KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

+58
rada78
Zoka83
maza1972
marija47
missile
senka
daxi011
HappyGirl
Sneza
bobica83
Jelica
Marija86
lena
Tinche
Dacaa
Nefertari
Tanja83
makababy
Deni
Simona
MARA
JocY
cvrle76
Milijana
lolipop
Sofka
KoMetaK
viktorija
MAAKKI
djole42
Mrvica
ninica2
lilya
mijaki
bak
SSanja
buby
Jelena*
Shizika
key
maja76
bebko
maus
medolino
noja
Kamilica
cicsa80
natalija
Cupava
dragana76ns
dr mali pariz
red
BiKsi :)
Mali Princ
dragmilk
caci
Orline
Mirjana
62 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od lolipop 29/12/2011, 15:02

Mirjana ::
Loli "Treba mi još jedan život...još jedan...ne predugačak, ali dovoljan. Da vratim što je izgubljeno,da ispravim pokvareno, da oprostim što je neoprošteno.Treba mi još jedna šansa...da pokušam drugačije...da sve kocke skupim i pomješam. Da imam pravo na još jedno bacanje..." Nikad se ne zna, ako kreneš sad' možda i stigneš da uradiš sve što želiš!
Teško Miro, prosto nemoguće, nešto je izgubljeno u nepovrat. U tom slučaju jedino bih imala dobru volju, i naravno želju.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dragmilk 30/12/2011, 15:32

dr mali pariz ::Gde si bre Miro...mrdalice... lol!
pa prva si ti spominjala ženu u kući-koju ja nikad pozvala ne bih-sem mame moje i sestre...sad i ti brišeš krpom za tom ženom, i generalku svak dan radiš? Blago tebi, kad stigneš sve prozore , podove i sve ostalo što spada pod generalku svaki dan...pa još trudna?
Neću da te savetujem. Znaš ti šta treba da radiš, samo malo nekad...
i imala sam neko pitanje....a, da! Jesi li bila na expertnom-ono kad mere nosnu kost i to? Ako nisi, kad ideš?

Na taj exp. uz ide se u 12 toj nedelji, kad se radi i dobl test iz krvi. Ta dva podatka uz godine trudnice ulaze u proracun rizika za down, edvardsov i jos jedan sindrom
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dragmilk 30/12/2011, 15:42

Cao, Miro. Malo se smiri sad jbg moras. Ja sam svaki dan putovala kuca posao kuca 200 km svaki dan, pa kad sam ostala u drugom stanju htela sam iz koze da iskocim sto sedim kuci, ali navikne se covek. Nista drugo ti ne preostaje. Lezi kuci, sta mislis da moras u bolnici da lezis svih 9 meseci. Ipak je bolje biti kod kuce. Pozz osmeh srce
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Dacaa 30/12/2011, 18:49

Mirka budi dobra!Pusti sve neka je i krs malo samo nek je tebi dobro!Ja evo od pocetka ko lenjivac!Secas se kad sam pricala da ni toalet ne mogu da izribam.Znaci toliko mi lose bilo da da sam mislila da cu pasti u nesvest.Krevet ne mogu da napravim!Imamo neke teske jorgane i ceo dan me boleo stomak!Zamisli to!Rucak kuvam u ratama jer me zamara,a sudovi ludilo u pauzama.Vise ne vristim sama na sebe sto je ovo onako ili ovako.Muz jadan jednom nedeljno sve sredi.Najteze mi je sto ne mogu da se prosetam pre sam to obozavala.Kod mene suma pa divota jedna.Veruj mi da sam isla do prodavnice 300mi bila sam umorna kao da me tenk pregazio!
Samo se ti opusti i pusti da te maze! zagrljaj c
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Dacaa 30/12/2011, 18:51

dragmilk ::Cao, Miro. Malo se smiri sad jbg moras. Ja sam svaki dan putovala kuca posao kuca 200 km svaki dan, pa kad sam ostala u drugom stanju htela sam iz koze da iskocim sto sedim kuci, ali navikne se covek. Nista drugo ti ne preostaje. Lezi kuci, sta mislis da moras u bolnici da lezis svih 9 meseci. Ipak je bolje biti kod kuce. Pozz osmeh srce
slazem se skroz! queen
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 30/12/2011, 19:05

Dacco, kao da si opisivala mene. Užasno se osećam danas. Išla da kupim jelku i to sam nekako i preživela. Međutim kad sam pozvala lift, odlepila sam i počela da plačem. Neki debil ga je zadržao na svom spratu. Da sam bar znala da će brzo dole ja bih sela na stepenice i čekala. Ovako sam se jedva dovukla do 5-og i tada čujem da je debil ušao u lift i krenuo dole. A mene stomak i leđa razbijaju. Sad me boli i glava. Mm je ljut, ali mi se sviđaju posledice te ljutnje. Pošto sam plakala objašnjavajući mu da ne mogu da se smirim, i da je sve u haosu i da nemam jelku, ni sarmu, ni rusku salatu....... on otišao kupio sve sastojke i napravio sarmu Laughing
Niko mi neće verovati! Sve je radio kako mu kažem i baš je bio pažljiv i čist. Očekivala sam da će uništiti kujnu, a on je sve očistio posle. Sad se sarmica krčka. Jelkom nisam baš zadovoljna, ali bolje ikakva nego nikakva. Mislim da ću morati da popijem jedan panadol, jer me i glava boli.
Pari, ekspertni radim 5.I
Pari, zato ja i plaćam ženu. Da mi pomogne, jer sam potpuno luda. Ali, počela je strašno da fušari. Izgleda da briše prašinu samo tamo gde se vidi, tj. da ne pomera stvari. Kao da mi udišemo samo vidljivu prašinu! Ne znam šta da radim s njom. Dobro mi pegla, ide umesto mene u dispanzer, na komisiju u školu, kupuje mi namirnice, ali da ne čisti kako treba-ne čisti. Ovako neće moći ubuduće, jer ja sve manje mogu, a znam da ne mogu da se sputam kad vidim što ne treba da vidim!
Dragmilk, kako ruke?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dragmilk 30/12/2011, 20:07

Isto, trnu, nema pomoci.
Moj muz je napravio sarmu, rafaelo kuglice i fil za oblandu. Bilo mi ga je bas zao, ali ja od prekjuce i sledece dve nedelje ne smem da mrdnem iz kreveta.
Kako si, osim sto, nemas mira Wink
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Sneza 30/12/2011, 20:14

Imate super muževe, razmisli malo kako je meni bilo ležati devet meseci, kad god sam pomislila da je prašina, okrenula sam glavu na drugu stranu i uzela knjigu ili upalila tv (sive prašnjave boje) ali CILJ mi je bio sve. Nadoknadićeš ti to kad dođe vreme, mm je razmaženi mali mamin dečak pa je njegova mama obavljala njegove poslove, i to me nerviralo ali ja sam stigla do cilja.
Prebaci misli na nešto srugo, npr. proučavaj astrofiziku lol!
Ja sam prevodila filmove iz ležećeg položaja sve a u toalet samo kada stisne. Ni jedan ručak nisam skuvala a sad nemam vremena da sednem ... moram da idem obaveze.
Ljubim te i spusti svetla, oduzmi gas...
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Dacaa 30/12/2011, 20:48

Mirka i dragmilk muzevi su vam carevi!!!Ovo moram mom muzu da pokazem!Radi on ali zvoca ko neka strina Wink
E tako ti je meni svaki dan!Sutra treba da idemo u nabavku.Jos se nisam nista ponovila nemam snage da lutam po gradu a pre....
Samo ti uzivaj i pusti da te mazi taj tvoj muz malo ih je danas takvih! cmoka
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 30/12/2011, 21:05

Mirka,draga,ono sto ne mozes da uradis i ne mora da se uradi, ti si duso moja sada u drugom stanju,bebica je na prvom mestu i moras da se cuvas i pazis. Bog ti je podario bebicu i sada je cuvaj,mazi i izlezavaj se, to ti od srca kazem! Posla ce biti uvek po kuci ali sama znas sta ti je prioritet beba
I da uzivaj sa muzicem,kao sto Daca kaze retko je takvih muzeva danas, vidis da se on brine za tebe i gotovo u svemu pokusava da te zameni. likeit
Tvoje je da uzivas devet meseci!!! trudnica
Saljem ti ogroman poljubac poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dr mali pariz 30/12/2011, 21:22

Sneza ::, razmisli malo kako je meni bilo ležati devet meseci, kad god sam pomislila da je prašina, okrenula sam glavu na drugu stranu i uzela knjigu ili upalila tv (sive prašnjave boje) ali CILJ mi je bio sve.
upravo! MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 561840
Dragi, hvala na odgovoru!! Je l to znači 12+1?
Miro je l tad gaziš 13.nedelju?-12+ nešto?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 30/12/2011, 22:11

Pa da. Nadam se da to nije problem. Nisam mogla da dobijem raniji termin. Tj. mogla sam ali da me pregleda neki od subotičkih dr-a koje ne mirišem. Inače, i moj dr će mi raditi ekspertni u ponedeljak. Na ovaj drugi idem zbog snimka, koji želim da imam, jer u bolnici ne dobijaš snimak, već samo slike. Možda ću previše platiti taj snimak, ali opet bolje prolazim od mnogih cura ovde. Eto, Prince toliko plaća svaki pregled!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 30/12/2011, 22:19

O tek sad vidim sve vaše poruke. Hvala vam na savetima! Trudiću se da mirujem. Eto, malo sam poštovala, pa sam mislila da je prošla frka. Sad sam opet zeznula situaciju! Čim stanem na noge boli me s leve strane kao nekad kad mi je bila pukla cista, pa zaglavila u bolnicu na 7 dana, nekon čega sam i operisana. A videla sam svojim očima da se smanjio jajnik i sad je normalne veličine. Jedino je još bila neka cista na njemu, ali nije delovala preteće.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Milijana 30/12/2011, 23:52

Ma Miro, nisi ti luda, znas ti dokle mozes da ides... tek si na pocetku i zato ti deluje strasno sto ve manje mozes. ISkreno, ja se nikad nisam tako osecala, u obe trudnoce sam mogla sve, ali u ovoj drugoj malo manje jer mi vreme oduzima Lenka... svi smo mi ziveli u besprekorno cistim stanovima jer smo ziveli bez dece, radili po ceo dan, pa nije imao ni ko da zaprlja, a i kad je bilo prljavo, nismo videli od premora sa posla... sad je drugacije, mnogo vise se kuca prlja kad si ceo dan aktivna u njoj, a tek kad dodje dete affraid Samo se vremenom naviknes, pa ti neke stvari manje smetaju.... jednostavno nemas kad da ih vidis.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dragmilk 31/12/2011, 00:07

[quote="dr mali pariz"]
Sneza ::, razmisli malo kako je meni bilo ležati devet meseci, kad god sam pomislila da je prašina, okrenula sam glavu na drugu stranu i uzela knjigu ili upalila tv (sive prašnjave boje) ali CILJ mi je bio sve.
upravo! MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 561840
Dragi, hvala na odgovoru!! Je l to znači 12+1?
Miro je l tad gaziš 13.nedelju?-12+ nešto?[/quote

Evo, nađoh izvestaj, meni su taj exp. uz i double test u radili u 12+5, malkice sam pogresila u prethodnoj poruci. Kad sam ja zakazivala amniocentezu, tada su zakazali i genetsko savetovaliste i tom prilikom su zakazali exp uz, na osnovu datuma pm. Sve sam to odradila u IMD. Posle rezultata koje sam dobila za nedelju dana, odustali smo od amniocenteze. U IMD su bili jako ljubazni, pogotovo zbog VTO.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Marija86 31/12/2011, 08:53

Muzu krpu u ruku i neka uadi umesto tebe...moj je lepo naucio da riba kupatilo da ukljuci masinu da usisa...ma sve Very Happy
Tvoje je da sada uzivas!!!!!!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 31/12/2011, 17:28

Ha, ha, lude ste i obožavam vas!
Pari, ako sam ja dobro razumela taj E UZ se radi kad beba ima preko 50mm!
Srećna Nova drage moje!
MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 1857125fnvi3dyrwz
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mali Princ 31/12/2011, 19:04

Miro, draga, srecna i vama Nova! Ove godine ne treba pokloncic pod jelku, vec je isporucen MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 523476 . Zelim ti samo da vam sve prodje lagano i opusteno, i da budete zdravi, srecni i nasmejani MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 490909

Moj dragi je jos na obuci za masinu za sudje, a posle jedne veceri kad je usisao i rasirio ves, ujutro je rekao - ja sam jos umoran od sinoc, nadji odmah neku zenu sunny
I, da, kaze - ja nikad nisam video da si ti tako umorna!? Very Happy
Muskarci... Very Happy Very Happy Very Happy

PS ja sam expertski radila u 12+3.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dragmilk 31/12/2011, 19:11

Mirjana ::Ha, ha, lude ste i obožavam vas!
Pari, ako sam ja dobro razumela taj E UZ se radi kad beba ima preko 50mm!
Srećna Nova drage moje!
MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 1857125fnvi3dyrwz

Miro prvi expertni se radi oko 12 nedelje, uz dva hormona iz krvi trudnice i godine trudnice racuna se rizik za down, edvardsov i jos jedan. Tom prilikom se meri nosna kost. To se zove First trimestar screening report i u IMD se radi na osnovu softvera Fondacije za fetalnu medicinu iz Londona evo i link
http://www.fetalmedicine.com/fmc/ultrasound/11-13-weeks-scan/
na sajtu postoji i spisak lekara iz Srbije koji su zavrsili obuku za tu vrstu pregleda na toj klinici.
Srecna Nova godina jelka2 deda mraz novogodišnji 1
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 31/12/2011, 19:20

dragmilk ::
na sajtu postoji i spisak lekara iz Srbije koji su zavrsili obuku za tu vrstu pregleda na toj klinici.
Srecna Nova godina jelka2 deda mraz novogodišnji 1
Zagorka Milovanovic 2005 - 2007
Aleksandra Novakov-Mikic 1997 - 1998 Samo njih dve? Shocked Shocked Shocked
Sad i ja malo znam da na šta da obratim pažnju. Hvala poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dragmilk 31/12/2011, 19:25

ma jok evo ti link uneses zemlju i izadje spisak ima oko 50 lekara iz Srbije
https://courses.fetalmedicine.com/lists/web
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 31/12/2011, 19:39

Isto sam tako i ja malopre, ali ko zna za šta?
Nema ovog iz Novog Sada kod koga sam zakazala, ali kažu da je i on veoma dobar. Nije meni to toliko bitno, ja bi se pojela od muke kad bi mi rekli da nešto nije u redu. Ali, šta ću. Ne mogu da ne odem kod lekara do kraja trudnoće.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dragmilk 31/12/2011, 20:01

Ma, dobro, verovatno da postoji jos neka klinika koja vrsi obuku. U Zrenjaninu to radi dr. Vanja Sijak, odlican lekar
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od MARA 31/12/2011, 21:51

TRUDNICE NASA
SRECNA NOVA 2012-a
PUNO ZDRAVLJA I SRECE ZELE VAM DRUGARI VIKTOR I VUK
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 31/12/2011, 22:32

Ljubim ja te mile okice! love
MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Happy-new-year-2012(4)
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu