KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
ninica2
Kamilica
lena
bebko
red
maja kg
Zoka83
MARA
Orline
daxi011
Sneza
Sami
makababy
JocY
Tinche
agata
maus
bobica83
bak
Dacaa
dr mali pariz
Shizika
Milijana
Mrvica
Likoli
buby
Tanja83
MAAKKI
cicsa80
BiKsi :)
dragana76ns
KoMetaK
key
Mirjana
Marija86
nolinica
anak
Nefertari
gagax81
seka 35
natalija
Mali Princ
*AIDA*
dragmilk
cvrle76
noja
lolipop
51 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/11/2011, 19:38

Gagax, divan je, pu, pu, pu, usrale ga koke! Very Happy Veliki momak, mašala!

Prinče, bravo za srculence i 11.5mm! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 9/11/2011, 19:44

Prinče, čula si srce igra d d d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 9/11/2011, 19:55

Hej Prince pa stavljaj tiker da te pratimo.
Mirjana a gde je tvoj tiker? Kako je proslo vadjenje bete? nisi nam nista pisala o tome....
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/11/2011, 21:11

GAGAX kakve slike istopila sam se, dusa mala. Puno vas ljubim...
Prince bravo za srculence...
Drugarice moje mile ja vadila rezultate koje mi traze da prilozim u vrt-u, rh antitela, a-ptt, urinokultura sve u redu a hemoglobin-105, eritrociti-3,55; gvozdje-7,1; secer -4,4 albumini i kreatinin takodje malo ispod normale.
Htela sam da vas pitam je li mi ovo losa bas krvna slika?
Sta mi je ciniti? Muz mi je odma kupio fruktalov sok od cvekle a pijem jednu casu dnevno kazu nije preporucljivo piti vise od jedne na dan.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 9/11/2011, 21:15

Aida sta pijes od vitamina?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Likoli 9/11/2011, 21:29

Aida eritrociti, hemoglobin i gvožđe su ti sniženi, ali nije to nešto katasrofalno ipak imaš dve bebe i već si u poodmkloj trudnoći, po meni je to super s obzirom na to da imas dve bebice.
Sok od cvekle ti može samo pomoći, nikako ti neće naškoditi, jedino ne znam da li smeta ako piješ neke lekove, najbolje da pitaš dr.
Uživaj u svojim bebicama. beba beba
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/11/2011, 21:43

Aida, dvocifreno odbrojavaš! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/11/2011, 21:50

NEF pijem femibion 2 svako jutro posle dorucka
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 9/11/2011, 21:59

Nefertari ::Hej Prince pa stavljaj tiker da te pratimo.
Mirjana a gde je tvoj tiker? Kako je proslo vadjenje bete? nisi nam nista pisala o tome....
Jesam, jesam, samo nisi bila pažljiva na času lol! lol! lol! Beta 13-ti dan posle ET-a 313 Laughing Čekam još onaj UZ, za 2-3 nedelje, pa ću da vam se pridružim ovde! usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 9/11/2011, 22:10

Gagx presladak jeeee, prelep je pravi dasa,
bas je velika
momcina ljubi ga majka kako lepo pajki osmeh srce

Aida i ja pijem fembion 2 razdvajam omegu.od b kompl ujutru uvece
.ali. tu slabo.ima gvozdja ima joda b i c, moje je za sad bilo.15 ,
a tvoji predhodni rez?
Ja redovno.cedim cveklu.limun jabuku sargarepu i
med...i narandze imam dane koje odvajam.npr mlecne(kalcijum) vitaminske I
gvozdene
Jer neidu jedno sa drugima pa kombinujem

Mali prince bravo za srculence cestitam radost
Natalija mala princezica lepotica bravoo osmeh srce
Dragmilk takodje dvocifrenooooo
Poz. trudnjacama Sa telefonA gde su ticketiii aaa ?? radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 10/11/2011, 09:47

oooo gagax, kakav maleni lepotan!!!!! predivan je, stvarno! uživaj mila.... smajli angel bebe srce
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 10/11/2011, 12:02

Cvrle jos malo pa dvocifreno radost
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 10/11/2011, 14:08

yes jaooo, još malo, još malo, baš smo nestrpljivi!!! b
dragmilk ljubav love
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 10/11/2011, 20:32

Pozdrav svima!
Tek sad sam pronasla i ove stranice, svaki dan iscitam po nesto novo, i ovo sam sad prosto progutala. Tako je divno citati lepe vesti, nove trudnica , nove beta , i jos malih smajli angel .
Uzivala sam u svakoj poruci.
Gagax, Vuk je prelep, nadam se da cu tako i ja jednog malog dovesti kuci.
Dragmilk, kucica je prelepa, prosto ne bih ni smela okaciti komu stomacinu, nisam se ugojila ni 3 kile, a on je ogroman, ne znam samo od cega, tu je negde skoro kao tvoj, a ja nosim jednu bebu . affraid
Noja, i ja pijem femibion 2, ali nisam te razumela sta si napisala da odvajas omegu?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 10/11/2011, 22:30

Nisam pila femibion i neznam sta tacno sadrzi, doduse nosis dve bebice ipak one iscrpe mamu skroz. Moguce je da ce ti dr ukljuciti jos nesto od vitamina.
Mirjana cekamo te sa tikerom i jedva cekamo prvi uzv
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 11/11/2011, 00:05

Gagax *** CESTITAM OD SRCA, ZDRAVI I VESELI BILI 100 GODINA ***

sunnysunny sunny Vuk je momcina prava, presladak je sunny sunny sunny
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 11/11/2011, 00:12

Cure ja se tako lose osecam u ova zadnja dva dana, tako se lako zamaram ruke i noge mi naticu, leva noga vise, puls mi nije ispod 100 a pritisak i pored terapije ne silazi ispod 130 a najgore od svega je sto mi samo odjednom naidje da mi se naglo zavrti cak i kad lezim.
Pojma nemam gde mi je snaga sta se desava pojma nemam da mi Bog pomogne i sacuva nas...
Lalu noc mile moje...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 11/11/2011, 08:27

aida drži se... love
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 11/11/2011, 10:07

Aida, cuvaj se. Odmaraj osmeh srce
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/11/2011, 10:09

Aida draga, lezi i nemoj se zamarati da te to prodje.
Ne znam da li pijes cveklu i te crvene sokove, ali ja sam uzimala malu casicu guskog nerazredjenog soka od visnje svako jutro i pila, to je odlocno da ti direktno da snage. Sigurno bebanice vuku dosta sebi pa tebi ostane malo vitamina.
Ne daj se srca1
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/11/2011, 10:45

Aida zlato, a jesi li ti to prijavila dr-u? Slažem se da moraš više odmarati i možda bolje jesti! Ako te to može utešiti, meni puls nikada nije bio ispod 100 dok sam bila pušač, i ništa mi nije falilo za sve te godine! Poslušaj Mrvicu za ove crvene sokove, i budi dobro osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 11/11/2011, 16:29

Gaga, ČESTITAM, predivna momčina, prelepo ime. Neka je živ i zdrav! king sunny
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 11/11/2011, 19:53

Hvala svima na cestitkama! Divne ste love

ne stizem sad puno da se javljam ali svima vam zelim da ostvarite svoj san. Vidim da ima i novih devojaka tj. novih trudnica i to mi je posebno drago!
Ljubimo vas sve Vuk i ja usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/11/2011, 20:00

gagax81 ::Hvala svima na cestitkama! Divne ste love

ne stizem sad puno da se javljam ali svima vam zelim da ostvarite svoj san. Vidim da ima i novih devojaka tj. novih trudnica i to mi je posebno drago!
Ljubimo vas sve Vuk i ja usne
I MI VAS ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 11/11/2011, 22:58

Drage moje trudničice, samo da vas jednom ljubnem ljubav

Prinče čestitam na divnoj melodiji koji su čula, uživaj draga, zaslužila si.

Gagax čestitam ti rođenje Vuka, da je živ i zdrav 100 godina.

Noja gdje si ti koko sa izvještajem, pročitah zadnjih par stranica, ali ništa ne vidjeh da si pisala. Oprosti ovoj babi ako je propustila, i u to ime šaljem specijalan ljubac.

Natalija dušo draga, kako mi je drago što živiš svoj san, uživaj u trudnoći dušo, zaslužila si.

Aida, dvocifreno brojiš likeit

Trudnice koje sam propustila, oprostite, sve vas lolim i ljubim. usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu