KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRJANA - Afield again!

+69
ciklama
Annie
tanjica
key
Likoli
seka 35
*AIDA*
Jelica
Struzzo
Tinche
natalija
7-patuljaka
Anavi
Jelena*
Marija86
maus
Xena
Deni
daxi011
Dacaa
lilya
LaFolie
buby
jaca*caca
Tanja83
Orline
Cranberry
Simona
traveler81
HappyGirl
lena
lilly13
maza1972
little monster
Malina
bebko
Zoka83
Sofka
dr mali pariz
ninica2
lolipop
ananana
cicsa80
djole42
Republica
viktorija
Cupava
malenaa
anak
Niny
tuli
mijaki
Milijana
noja
Shizika
BiKsi :)
JocY
dragmilk
suncica muncica
SSanja
bak
heart84
MAAKKI
Kamilica
Mali Princ
cvrle76
dragana76ns
KoMetaK
Mirjana
73 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 5/11/2011, 06:51

Metaurina ::Miro, ne da je rano za test, nego je prerano! Tebi ce sutra biti 11. dan od aspiracije, ako se ne varam? I bebe se kace od 6-10 dana, kako mislis da ti uopste test pokaze nesto sad?!
"Implantation occurs on day 6-10 after the egg retrieval"
Evo ti kalkulator, pa ubaci datum i pogledaj ispod sta pise: http://ivf.ca/duedate.php
ili ovaj, ima i slicice Wink http://www.babycenter.com/pregnancy-due-date-calculator
I moli se, za smirenje.

Evo uradila po tom kalkulatoru:
Right now you're about 3 weeks pregnant. Your baby-in-the-making is a tiny ball of several hundred cells that are multiplying madly. In the next week or two, you may see a positive result on a pregnancy test.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 5/11/2011, 07:09

Ovako mile moje. Ništa ja od ovih postova sinoć nisam videla, jer me je toliko boleo stomak, kao nekada kad sam bila tinejdžerka i treba da dobijem. Otišla sam i na spavanje jako rano, jer sam samo imala volje da se molim i spavam i ništa drugo. Srce mi je takođe opet preskakalo, ali ja uopšte nisam obraćalla pažnju na to. Jutros sam ustala sa istim osećajem da ću svakog časa dobiti....a danas je Subota, sutra Nedelja...jedino danas mogu uraditi test, ili tek u ponedeljak-mislim na betu.
Meta je u pravu, meni su rekli da test radim 14-ti dan od aspiracije, jer se on smatra za dan ovulacije, a 14 dan nakon ovulacije je kod 90%žena prvi dan narednog ciklusa. Tako da kolika god da je trudnoća, telo je neće odbaciti jer je termin, osim ako sa plodom nešto nije OK. Zbog tog rezona možda treba čekati taj dan...da se lažno ne ponadaš.
Dragmilk, odvezao me je juče mm do Crkve, i videla sam svog Duhovnika, a on se tako smireno smeška i kaže:"Ne diži ništa teško i kaži tm da mi dođe 2kg sladoleda"! To smo se kao dogovorili na putovanju za Ostrog, pošto mi je čitao molitvu u svakom Manastiru koji smo posetili, kraj Moštiju. Tako sam ga ja gledala oduševljena i mislila gde je meni ta vera...a toliko puta sam doživela čuda, i toliko puta se uverila u Božje prisustvo i pomoć! Baš sam jadna!
Idem da skuvam kamilicu...sad me i leđa bole!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od dr mali pariz 5/11/2011, 08:22

Mirjana ::
Meta je u pravu, meni su rekli da test radim 14-ti dan od aspiracije, jer se on smatra za dan ovulacije,
Draga, ajde da se više ne bavimo brojkama,kad nam to ne ide, važi?
Nadams e da je kamilica smirila stomače,i da je sve to što osećaš posledica pritiska koji imaš...nadam se, zato glavu gore, ili-ili je,nema treće.Još malo,još malo! MIRJANA - Afield again! - Page 29 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Kamilica 5/11/2011, 08:56

Miro, tako te razumem!
Kamilica je pravi izbor!!! Very Happy
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od lilya 5/11/2011, 09:22

Metaurina :: Koliko videh, skoro u svim klinikama u Srbiji savetuju 14. dan od ET, a sta ako vrate blaste 5. dan, onda je to 20. dan od A? Mislim, ja bih poludela da mi vrate blaste i da mi kazu da cekam jos 14 dana Rolling Eyes lol! lol! Em cekas da vidis da'l ce dogurati do blasti, em posle jo 14. dana Shocked lol!
U mojoj izabranoj klinici 17. dan od ET. Najlakse bi mi bilo da tih 17 dana (plus od aspiracije do ET) prespavam ko medved i da me ne boli glava od razmisljanja.

Miro, nadji neku zanimaciju do ponedeljka da ne poludis. Lepo sam ja rekla, sledeci put igle i ima da strikam. Drugacije ne ide.
Sto se testa tice, moja kuma ga dva puta radila, dva puta joj bio negativan, a eno je Sara sad ima tri godine. Nemam pojma sta da ti kazem kad ni sama ne znam da li bih ga uradila, ali ako izdrzis do ponedeljka da ga ne uradis to ce biti super jer je zaista rano ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od maus 5/11/2011, 09:54

Koliko znam test pokazuje 2. crtu ako je beta 50 i preko. Ja sam radila 14. dan od et kucni test, videla se druga crta, bleda. Sutradan je beta bila 305(15. dan od et). Znaci: 13. dan bi mi beta bila oko 150, 11. dan oko 70, a 9. dan oko 30 i test bi bio negativan.
Navijam Miro svim srcem za veliku betu, najvecu mogucu, vecu od svih najvecih beta wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Dacaa 5/11/2011, 10:03

Miro jos malo izdrzi!Zamisli da ti je test negativan pa se samo stresiras bez veze.A beta inace pozitivna pa ne zelis valjda da se nerviras u ranoj trudnoci?Misli na bebu!!!Bice to sve ok.Znam da ti je tesko,verovatno je svima tesko ali budi jaka i izdrzi.Nemoj jos dodatno da se nerviras!Sigurna sam da ce to biti sve ok imam neki osecaj Wink zagrljaj trudnica bebe bebe beba beba c
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od maza1972 5/11/2011, 10:05

I u mojoj klinici 14 dan od aspiracije se radi beta.Ako je za utehu,i mene boli stomak kao da ću da dobijem,samo ujutru,a moja sestra je bila trudna i dva testa uradila i bili negativni ,a iz krvi se pokazala beta isti dan. love love love
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Dacaa 5/11/2011, 10:10

maza1972 ::I u mojoj klinici 14 dan od aspiracije se radi beta.Ako je za utehu,i mene boli stomak kao da ću da dobijem,samo ujutru,a moja sestra je bila trudna i dva testa uradila i bili negativni ,a iz krvi se pokazala beta isti dan. love love love
Covece i to se desava!I ja da uradim test ja bi se tako izgubila i isplakala a ono beta pozitivna!znaci zakljucak nikako raditi test! yes
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od KoMetaK 5/11/2011, 11:00

Ja cu test uraditi sledeci pu, samo ako ikad budem videla veliku beta i to za uspomenu, da imam bar 1 sa II lol! lol! lol!
Proslog puta sam uradila test na dan bete i bio negativan, kad sam se vratila iz laba, ono druga crtica bleda, ja se setila prica sa foruma da su zene bacale testove i vadile iz kanti i videla se bleda crta, i sva se ponadala, sta sve nisam mastala dok nisam uzela rezultat, a onda sam bila ocajna. Rolling Eyes Zato, strpljivo, samo! To sto te boli stomak kao kad ces da dobijes, moze svasta da znaci! sreca
Ajde, strpljivo do ponedeljka, a onda cemo da se veselimo za beta beta beta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Kamilica 5/11/2011, 11:06

Miro, sećaš li se da si jednom prilikom rekla, da ćeš test raditi posle velike bete, i da ćeš kupiti tonu testova i raditi jednom nedeljno, i da će ti to biti psihoterapije, sećaš li se?
E pa tako i uradi! queen naša!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od maza1972 5/11/2011, 11:22

Kami,baš mi se ovo sviđa,tako ću i ja , ako se ikada domognem beta Svaki dan radim test i gledam one dve crtice...super terapija za nas koje ih nikad nismo ugledale...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od maza1972 5/11/2011, 11:29

Miro,vidi ovako,ovo sam već pisala,ali moram ponovo,zbog nas obe...Imam jednu koleginicu -sad ima sinčića prelepog i kad je ostala trudna ,nastavila da radi ...Naš posao je hodajući ,i njoj se muljalo u stomaku i imala je i neko mrljavo krvarenje iako je bila pod terapijom kompletnom i imala je osećaj da će da dobije svakog časa, a eto sve se dobro završi i rodila sina -zdravog ,krupnog.Tako je znači i u prirodnim trudnoćama u početku normalno...eto nama za utehu...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 5/11/2011, 12:34

Ja vas obožavam! Drago mi je da ste sve iskrene i da sam zato mogla da pročitam različite savete i uputstva, jer nismo svi isti!
Ja sam kao što već jednom rekoh, od onih koje neznanje zna da dokusuri! Nije mene strah od negativnog testa-taj bi me smirio, i moju maštu i moje strahove, pa bi me onda eventualno pozitivna beta pozitivno šokirala.
Zato sam ja uradila test, i posle 10 sekundi se pojavila jedva, ali vidljiva golim okom, bez pomoći mikroskopa, bledo roze crta...s vremena na vreme bacim pogled, jer deluje kao sedativ! Sad' sam mirnija! I ne trčim svaki čas u wc, kad utrogestan počne da se sliva. Sad' mogu čekati utorak...možda čak i sredu!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od maza1972 5/11/2011, 12:51

Miro,šta je sad ovo...pa ti hoćeš da kažed da se pojavila druga crta,da si ugledala svoje dve crte Shocked Shocked Shocked MIROOO,sad ću se onesvestiti od radosti...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 5/11/2011, 12:54

Ne onesvešćuj se lol! Šaljem ti pp
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od maza1972 5/11/2011, 12:56

Hej,blesavice jedna,pa okači taj test ovde na dnevnik lol! Sad i ja imam onu tvoju srčanu aritmiju...
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 5/11/2011, 13:08

Ne mogu....super mi ispadne slika, ali se ne vidi ta druga crtica na njoj. fd A stvarno se vidi golim okom! lol! lol! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od *AIDA* 5/11/2011, 13:26

Trudnjačo naša evo i ovde da ti napišem isto meni se skroz bleda što bi ja rekla na mikroskop se videla pojavila blededa crtica i bilo je to to...BRAVO...ČESTITAM...ljubim te puno, opusti se sad i uživaj... d d d d d d d Biće tu četvorocifrena beta videćeš yes
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 5/11/2011, 13:31

lol! MIRJANA - Afield again! - Page 29 92916qxn8c2l25x
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od dragmilk 5/11/2011, 13:38

igra igra igra igra igra d d d d d cveće
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 5/11/2011, 13:46

U utorak ćemo se radovati lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od maus 5/11/2011, 13:50

AAAAAAAAAAAAAAA STAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA????? ZENOOOOOOOOOOOOOOOOOO JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od maus 5/11/2011, 13:52

Jos jedanput svratih da se dobro uverim trudnica
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 5/11/2011, 13:54

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 29 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu