KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

+58
rada78
Zoka83
maza1972
marija47
missile
senka
daxi011
HappyGirl
Sneza
bobica83
Jelica
Marija86
lena
Tinche
Dacaa
Nefertari
Tanja83
makababy
Deni
Simona
MARA
JocY
cvrle76
Milijana
lolipop
Sofka
KoMetaK
viktorija
MAAKKI
djole42
Mrvica
ninica2
lilya
mijaki
bak
SSanja
buby
Jelena*
Shizika
key
maja76
bebko
maus
medolino
noja
Kamilica
cicsa80
natalija
Cupava
dragana76ns
dr mali pariz
red
BiKsi :)
Mali Princ
dragmilk
caci
Orline
Mirjana
62 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 21/2/2012, 17:07

Ima i rukovodioca sa razumevanjem, samo ja ne volim takve vrste usluga gde se posle osecam duzno i nikad ne znam kad ce mi prebaciti za "uslugu".
Ali, dobro, kad se mora pribeci tome, sta da se radi...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 21/2/2012, 17:28

Ljudi, tj. žene, sve me živo boli! Da li možete da verujete da su oni svima nama zakazali u isto vreme komisiju, a kad kažem svima nama, mislim na 15-tak trudnica i još neke muškarce i žene kojima ne znam šta fali. Pa, bar 30 nas je bilo. Rekla sam stvarno, onde kojoj trudnici nisu izazvali spontani, ta nije rizična!
Dakle, ni ne ulaziš kod lekara. Samo sestra izađe na svakih 20-tak min i jednom od nas uruči jedan primerak rešenja da potpišemo i zatim nam vrati karton. Odbili su 4 trudnice pre mene! Jednoj produžili do 27. februara affraid , a danas je 21.
Zapravo, ja sam od svih pre mene, najbolje prošla. Još mesec dana mi dali.
Pošto sam jutros i ganjala hematologa po bolnici, nisam imala snage da idem po haljinu. Ujutru ću.
A hematolog u bolnici je tek posebna priča. Pogledao mi je nalaze i rekao (za one mutacije):" Pa šta? Šta je to toliko strašno ovde? I zašto se genetičar meša u to? Ko sada vodi vašu trudnoću, ja, ginekolog ili genetičar? I ako izgubite bebu, ko je onda kriv? Gde ste radili IVF? Što ne idete tamo na kontrole? To su ljudi stručnjaci koji znaju svoj posao." affraid affraid affraid
Što reče moja koleginica, koja mi je silom prilika pravila društvo, "Ima li normalnih u ovom gradu?"
Niti mi je čovek otvorio karton, niti mi je dao uput za D-dimer i homocistein. Ma ništa. Samo napisao na uputu da primam fraxy od 0.3ml i 1tbl. folnak-a dnevno do kraja trudnoće.
Eto! To bi bio današnji izveštaj. Bruka na svim frontovima!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mali Princ 21/2/2012, 17:33

Jaooo Miro... E, stvarno, ova drzava je sve strasnije mesto za zivot... Dodje mi da sad emigriram...
Odmori se, opusti, i ne razmisljaj o moronima... MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 490909 MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 582639
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 21/2/2012, 17:46

Mirjana,citam i ne verujem...a onda sam se setila da mi ipak zivimo u Srbiji i da toga na zalost ima na svakom cosku..jednom recju strasno!!!

Nemoj da dozvolis da ti neko od tih ako mogu da ih nazovem ,,ljudima,, remete tvoj mir i tvoje uzivanje u trudnoci!!!
Da li postoji mogucnost da odes kod nekog privatnog hematologa?

Odmarajte i saljem vam jedan veliki srcasti poljupci srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 21/2/2012, 18:23

Mali Princ ::Jaooo Miro... E, stvarno, ova drzava je sve strasnije mesto za zivot... Dodje mi da sad emigriram...
 b  b  b f  b  b  b
medolino87 ::Mirjana,citam i ne verujem...a onda sam se setila da mi ipak zivimo u Srbiji i da toga na zalost ima na svakom cosku..jednom recju strasno!!!

Nemoj da dozvolis da ti neko od tih ako mogu da ih nazovem ,,ljudima,, remete tvoj mir i tvoje uzivanje u trudnoci!!!
Da li postoji mogucnost da odes kod nekog privatnog hematologa?

Odmarajte i saljem vam jedan veliki srcasti poljupci srcasti poljupci
Medolino, idem ja već privatno kod hematologa, ali mi je rečeno da treba da imam otvoren karton u bolnici, na hematologiji. Bar zbog predstojećeg carskog, za koji treba posebna priprema pošto ću biti na fraksiparinu do kraja. A i uštedeli bi mi oko 4000 za injekcije, koje bih dobijala besplatno, 2000 za d-dimer, 2000 za anti X a, i 2000 za svaku kontrolu. Znači oko 10 000 mesečno.
Ma, nek se nose. Samo nek su mi produžili bolovanje f d d d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 21/2/2012, 18:58

Miro, ovaj hematolog ti je vec ispisao da moras koristiti fraxi, i na osnovu njega idi da ti se prepise. A za provere, ja bih na tvom mestu isla privatno, jer ti je taj neki dr bas neozbiljan.
Silne pare smo vec dali, nije igranje kad si vec pola puta presla.
Ja sve placam, i nisu male pare, ali kad pomislim kroz sta sam prosla prosli put, dzaba mi sto nisam platila.
Izvini ako ti skrnavim dnevnik, ja na osnovu iskustva kazem. Kod nas dok ne platis...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 21/2/2012, 18:58

A za komisiju nemam reci.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od BiKsi :) 21/2/2012, 19:20

Dobro je da si prošla komisiju! Bravo!

Što se tiče tog dr-a ... Rolling Eyes Neozbiljnost na svakom ćošku, a ćoškova nikad više!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 21/2/2012, 19:35

Mrvica ::Miro, ovaj hematolog ti je vec ispisao da moras koristiti fraxi, i na osnovu njega idi da ti se prepise.
To i meni posle pade na pamet. Lepo je napisao na uputu da primam do kraja trudnoće, dakle, trebali bi da mi prepišu. Je l to mogu kod dr-a opšte prakse koja mi je i dala uput za njega?

Mrvica ::A za provere, ja bih na tvom mestu isla privatno, jer ti je taj neki dr bas neozbiljan.

Biksi :) ::
Što se tiče tog dr-a ... Rolling Eyes Neozbiljnost na svakom ćošku, a ćoškova nikad više!
E, baš tako yes
Ljubuckam vas ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 21/2/2012, 19:38

Meni inekcije prepise ginekolog na osnovu izvestaja hematologa i ja ih pokupim u apoteci. Fraxiparina imaju koliko hoces, a fragmin moram da cekam da poruce pa da stigne.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 21/2/2012, 20:00

Pa meni je prošli put prepisala ginekolog iz dz-a, ali mi u apoteci rekli da se plaća Shocked
Valjda će kad vidi ovo od hematologa upisati neku drugu šifru....ma svašta!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od lolipop 21/2/2012, 22:08

Šta se radi kod bosančerosa srcasti poljupci
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maki79 21/2/2012, 23:24

Mirka samo da vam mahnem i da se izvinim sto se tek sad ukljucujem u tvoj dnevnik. ljubav
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 22/2/2012, 00:01

Lolić, Bosančeros ne miruje! Ne vredi ni maženje, ni pretnje. Ne znam šta će biti kad još malo naraste Rolling Eyes Za sad vidim da sam autoritet 0....a veliki Bosančeros kaže.......ovaj......da će mu mamicu Shocked Nisam znala ni kako da reagujem kad to izvali, ali moraću da popričam sa njim o rečniku pre nego što se ptić ispili Laughing
Maki dušo, kad god došla, dobro došla! Wink
Sve vas d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od ninica2 22/2/2012, 00:04

Mirce super za komisiju yes
Kako je leptiric ih bre kad ce vise petak  b
poljubac
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od ninica2 22/2/2012, 00:06

Ej pisale smo istovremeno,nemoj puno da se bunis na muzeve opaske,sve je dobro dok nije obecanje ludom radovanje,sta si se prepala hihihihihhihii osmeh srce
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 22/2/2012, 00:18

ninica2 ::Ej pisale smo istovremeno,nemoj puno da se bunis na muzeve opaske,sve je dobro dok nije obecanje ludom radovanje,sta si se prepala hihihihihhihii osmeh srce
Blesačo jedna lol! poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od ninica2 22/2/2012, 00:25

sreca Pomazi bebana pa na lalanje a ja cu da dezuram,ima da bijem ko ti pridje borba ima da ga nema  b (dezurstvo mi je do 6h) b posle stize smena,cini mi se Medolino da se javila u vojsku  b poljubac
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 22/2/2012, 00:30

Ma lako je meni sa vama! lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 22/2/2012, 09:25

ninica2 :: sreca Pomazi bebana pa na lalanje a ja cu da dezuram,ima da bijem ko ti pridje borba ima da ga nema  b (dezurstvo mi je do 6h) b posle stize smena,cini mi se Medolino da se javila u vojsku  b poljubac
lol! lol! lol! Tako je Ninice lol! lol! lol! Stize smena lol! Malo sam se jutros uspavala, ali nece mi Mirjana zameriti,zamo ce mi skinuti malo sa plate lol! lol! lol!
Ljubim ja malenog vragolastog Bosancerosa srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 22/2/2012, 10:27

Mirjana ::Lolić, Bosančeros ne miruje! Ne vredi ni maženje, ni pretnje. Ne znam šta će biti kad još malo naraste Rolling Eyes Za sad vidim da sam autoritet 0....a veliki Bosančeros kaže.......ovaj......da će mu mamicu Shocked Nisam znala ni kako da reagujem kad to izvali, ali moraću da popričam sa njim o rečniku pre nego što se ptić ispili Laughing
Maki dušo, kad god došla, dobro došla! Wink
Sve vas d
Mirka, i moj muz isto tako reaguje, ali meni je to slatko, ona to kaze sa tako puno ljubavi. Ja skoro nikad ne psujem, on da, ali kad dodje vreme saniracemo i to. lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od makababy 22/2/2012, 12:05

mirka uzivas,spremas se za virkanje... doktor jos malo...super vsto su ti produzili bolovanje,meni su juce javili da kada mi se zavrsi bolovanje uzmem ceo go od 30 dana ili idem na zavod ili odkaz,ne moze vise da se koristi odmor i bolovanje zavod ne da,ma kreteni,pa meni bi propao odmor da nisam do sada iskoristila,ova zemlja je puna cudaka  b  b  b
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 22/2/2012, 12:45

Mako, kako mislis ne moze da se koristi odmor i bolovanje? Ja sam bila do 02.02. na bolovanju, pa sam uzela godisnji do kraja februara pa idem opet mesec dana na bolovanje.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 22/2/2012, 12:46

medolino87 ::
ninica2 :: sreca Pomazi bebana pa na lalanje a ja cu da dezuram,ima da bijem ko ti pridje borba ima da ga nema  b (dezurstvo mi je do 6h) b posle stize smena,cini mi se Medolino da se javila u vojsku  b poljubac
lol! lol! lol! Tako je Ninice lol! lol! lol! Stize smena lol! Malo sam se jutros uspavala, ali nece mi Mirjana zameriti,zamo ce mi skinuti malo sa plate lol! lol! lol!
Ih bre Medić, pa nisam ja ko ovi sa SIZ-a da tako maltretiram poštenu radnu snagu! Sat, dva, tri gore, dole, kakve veze ima! Nek sam te ja zatekla na radnom mestu lol!
Blesače moje mile, evo jutrošnje plate za sve tri smene poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 22/2/2012, 12:53

Maka, ne znam šta da ti kažem. Nešto su debelo pooštrili, ali ja se ipak nadam da će komisija da ti izađe u susret kao što su meni. Idi ti kod svog doktora i kaži mu da su ti to rekli, pa će on nešto smisliti. A ko ti je to javio? Iz firme?

Mrvo, i meni je bilo slatko Embarassed samo sam se iznenadila lol!
Evo poljubaca i za vas dve poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 35 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu