KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

+24
lolipop
dr mali pariz
BiKsi :)
dragana76ns
djole42
bebko
Jelica
SSanja
maus
cvrle76
Dacaa
Malina
cicsa80
tanjica
lilya
KoMetaK
dragmilk
Mirjana
makababy
MAAKKI
maza1972
anak
Kamilica
Annie
28 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Annie 2/11/2011, 11:34

Jelica ::Annie, srecno! Kako si spustila FSH na 8?

Isla sam kod endokrinologa prof. Svetlane Vujovic koja mi je prepisala Cikloproginovu.
Eto, to je bilo to. Radila sam jos puno nekih analiza pre toga sto su mi trazili lekari i zbog
hormona i zbog endometrioze.

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Mirjana 2/11/2011, 13:38

Annie, budi hrabra draga. Ja se molim da dans dođeš presrećna sa klinike, a ako se to slučajno, pu pu pu, ne desi, nemoj se uplašiti. Vidiš da je meni drugi put uspelo (mislim na stimulaciju za sada). Sve ću ti ispričati kako, ako bude imalo potrebe. A sada uništi našeg najvećeg neprijatelja strah - pevaj, smej se i veseli, nemoj da ti strepnja spušta E2.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od MAAKKI 2/11/2011, 13:49

Annie sigurna sam da ce ti E2 biti dobar i da ce dr ako treba povecavati terapiju, ne brini nista, samo napred napred scuro napred scuro napred scuro
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Kamilica 2/11/2011, 18:35

Annie, šta ima novo? Ćekamo izveštaj, sigurna sam da je sve u redu tapšanje
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Annie 2/11/2011, 19:26

Drage moje devojke, na zalost UZ je pokazao da imam samo 1 folikul. U petak idem ponovo na UZ, pa ce mi reci dr-i da li prekidamo postupak ili taj folikul raste.
E2 mi je malo veci bio danas nego u ponedeljak, danas je 76, a bio je 66.
Sta da kazem dalje, nista, eto to je to!

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od bebko 2/11/2011, 20:01

molitva da sve bude u redu...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Mirjana 2/11/2011, 20:27

Rolling Eyes Jesi li preko fonda?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Kamilica 2/11/2011, 20:40

Annie, draga, samo napred, evo mislim da si isti slučaj kako i Mirjana, koja je kao što vidiš sa adekvatnom stimulacijom uspela. Nemoj padati u očaj, za sve ima leka, konsultuj se i sa Mirjanom, mislim da ti može ponoći iz svog iskustva.
Nemos se sekrati, važi? ljubav
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od KoMetaK 2/11/2011, 21:32

Annie, verujem da ce sve biti ok do kraja, a 1 folikul ne mora da znaci nista u ovoj fazi, kao ni na kraju. Pogledaj dnevnik Sizike, 1 folikul i jedna preslatka smizla. molitva molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od maza1972 2/11/2011, 23:33

ANNIE,draga,nisam videla koliku stimulaciju primaš,kolika je doza u protokolu u IU ili koliko ampula?
Mislim da je zabuna oko dana ciklusa i količine stimulacije,kakav je bio AMH i FSH na početku stimulacije?
Do sada sam 2 puta vadila krv za E2, prvi put mi je bio 88, drugi put 66, pa su mi za jednu jedinicu juce povecali Merional. Sada primam 7 kom. plus i dalje Difrelin. Danas idem opet na bockanje a sutra opet i vadjenje krvi za E2. Znam da nije dobro da mi se smanjuje estradiol, da li znate jel to znaci da terapija lose deluje na mene i da nemam tj. ne proizvodim folikule?
Jel ovo 7 ampula merionala ?
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Annie 3/11/2011, 09:28

Mirjana :: Rolling Eyes Jesi li preko fonda?

Jesam Miro, preko Fonda sam. Sto pitas?

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Annie 3/11/2011, 09:31

maza1972 ::ANNIE,draga,nisam videla koliku stimulaciju primaš,kolika je doza u protokolu u IU ili koliko ampula?
Mislim da je zabuna oko dana ciklusa i količine stimulacije,kakav je bio AMH i FSH na početku stimulacije?
Do sada sam 2 puta vadila krv za E2, prvi put mi je bio 88, drugi put 66, pa su mi za jednu jedinicu juce povecali Merional. Sada primam 7 kom. plus i dalje Difrelin. Danas idem opet na bockanje a sutra opet i vadjenje krvi za E2. Znam da nije dobro da mi se smanjuje estradiol, da li znate jel to znaci da terapija lose deluje na mene i da nemam tj. ne proizvodim folikule?
Jel ovo 7 ampula merionala ?

Mazo, AMH mi je bio 0,4 na prolece, nisam sada ponavljala. Primam 7 ampula Merionala i 1 Difrelin. A FSH mi je oko 8 bio pre 2 meseca.



Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Annie 3/11/2011, 09:32

Metaurina ::Annie, verujem da ce sve biti ok do kraja, a 1 folikul ne mora da znaci nista u ovoj fazi, kao ni na kraju. Pogledaj dnevnik Sizike, 1 folikul i jedna preslatka smizla. molitva molitva molitva

Hvala draga Metaurina na informaciji za Siziku. Odmah idem da proverim njen dnevnik.

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Annie 3/11/2011, 09:36

Kamilica ::Annie, draga, samo napred, evo mislim da si isti slučaj kako i Mirjana, koja je kao što vidiš sa adekvatnom stimulacijom uspela. Nemoj padati u očaj, za sve ima leka, konsultuj se i sa Mirjanom, mislim da ti može ponoći iz svog iskustva.
Nemos se sekrati, važi? ljubav

Draga Kamilice, hvala puno na podrsci! I meni se cini da sam slican slucaj kao Mirjana.
Trudicu se da se ne sekiram.

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od djole42 3/11/2011, 10:19

Anni ,kasnim malko Embarassed ,srećno otvaranje dnevnika !
Ko što reče Meta ,Shiz je primer da jedna JC zna da bude jako dobar embrion a onda i lepa beba i želim ti baš takav scenario!
osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Mirjana 3/11/2011, 10:23

Annie ::
Mirjana :: Rolling Eyes Jesi li preko fonda?

Jesam Miro, preko Fonda sam. Sto pitas?
Molim te, ne daj im da te otkače i da ti propadne taj pokušaj. Ako već imaš jedan folikul, ne daj da ti propadne! Jedan folikul, može značiti i dve jajne ćelija, a jedna jajna ćelija može značiti i dve bebe!

I molim te, javi nam šta su ti rekli danas. Ja se molim i držim ti fige. Napred curo, samo hrabro!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od maza1972 3/11/2011, 10:40

Annie,jako navijam da sve bude uredu...javi novosti...čekam i mislim na tebe... molitva molitva molitva
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od SSanja 3/11/2011, 10:55

Annie osmeh srce
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Annie 3/11/2011, 12:02

djole39 ::Anni ,kasnim malko Embarassed ,srećno otvaranje dnevnika !
Ko što reče Meta ,Shiz je primer da jedna JC zna da bude jako dobar embrion a onda i lepa beba i želim ti baš takav scenario!
osmeh srce

Hvala Djole na podrsci! Videcemo sta ce profa sutra reci!

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Annie 3/11/2011, 12:09

Mirjana ::
Annie ::
Mirjana :: Rolling Eyes Jesi li preko fonda?

Jesam Miro, preko Fonda sam. Sto pitas?
Molim te, ne daj im da te otkače i da ti propadne taj pokušaj. Ako već imaš jedan folikul, ne daj da ti propadne! Jedan folikul, može značiti i dve jajne ćelija, a jedna jajna ćelija može značiti i dve bebe!

I molim te, javi nam šta su ti rekli danas. Ja se molim i držim ti fige. Napred curo, samo hrabro!

Joj Miro, toga sam se i plasila, da me ne otkace. Nadam se da nece. Profa je rekao da ce sutra videti da li mi raste folikul i to mu je valjda pokazatelj da li ima nade da idemo dalje s terapijom ili ne. Naravno i ako mi endometrijum poraste, posto mi je juce bio bas tanak, 2,5 mm. Jedva cekam sutrasnji UZ! Inace, rekao mi je da su male sanse. Danas idem samo da primim bocke.
Jeste Miro skroz si u pravu za folikul,moram se izboriti za njega! Hvala na savetima!!!!

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od cvrle76 3/11/2011, 12:15

annie, držimo ti fige..... molitva molitva molitva molitva
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od KoMetaK 3/11/2011, 23:04

Annie, da sutra bude sve ok, da se folikul pokrenuo i da se pojavio jos koji, a da se endo poceo da bucka! igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Dacaa 4/11/2011, 07:14

Annie ananas jedi,posebno onaj sredisnji deo,paprike jako dobro za endometrijum!Meni je to mnogo pomoglo! yes A sto se tice jedne jajne celije nedaj se!Nemoj da odustajes.To moze biti jedna ali vredna doktor
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od maza1972 4/11/2011, 09:34

ANNIE,tu sam ,jako navijam...mislim na tebe i molitva molitva molitva
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od maus 4/11/2011, 10:01

Srecno danas! wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:) - Page 2 Empty Re: ANNIE - nasa prva VTO i nadam se poslednja, 2 put:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu