KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

+49
saška
bak
JocY
nacKa
penelope
heart84
lilya
medolino
maki79
bebko
Sneza
Orline
7-patuljaka
marija47
bobica83
dragana76ns
HappyGirl
MARA
buby
Mali Princ
KoMetaK
Sami
caci
noja
lolipop
Tinche
mijaki
Mrvica
Tanja83
Milijana
Jelena*
maus
cvrle76
Marija86
dragmilk
anak
key
LaFolie
natalija
Simona
cicsa80
MAAKKI
BiKsi :)
*AIDA*
ninica2
dr mali pariz
Nefertari
Mirjana
makababy
53 posters

Strana 32 od 38 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38  Sledeći

Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od noja 28/5/2012, 17:10

Mako sretan ulazak u 36 nedelju, jos malo jos malkcice Very Happy
Pari ja sam apostolke gumene za plazu nosila (nike) te imam
jedne platnene kao baletance uz wumena
, i carapice Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od noja 28/5/2012, 17:13

Da i 4 spavacice kratkih rukava,
jer je bilo meni pretoplo nalozili opasno, a samo tri dana bila,
puno tih ulozaka i podmetaca jos smo i dopunjavali
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od penelope 28/5/2012, 21:32

dr, je l' mislis na one lagane sa rupama? Ja mislim da te ne smrde uopste (smrde im patike Laughing ). Nama su u skoli za trudnice savetovali bas takve. Ja sam imala klompe Grubin. Sve u svemu, svakako za tusiranje, tj "tusiranje", mislim zapiranje Very Happy , treba nesto gumeno, jer je, bar kod nas, bilo uvek vode na sve strane.
I da, toplo je bilo neverovatno, valjda naloze zbog beba, a mi non-stop mokri, jos se uparili od onog podmetaca, pih. Mad
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od LaFolie 28/5/2012, 21:40

makababy ::onda te oni brijaju i to sa onim sto se deru svinje pred klanje  b ,a stomak pod obavezno predju,bar su meni tako kada sam operisala cistu,sada na stomaku imam dlaka koliko hoces  b

ti si hit skroz :)))))))))))))))))))))))))))))))
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 28/5/2012, 22:52

Penelope, misliš da ne smrde??
Sva guma i plastika ubija, no videću, mislim da će mi to biti najudobnije...za tuširanje.
Ooooooo Maka, evo čistim se iz tvog dnevnika!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 28/5/2012, 23:41

pari ja sam ih danas kupila smrduckaju malo  b al za bolnicu ti ne trebaju bolje posle ih bacis i super posluze...noja dal smo nesto zaboravile?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od penelope 29/5/2012, 07:34

Mi smo kupovali jos pre za mm kada ide na selo i, koliko se se secam, nisu smrdele, tj sigurna sam, jer ja to sve prvo njuskam, da nemaju taj kineski smrad. Very Happy Doduse, mi smo kupovali na pijaci na otvorenom, pa se mozda malo izluftiralo.  b
I ja se cistim odavde!
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od noja 29/5/2012, 08:19

Mako samo opusteno tako su nama u skolici govorili,
kako zene koje idu na hitni cr samo u onome sto su obucene osmeh srce
Peskir, prib.za licnu hig.pelene, keks, voda, wc papir,
ulozaka tih mrezastih ja sam nosila 5 pakovanja i podmetaca 20,
to se najvise koristi jel se lezi i menja non stop
ljubim vas svo trojeeee osmeh srce
lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od KoMetaK 31/5/2012, 00:11

Maka, srecan ulazak u 36. nedelju i upoznavanje uskoro!
Ja toliko cesto svracam, da cu valjda sticina vreme kad se upoznate lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 31/5/2012, 00:24

eeeee zene...evo mene sa izvestajem...ctg uredan Very Happy ,otvorena sam dva prsta,u petak ponovo na pregled i ctg,moj dr ide 12.na odmor ja se nadam da cu ga zateci da me odradi affraid tako da cemo videti u petak sta se dalje desava... osmeh srce
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 31/5/2012, 09:05

Bravo, draga! Kako je krenulo- ti ces pre mene Very Happy MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 766699
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Orline 31/5/2012, 10:05

Bravo, maka,približilo se Very Happy dobro ti i guraš, ipak je to blizanačka trudnoća
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 31/5/2012, 12:11

Bravo Mako...
Jos malo i eto nama drugara...
sreca
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Marija86 31/5/2012, 12:55

ja sam nosila klompe ali su mi noge otekle od lezanja i mogla sam samo japanke da obujem Rolling Eyes
podmetaci i ulosci to najvise treba,spavcice meni su trebale tri i mrezaste gace..vode mi nikada nije bilo dosta nosila sam vatice da mogu da obrisem grudi kad donose bebu a da ne moram stalno da ustajem..tetra pelene kad donose bebu ..seticu se jos...
mako osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 31/5/2012, 13:34

E, ja sam imala te plastične klompe, ali sam ih bila kupila u Turbo limaču. Bile su super i nisu smrdele uopšte. Sad sam kupila plastikanere kod Kindži za 250din, otvorene i mirišu na jagodu. Nigde nisu lepljene, tako da se sigurno neće raspasti.
Mako, sitno likeit srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 31/5/2012, 14:29

https://2img.net/r/ihimizer/img28/7457/bertonikolicatwinviolet.jpg
ova kolica smo izabrali,za te pare su odlicna posle kupis kisobran i miran si,i jos nesto kolica poskupljuju da vam kazem samo...
sitno sitno brojimo videcu sutra da li se jos otvaram...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Orline 31/5/2012, 15:05

Mako, baš su ti lepa kolica MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 31/5/2012, 16:53

hvala orline,dugo sam se dvoumila da li da ih uzmem ili ne,nisam mogla da se odlucim i na kraju reko ajde mislim da ce da posluze...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 31/5/2012, 18:51

Wau Mako. Ja obozavam ljubicastu boju. Bas su slatka. Bicete prava atrakcija.
Ja sam u porodilistu se kupala u svojim japankama i to mi je bilo super.
Znojila sam se puno pa sam imala tri spavacice koje sam po mm- slala na pranje. Puno mrezastih ulozaka treba i obavezno pelene ili peskir na koji ces staviti bebu dok je dojis.
Na Betaniji traze i pampers za bebe 8 na dan i vlazne maramice i pavlovicevu.
strasno.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Sneza 31/5/2012, 19:05

Maka, ja cu se malo umešati što se tiče tih kolica, imam ih i koristila sam ih možda 10 tak puta, od tada mi stoje na tavanu, nisu mi se pokazala naročito praktična, prilično su teška i ne možeš is taviti u auto i povesti decu, jer treba da oboriš sedišta. Razmisli, ja samo dajem moje viđenje, naravno.
Nakon toga kupila sam esprit, kao kišobran su i sa njima sam prezadovoljna.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 31/5/2012, 20:51

sneki i ja sam razmisljala o tome,auto nemam a i zivim u gradu,koliko me posluze bice super,svaka ta bebi kolica za blizance su komplikovana za pakovanje,iovako cu posle kisobran da kupim,iskreno da ti kazem htela sam chikova da kupim ali su mi za moj standard skupa i ona su kao kisobran i kostaju 40000,to mi je sto mi je...ja sam jaka zena sto kaze moj dr,ima na ledja da ih nosim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 31/5/2012, 22:42

Maka, pa kod tebe lagano krenulo...mašala!
držiš se ti nama junački! Još baš malo! jesi li sa nekim razmenila tl. da budemo u toku?
Spakovana tip-top?
Slika kolica je jako sitna...sviša mi se boja, drugo-ne znam, slikaćeš ih već,pa ću videti. MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 31/5/2012, 23:38

pari pa ne znam bas kada cu mogu biti otvorena ovako jos tri nedelje sto ja ne znam kako cu da izdrzim posto mi je bas tesko,ovo su bertoni kolica ima ih na sajtu,lepo izgledaju ima i plava i zelena...razmenicu sve mislim da je jos rano,kako ti napredujes sa tvojim beberonama?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 31/5/2012, 23:42

Pa ne znam baš koliko dugo možeš sa blizancima biti otvorena, pritisak će biti sve veći, što je i normalno.
Meni je sve teže, moram priznati. Muž kaže da mi od jutra do podneva već stomak vidno poraste.Podigli se, pa mi se čini da su mi pod gušom...
Večeras baš malo bolucka , oni se nešto protežu...

pogledaću sad Bertoni sajt.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 31/5/2012, 23:45

pari tako i meni mada mi je sada stomak dooooooooosta spusten,ja samo da se porodim dok mi dr tu,jesu tebi rekli da li ces prirodno ili carski
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 32 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 38 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu