KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u novembru

+25
Shizika
lolipop
MARA
Milijana
maza1972
Mrvica
Tinche
BiKsi :)
Cupava
bebko
dr mali pariz
key
SSanja
Jelena*
cicsa80
KoMetaK
dragmilk
Mirjana
MAAKKI
Elle
anak
Kamilica
caci
bak
maus
29 posters

Strana 9 od 26 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Sledeći

Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od KoMetaK 11/11/2011, 15:49

Dobar dan jutra! sunny
Malo sam okasnila, ali sam bila vredna danas, pa ne stigoh da se javim ranije. Oporavila se, koliko-toliko i danas se probudila sa velikom zeljom da nesto menjam, a mm ludi od mojih promena po kuci lol! Danas smo poslali i zahtev za usvajanje na daljinu. Cekamo njihov odgovor, pa da vidimo odakle ce biti dete ili deca. Bar da podarimo nekom detetu srecnije detinjstvo, tj. mogucnost da ima sta da jede i da postane zdrav clan drustva, kad vec ne mozemo svom detetu to podariti. yes Stize mi i veštica pa me bas muci Rolling Eyes
Misice, "tata" je uvek spremna za akciju, i sa radoscu bi cuvala Ance osmeh srce
Sanja, srecne vam godisnjice braka i ovde i da sutra proslavite tvoj rodjendan sa najlepsim poklonom! beta beta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Jelena* 11/11/2011, 15:52

Dan svima

Kakav lep zalazak sunca kod mene:sunny:

Danas je bio suncan ali hladan dan ali me to nije sprecilo da se igram sa mojim ludicom Sarom.Jurcala je tamo-vamo,skakala,jurila lisce koje je vetar nosio,...Toliko je porasla i jaka da kad se zaleti ka meni jedva se nekako odrzim da ne padnem.Nekako koliko god da sam uznemirena ili tuzna moji ljubimci mi uvek vrate raspolozenje i zato ih mnogo volimJutra u novembru - Page 9 21831 Postavljam kasnije slike.

Sanja srecna vam godisnjica braka,zelim vam sve najlepse i da sledecu docekate u prosirenom sastavuJutra u novembru - Page 9 98195 Jutra u novembru - Page 9 694552

Ljubim vas sveJutra u novembru - Page 9 543728
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od dr mali pariz 11/11/2011, 18:14

Jelo,odavno nisi postavila sliku svoje Sare Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od SSanja 11/11/2011, 18:20

hvala cure, godisnjica nije bas onakva kakvom sam je zamisljala, nadam se da ce beta sutra sve popraviti... :)
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 11/11/2011, 21:33

Evo mene da poželim svima dobro veče!

Mima, uvek me razneže tvoji postovi! Jutra u novembru - Page 9 21831

Cure, da ne pišem šta i kako, pola dana sam u skenju bila, pola je proteklo malo bolje, da ne davim, mrzi me! A i prilično je prošlo! A i razumete me! Nadam se! Rolling Eyes

U svakom slučaju, pa šta drugo, neg veliki STISAK!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 11/11/2011, 21:38

Uh, mile moje kako se ja rastužim ovde po nekad' Sad Želim vam od sveg srca svima da što pre dođete do svojih beba. Ako je to iko zaslužio, to sve vi!
Sve vas srce i d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od lolipop 11/11/2011, 21:39

Biksi :) ::
Cure, da ne pišem šta i kako, pola dana sam u skenju bila, pola je proteklo malo bolje, da ne davim, mrzi me! A i prilično je prošlo! A i razumete me! Nadam se! Rolling Eyes

zagrljaj


Veče jutra, odavno ovdje nisam pisala, ljubim sve.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od key 11/11/2011, 22:19

Biksi ljubav razumem te skroz.. zagrljaj
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 11/11/2011, 22:29

Dobro vece,
Slabo me ima ovih dana... koristim svaki trenutak dok Lenka spava da i ja odmorim, a kad je ona budna nema sanse da otvorim laptop jer odmah kidise na isti Shocked Nisam vas pratila sve, ne znam sta se gde desava, ali planiram da se vratim u normalu yes Malo sam se reorganizovala da bih mogla sve da postignem jer sam na nekim poljima pocela da posustajem npr. nagomilao mi se ves za peglanje i za pranje.... uspela sam sve da dovedem u red i sada, konacno, nemam nikad ni jedan jedini neopran sud, niti neopeglan peskir yes Da, da,... zato je malo trpeo internet No
Stizem samo da poljubim Bixi poljubac pa idem dalje da citam ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od maus 12/11/2011, 09:20

Dobro jutro!
SSanja ::hvala cure, godisnjica nije bas onakva kakvom sam je zamisljala, nadam se da ce beta sutra sve popraviti... :)

Srecan i ovde rodjus! I navijam iz sve snage za veliku betu i za danasnji dan pun smeha.

Biksi :) ::Evo mene da poželim svima dobro veče!

Mima, uvek me razneže tvoji postovi! Jutra u novembru - Page 9 21831

Cure, da ne pišem šta i kako, pola dana sam u skenju bila, pola je proteklo malo bolje, da ne davim, mrzi me! A i prilično je prošlo! A i razumete me! Nadam se! Rolling Eyes

U svakom slučaju, pa šta drugo, neg veliki STISAK!

Koko nasa zagrljaj I ovde srecan rodjendan i sve najlepse ti zelim.

Mili nekad i ja peglala peskire sada mi ne pada na pamet. Samo ih lepo spakujem i pravac polica. Mnogo sam srecnija od tada Very Happy
Jelo mogu zamisliti kolika je Sara. Psi su cudo, obozavam pse.
Mala grlim,grlim,grlim.
Lolipop svrati ovde cesce,ima i kafice...ali samo kada ja skuFam Laughing

Suncano je u Loznici, ali hladno. Nema veze, samo da ne pada kisa. Ova je subota radna, ali samo do 12h.
Zelim vam lep vikend. Mi danas sakupljamo lisce i pravimo bukete cveca. Kada zavrsimo, slikacemio i pokazati vam.
Ajd zive bile!
A da kafaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jutra u novembru - Page 9 280ph79
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od maus 12/11/2011, 09:28

MARA ::
Slusaj ti nemoj da me provociras,da znas sta sam uradila kad si rekla od koliko do koliko si spavala,brojala ti sate na prstima i rekoh 8 ipo auuuuuuuu ja cu ovo doziveti mozda kad moje dete napuni 8 ipo ali godina.
Laughing
Pa mozda ces spavati tolko kada Viktor napuni 8 godina Razz
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 12/11/2011, 09:55

Dobro jutro,
Moje dete ustalo u 06:30 Shocked Ne znam sta je sa njom, ali mm je ustao sa njom, a ja spavala do 09h. Sad ona spava, a mi kafenisemo i danas planiramo u Vrnjacku Banju Wink
Maus, to mi i mm kaze za ves, da ne moram bas SVE da peglam, al ja imama neku maniju sa tim i ako mi nesto nije ispeglano, osecam se kao da nije cisto Rolling Eyes Znam da nisam normalna, al to mi je neka boljka. Isti je slucaj i ako nije u ormanu sve slozeno po boji i velicini (mislim na peskire i posteljinu) i tanjiri po velicini i nameni Rolling Eyes
Kod nas suncano, al ne znam kako je sto se tice temperature... sve jedno, lepo se osecam kad vidim sunce...a nasoj Bixi divan dan radost
Lep dan devojke love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od maus 12/11/2011, 10:32

Milijana :: i tanjiri po velicini i nameni
Takodje!
Lep provod u V.Banji. Mi cemo u Banju Koviljacu popodne na kolace.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od dragmilk 12/11/2011, 12:46

Evo malo sunny iz Zrenjanina
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mrvica 12/11/2011, 14:41

Divan dan danas.
Ja sam isla u setnju, u nabavku, srela gomilu ljudi. Kod nas ne moras da izlazis cele nedelje, i odes samo subotom do krada i sretnes gomilu ljudi.
Inace, ne znam ni kako sam jutros ustala, nocas me neka panika uhvatila, pa sam se bacila na pravljenje pudinga u sitne sate. I onda ga naravno i pojela. kuvar1
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 12/11/2011, 14:50

Joj Mrvice, mene je sad' strefila neka panika..boli me neka tačka u predelu želuca i osećam se malaksalo, i kao da mi je neki teret na plućima i vrti mi se...baš mi nije sve jedno!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mrvica 12/11/2011, 15:02

Miro,
i ja sam se osecala bas malaksalo u prvim nedeljama. Plasila sam se da mi je jako opao imunitet, kad ono nista bas, jednostavno je to drugo stanje i telo se navikava da ima tu jos nekog Laughing
A i ne znam kakva si sa vremenom, ja nekad reagujem tako kad je los dan i padne mi pritisak. Malo lezi i odmori, trebalo bi brzo da prodje.
ja se bas trudim da osluskujem svoje telo, kad me nesto zaboli da legnem, kad mogu onda sam aktivna, i tako, kako beba kaze.
Mm i ja smo sami, pa mogu kako hocu, i hvala Bogu, on je pun razumevanja, i pazljiv prema meni pa me i sam opominje da se pazim i ne naprezem.
A ja cim me neka panika obuzme, odmah trazim nesto da mi misli obuzme, bilo komp, tv, knjigu ili necije drustvo.
Mada mi najvise prija vase drustvo ovde, jedino vi razumete kako mi je i kroz sta prolazim. Very Happy
Juce me je jedan drugarica, kad je cula da dajem sebi inekcije pogledala kao da nisam normalna. I sta dalje da pricam. No
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Shizika 12/11/2011, 15:12

Mrvica ::Inace, ne znam ni kako sam jutros ustala, nocas me neka panika uhvatila, pa sam se bacila na pravljenje pudinga u sitne sate. I onda ga naravno i pojela. kuvar1
Svidja mi se tvoja terapija! likeit
A ta glupa "drugarica", zanemari je, bockanje ce proci i ti cesh imati beba za koju si spremna mnogo toga zrtvovati josh od prije nego se zachela. Mnogo su ti slatki ticker i avatar. zagrljaj
Mirjana, Mrvica je sve u pravu, probaj da se opustish malo, zna zeludac da boli i od nervoze.
cveće
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 12/11/2011, 15:17

Mrvica ::
Juce me je jedan drugarica, kad je cula da dajem sebi inekcije pogledala kao da nisam normalna. I sta dalje da pricam. No
Znam taj osećaj!
Ja sam uglavnom sama jer je mm svakog dana na putu, bar do Novog Sada, i uvek se vrati kasno uveče. On mi stvarno puno pomogne kad dođe. Eto, juče se ljutio što sam izvadila veš iz mašine. On ga je širio. A imam i ženu koja mi sređuje.
Mislim da možda ipak treba malo da se pokrene čovek....možda mi je sve od previše ležanja Rolling Eyes
Sad' sam jela i malo je bolje.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 12/11/2011, 16:37

Hvala i ovde saborci moji! LJubim vas! Jutra u novembru - Page 9 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od cicsa80 12/11/2011, 17:00

Milijana :: da ne moram bas SVE da peglam, al ja imama neku maniju sa tim i ako mi nesto nije ispeglano, osecam se kao da nije cisto Rolling Eyes Znam da nisam normalna, al to mi je neka boljka. Isti je slucaj i ako nije u ormanu sve slozeno po boji i velicini (mislim na peskire i posteljinu) i tanjiri po velicini i nameni Rolling Eyes
yes yes yes yes
I flase sa picem, ne sme da se mesa crno vino sa belim (crno do crnog ...) i po velicini. Zato sve spremam kad sam sama, da mi ne bi izvlacio kosulje i dukseve sa daske. U moju kuhinju ni mamu rodjenu ne pustam ali ako udje onda je pod nadzorom lol! Bila mi drugarica pre neki dan pa mi kaze da je strah da opere ruke da mi ne napravi neku tackicu na slavini v
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od SSanja 12/11/2011, 17:07

maus ::
Milijana :: i tanjiri po velicini i nameni
Takodje!
Lep provod u V.Banji. Mi cemo u Banju Koviljacu popodne na kolace.

a gdje na kolace?? Vjerovatno u Perlu? Meni je Svajcarija ona slaticarna iz djetinjstva.. I dan danas volim da pojedem tamo onu damu..Kao sampita sa prelivom... I svi kao, sto idem tamo... A meni nekako toplo oko srca kad se sjetim setnji prije 20 i kusur.. sreca
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 12/11/2011, 21:38

Ih ipak doslo do promene plana jer su u selu klali svinje pa su nas zvali na rucak Laughing Banja ostaje za sutra yes
SSanja, i mi idemo u Svajcariju, mada je u ovo doba Banja pusta, pa ni kolaci nisu nesto svezi No Sad videh za betu, al videh i da vec imas plan i to volim zagrljaj
Cicsa, morala sam tvoj post da procitam mm-u da vidi da ima i gorih od mene Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od cicsa80 12/11/2011, 23:48

Ako si Mili, nadam se da mu je lakse. Very Happy Svi kazu da, kad dodje beba nece biti vremena za to, mada sudeci po tebi zbunjen Ja cu ipak da cekam cedo pa cemo videti.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Kamilica 13/11/2011, 08:21

Dobro jutro!
ležim i midlim na našu Metu. Dušo, kad bih samo mogla da ti pomognem... love
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 9 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 26 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu