo. Ali primetim večeras da cupkam nogama, želudac zateže....izgleda da me je baš unervozila. Puno sam mislila o tome što je rekla da odmah dođem ako ne bude dobar d dimer affraid Mislim -I šta onda? Pa, neće me porađati u 20-toj nedelji! Baš je guska jedna, najobičnija Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Orline 23/2/2012, 23:52

Ništa...Da odeš da ti pojača terapiju...Znam devojku koja krenula preventivno sa Fragminom od 2500, pa povećali na 5000, čak kratko vreme dva puta dnevno jednom 5000, drugi put 2500. I sve OK završilo. Samo polako. Baš je žena bez takta.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od KoMetaK 24/2/2012, 01:13

MIro, da pohvalim haljince i stomace - ko bombonce! osmeh srce
Sto se tice dr, ne nerviraj se i ne stresiraj se, jer vidis i sama da je bleskasta. Rizik postoji, i ti si ga postala svesna kad si ustanovila mutaciju, ali i sama znas da je najbitnije da si pod kontrolom i da radis na vreme ove parametre, a ako skacu-povecana terapija i to ce da pokrije. Na kraju, iams svog lekara, kome verujes i koji je strucan i slusaj njega, a ostale zaobravi i ne opterecuje se! poljubac
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od missile 24/2/2012, 09:06

Vlada neki virus, napada respiratorni sistem. Ja se nisam od početka adekvatno lečila, pa se sada spustio na pluća i imam bronhitis, a i upalu sinusa, a grlo boli sve vreme. A 6-7 marta treba da vratim eskimčiće, pa ti vidi šta ću sad. Uvek mi nešto fali! v

Pazi se virusa, Miro, ima ih i po domovima zdravlja. Žurim na kontrolu, da vidimo šta je hemomicin postigao, poz!!! ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 24/2/2012, 10:46

Mirka, jel danas virkanje?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mali Princ 24/2/2012, 14:19

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 21831 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 21831 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 21831 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 864549
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 24/2/2012, 14:22

Danak sunny
Noćas sam sve radila samo nisam spavala. Bar 10 puta sam se probudila zbog potrebe da piškim; bar deset puta sam se probudila ničim izazvano u nekom grču....kao da me je neko protresao ili tresnuo. Ma, noćne more! A snovi....bljak... Uglavnom "jutro će promjeniti sve"!
Zvoni telefon i ja sanjiva podižem slušalicu...ne znam ni da li sam rekla "molim". S druge strane žice čujem:"Tetka, kupi pavače (ćevape), doći ću ti sutra, i može jedan ili dva pez-a." Very Happy Very Happy Very Happy
Onda sam se bacila na sređivanje - radna terapija. Uvek uspevam da se iznerviram kad uzmem krpu u ruke i vidim da ne znam zašta plaćam ovu što mi KAO sređuje, grrrrr c Spolja gladac, a unutra jadac! Znači definitivno briska samo delove nameštaja, i uopšte stana, koje vidiš bez pomeranja, otvaranja... No, isbacih ja sav nakupljen strah i sad sve blista i miriše. Mada me i leđa bole...što znači da ću uživati zavaljena u jastuke ispred kompa Wink
Radna terapija je čudo! Toplo preporučujem.
Dakle, posle kafice i zujanja po kutku, odoh pod tuš. Zatim ručkić, a onda sastavljam spisak za kupovinu i pitanja za dr-a. U 19h virkanje Laughing Baš sam uzbuđena! Tako dugo se nismo gledali ja i beba A i tata će prisustvovati pregledu srce
Dakle izveštaj večeras
Ljubuckam i stiskam moje drugarice ljubav d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 24/2/2012, 14:42

Mirjana, samo polako,nemoj da preteras sa brisanjem...
Znaci virkanje veceras lol! A jos i tata ide da vidi svoje nemirno dete lol!
Mahni malom bosancerosu i posalji mu poljupcic od medolina
poljubci beba poljubci srca
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od missile 24/2/2012, 14:46

Mirka, pozdrav i od mene za bebu srce , jel to znači da je definitivno dečak? bebe
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 24/2/2012, 15:04

Mali Princ ::Meni se cini da ta dr nije normalna.
Ala me je razbesnela, ima da joj izadje cmicak ko kamicak! MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326
MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 510326
 b  b  b usne
dragmilk ::
Sto bi se reklo "mnogo babica, kilavo dete". Slusaj svog ginekologa, a ostale smanji na najmanju mogucu meru
Baš tako! Prvi put kad smo se videle pitala me je ko je meni dao fraxy, zbog čega i zašto se zaboga ginekolozi mešaju u to Mad A sada se ponaša kao da mi od nje život zavisi....grrrr
Kako su bekane mile? Ljubim ih po sto puta srca srca srca srca srca
orline ::Mirjana, muž ti je u pravu.
Čuj, da se razumemo - Bosančeros ne govori mnogo, al kad progovori, 100% je u pravu Wink Laughing
orline :: Ona je sva bitna, i zna te stvari, OK, ali mora da uzme u obzir da se zbog takvih stvari i uzima Fragmin. I da si ti pokrivena terapijom, BAŠ DA NE DOĐE DO INFARKTA POSTELJICE I PREEKLAMPSIJE.
Uplašila me je guska, jer mi je rekla da ako hematolog vidi da su mi porasli d-dimer i homocistein, da odmah dođem opet na genetiku Shocked Pa, i ja sam kontala da prvo dižemo dozu fraxy-ja i folne, pa tek ako to ne pomaže treba da se zabrinem. Ma ne znam šta mi bi da se sekiram v Valjda sam sedela 20minuta preko puta nje i bez reči slušala kako je beba u stravičnoj situaciji, pa sam se morala oduzeti.
No, lepo si sve rekla za mog dr-a. Njegošu naš, svaka ti je zlatna! srce
Medolino moj mali, šapnuću bebi sve još pre uz-a, da dr ne pomisli da sam pukla  b zagrljaj
missile :: jel to znači da je definitivno dečak? bebe
Znaćemo večeras...valjda! lol!
love ALL
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od makababy 24/2/2012, 15:26

miki javljaj sta kaze ginekolig... osmeh srce
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dragmilk 24/2/2012, 16:46

Mirjana ::
Baš tako! Prvi put kad smo se videle pitala me je ko je meni dao fraxy, zbog čega i zašto se zaboga ginekolozi mešaju u to Mad A sada se ponaša kao da mi od nje život zavisi....grrrr
Kako su bekane mile? Ljubim ih po sto puta srca srca srca srca srca

Dobro su, bili smo na pregledu juce i dr. pedijatar je rekla da bebe sasvim lepo napreduju. Sad imaju: Jelena 3830g, a Nikola 3800, sto je za 1 kg vise u odnosu na 31. januar 2012. kad smo isli na prvi pregled kod te dr. radost
Pozdav za tebe i za mog zemljaka u tibi cvet
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 24/2/2012, 17:13

dragmilk ::
Dobro su, bili smo na pregledu juce i dr. pedijatar je rekla da bebe sasvim lepo napreduju. Sad imaju: Jelena 3830g, a Nikola 3800, sto je za 1 kg vise u odnosu na 31. januar 2012. kad smo isli na prvi pregled kod te dr. radost
Pozdav za tebe i za mog zemljaka u tibi cvet
beba beba Anđeli maleni srce srce
Znaš da nam je prijatelj bolestan? Baš smo se svi bili uplašili, ali samo je virus, hvala Bogu yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 24/2/2012, 18:36

Mirjana osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Jos koji minut i virkanje lol! lol! lol!
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Orline 24/2/2012, 20:13

Jedva čekam izveštaj Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 24/2/2012, 21:14

b doktor
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 24/2/2012, 21:15

Evo nas, stigli Very Happy
Moj dragi veliki Bosančeros je dr-u rekao za koleginicu genetičarku:"Ta žena nije normalna!" Shocked Ja se šokirala i pocrvenela, a dr crče od smeha. Bože mili, šta me snađe.
Uglavnom, dr se slaže sa hematologom da onaj prošli d-dimer od 265 uopšte nije alarmantno visok za ovo doba trudnoće (kako reče genetičarka) i da to što smo otkrili problem ne treba da nas brine, već da budemo srećni što ga možemo imati pod kontrolom. Trudićemo se da sačekamo da beba sazri (ako se tako kaže Rolling Eyes ), tj. 35-u nedelju, a do tada ćemo pratiti sve što treba i ne bi trebalo da bude problema nikakvih.
Bebac ima 301gr Very Happy Gde nađe ovaj jedan, ne znam. Zaboravih dužinu Rolling Eyes Embarassed
Ona stvar mu se baš vidi, pa nema sumnje šta je. bebe Tu se mm opet javi i reče:"Mašala! Na tatu!" Shocked I opet su se on i dr smejali, a ja šokirana. Muškarci v
Inače, ličimo na vanzeMLJAKA. A slike su bezveze. Ne može se uhvatiti ucelo koliko mrda. Evo jedne
MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Dscf3151d
By imagemirjana at 2012-02-24
Dr mi još reče da bi bilo dobro da odem i na drugi expertni, kod nekog ko je dobar u tome. Ja pitala koga predlaže, on mi nabrojao njih troje. Ovog Stojića kod kog sam već bila, neku dr u NS-u i nekog dr-a u BGD-u, čija sam imena zaboravila. Stojić mi je OK i dolazi ovde.

Sviđa mu se što me ništa ne boli. Nisam se ugojila previše, već taman. Plodove vode ima dovoljno. Vide se bubrezi, bešika, srce, mozak...sve dobro. Čuli smo tika-taka srce
Terapija šetnja, neobavezna, bez opterećenja - što češće. Pozitivne misli, zdrava hrana i bez sekiracije. Tako reče! Poslušaću!
Fraxy i folnu u dogovoru sa hematologom.

Posle pregleda otišla do Merkatora da kupim mašinu za sušenje veša f Kupljena! I uz put snimila neke jeftine, a slatke i udobne čizmice, pa su pale i one
MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Cizo
By imagemirjana at 2012-02-24
Sve u svemu, divan dan d sunny d
Ljubim vas ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od noja 24/2/2012, 22:47

Mirceee ja imam takve cizme kupila u szegedinu jos jesenas lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Orline 24/2/2012, 22:53

Drago mi je što čitam ovakav izveštaj, toliko bolji od onog pre.
Super mirče lol!

Čizme su po mom ukusu Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 37 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu